Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2013., 17:56   #21
ajmo se malo vi brukajte pa cu ja ponovo zavirit u moju bogatu riznicu
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 17:57   #22
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
kako dospiujeh na sikijatriju iliti svaka ptica svome jatu leti

...
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
ahem, ahem :dramaticno se nakasljava:

kako sam se samouhitila ili zanimljiv ortopecki pregled

...

Tebi baš bolnice nisu najsretnija mjesta?
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 18:09   #23
dobra sam dusa pa....

blentava na praksi ilitiga naughty teacher

treca godina faksa, profesorski smjer, elem predmet didaktika sa pripadajucom trotjednom praksom medju klupama.

koracam ponosito hodnicima moje stare gimnazije, gledam balavce i mislim ovi balavci ce morat jos puno polente pojest dok dostignu moju razinu kulnosti :roknrol:

pod miskom mi dnevnik, oujea. :roknrol:
(jest da mi je mentorica rekla da se ne usudim unutra nista pisat jer ce me u protivnom vlastorucno zadavit:
-mogu li barem olovkom pa cu pobrisat?
-ni cut.)
svejednop uojea :roknrol:

dooooooooooooooooooooooobar dan razrede, u stilu elvis is in the building...

pristavci mi ozdravise instant salvom smijeha. ja ih gledam. gledam oko sebe.

kadli.

moja fina skotka suknjica, ona za posebne prilike, ona sto se pere is-klju-ci-vo na ruke, ostala mi zavrnuta i zadignuta u hulahopu.

prije sata, narafski, otidjoh u wece napudrat nos i ne poravnah suknju.

srecom bila zima, hulahop bio debeli, a guzovi cvrsti ko celik.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 18:15   #24
nije me bruka al mi je smiješno kad se sjetim. ugl. bio sa jednom curom u autu na jednom brdu, pili neke pivice. i sad bla bla bla, krenemo se barit i tako to. lagano to vodi ka seksiću nekom i kažem ja njoj ajmo iza na stražnje sjedište. odgovara ona meni, ne mogu imam stvari. pogledam ja na sic i vidjevši njenu jaknu i torbicu, kažem pa bokte maknut ćemo stvari (pritom si misleći, e jesi glupa ).. gleda ona mene i ponovi nekim glasom.. khm khm "imam stvari", ja opet blentav praznog pogleda, pa možemo ih maknut nije problem (bože glupe). dok mi nije doslovno rekla da ima "stvari"
ako ništa drugo bar smo se fino nasmijali

a nije bilo prvi put da mi je trebalo doslovno objasnit
johnnie-walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 18:19   #25
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
dobra sam dusa pa....

blentava na praksi ilitiga naughty teacher
Koji razred je to bio? Jesu bar deckici bili sretni?

Dogodilo se i meni slicno, ali u kaficu

Quote:
johnnie-walker kaže: Pogledaj post
pogledam ja na sic i vidjevši njenu jaknu i torbicu, kažem pa bokte maknut ćemo stvari
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 18:44   #26
ma najjača fora u srednjoj je znala bit ona: "hoćeš se kladit da se mogu zavuč u auspuh". ajme koliko je bilo onih koji su po hnk-a hodali čađavih očiju i takvi doma išli u tramvaju

uf bruke
johnnie-walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 21:07   #27
Ovo moje nije tak strašno, ali ipak ću ispričati.
Posudila sam dvije knjige u gradskoj knjižnici, dečko me dopratio do auta i dok sam pričala s njim popustila sam te dvije knjige na krovu od auta. Putem kući mi je nekoliko vozača svirnulo, ali ja ništa nisam shvatila, mislim si mora da sam jako zgodna danas Vozim dalje ne sluteći ništa, čujem neki udarac, ali pretpostavila sam da je to nešto izvana, nekome pukla guma ili nešto slično. Dosta dalje kad sam se mimoilazila s nekim tipovima u kombiju zaderali su se: Curo, imaš knjigu na krovu! Tu jednu sam spasila, ali druge nije bilo. Nisam se vraćala u grad po nju, uvjerena da je neću pronaći, nego sam odlučila platiti kaznu. Odugovlačila sam s odlaskom u knjižnicu, jer mi je bilo strašno neugodno reći da sam "izgubila" knjigu, osobito nisam htjela ići u detalje i reći kako se to dogodilo.

Kad sam napokon došla i izmucala knjižničarki štoriju o izgubljenoj knjizi koja je samo nestala i koju sam valjda negdje popustila, žena je otišla do police i pokazala mi istu tu knjigu, samo u mnogo ofucanijem stanju nego zadnji put kad sam je vidjela. Ispalo je da su je pronašli na klupi u parku, netko ju je pokupio s ceste i odnio tamo. Knjižničarka ju je prelistala i nije skužila da su to tragovi guma, mislila je da je knjiga pokisla. Kad sam vidjela na što liči htjela sam svejedno platiti kaznu, ali mi nije naplatila. Baš si razmišljam da je opet posudim, mora da mi je suđena.
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 21:11   #28
evo jos, za pred spavanje :kokos:

blentava femme fatale

puduci da sam i kroz pubertet vec bila strasno kul, vecernji izlasci s prijama bili su eko prirode, ter se gradelavalo ribu, cevape, rezuckalo prstute i tako to. sve u prirodi. uostalo kako cu spasit svijet ako ga ne poznajem?!!!

elem, jednom zgodom odlucimo kod mene pec kukuruze. nalozimo vatricu, svaka svoj kukuruzic na praljak i cakulamo uz pucketanje vatre na svjezem zdravoseljackom zdraku. tatek svako toliko poviri s bokalom vina, ali ne davi.

istu vecer, mom tri godine starijem bratu dodjose u posjet na par dana frendovi s faksa, slavonci.
dere se on s vrata da ih dodjem u kucu pozdravit. eto me, derem se ja. i zovem prije da dodju ssamnom. ionako smo kukuruze taman pozderali i vatru ugasili.

vidjesmo mi njih trojicu. jedan zgodniji od drugog. cerecimo se ko glupacice. i oni se milo cerece nama. i tako par minuta.
srce moje kucaj tise i tako to.

decki bijahu na izlasku, otisli najme van u grad ko sav normalan svijet. oni prevalili prag, nas tri se okrenule jedna prema drugoj i stale vristat: boooooktemazooooooooooooooooooooooooooo, koji dobri likooooooooviiiiiiiiiii

vrisak ushita se u jednoj nanosekundi pretvorio u cisti uzas!!!

tkr na ogledalo.... bile smo najme cadjave po cijeloj faci i zubima od jebenih pecenih kukuruza....

tad, sa tekom navrsenih 17, skuzih tuznu istinu - nikad od mene fatalne zene. kri.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 21:18   #29
baš te gušt čitat blento
johnnie-walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 22:28   #30
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
ahe
u to izlazi mamek iz weceja, nasminkana, skockana, ma dzeki o je nula prema njoj.
O Boze
Dobro i ono drugo je smijesno, ajde.
Odmah mi je lakse sto sam danas kako bih nadglasala macke pocela i ja mijaukati pjevuseci na balkonu. Nigdje zive duse, balkon gleda na vrt. Proslo par minuta. Macke me gledaju sa uzasom.
Uto se zacuje neko smijanje ispod balkona, dvije susjede bakice su sve cule. Susjede su mi.
Al to i nije blam, al ovo od blentave je.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 00:53   #31
back in high school , imala sam svog prvog decka iz susjednog razreda, ciji je razrednik mom razredu tada predavao povijest. i kad smo se mi znali zagrliti ili cmakati na skolskom hodniku, njemu je to bilo jako slatko i simpaticno i uvijek nas je u skladu s tim i komentirao.

tako se desilo nakon nekoliko mj. da smo moj deckic i ja prekinuli jer si medjusobno vise nismo bili tako slatki i simpaticni, sto je na koncu i taj profesor primijetio, pa me jednom zaustavio na hodniku i jednostavno znatizeljno upitao zasto vise nismo skupa.

igrom slucaja, tog dana je moj razred imao neko predavanje o spolnim bolestima i slicnome, pa su nam podijelili razne letke o raznim vrstama tih suga. takodjer igrom slucaja, kad me profesor na hodniku upitao za bivseg deckica, ja sam u ruci drzala tonu knjiga a u jednoj od njih i taj letak.

i tako je letak ispao iz knjige i pred ocima profesora se lijepo rastvorio prilog o klamidiji ili cemu vec.

on je bacio oko na to, pogledao mene, pa opet letak, pa opet mene. na koncu me potapsao po ramenu i rekao: 'nema veze, ne moras mi nista objasnjavati', namignuo i otisao ..

zemljo, otvori se
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 01:07   #32


Blentava. Divni su ti naslovi.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 15:21   #33
Blento, predlažem da počneš pisat kolumne u nekom listu, bit ću redovni kupac

Inače, pred koju godinu na ljetovanju. Frendičin apartman, ustupljen mojoj malenkosti i kćeri na 2 tjedna, tuto kompleto opremljen, kupaona san snova, perilica skoro pa nova. I došlo vrijeme pranja veša a perilica ni trc ni mrc. Gledam jel uključena - je. Jel sve namješteno kak treba - je. Raspitala se ja okolo i dobijem broj od servisera koji je inače na totalno drugom kraju otoka, al nema veze. Dogovorimo se da dođe tog popodneva vidjet šta je s perilicom.

Čovjek došao, ušao u kupaonu, pogleda stanje iiiiiiii...... ode pred vrata kupaone, uključi sklopku (jednu od one 3 uz svjetlo i bojler) i mašina proradi ko velika

Al bio je fer, kad je vidio kolko mi je bilo neugodno nije me previše zaebavao I naplatio mi je samo dolazak, jebiga, vozio je cca 70 km radi gluposti.
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 15:43   #34
kokosh, evo i solisiti se dogodilo slicno s netom, osobno jamput elektricara zvala jer ne radi mi lampa.
-a jeste li stisnuli tipku on?
-
mislim da se ti majstori dobro nasmiju na racun nas smotanih

ali dobro, jer ste vi to trazili:

cuvajte nas, pazite nas, jer znakovi su premalo

ne tako davno, zavrsise predavanja na faksu. red je, elem, otici na apsolventsku vecer. taman se vratih u studentski zadar nakon visemjesecnog erasmusa u inozemstvu. svega zeljna. i drugova do groba s faksa, i zalazaka sunca na zadarskoj rivi, i hrvatskog jezika u uhu...

tulum na plazi. dosla i vecina profesora. spiza dobra, bumba dobra, mjuza tako tako. ne znam sta sam sve popila, ali me bokme dobro skrpalo. odlucih se u samoci otudjit s feste i u ljetnu noc bavuljat po nedostalom mi zadru. kalelarga kalelaaaaaaaaaargaaaa....

neam pojma koliko dugo sam hodala, ali otrijeznila se nisam. u neko doba, odlucim poc put doma. doklipsam do semafora, stisnem dugme da dodje zeleno i cekam. fino se naslonim na isti i menscini, cak i zaspem na par sekundi.

-kolegice, jel vam dobro?
-a..sta? aaaaaaaaaa poooooooooooooooooooooook profesoooooooooooooore, evo ja malkoooo popiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiila. dobro je meniiiiiiiiiiiiiiiiii.

kladim se da sam na licu imala onaj teleci pripiti cerek uz poluotvorene oci. znam na sto licim kad se oblocem. pravi trenutak za srest vremesnog nacelnika odjela mog predmeta.

-dopustite, kolegice, da vas prevedem preko ceste.
-mooooooze profesoooore, ideeeeem ja leeeeeeeeeeeec, sutra cu ja u osam ujutro doc ko vas sa papiiiiiiiiiirima za diplommmmmmckiiiiiiiiiiiiiiii.

i, prevede mene stvarno covjek preko ceste.
-kolegice, ocete li moc dalje sama?
-dakucu, profesore, falain.

drugo jutro, ispred profesorovog kabineta u osam, nadobudno cekam sa papirusinama punim mojih nadobudnih ideja za diplomski. iz kabineta izlazi profesor sa brat bratu jos njih 5-6 s katedre. ceri mi se u faci i kaze:

-kolegice, kacemo se ja i vi jednom posteno naroooooooooooooooooooooooooooooljat?

diplomski sam pisala kod drugog jednog profesora.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 15:54   #35
Blentava, tri .


Točno mi dođe žao što se ne brukam.
Ja samo padam.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 15:56   #36
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
Blentava, tri .


Točno mi dođe žao što se ne brukam.
Ja samo padam.
daaaaaaaaaaaaaaaaajte, ja imam barem jos desetak ovakvih sranja u arhivi, a tek sam se zaigrala

ajmo jedan divan pad

edit: ako ti je neugodno pisat o sebi, mozes napisat 'moja prijateljica'
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 15:58   #37
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
mozes napisat 'moja prijateljica'


"I u tom trenutku je bas naisla moja simpatija..." :teen:

Blento, nema do tvojih (ne)zgoda


Tema se treba zvat bruka bruka blentica
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 15:58   #38
blento, zbog tebe sam se pretplatila na temu.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 15:59   #39
Blento :klap: Dam se kladit da je taj profesor sam tražio nek polažeš kod nekog drugog


Ludačo
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 16:02   #40
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Blento :klap: Dam se kladit da je taj profesor sam tražio nek polažeš kod nekog drugog


Ludačo
nije
kasnije mi predlozio da budem asistentica

utekoh milostivom u inozemstvo.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.