Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2016., 12:35   #21
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
Ček, ček, ček... Šta je to "pravo na plaćanje"? Odmah da naglasim, ne zanimaju me nikakvi poticaji ni pomoć od ove države, samo minimalni uvjeti za pokretanje OPGa u stanu

I da, poslao sam mail ovima u apprr, al godišnji je vjerojatno...
Ti bi isto klice uzgajao ili nešto drugo?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 21:05   #22
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
Ček, ček, ček... Šta je to "pravo na plaćanje"? Odmah da naglasim, ne zanimaju me nikakvi poticaji ni pomoć od ove države, samo minimalni uvjeti za pokretanje OPGa u stanu

I da, poslao sam mail ovima u apprr, al godišnji je vjerojatno...
Pa šta če ti onda OPG ?????
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 09:21   #23
Mozda bi covjek samo radio i zaradivao na trzistu bez trazenja para od drzave. Nes vjerovat ali ima i takvih.

Bilo je i da se moze uzet zemlja u najam no treba provjerit jel to vrijedi i sad.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:51   #24
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Pa šta če ti onda OPG ?????
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
Mozda bi covjek samo radio i zaradivao na trzistu bez trazenja para od drzave. Nes vjerovat ali ima i takvih.

Bilo je i da se moze uzet zemlja u najam no treba provjerit jel to vrijedi i sad.
Je, ima i naivaca koji bi samo htjeli legalno proizvoditi sto vec proizvode i legalno to prodavati na, recimo, trznici... I da ih pri tome uopce ne zanima drzava i njeni poticaji .... Koji su, BTW, prilican generator kretenizma u nasoj kukuruz-psenica poljoprivredi....


Moze se unajmiti zemlja, ako ti je potrebna... Ako nije, ne moras....

Sto bi zapravo radila?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 09:30   #25
Meni je OPG interesantan samo zato sto mi obitelj moze pripomoci bez da ih moram "platiti" i bez da strahujem od inspekcije i sl.

Postoji li neki drugi oblik pravne osobe koja bi za ovu svrhu bila "second best" nakon OPGa po pitanju poreza i drugih davanja?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 13:54   #26
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
Meni je OPG interesantan samo zato sto mi obitelj moze pripomoci bez da ih moram "platiti" i bez da strahujem od inspekcije i sl.

Postoji li neki drugi oblik pravne osobe koja bi za ovu svrhu bila "second best" nakon OPGa po pitanju poreza i drugih davanja?
Dečki moji neznate vi kaj je OPG i tu je vaš problem.... Obitelj može pomoći jedino ako je i ona prijavljena u OPG a to znači konstantne mjesečne troškove kad se ima prihoda i kad nema prihoda.....
Čitate plačene članke po novinama i postajete veliki poljoprivrednici a to baš nije tako jednostavno kak piše u novinama.....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 10:43   #27
opg

molio bi nekoga tko ima opg kojem je to dopunska djelatnost kolika su mu davanja godišnje??hvala
čima is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:49   #28
Quote:
čima kaže: Pogledaj post
molio bi nekoga tko ima opg kojem je to dopunska djelatnost kolika su mu davanja godišnje??hvala
0 kn
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:47   #29
Imate popis davanja na netu, nekoliko računovodstava čak ima i kalkulatore gdje upisujete troškove
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.