Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2008., 07:44   #1
Genocid u Darfuru (Sudan)

Ne znam koliko je ljudi upoznato s time sto se dogada tj. sta se dogadalo u toj pokrajini...
Zanima me misljenje (onih koji znaju) da li su se UN i SAD-e prekasno tj. 'premalo' umijesali u smislu pokusaja zaustavljanja toga??
Da se odma izjasnim i ja. 400,000 ubijenih civila je definitivno prekasno.

Za one koji ne znaju dovoljno ... clanak je doduse na eng ali je u potpunosti razumljiv za sve.
LINK

nadam se da nisam promasio topic. mislim da spada u sociologiju pa...

Zadnje uređivanje stone_free10 : 02.03.2008. at 08:19.
stone_free10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:40   #2
Quote:
stone_free10 kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko je ljudi upoznato s time sto se dogada tj. sta se dogadalo u toj pokrajini...
Zanima me misljenje (onih koji znaju) da li su se UN i SAD-e prekasno tj. 'premalo' umijesali u smislu pokusaja zaustavljanja toga??
Da se odma izjasnim i ja. 400,000 ubijenih civila je definitivno prekasno.

Za one koji ne znaju dovoljno ... clanak je doduse na eng ali je u potpunosti razumljiv za sve.
LINK

nadam se da nisam promasio topic. mislim da spada u sociologiju pa...
Više od 400 000 ubijenih civila!A to da li su se oni umiješali prekasno - to bi trebali njih pitati.Očito im nije prije bilo u interesu
Ovaj topic baš i nije za sociologiju,više za politiku
Jackass-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 08:42   #3
Quote:
Jackass-girl kaže: Pogledaj post
Više od 400 000 ubijenih civila!A to da li su se oni umiješali prekasno - to bi trebali njih pitati.Očito im nije prije bilo u interesu
Ovaj topic baš i nije za sociologiju,više za politiku


Ovaj topic nije samo za politiku. Ako prošetate našim političkim forumima vidite da su glavna tema Židovi i Arapi, odnosno pozivanje na uništenje Izraela.Nikog ne zanima Afrika jer nema tamo Židova pa da se može s oproštenjem, kenjati po njima .
njetočkanezvanova is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.