Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 21:26   #41
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Kladim se da ce ti se javiti još koji put mijenjaj broj ili ju zblokiraj.
vrlo moguce zbog toga sto je ignoriram, ali ne vidim razlog zasto bi se javljala ako je sada napokon sretna i ima ono sto je oduvijek zeljela
oppai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:04   #42
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Uskratila sam si citanje detaljnje tvoje price jer me zasvrbilo komentirat ono od ceg se citav zivot odmicem -ljudi poput tebe koji ljubavne poraze okrecu na simbolicne svoje dobitke uokvirene razbudjucim spoznajama o poremecenim kurvama i kako ih sjebati.
Valjda ces, na osobnim greskama, ponesto i naucit o dostojanstvu, prihvacanju i velicini
Pa budi žensko pa riješi svoje pizdarije iz prošlih veza bez da upličeš nove ljude u te pizdarije. Eto to ti je poremećeno. Koji kurac je zavlačila mog preslatkog i predragog oppija? Mogla mu je odmah reč čuj ja bi se jebala sa bivšim i jebem se,a ti mi služiš za utjehu. Onda to ne bi bilo poremećeno. Nego fino i kulturno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:06   #43
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa budi žensko pa riješi svoje pizdarije iz prošlih veza bez da upličeš nove ljude u te pizdarije. Eto to ti je poremećeno. Koji kurac je zavlačila mog preslatkog i predragog oppija? Mogla mu je odmah reč čuj ja bi se jebala sa bivšim i jebem se,a ti mi služiš za utjehu. Onda to ne bi bilo poremećeno. Nego fino i kulturno.
ovo je nesto najdivnije sto sam cuo
oppai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:37   #44
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ni meni nije jasno sto je tu poremeceno. Bas teska rijec. On joj je fatalan, ti nisi. I znam da bas zelis neko logicno i racionalno objasnjenje, i ja sam imala cijelu slicnu temu o tome, ali neces dobiti to sto trazis. Krenut ces dalje kad budes spreman. Sjebano je, ali ne moze se tu puno napraviti. Klisej svih kliseja... radi nesto sto volis. Trci, vjezbaj, cugaj, drogiraj se... Proci ce. I da, probaj biti covjek i ne joj keljiti kojekakve etikete.
Joj jebote ovaj post sam štel quotat od ove zle forumašice,a ne onaj iako je povezano! No internet me jebe ko kaj od Oppija bivšu jebe mozak.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 11:07   #45
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Joj jebote ovaj post sam štel quotat od ove zle forumašice,a ne onaj iako je povezano! No internet me jebe ko kaj od Oppija bivšu jebe mozak.
Mama ti zla forumasica
Oh, please... Svi smo mi visoko moralni u medjuljudskim odnosima. Nikad nitko nije sjebao nekoga, slucajno ili namjerno.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.