Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 09:57   #2741
Looty, trebam li pitati ovu latinoamerikanku za broj Ay Yapima?

Lenka, prelistah dosta epizoda, ali nigdje ne nadjoh da Davut kaze Melek da ce joj jednom sve objasniti. Jeste rekao da su se prvi put sreli, tad kad je dosao raditi kod babe, ali nema nista da ju je uhodio prije. Skacete pred rudu. Ipak nisam prespavala.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:14   #2742
Davutov lik u seriji

Scenaristi su uveli lik Davuta u drugoj epizodi. Scena (scena ide od 1:15:11) kada Dzelal upoznaje Sarpa s Davutom. Tu je Dzelal najbolje opisao lik Davuta i mislim da su scenaristi ovdje odlicno obavili posao (ne mogu vjerovati da hvalim scenariste ).

Quote:
Dzelal: “Ovo je moj nevidljivi sin Davut. Ne mogu svi da ga vide. Zato sto mi tako zelimo. Zar ne, oko moje?” (Ali vidjela je tebe sotona odmah sreco moja , oprostite ne mogu da se suzdrzim. )
Davut: (klima glavom)
Dzelal (nastavlja): “Ima usta, nema jezik. Ima dah, nema zivot. Davut je drugaciji.”
I to je bas tako, kao sto je Dzelal ispripovjedao. Za mene ni Sarp, ni Mert nisu toliko bitni. Od pocetka sam govorila da ocekujem vazniju ulogu Davuta u svemu i njega vidim u samoj zavrsnici.

Postoji mnogo toga sto ne znamo o Davutu. Ono sto znamo je da je on potpuno odan Dzelalu i jedini je od njegovih ljudi koji ga se ne boji, niti se boji smrti. Davut je vec umro. Njemu je srce slomljeno. Dusa me boli kad pati za Melek. ( Freestyle nam moze izgifirati suze i patnju.)

Treca epizoda najbolje prikazuje kako Davut nema nista . Tu je izgubio svaku nadu jer je Melek video sa Sarpom i tu prvi put place za njom. Scena kada sjedi u skladistu i prisjeca se prvog susreta s njom i olovke koje je zadrzao.

U toj istoj epizodi, Dzelal kaze da on vise nije njegov otac, a on njegov sin, jer je ostavio Sarpa u sumi. Znaci umalo je izgubio jedinu stvar koju je imao, babu Dzelala. Opet zbog Sarpa.

Dijalog ide ovako:

Quote:
Dzelal: ”Sta je prvo pravilo izmedju oca i sina Davute?
Davut: ”Poslusnost.”
Dzelal: “Rekao sam ti da povedes Sarpa. Zasto nisi, Davute? Zasto me nisi poslusao, Davute?”
Davut: “Oce, ovako…”
Dzelal: “Nema oce. Nismo vise otac i sin.”
Davut: (tesko mu kad cuje, guta knedlu)
Dzelal: “Reci mi kako si mogao da ostavis Sarpa u takvom stanju i da odes? Zar nisi razmisljao sta ce biti ako ga pronadju? Naravno da jesi, kako da ne razmislis o tome. Pametan si ti. Mora da postoji neki drugi razlog. Reci mi.”
Davut: “Ostavio sam ga jer ne zasluzuje da zivi.”
Dzelal: “Je li? Zasto?”
Davut : “Covjek kome su oteli pistolj iz ruku ne zasluzuje da zivi.”
Dzelal: “Zar ces ti odlucivati o tome?”
Davut: “Oce…”
Dzelal: “Nema oce! Nisam ti vise otac. Zasto si pokvario nas odnos? Da li te je taj policajac vidio? Da li bi te prepoznao?”
Davut: “Nije me vidio. Ali pratim ga, prvom prilikom cu mu se predstaviti.”
Dzelal: “Nema toga Davute. Nemoj da ga pratis. Moram da te kaznim za to sto si uradio. Znao si to i sam.”
Davut: “U redu.”
Dzelal (vadeci metke iz pistolja): “Ovo je moja milost…”
Davut (gleda i prihvata sto ga slijedi)
Dzelal (ostavljajuci jedan metak): “A ovo moja okrutnost.”
Pa onda Dzelal uperi pistol, ali ne moze da puca. Pa Davut uzme pistol i puca na prazno 2x. Dzelal otima pistolj.
Davut: “Bolje da umrem nego da te rastuzim.”
Dzelal: “Ne, ne dozvoljavam.”
Dzelal odlazi, ali se vrati s vrata i zagrli ga kao svoje dijete.
U istoj (trecoj epizodi) Davut se smije Sarpu kad mu Dzelal kaze da ce vozati Mustafu i zenu (a Davut obavljati “vazne” poslove). Kad Dzelalov covjek govori Sarpu da je oceva kazna zapravo blagoslov, jer mu povjerava svoju porodicu, izraz Davutovog lica se mijenja. Opet ga je Sarp porazio. Ovdje je Riza odlicno odglumio (zasluzuje gif E3 1:36:07-1:36:42). Inace meni je Riza glumcina i po, izvrsno glumi.

I sada se pitamo zasto je Sarp jos ziv? Ziv je samo i jedino zbog Melek. Znamo vec da se Davut ne boji smrti, ni Dzelalove kazne i spreman je da prihvati posljedice svojih odluka. Koliko puta bi rado zadavio Sarpa, ali odustao zbog Melek. Cak je i stitio Sarpa pred babom.

Na pocetku 16 epizode kad su se potukli zbog Melek i ona prislonila pistolj na svoju glavu, tu je Davut mogao ubiti Sarpa, ali nije to mogao uciniti svojoj Melek. Poslije toga Sarp dolazi kod babe, ali Davut nije nista rekao babi sto je bilo izmedju njega i Melek.

Quote:
Davut: “Dodji, dodji.”
Sarp: “Sta si ispricao ocu?”
Davut (suti i gleda Sarpa)
Sarp: “Kome govorim? Progovori.”
Davut:”Kreni ispred mene, otac Dzelal te ceka.”
Davutov pogled…broke my heart  (gif pelase E16 13:45-14:02)

Dzelal ljut sto je Melek bila kod Fusunke, propituje Sarpa, a Sarp ce:
“Jesmo li se ogrijesili o Melek?”
Davutova reakcija na Sarpove rijeci – priceless. (E16 15:26-15:28 gif please)

Quote:
Dzelal: “Ovo pitanje postavljam obojici. Imate li nesto da mi ispricate?”
Davuti i Sarp se zgledaju.
Dzelal: “Jeste li se vi potukli?”
Davut: “Ne, oce.”
Sarp: “Nismo.”
Davut: “Ovo je slucajnost.”
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.

Zadnje uređivanje sotona69 : 21.04.2017. at 13:26.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:25   #2743
Uz sve to jos jedna mala sitnica: Davut je nemilosrdni ubica koji voli svoj posao. Jeza me hvata od izraza na njegovom licu kad ubija nekog, taj pogled pun bolesnog zadovoljstva...
brns is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:31   #2744
Quote:
brns kaže: Pogledaj post
Uz sve to jos jedna mala sitnica: Davut je nemilosrdni ubica koji voli svoj posao.
E ovdje mi malo fali scenarija tko je zapravo Davut i odkud on kod babe. Imam osjecaj da je Dzelal jedini koji zna, ali nam to ne govore.

Quote:
brns kaže: Pogledaj post
Jeza me hvata od izraza na njegovom licu kad ubija nekog, taj pogled pun bolesnog zadovoljstva...
Zato sto Riza izvrsno glumi. Od tog pogleda hladnokrvnog ubojice, do nacina kako gleda Melek, kako place, kako se odnosi sa Sarpom, kako sa babom...:klap:
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:42   #2745
Suza Davutova. (hvala freestyle)



__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:13   #2746
Izasao sazetak 31 ep... Uz pomoc google translate rekla bih da su Fusunka i Sarp slomljeni zbog gubitka Melek i Umuta... Yuso razotkrije Merta i sada Sarp i Mert zajedno rade kod babe... To je ukratko ako sam dobro shvatila... Dakle Sarp nastavlja s predstavom a Merta nisu strpali u zatvor. Bar za sada. Babo planira Kudretubse osvetiti naravno...
CrveniLeptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:34   #2747
Ovo bio bilo u orginalu
Quote:
Melek’in ölümüyle Sarp, hem Melek’i hem de Umut’u kaybetmiştir. Füsun ise bir yandan Melek’in kaybına üzülürken, diğer yandan da Umut’u ikinci kez kaybetmenin acısı içindedir. Mert’in mafyaya çalıştığı ortaya çıkar. Yusuf Müdür, Organize'de arkadaşlarının önünde Mert’i rezil eder. Sarp ve Mert bir arada Celal'in yanında çalışmaya başlarlar. Sarp, bu durumu hazmedemez ama duygularını saklamak zorunda kalır. Celal, Melek’in ölümüyle yıkılır. Kudret’i kendi elleriyle öldürmeden acısı dinmeyecektir.
Izasle su i slikice, ja ih jos ne znam okacit pa molim one koji znaju
http://www.showtv.com.tr/show-tv-diz...m-fotograflari
CrveniLeptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:36   #2748
Quote:
sotona69 kaže: Pogledaj post
Zato sto Riza izvrsno glumi. Od tog pogleda hladnokrvnog ubojice, do nacina kako gleda Melek, kako place, kako se odnosi sa Sarpom, kako sa babom...:klap:
Slazem se da Riza super glumi, ali ja sam govorila o Davutu, ne o Rizi. Davut je nemilosrdni hladnokrvni ubica za koga da nije Melek mislila bih da nije sposoban da voli ikog. Odnos koji ima i prema Melek i prema Celalu je veoma bolesan.
brns is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:43   #2749
Quote:
CrveniLeptiric kaže: Pogledaj post
Izasao sazetak 31 ep... Uz pomoc google translate rekla bih da su Fusunka i Sarp slomljeni zbog gubitka Melek i Umuta... Yuso razotkrije Merta i sada Sarp i Mert zajedno rade kod babe... To je ukratko ako sam dobro shvatila... Dakle Sarp nastavlja s predstavom a Merta nisu strpali u zatvor. Bar za sada. Babo planira Kudretubse osvetiti naravno...

Znaci li to da Mert sad otvoreno radi za Celala? Ili ce i to biti neka igra, da ga Yuso salje kao Sarpa? Mada nema logike neke.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:44   #2750
Quote:
Ivythequeen kaže: Pogledaj post
Znaci li to da Mert sad otvoreno radi za Celala? Ili ce i to biti neka igra, da ga Yuso salje kao Sarpa? Mada nema logike neke.
Ako bi Mert saznao istinu koju je saznala Melek, logike bi bilo itekako
brns is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:50   #2751
Kaže ozet: Dželal je uništen Melekinom smrću. EDIT: Vidim da vas zbunjuje, Yuso šalje "otkrivenog" Merta da radi kod Babe skupa sa Sarpom kao Yusin insajder.

Dakle, Mina, otpo ti plot sa Melek Eden zatvorenoj u brvnari u šumi dok je Sarp Cruz traži.

Yuso će dakle pustiti Merta da nastavi s igrom, ovaj put kao Yusin insajder. Prvo, Yuso, to ti je glupo. To ti je ko vjerovati žabi da neće skočiti u vodu. Već vidim Merta kako na zadatku da nagovori Babu da sve prizna, dok je ozvučen a Yuso sluša u nekoj prikolici razgovor tate i sina, signalizira Babi očima "Ozvučen sam Babo, šuti ako Allaha znadeš".

Drugo, kako će ljudi u emniyetu raditi s Mertom? Šutati ga tijekom radnog vremena između stolova ko loptu???

Treće, ako će Mert sad formalno biti kod Babe svoga, kako će Mert uklopiti se s onom procesijom idiota u ćevabdžinici, ja ga tamo ne vidim kao super uklopljenog momka...

Sadizam. Mert Karadag je prilagodljiv svim podlogama, ali znamo šta su njegovi limiti, u Babu mu ne diraj. Osim ako Yuso znade način da Mertu pokaže da mu je Babo skot, što i jest, al mali Karadag pamti Babu dobrotvora - Mariju Tereziju koja se brine o siromašnima s ulice, a ne pamti Babu skota.

Mert nakon Melekine smrti funkcionalno stvorenje? Mert napušten od Eylem i Fusun funkcionalno stvorenje koje je spremno i sposobno odigrati da je dvostruki insajder?? Sumnjam...

Mert glup i naivan da veruje da ga nakon svega što odradi za njega Yuso neće strpati u zatvor??? I to sumnjam.

Ono što me raduje u ovom plotu, jest Sarp koji će morati trpiti Merta. Jadan Sarp, ne zna šta ga čeka, raditi s Mertom luđim nego ikad...
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:54   #2752
31. Bölümden fotoğraflar ve özet geldi!
Quote:
Melekinom smrću Sarp gubi i Melek i Umuta. Fusun je s jedne strane tužna zbog gubitka Melek, a s druge strane ju boli što je po drugi put izgubila Umuta. Izlazi na vidjelo da je Mert radio za mafiju. Diša Juso prokazuje Merta pred kolegama iz Odjela. Sarp i Mert skupa nastave raditi kod Celala. Sarp ne može podnijeti tu situaciju, ali mora suzbiti svoje osjećaje. Celal je shrvan Melekinom smrću. Neće odustati dok Kudreta ne ubije vlastitim rukama.
Kod slika nema ništa posebno, scene iz bolnice, Sarp Melek unosi na naručju, tu je Mert, kasnije sjede na hodniku. Vidimo i Celala i svitu. Ćevap nikad življi, a do prije 5 minuta izrešetan i na aparatima sa sve kalp krizi i tansyon. U međuvremenu Alyanak, Berke, Kudro i nepoznati lik vijećaju uz iće i piće. Mert pred svima osramoćen i prokazan. Nekamo ga odvode.

Ok, čisto da se podsjetim što sam pisala onomad #MininaTeorija. Predvidjela sam da će se Mert okrenuti Babi i više nego ikad biti uz njega, jer Mertu nije do života, sve mu je svejedno. Samo jedna stvar je van svake pameti, a to je da policija uhvati krticu u svojim redovima, a direktor kaže "Krtico, evo ti otkaz. Idi kod Katice u računovodstvo da ti zaključi i uruči radnu knjižicu. Imaš vremena 7 dana da se javiš na burzu rada i dobijaš naknadu za nezaposlene. Zbogom". Pa di to ima??? Znači Mert će doživjet 5 minuta neugodnjaka u emnijetu pred svima, poslije kupi prnje i pronalazi novi posao kod Babe???? I nikom ništa???? Pa kakva je to glupost, ja ne mogu vjerovati što čitam. Ovo nisu istine!!! Zato onda uvečer imamo Merta koji rahat rahat kuca na Fusunkina vrata kako bi objasnio promjenu radnog mjesta. Jer čovjek nije u bijegu. Samo dobio otkaz. I just can't buy this shit. Osim ako se radi o Jusinom superplanu, da kao infiltrira Merta kod Celala i da spoji Sarpa i Merta. Mert bi bio dupla krtica (jer Juso ne zna da ovaj for real radi za Celala). Nema ni to baš smisla, jer ne može sad neki tamo random Mert da se pojavi kod Babe i kaže "Ej slušaj Ćevapu, ovaj diša, on nešto posumnjao da ja radim za tebe, dao mi otkaz, a od nečeg se mora živjeti, pa ako imaš upražnjeno mjesto bio bih t i zahvalan. CV i motivacijsko pismo atačiram.", a Babo na ovo "Aha, okidoki, baš dobro što je ludi Juso ničim izazvan posumnjao u tebe i otjerao te, meni baš treba ovako vispren mladić. Mašala. Odi kod Šefka u računovodstvo i predaj radnu knjižicu.". Msm, niđe veze.

***

@Lenka: Ja ne odustajem od toga da Melek živi. Dajem si rok do E39.
Što se ozeta tiče, nisi dobro prevela. Mert’in mafyaya çalıştığı ortaya çıkar. Izlazi na vidjelo da je Mert radio za mafiju. Yusuf Müdür, Organize'de arkadaşlarının önünde Mert’i rezil eder. Juso mudur pred organize ekipom prokazuje/sramoti Merta. Sarp ve Mert bir arada Celal'in yanında çalışmaya başlarlar. Sarp i Mert obojica skupa nastavljaju raditi kod Celala.

Znači, ne šalje Juso Merta nikamo. Mert je samo dobio otkaz, promijenio radno mjesto i ništa više.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 21.04.2017. at 15:17.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:01   #2753
Slazem se sa Lenkom.

Mislila sam u smislu Mertove percepcije ko je Celal, nije mi logicno da bi mogao raditi kao cetvorostruki igrac. Mislim, mogao bi tj.mogao je u neka srecnija vremena. Ali sad? Ne mogu da zamislim.

Ma muka mi je od onih nesposobnjakovica u policiji. Oni nekoga da sutiraju i maltretiraju? Najbolje sebe jer su good for nothing.

Sarp ce sigurno Merta da maltretira. Sto mi je tuuuzno ali ce valjda posluziti svrsi - da Mert otkrije svoj odnos sa Melek i svoju proslost. Videli smo u hladnjaci da je malo falilo.

Sve u svemu, taj Yusov plan, kao i vecina drugih mi ne deluje odrziv. Neka mu je sa srecom, svakako.

EDIT: Ako je Celal skrhan Melekinom smrcu, i to uzmem za istinu, onda znaci da je nije on sklonio. Ostaje Yuso. Moze li biti da ce sve ovo biti deo nekog njegovog master plana (lol malo mi je smesno staviti Yuso i master plan zajedno al' ajde)? Sklonio Melek, a Merta pustio jer je znao da ce ovaj otici kod babe? Ili ga koristi kao duplog igraca? Svakako bi ga 'pratio' i posle kad vreme dodje uhapsio obojicu.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:01   #2754
Quote:
i nepoznati lik https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...d0&oe=597C79F7 uz iće i piće.
Podsjeca na Metina?
CrveniLeptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:24   #2755
Ne znam za vas, no ja jedva čekam zajednički trenutak Merpa, pa nek se između provociraju koliko hoće, to mi je ionako najzanimljivije u tom odnosu.

Po svemu sudeći, Mert je taj koji odlazi raditi kod Celala, pa i nema nekog smisla, ali ajd vidjet ćemo kako će biti...

Mene trenutno najviše zanima kako će Fusun i Eylem reagirati tj. Fusuninu reakciju smo vidjeli, ali Eyleminu nismo, a sasvim sam sigurna kako Mert tako lako neće odustati od njih.
freestyle2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:49   #2756
Quote:
freestyle2 kaže: Pogledaj post
Ne znam za vas, no ja jedva čekam zajednički trenutak Merpa, pa nek se između provociraju koliko hoće, to mi je ionako najzanimljivije u tom odnosu.
Mislim da ce Sarp mrzit Merta i da ce taj odnos biti puno ruzniji od provokacija koje smo do sad vidjeli. Sarp ce biti svjestan da je Mert kriv za sve neuspjele akcije, da je on dojavio da dolazi racija u Babinu kuci i time onemogucio odvodenje Melek, da je zbog toga izgubio Umuta i Melek i da je zbog toga jos uvijek osuden na insajderski zivot.
Mert je unisten Melekinom smrcu i bit ce bolno gledati mu jos i Sarpa za ledima.

Zadnje uređivanje CrveniLeptiric : 21.04.2017. at 16:04.
CrveniLeptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:05   #2757
Quote:
brns kaže: Pogledaj post
Slazem se da Riza super glumi, ali ja sam govorila o Davutu, ne o Rizi. Davut je nemilosrdni hladnokrvni ubica za koga da nije Melek mislila bih da nije sposoban da voli ikog. Odnos koji ima i prema Melek i prema Celalu je veoma bolesan.
Jeste, hladnokrvni je ubojica koji radi za Dzelala Dumana, ali ipak ubojica koji ima dusu pacenika. Kako je doslo do toga da radi za Dzelala? Odgovor se mislim krije kod Melek. Po vidjenom namece se da je odabrao put ubojice da bi bio blizu Melek. Kako, zasto za sada mozemo samo nagadjati. Sta covjeka natjera da odabere ovakav put? Kakva je proslost takvog covjeka? Scenaristi bi nakon 30 epizoda zaista ovo trebali malo razraditi, jer cemu onda sve ovo, ako ce ostati na tome? Nece valjda cekati drugu sezonu? Ili jos gore ne napraviti nista. "Ne mogu svi da ga vide. Zato sto mi tako zelimo." Po meni se ovo mi odnosi na scenariste. Nadam se da ce ipak nesto uraditi po pitanju ovoga jer ako ostane “Ima usta, nema jezik. Ima dah, nema zivot.", dovesce me u predinfarktno stanje.

Sto se tice odnosa prema Melek, zasto je bolestan? Ne vidim nista bolesno. Imao njene slike u oramaru, pa sta? Cudna mi cuda. 20 slika u 10 godina i nije nesto ako cemo pravo. Ormar je jedina mogucnost da gleda zenu koju voli kad on hoce. On mora da krije svoju ljubav prema njoj, ponajvise zbog Dzelala. Sta bi se desilo kad bi babo recimo nasao Melekinu sliku na njegovom mobitelu? Za njega ta je ljubav zabranjena. Nije je vrijedan. On se prema Melek uvijek odnosio s njeznoscu i s postovanjem. Nikad nije bio grub (bilo je konfliktnih situacija, kao u zadnjoj 30. epizodi kada po naredjenju mora da je skloni), ali je pazio maksimalno da je fizicki ne povrijedi. On Melek ne moze emocionalno povrijediti, jer njega Melek ne zarezuje ni 0,1%. On je taj koji je povrijedjen u ovome odnosu. On je na razne nacine (izokolo) dao Melek na znanje da mu je stalo. Nema broja koliko joj je puta rekao da "mora s njom razgovarati", a nikad nije rekao ono sto mu je bilo na srcu. Uvijek se suzdrzao. Melek u njemu vidi samo ubojicu. Tu je maksimalno licemjerna, jer sta je ona, advokat istih? Sad je kao ona neka cvjecka, kad je saznala da je babo ubio njenu mater. A to sto je ubio 100 drugih matera i oceva, to joj je bilo ok. Fuj! Kad bi Davut otkrio ono sto joj vec pokusava reci 30 epizoda, mislim da bi se malo pomjerili s mrtve tacke.
I ne mislim da Davut uziva u ubijanju. On uziva u piromaniji (i to se jasno vidi) kako je Lenka vec spomenula. Kada ubija to je samo posao za njega, poslusnost koju je babo trazio kao uvijet za odnos oca i sina. Tu je kao masina. Dodje i odradi. Jedina satisfakcija se kod njeg vidi kada pali. To mu uvijek izvuce osmijeh na lice. A zasto je usao u takav odnos s Dzelalom, opet kazem ne znamo, jer ne znamo Davutovu pricu, koja ocito ima veze s Melek.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:21   #2758
Po meni Mert moze jedino otici kod Babe uz dogovor s Yusom, inace bi Mert bio u zatvoru. Vidimo da je Mert uhicen, ocito je pusten uz nekakav dogovor. Sta drugo moze biti? Ta nije uhicen zbog plakanja pa pusten jer suze nisu dokaz.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:29   #2759
Bas mi i nije jasno kako ce Mert raditi za Delala. Kao dvostruki agent? Cemu jos jedan insajder i jos tako nepouzan? Cime ce ga ucijeniti? Koliko je Mertu njegov zivot vise uopce bitan a sta drugo ima? Kako se tu uklapa Sarp?
Lunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:46   #2760
Jedino mi pada na pamet, Mert dao otkaz, veli Yusi: Odo ja radit za mafyu, ćao bao.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.