Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2016., 09:20   #381
Quote:
zuzi666 kaže: Pogledaj post
ja čitam jer razmišljam o istoj operaciji. molim te nastavi pisati.
ok
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 00:46   #382
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
imam dojam da pričam ovdje sama sa sobom ali nema veze, pišem jer se nadam da će nekome pomoći
Iako si ovo pisala prošle godine, ja sam sada naišla i meni ovo puno znači
Koliko imaš godina ako nije tajna.
Postoji li u Hrvatskoj dobna granica? (imam 25)

Ako su ti radili uz smanjivanje i podizanje, koliko će taj podignuti efekt trajati?
Kolika je šansa da ti se ponovno objese?
Ima li šanse da nakon te operacije i oporavka povremeno odeš nekamo van bez da nosiš ikakav grudnjak?

Kakav ti je sada osjet u bradavicama? Napisala si nakon 6mjeseci da se vratio...
Jel koža oko bradavica i tamo gdje su šavovi suha i dehidrirana?

Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
ožiljak oko areole jedva vidljiva crta, također nema tragova od šavova
morat ću ići na korekciju areola jer je mali dio tkiva zapravo mrtav, to će izrezati i nadomjestit tetovažom pigmentaciju na tom mjestu
Znači, ponovno će ti rezat dio kože... nadam se da će lijepo ispast na kraju.

Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
a nema ni onih simptoma koji se javljaju uz vrućine kao znojenje, osip i ostalo, znate o čemu pričam
Ufff kad ti idu svaka u svoju stranu pa ih u grudnjaku namjestiš da su približene, a onda ti se trljaju jedna o drugu i sve bude znojno
Rado bih se riješila toga!

Zapravo ja bih voljela prijeći s D košarice na B, približiti ih i podići ih.
Jel ima na temi netko tko je mršavljenjem uspio (tj. uspjela ) smanjiti veličinu za 2 košarice pa išla samo na podizanje i približavanje (znam da ne postoji u cjeniku kod kirurga "približavanje" al valjda to rade, ne?

Zadnje uređivanje Ivanchy91 : 13.08.2016. at 01:24.
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 11:30   #383
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Iako si ovo pisala prošle godine, ja sam sada naišla i meni ovo puno znači
Koliko imaš godina ako nije tajna.
Postoji li u Hrvatskoj dobna granica? (imam 25)

Ako su ti radili uz smanjivanje i podizanje, koliko će taj podignuti efekt trajati?
Kolika je šansa da ti se ponovno objese?
Ima li šanse da nakon te operacije i oporavka povremeno odeš nekamo van bez da nosiš ikakav grudnjak?

Kakav ti je sada osjet u bradavicama? Napisala si nakon 6mjeseci da se vratio...
Jel koža oko bradavica i tamo gdje su šavovi suha i dehidrirana?



Znači, ponovno će ti rezat dio kože... nadam se da će lijepo ispast na kraju.



Ufff kad ti idu svaka u svoju stranu pa ih u grudnjaku namjestiš da su približene, a onda ti se trljaju jedna o drugu i sve bude znojno
Rado bih se riješila toga!

Zapravo ja bih voljela prijeći s D košarice na B, približiti ih i podići ih.
Jel ima na temi netko tko je mršavljenjem uspio (tj. uspjela ) smanjiti veličinu za 2 košarice pa išla samo na podizanje i približavanje (znam da ne postoji u cjeniku kod kirurga "približavanje" al valjda to rade, ne?
imam 47
prije se nije preporučila ova operacija curama prije nego rode zbog dojenja, ali sad je drugačije, baš jedno 2 tjedna nakon mene je na istoj operaciji bila cura od 19god i doktor je rekao da se sada to normalno radi i kasnije nema problema s dojenjem. ali trebaš ići kod stručnjaka a ne kod bilo koga.

što se tiče trajnosti rezultata, doktor mi je rekao da trebam stalno nosit grudnjak i da mi se neće opet objesiti, možda će se malo opustit s godinama, ali jako malo i zadržat će i dalje lijepi oblik
po ljeti ponekad ne nosim grudnjak, ako je neka majica ili haljina koja se baš treba nosit bez ičeg, a pola njih su zapravo tako krojene da ti pomalo i pridržavaju cice
ali to je povremeno, inače svaki dan od ujutro do navečer nosim grudnjak

osjet se vratio

kožu ožiljaka sam par mjeseci mazala prvo s kontratubex masti a zatim sam nabavila iz Dalmacije domaće kantarionovo ulje pa sam mazala s njim.
ožiljci ovise o tome kakvu kožu inače imaš, ali opet puno ovisi i o doktoru. i još jednom ću pohvaliti dr. Kinčla jer je napravio fantastičan posao, ožiljci su skroz tanke crtice koje se jedva vide. pravilo je da se prvo ljeto nakon operacije ne smiješ sunčati u toplesu jer sunce pojačava ožiljke (ne znam to stručno objasniti)
nakon određenog vremena sam išla na korekciju ožiljaka, to je radio u lokalnoj anesteziji, i sad je još bolje
baš je moja kozmetičarka komentirala kako je vidjela kod dosta mušterija ožiljke od operacija na cicama ali nikad tak tanke kao kod mene

moje su prije operacije bile jako opuštene i raširene i gore ispuhane, ma užas. u jednoj operaciji doktor ih je podignuo, smanjio i oblikovao, to je ovo što ti govoriš približavanje. On od tvog tkiva i kože formira novi oblik. moje izgledaju jako lijepo, prirodno, i da nema ožiljaka (koji su sve manje vidljivi) nitko ne bi skužio da sam bila na operaciji.
nema mi ništa gore nego kad cice izgledaju totalno umjetno i neprirodno

to nije mala operacija, i treba vremna da sve zaraste, ali vjeruj mi isplati se...
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 17:14   #384
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
... ... ...to nije mala operacija, i treba vremna da sve zaraste, ali vjeruj mi isplati se...
Vjerujem
Al da imam sad novaca i da nije ljeto i znojenje i sve, mislim da bih odmah išla.
Oko 30.-e ako ću imat para bih išla, i ako smršavim jer da smanjim cice za svoju preveliku kilažu i imam škembu veću od njih izgledala bih čudno.
Zato sam i pitala gore za mršavljenje, kolko se mogu smanjit, pošto imam oko 30 kila previše na svoju vsinu pa bar da mršavljenjem se smanje za 1 broj, iako znam da će bit obješene i visit nakon toga (mada je tako i sada). Bilo bi super da se mogu s tom operacijom riješiti i strija koje imam
Ovo za dojenje što spominješ je super, al meni osobno nije bitno jer ne namjeravam imati djecu, al super za one koje žele

Hvala što dijeliš sve ovo s nama
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 18:36   #385
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Vjerujem
Al da imam sad novaca i da nije ljeto i znojenje i sve, mislim da bih odmah išla.
Oko 30.-e ako ću imat para bih išla, i ako smršavim jer da smanjim cice za svoju preveliku kilažu i imam škembu veću od njih izgledala bih čudno.
Zato sam i pitala gore za mršavljenje, kolko se mogu smanjit, pošto imam oko 30 kila previše na svoju vsinu pa bar da mršavljenjem se smanje za 1 broj, iako znam da će bit obješene i visit nakon toga (mada je tako i sada). Bilo bi super da se mogu s tom operacijom riješiti i strija koje imam
Ovo za dojenje što spominješ je super, al meni osobno nije bitno jer ne namjeravam imati djecu, al super za one koje žele

Hvala što dijeliš sve ovo s nama
drago mi je da mogu pomoći
ne znam zašto o silikonima ima puno više podataka i iskustava na internetu, pa i ovo je relativno česta operacija

operaciju je najbolje napravit na jesen tako da do idućeg ljeta već odradiš i korekcije ako je potrebno
ja sam bila na proljeće i isto je bilo ok
uzmi u obzir da ćeš preko mjesec dana morat nositi poseban grudnjak koji izgleda kao sportski top i lakše ga je sakrit zimskom odjećom nego laganom ljetnom

kad smršaviš sigurno će ti se smanjiti jedan broj, ali kako i sama kažeš neće biti lijepog oblika.
radila sam i smanjenje i podizanje ali nije mi to naplatio kao dvije operacije, nije zbrojio cijenu za jedno i drugo, nego manje
o cijeni i štop je sve uključeno u nju kod dr. Kinčla sam pisala u prethodnim postovima, da sad ne ponavljam. kako ostali računaju, to ne znam

strija ćeš se riješiti jer ti odreže dio kože, nemam više niti jednu a bilo ih je jako puno

još jedna stvar, kad sam pitala doktora da li će mi zauvijek ostat ovak lijepe i čvrste i podignute, rekao je da će se samo malo opustiti, jedva primjetno s godinama i da će zadržat oblik pod uvjetom da nosim grudnjak i da nemam velike nagle oscilacije u kilaži
zato bi bilo dobro da prvo reduciraš kile i to tako da paziš što jedeš ali i da jako puno vježbaš. nije dovoljno raditi samo kardio poput trčanja ili bicikla, moraš raditi i vježbe s utezima, sklekove, trbušnjake i ostale gadarije
a onda će ti se učvrstit i prsni i leđni mišići zbog čega ćeš se puno pravilnije držat i cice će ti ljepše stajati
za 30 kila ti treba minimum godina dana, nemoj ići na spartanske režime jer će se to sve brzo vratiti nazad. Nisi se ni udebljala u mjesec dana, pa ne možeš ni skinuti. iako si mlada, takve nagle promjene težine isto nisu zdrave.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 18:52   #386
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
drago mi je da mogu pomoći
ne znam zašto o silikonima ima puno više podataka i iskustava na internetu, pa i ovo je relativno česta operacija

operaciju je najbolje napravit na jesen tako da do idućeg ljeta već odradiš i korekcije ako je potrebno
ja sam bila na proljeće i isto je bilo ok
uzmi u obzir da ćeš preko mjesec dana morat nositi poseban grudnjak koji izgleda kao sportski top i lakše ga je sakrit zimskom odjećom nego laganom ljetnom

kad smršaviš sigurno će ti se smanjiti jedan broj, ali kako i sama kažeš neće biti lijepog oblika.
radila sam i smanjenje i podizanje ali nije mi to naplatio kao dvije operacije, nije zbrojio cijenu za jedno i drugo, nego manje
o cijeni i štop je sve uključeno u nju kod dr. Kinčla sam pisala u prethodnim postovima, da sad ne ponavljam. kako ostali računaju, to ne znam

strija ćeš se riješiti jer ti odreže dio kože, nemam više niti jednu a bilo ih je jako puno

još jedna stvar, kad sam pitala doktora da li će mi zauvijek ostat ovak lijepe i čvrste i podignute, rekao je da će se samo malo opustiti, jedva primjetno s godinama i da će zadržat oblik pod uvjetom da nosim grudnjak i da nemam velike nagle oscilacije u kilaži
zato bi bilo dobro da prvo reduciraš kile i to tako da paziš što jedeš ali i da jako puno vježbaš. nije dovoljno raditi samo kardio poput trčanja ili bicikla, moraš raditi i vježbe s utezima, sklekove, trbušnjake i ostale gadarije
a onda će ti se učvrstit i prsni i leđni mišići zbog čega ćeš se puno pravilnije držat i cice će ti ljepše stajati
za 30 kila ti treba minimum godina dana, nemoj ići na spartanske režime jer će se to sve brzo vratiti nazad. Nisi se ni udebljala u mjesec dana, pa ne možeš ni skinuti. iako si mlada, takve nagle promjene težine isto nisu zdrave.
Znam, udebljala sam se od 14. do 17. godine mislim.
Od 17. do 24. godine sam dobila možda 3-5 kila koje znaju ići gore-dolje.
Završila sam osnovnu sa 157cm i 57kg, sada imam 161cm i 80kg.
A za skinuti samo 5 kila meni treba oko 2mjeseca dijete i laganog vježbanja, tako da za 30 mora da će biti potrebna "vječnost", ali kad jednog dana prestanem biti ljenčina i uštedim dovoljno za operaciju, sigurna sam da će se isplatiti.
Ali već u osnovnoj školi, prije debljanja sam nosila B košarice, ako ne i C, a baš bih voljela imat B i moći nosit odjeću koju sada ne mogu
Npr. košulju koja neće imat onaj prostor između gumbiju čak i ako je najveća veličina, nego da visi na meni.
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 21:24   #387
Koja je razlika izmedju liposukcije i smanjivanja?
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 22:33   #388
Liposukcijom ti samo posrču salo onim štaubzaugerom i pošalju te doma pa kud koji mili moji. Smanjivanje se vrši kontrolirano i baš ono paze da ti sise budu jednake.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 10:28   #389
Quote:
Otvorenomore kaže: Pogledaj post
Koja je razlika izmedju liposukcije i smanjivanja?
smanjivanje se radi liposukcijom i ukloni se višak kože
nije da kirurg uzme nož i odreže dio cice
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:05   #390
već par godina razmišljam o operaciji i sad sam napokon skupila hrabrosti i odvažila bih se na to
nemam novaca za privatne klinike (čitala sam o dizanju grudi i umetanju silikona) pa bih probala preko hzzo
pitanje za one koje su to prošle
jeste li zadovoljni nakon operacije, veličine, oblik? ne odmah nego nakon godinu, dvije...
koliko vam je trebalo da se grudi ''formiraju''? kako ste tretirale ožiljke?
težina mi godinama varira 5-6kg gore dolje. kako će to utjecati na izgled grudi nakon operacije?
eh da, ja bih išla na smanjivanje i podizanje!

hvala
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:42   #391
Quote:
darija* kaže: Pogledaj post
već par godina razmišljam o operaciji i sad sam napokon skupila hrabrosti i odvažila bih se na to
nemam novaca za privatne klinike (čitala sam o dizanju grudi i umetanju silikona) pa bih probala preko hzzo
pitanje za one koje su to prošle
jeste li zadovoljni nakon operacije, veličine, oblik? ne odmah nego nakon godinu, dvije...
koliko vam je trebalo da se grudi ''formiraju''? kako ste tretirale ožiljke?
težina mi godinama varira 5-6kg gore dolje. kako će to utjecati na izgled grudi nakon operacije?
eh da, ja bih išla na smanjivanje i podizanje!

hvala
ja sam prezadovoljna
i dalje su velike ali "normalno" velike jako lijep i prirodan oblik
ne izgledaju kao dvije polulopte nakeljene na torzo nego imaju baš prirodan oblik
trebalo je više mjeseci da splasnu svi otoci i da poprime izgled kojeg imaju i sad
ožiljke sam mazala kontratubex ili tako nekako - imaš nekoliko tih masti i sve su slične, samo različiti proizvođač
treba mazati jako dugo i prvu godinu nikako u toplesu na sunce da ožiljci ne promijene boju
male oscilacije u kilaži ne utječu, one od 15-ak kila da

sretno
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:23   #392
Evo još jednog "friškog" iskustva.
Najprije, hvala ti sunce što si tako temeljito pisala o svemu što si prošla.
I ja sam, baš kao i ti prije, danima tražila bilo kakvo iskustvo vezano uz smanjivanje grudi.Vrtila i tražila ali sva iskustva su se bazirala na umetanje silikona u grudi i sl.
I onda se pojavilo...sunce

Od moje odluke do operacije trebalo je manje od mjesec dana.
Dozlogrdilo mi je. Grudnjak 95 E me toliko stiskao i udubinu pravio na vratni dio da me muka bilo svako jutro stavljati (taj je bio najkomotniji i kupljen u posebnom dućanu za "malo veće grudi).

Očito da je bilo vrijeme za prijeći na F broj.

Majice,trenerke,jakne...to je toliko loše stajalo jer sam morala sve kupovati puno veče kako bi mogla zakopčati .
O košuljama sam mogla više samo sanjati.

Nisam se sunčala nit kupala ravno tri godine. Osjećala sam se loše na plaži i jednostavno odustala.

I tako jednog dana otišla do banke tražiti kredit, izabrala polikliniku ( zanimao me kirurg sa iskustvom posebno na tom području ), nazvala ih,dogovorili termin-zamolila ih da li mogu pretrage napraviti u mom gradu a onda sve u jednom danu napraviti i pregled,anesteziologa i operaciju.
Zatim išla tražiti smještaj u Zg od šest dana ( moglo je i manje al eto)
i.... sad sam doma i gledam se i još ne mogu vjerovati da sam sve to napravila u niti mjesec dana.

Jedino što žalim je...zašto se na to nisam odlučila prije
__________________
Nitko nezna što može dok ne pokuša
trenutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 07:54   #393
Sad će uskoro mjesec dana od operacije.

Prije nekoliko dana bila na kontroli.
Nažalost, moj dr, je taj dan bio izuzetno neraspoložen ( inače je do tad bio iznimno ljubazan ali nikad nisam dobila jasne odgovore što mi je činiti dalje i sl.).
Pošto nisam iz ZG, uz autobusnu kartu tu je trošak i smještaj u Zg ali...si mislila da je sve toga vrijedno pa da ćemo kako tako riješiti i to.

U poliklinici je bila velika gužva, ali ja sam bila redovno naručena od strane dr.
Kad sam došla na red, moj dr. je pogledao grudi ( sa daljine,bez opipavanja,gledanje ožiljaka bočno ) i trebalo je ravno 30 sek. da kaže da je u redu i da mogu ići.
Kad sam počela sa pitanjima vezana uz ožiljke, maloj neravnomjernosti grudi i bradavica- samo me brzo i nestrpljivo "otpilio" uz objašnjenje da je to TAKO, jer i prirodne grudi nisu nikad iste i oscilacija do 10% je normalna.

Ja sam bila nespremna i nisam se snašla, i u roku od minute bila van poliklinike sva u čudu.
I da, rekao je da nema potrebe više da dolazim jer je "sve u redu" 21 dan nakon operacije

Nisam, ovim mojim iskustvom htjela nikog preplašiti.
Sve su to sitnice naspram obavljene operacije, koja je bila uspješna,
nije boljelo ni prije, ni sada i sve je teklo u najboljem redu.
Znači, izabrani kirurg je obavio odlično svoj posao i to mi je u ovom slučaju najvažniji dio, jedino mu druga strana- rad sa pacijentima, nije najjača.
Obzirom koliko sam novaca morala iskeširati, mislim da je to moglo biti bolje odrađeno.
Meni vise još puno pitanja iznad glave i sad moram tražiti odgovore na netu.
Najviše me muče konci,koje osjećam na dolnjem rezu a nisu vađeni, a po dr. niti neće biti.
Zvati ću ih u ponedjeljak pa priupitati.

Od mene zasad toliko
__________________
Nitko nezna što može dok ne pokuša
trenutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 17:22   #394
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
nakon 3 mjeseca nema nikakve boli niti neugodnosti
spavam na boku bez problema, na trbuhu ne mogu
nosim sve vrste grudnjaka, i pamučne, i sa žicom, i čipkaste
cice izgledaju prekrasno, ali imaju male razlike - faza formiranja i dalje traje
ožiljke i dalje mažem kremom contratubex :
Ja se nadam da sunce još zalaziš na tu temu.
Zanima me koje točno razlike zamijećuješ u grudima?
Ako budu i dalje razlike, da li se one mogu ispraviti..ili ?

Da se samo nadovežem na gornji post-
svi su moji konci asorbirajući, pa nije bilo potrebno vaditi nit prije, nit sada.
Mogu ih vaditi ako mi smetaju ( da me bockaju ovi pri kraju ili ovi duži) ali u pravilu nije potrebno.
To mi je potvrdila i moja dr. i sam kirurg pa sam sad stim mirna.
__________________
Nitko nezna što može dok ne pokuša
trenutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:29   #395
Quote:
trenutna kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da sunce još zalaziš na tu temu.
Zanima me koje točno razlike zamijećuješ u grudima?
Ako budu i dalje razlike, da li se one mogu ispraviti..ili ?

Da se samo nadovežem na gornji post-
svi su moji konci asorbirajući, pa nije bilo potrebno vaditi nit prije, nit sada.
Mogu ih vaditi ako mi smetaju ( da me bockaju ovi pri kraju ili ovi duži) ali u pravilu nije potrebno.
To mi je potvrdila i moja dr. i sam kirurg pa sam sad stim mirna.
kod mene su se skroz poravnale i izgledaju isto
ožiljci su jedva primjetni
ja sam u svojim iskustvima pisala da sam išla kod dr. Kinčla i opet ću to ponoviti. izvrstan kirurg, ali i odličan u post-operativnom dijelu
išla sam kod njega na kontrole godinu dana, na početku svako malo onda svakih par mjeseci - i to je on određivao kad da dolazim, nisam ja tražila
svakak kontrola je izgledala tako da bi legla na stol on je pregledao, prepipao, fotografirao, odgovarao na pitanja, uvijek detaljno

cure morate se postavit za sebe, a naročito kod privatnika kojem vi plaćate, nema on šta odgovarat na brzinu
ako nije posao odradio dobro, a očito da nije, onda se ne može vadit na nedodirljivost doktora
ja bi tražila korekciju i to po njihovom trošku

jednom sam bila kod privatnika, skup je bio ali je imao dobre preporuke. i on samnom razgovara nervozno, otresito, što god da pitam on me prekida, sve općenito... mislim si ja e na krivu si naišao
i velim mu ja pred dvije sestre i dovoljno glasno da se čuje u čekaoni: jeste li vi uvijek tako bezobrazni ili samo danas imate loš dan? on me zapanjeno pogledao i prije nego je stigao odgovorit samo sam rekla došla sam kod vas jer trebam odgovore stučnjaka a ne da me tretirate ko maloumnicu. ili ćemo sad počet ispočetka na normalan način ili mi vratite novce.
i gle čuda odjednom je znao normalno razgovarati...

nije doktor nikakav bog nego privatnik koji ima konkurenciju na tržištu. svima njima je bitna reputacija
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 07:53   #396
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
nakon 3 mjeseca nema nikakve boli niti neugodnosti
spavam na boku bez problema, na trbuhu ne mogu
nosim sve vrste grudnjaka, i pamučne, i sa žicom, i čipkaste
cice izgledaju prekrasno, ali imaju male razlike - faza formiranja i dalje traje
ožiljke i dalje mažem kremom contratubex
na fitnesu radim sve vježbe bez problema

još jednom želim pohvaliti Dr. Kinčla i cijeli njegov tim na fenomenalno odrađenom poslu
Nemoj shvatiti krivo, ali skroz si me zbunila tvojim odgovorom.

To sa kontrolom je bilo pogrešno i odlučila otići ponovno za mjesec dana i neću ga puštat dok mi sve ne objasni.
Ali.......
ja bi trebala ići kod mog kirurga i zahtjevati da mi "popravi" grudi
( centimetar razlike između jedne i druge) a sama napominješ da sa 3 mjeseca si imala male razlike.

Zar ne bi i ja trebala još počekati, obzirom da je tek prošlo mjesec dana od operacije?

Quote:
sunce kaže: Pogledaj post

morat ću ići na korekciju areola jer je mali dio tkiva zapravo mrtav, to će izrezati i nadomjestit tetovažom pigmentaciju na tom mjestu
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
i

bila sam u međuvremneu na korekciji ožiljaka, doktor me unaprijed upozorio da će vjerojatno trebat to raditi
radi se u lokalnoj anesteziji, oko pola sata
na obje areole bilo je nešto odumrlog tkiva, to je maknuo,
Meni je to dosta ozbiljna "mala" komplikacija.
Kako to sad sve izgleda?
Da li je to "normalno" kod tih operacija jer još nisam naišla na takav slučaj?
__________________
Nitko nezna što može dok ne pokuša
trenutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2019., 22:44   #397
Quote:
trenutna kaže: Pogledaj post
Evo još jednog "friškog" iskustva.
Najprije, hvala ti sunce što si tako temeljito pisala o svemu što si prošla.
I ja sam, baš kao i ti prije, danima tražila bilo kakvo iskustvo vezano uz smanjivanje grudi.Vrtila i tražila ali sva iskustva su se bazirala na umetanje silikona u grudi i sl.
I onda se pojavilo...sunce

Od moje odluke do operacije trebalo je manje od mjesec dana.
Dozlogrdilo mi je. Grudnjak 95 E me toliko stiskao i udubinu pravio na vratni dio da me muka bilo svako jutro stavljati (taj je bio najkomotniji i kupljen u posebnom dućanu za "malo veće grudi).

Očito da je bilo vrijeme za prijeći na F broj.

Majice,trenerke,jakne...to je toliko loše stajalo jer sam morala sve kupovati puno veče kako bi mogla zakopčati .
O košuljama sam mogla više samo sanjati.

Nisam se sunčala nit kupala ravno tri godine. Osjećala sam se loše na plaži i jednostavno odustala.

I tako jednog dana otišla do banke tražiti kredit, izabrala polikliniku ( zanimao me kirurg sa iskustvom posebno na tom području ), nazvala ih,dogovorili termin-zamolila ih da li mogu pretrage napraviti u mom gradu a onda sve u jednom danu napraviti i pregled,anesteziologa i operaciju.
Zatim išla tražiti smještaj u Zg od šest dana ( moglo je i manje al eto)
i.... sad sam doma i gledam se i još ne mogu vjerovati da sam sve to napravila u niti mjesec dana.

Jedino što žalim je...zašto se na to nisam odlučila prije

Trenutna, jel možeš please podijeliti kako si sada zadovoljna s 'novim grudima' nakon godinu dana od operacije? I zanima me jel si imala pravo na bolovanje zbog operacije? (naravno ako si radila u to vrijeme).. Ja opako razmišljam o smanjivanju ali nije da ima baš nešto puno informacija na netu
kike_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2021., 00:55   #398
Dr Zdenko Stanec

Pozdrav svima, otvaram staru temu smanjenja grudi. Planiram obaviti operaciju kroz par mjeseci i dvoumim se izmedu dr. Depine i dr. Zdravka Staneca. Da li ima netko iskustva? Hvala unaprijed!
Poppy2244 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2021., 01:01   #399
Operacija smanjenja grudi - iskustva s doktorima

Pozdrav svima,

Planiram operaciju smanjenja grudi kroz nekoliko mjeseci u Zagrebu. Posto je operacija vrlo skupa i kompleksna, da li ima netko tko bi mogao podjeliti iskustva?
Osim same operacije, da li itko ima iskustva sa ovim doktorima:
Dr. Zdenko Stanec
Dr. Ivo Dzepina
Dr. Miroslav Kincl

Hvala unprijed!
Poppy2244 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2021., 21:04   #400
Jel netko zna koji je uvjet za tu operaciju tj. da li je to samo subjektivna želja ili ima neka preporuka "veličine".

Da li lijenik preporuči neku veličinu, već prema konstrukciji, ili biraš sam ono kako hoćeš?
regresija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.