Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2010., 14:17   #41
Quote:
AnteNaš kaže: Pogledaj post
Oni koji su vas prepoznali u ratu, zasigurno vas znaju i u miru.
Da vrlo precizno označena manjina. Ali nebitno, žene trebaju prvo prepoznati sebe,Tu su negdje i muškarci. Kad vide da nisu sami na planetu, da svijet ne leži samo na njihovim leđima, ili im to bar dosadi, svijet će biti ljepši.
__________________
kad god nešto razumijem navučem se na to. zato pažljivo biram. svi su ljudi anđeli, to razumijem
atko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 14:42   #42
Quote:
atko kaže: Pogledaj post
Da vrlo precizno označena manjina. Ali nebitno, žene trebaju prvo prepoznati sebe,Tu su negdje i muškarci. Kad vide da nisu sami na planetu, da svijet ne leži samo na njihovim leđima, ili im to bar dosadi, svijet će biti ljepši.
Slažem se.
AnteNaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 09:18   #43
Preporuka, zanimljiva priča:
Quote:
sb323ar kaže: Pogledaj post
Mara A. (djevojačko prezime), zvali smo je mala Mara… Nije imala više od 45 kilograma tada, skromna, tiha, neprimjetna…
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 11:55   #44
a kako zaboravismo novinarke , pa i one su bile po bojištima iako ne s puškom u ruci , a njihov udio u obrani Hrvatske se mjerio minutažom na TV i radijskim emisijama . Možda nije o njima pisati na ovoj temi , ali niti Siniša Glavašević nije branio Vukovar s puškom , pa je završio na Ovčari .
Spomenuo bih Dijanu Čuljak , Vesnu Karuzu...... tko ih se još sjeća ?
istox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 15:31   #45
Quote:
istox kaže: Pogledaj post
a kako zaboravismo novinarke , pa i one su bile po bojištima iako ne s puškom u ruci , a njihov udio u obrani Hrvatske se mjerio minutažom na TV i radijskim emisijama . Možda nije o njima pisati na ovoj temi , ali niti Siniša Glavašević nije branio Vukovar s puškom , pa je završio na Ovčari .
Spomenuo bih Dijanu Čuljak , Vesnu Karuzu...... tko ih se još sjeća ?
Žena od Igora Mirkovića , zaboravio sam joj ime
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 21:26   #46
Danas mi je u frizerski ušetala jedna teta iz 106-e.Ovih ćemo dana divaniti,malo pretresti koja je gdje završila,i gdje su ostale
__________________
LILLY106
OPET LILLY is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 20:01   #47
Quote:
The Worm kaže: Pogledaj post
Žena od Igora Mirkovića , zaboravio sam joj ime
Silvana Menđušić
C-blok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 20:46   #48
Quote:
C-blok kaže: Pogledaj post
Silvana Menđušić
Da , tako je .
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 00:37   #49
Sasvim slucajno sam otvorila ovu temu. Potragom preko Googla otvori mi ovaj dio foruma. I citm ,citam....i naletim na dio gdje me se netko sjetio. Moram priznati da se pojavila suza izdajnica ali ne od tuge....nego wtf." Netko me se sjeca"
Kako je bilo zenama u ratu,mislim na one koje su izlazile na prvu liniju,boravile sa postrojbom na terenu? Pa ,bilo im je to normalno.! Kao da se o tome razmisljalo?!

Sad,u ovo sadasnje vrijeme mi je jako zao i ljuti me sto iz neke sjene iskacu pojedinke koje nisu nigdje bile a terene znaju iz tudih prica. Rata pravo nit vidila niti mirisala al posljedice traumaticne.

Zao mi je sto se o zenama u redovima ratnih gardijskih postrojbi malo zna,tu i tamo negdje neka prica zaiskri.
Osobno slabo pricam o tom vremenu ikome osim sa onima koji su bili dio tog vremena. To je nesto moje,sveto,i jos ne zelim dijeliti.
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 14:40   #50
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Sasvim slucajno sam otvorila ovu temu. Potragom preko Googla otvori mi ovaj dio foruma. I citm ,citam....i naletim na dio gdje me se netko sjetio. Moram priznati da se pojavila suza izdajnica ali ne od tuge....nego wtf." Netko me se sjeca"
Kako je bilo zenama u ratu,mislim na one koje su izlazile na prvu liniju,boravile sa postrojbom na terenu? Pa ,bilo im je to normalno.! Kao da se o tome razmisljalo?!

Sad,u ovo sadasnje vrijeme mi je jako zao i ljuti me sto iz neke sjene iskacu pojedinke koje nisu nigdje bile a terene znaju iz tudih prica. Rata pravo nit vidila niti mirisala al posljedice traumaticne.

Zao mi je sto se o zenama u redovima ratnih gardijskih postrojbi malo zna,tu i tamo negdje neka prica zaiskri.
Osobno slabo pricam o tom vremenu ikome osim sa onima koji su bili dio tog vremena. To je nesto moje,sveto,i jos ne zelim dijeliti.
Sto se tice pojavljivanja zena koje iskacu iz sjene koje nisu nigdje bile. Isti slucaj je sa muskarcima. I tamo se pojavljuju oni iz sjene.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.