Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2013., 02:27   #41
Quote:
mrki444 kaže: Pogledaj post
Pa trebao si ih sve ocijeniti. U pravilima piše da se poslovi koji u roku tjedan dana ne budu ocjenjeni od poslodavca plaćaju bez obzira na točnost. Time se nas radnike zaštiti od poslodavaca.
Znam, i neko vrijeme sam se redovno logirao, ali sam vidio da je besmisleno jer od 10 možda je 1 napravio što sam tražio. Ma neka su isplaćeni, neki od njih su me totalno nasmijali sa idiotarijama koje su slali kao "proof"
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 14:09   #42
Pitanje

Šta misliti o ovakvim poslodavicma i poslovima? Čovjek (employer: zootalore, silver) već danima nudi različite botove koje trebaš instalirati i pokrenuti (uključujući i unos podataka sa vlastitog youtube profila), za šta treba od 45 minuta do 60 min?

Quote:
What is expected from Workers?

Note:
This job needs you to run the muscle.exe or musclestats.exe bot. If you run a bot with any other name you will not be paid.

You MUST download the latest version of the below. (muscle.exe or musclestats.exe)

1. Download and open software from here:
ZIP:
http://www.zutorecashsystem.com/wp-c.../10/muscle.rar

2. Fill in your Youtube login details (Sign in email address & password)
3. Click the 'Run' button
4. It takes about 45 minutes (depending on your internet speed). When it's finished, type the verification word

(You can do other Microworkers tasks as this runs.)

Watch this tutorial: http://vimeo.com/77128745

IF your password disappears from the text box, please download this version:

ZIP:
http://www.zutorecashsystem.com/wp-c...usclestats.rar



!
Required proof that task was finished?

1. Verification word
Jedna od ranijih njegovih kampanja sadržavala je download i run exe datoteke za koju moj firefox tvrdi da je virus. Jutros sam otvorio drugu kampanju, proguglao i našao uputstva kako se to čisti sa računara.

Dakle, šta činiti? Raditi ili ne raditi, pitanje je sad?

Ja nisam uradio te taskove, ali nisam ni prijavio poslodavca jer nisam siguran da li treba.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 14:14   #43
Pitanje br.2

Vezano je za poslove koji se odnose na pravljenje posta s linkom na Yahooanswers.

Dakle, primjetio sam da često ne postoji otvoreno pitanje kada ukucamo zahtjevani keyword u yahoo tražilicu. Postoje samo stara zatvorena pitanja, a poslodavac je naveo da je cilj da tvoj odgovor (s linkom) bude proglašen najboljim odgovorom. A to više nije moguće jer je na pitanje već dan najbolji odgovor...

Šta uraditi? Dati odgovor na neko od zatvorenih pitanja i to poturiti kao dokaz ili napraviti još jedan yahoo account sa kojeg ćeš pitati, a kasnije sa svog prvog accounta (2. level) odgovoriti, pa kasnije opet na prvi koji će drugog ocijeniti kao najbolji odgovor?
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 16:59   #44
Quote:
Malinska100 kaže: Pogledaj post
može mi netko objasnit kako napraviti one poslove sa bookmarks ??
Bookmarks su zabilješke! Zabilješka u pretraživaču o nekoj posjećenoj stranici da možeš kasnije na nju ići jednim clickom.
To je ona zvijezdica, žuta petokraka (aka žutokraka) na mjestu gdje ti stoji URL od stranice, pa desno od njega...

Proguglaj: kako+napraviti+zabilješke+bookmarks i dobit ćeš mozilin link:
http://support.mozilla.org/hr/produc...rted/bookmarks
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 14:28   #45
Koliko ste dugo cekali na pin da vam dodje na adresu ?

Gesendet von meinem C1505 mit Tapatalk 2
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 14:41   #46
Da, i jos kedno pitanje zaboravio odma u gornjem postu.
Koja je razlika izmedju "jobs" i "hg jobs".

Gesendet von meinem C1505 mit Tapatalk 2
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 14:49   #47
Quote:
newlevel kaže: Pogledaj post
Da, i jos kedno pitanje zaboravio odma u gornjem postu.
Koja je razlika izmedju "jobs" i "hg jobs".

Gesendet von meinem C1505 mit Tapatalk 2
HG iliti hire group jobs se obično mogu ispuniti više puta a ovi obični samo jednom
također, minimum za obične zadatke je 0.1$ po tasku a za HG je 0.05$
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:24   #48
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
HG iliti hire group jobs se obično mogu ispuniti više puta a ovi obični samo jednom
također, minimum za obične zadatke je 0.1$ po tasku a za HG je 0.05$
Hvala :-)

Gesendet von meinem C1505 mit Tapatalk 2
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 12:27   #49
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
HG iliti hire group jobs se obično mogu ispuniti više puta a ovi obični samo jednom
također, minimum za obične zadatke je 0.1$ po tasku a za HG je 0.05$
Meni u običnim zadacima nudi poslove i za manje od 0,1$, trenutno vidim neke od 0,09$ a najmanji koji sam riješio je 0,06$.
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 17:28   #50
Quote:
newlevel kaže: Pogledaj post
Koliko ste dugo cekali na pin da vam dodje na adresu ?

Gesendet von meinem C1505 mit Tapatalk 2
Meni je stigao stvarno brzo,3-4 dana .
bisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 21:40   #51
Quote:
mrki444 kaže: Pogledaj post
Meni u običnim zadacima nudi poslove i za manje od 0,1$, trenutno vidim neke od 0,09$ a najmanji koji sam riješio je 0,06$.
ma skontao sam i ja sad, to valjda nešto po novom
znam dok sam ja prije par mjeseci stavljao task da je minimum bio 0.1$
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 18:32   #52
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
HG iliti hire group jobs se obično mogu ispuniti više puta a ovi obični samo jednom
također, minimum za obične zadatke je 0.1$ po tasku a za HG je 0.05$
S obzirom da čekam ocjene završenih poslova, te da mi je rejting trenutno 74% - uočio sam najvažniju razliku između basic i HG poslova, a to je da HG poslove možeš obavljati uvijek, čak i kad ti je trenutni rejting ispod 75%.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 10:13   #53
Moja ranija negativna iskustva sa poslodavcem "zootalore" koji postavi task za komentiranje 3 youtube videa kroz nekakvu aplikaciju kroz koju ih verifikuješ i dobiješ kod (on je pisao ako neki video nije u redu da se može kao proof, umjesto koda dati opis toga šta nije u redu; ja sam tako i učinio da bi mi on ipak 2 taska ocijenio negativno) su mala maca za ovo što mi se dogodilo posljednja 3 dana. Naime, uradio sam ukupno 9 taskova za 2 dana vezana za Yahoo answers, sa umetanjem linka u "sources" za nekoliko poslodavaca, 7 basic i 2 HG taska, te čekao ovjeru i isplatu.

Nakon 3 dana uđem na yahoo answers i zateknem 15 e-mailova od strane yahoo administracije kojim me obavještavaju da me neko iz Yahoo zajednice prijavio zbog kršenja nekih pravila - za svaki pojedini e-mail napomena da mi se oduzima 10 bodova i da imam pravo žalbe.

Izbrisani su mi svi najbolji odgovori, uključujući i one u kojima nisam davao nikakav link u "sources" jer samo odgovarao ljudima onako, bez pozadinskog reklamiranja nekog sajta za poslodavca sa microworkersa, te sam u konačnici spušten na ispod 150 bodova i level 1.

Nakon toga je uslijedila serija "not satsified" ocjena i tako dalje...


Da li je bijes Yahoo administracije na mene navuklo to što sam:
1. za jedan dan odgovorio na više od 4 Yahoo answer-a?
2. u jednom od Yahoo answer-a izvršio (po zahtjevu poslodavca) copy paste određenog teksta, uz poslovično umetanje linka u "sources"?
3. ili me je pak neko od poslodavaca "minirao" jer sam davao odgovor s linkom na stara pitanja (on nije naveo da moraju biti svježa, a takva jednostavno nisu postojala)?

U igri su bila 3 poslodavca:
1. Member_36921 (Golden) USA - pazi sad!!! 1.398.508 plaćenih taskova??? wtf! - on nije sigurno jer se radi o onom poslodavcu koji se najčešće pojavljuje sa taskovima vezanim za Yahoo answers (plaća 0,27$), a proof redovno bude 7-znakovni kod koji se dobije nakon što se kroz njegovu aplikaciju verifikuje link.
2. Member_623527 (Golden) Bangladesh
3. Imranforu - Bangladesh

Bilo kako bilo - naglasak na slijedeće:
Quote:
Tips:
To avoid Yahoo account termination, do not answer more than 4 questions using same Yahoo account in a same day. You can use another/multiple Yahoo (Level 2) accounts instead.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 10:29   #54
A pošto sam u gornjem postu dao podatke o jednom krajnje neobičnom poslodavcu koji je dosada isplatio milion i po taskova, evo i jedan neobičan mikro radnik sa naših prostora:
Sanja - Banjaluka
(Total Earned $1,641.00; Tasks done 10484; Basic tasks 9028 - Average per task $0.17; "Hire Group" tasks 1456 - Average per task $0.09)
Member since 26. May 2011; Last seen online - 2 weeks ago; Last task submitted - 3 months ago...

Šta nam je vidljivo iz Sanjine statistike?
1. da je Sanjica za 26 mjeseci zaradila 2377,13 KM, odnosno 9,263.70 HRK ili 91,43 KM mjesečno, odnosno 356,29 HRK mjesečno
2. da je Sanjici nakon više od 2 godine microworkers dojadio
3. da je više nego očigledno da bacic poslovi igraju glavnu ulogu, a HG poslovi supsidijarnu jer u njenoj zaradi basic jobs čine 1534,76 od 1641,00 $ ukupne zarade sa 0,17$ po zadatku; dok HG poslovi čine tek 131,04 od 1641,00 $ sa prosjekom od 0,09$ po zadatku.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 12:53   #55
Ja samo obavljam Youtube comment x3, Sign up, Email submit, Facebook/Twitter/Google+1 i Vote taskove i uspijem dobit 100-150kn mjesečno.
4member is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 15:26   #56
Quote:
4member kaže: Pogledaj post
Ja samo obavljam Youtube comment x3, Sign up, Email submit, Facebook/Twitter/Google+1 i Vote taskove i uspijem dobit 100-150kn mjesečno.
Da i ja to radim sve osim youtube comment, ali plus jos radim android app install download review, najbrza lova, za minutu 50$. Bhde ih dnevno minimalno jedan.

Gesendet von meinem C1505 mit Tapatalk 2
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 13:01   #57
dal microworkers kod isplate naplaćuje neku naknadu - kad prebacujemo novce na paypal i koliko ona iznosi?
gut is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 13:41   #58
Quote:
gut kaže: Pogledaj post
dal microworkers kod isplate naplaćuje neku naknadu - kad prebacujemo novce na paypal i koliko ona iznosi?
7,5%
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 21:47   #59
Quote:
mrki444 kaže: Pogledaj post
7,5%
Na paypal, na moneybookers je 6.5%.

Gesendet von meinem C1505 mit Tapatalk 2
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 10:50   #60
Quote:
newlevel kaže: Pogledaj post
Da i ja to radim sve osim youtube comment, ali plus jos radim android app install download review, najbrza lova, za minutu 50$. Bhde ih dnevno minimalno jedan.

Gesendet von meinem C1505 mit Tapatalk 2
Moraš imati odgovarajući uređaj, jel se zove android? Ili se može i na komp jer sam negdje nešto pročitao o nekom programu koji...

Btw, evo da dam info o PINU:
Zatražen:
Quote:
2013-11-14 21:51:28 MONEYBOOKERS PENDING Cancel & Refund $9.00
Poštar mi je ušao u kancelariju prije nekoliko minuta i donio PIN koji sam ukucao, dakle, PIN mi je stigao na adresu nakon nepunih 6 dana. Adresa naravno - Celje, Slovenija.

Javit ću čim mi prebace na Moneybookers.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.