Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 14:08   #1921
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Pusti ti njega. Koju je muziku slusao?
Klasiku
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:11   #1922
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Pusti ti njega. Koju je muziku slusao?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:12   #1923
Koja sranja. Jebote.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:29   #1924
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Koja sranja. Jebote.
Kaj ne. Koji je tvoj IQ?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:31   #1925
Ajde šta se bunite; on trola vas, vi trolate njega. 50:50 je
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 15:40   #1926
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Htio sam reci da cinjenica hoce li se vecina zena jebati za jednu noc ili ne, ne bi trebala da te obeshrabri da prilazis, ako ti to nije jedini cilj, nego i drugi odnosi, jer onda ta cinjenica postaje nebitna, ili barem manje bitna
Ne obeshrabruje me ta činjenica, nego sam samo primijetio da između ostalog žene često loše reagiraju na ulete i zbog toga što jako često misle da su ljudi koji prilaze po klubovima ljudi koji traže "drolju za jednu noć", a one naravno "nisu takve" (čak i ako jesu, što je ok i super).

Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ovdje ti nemam nista drugo napisati nego te referirati na onaj post na rsd temi koji sam napisao ( ja mislim da si napisao danas da se slazes ). Meni je vise izgledno nego na bilo koji drugi nacin, jer nemam jako aktivan socijalni zivot, okruzenje, hobije, aktivnosti,posao gdje non stop upoznajem zene.
Ko ima, njemu se ne isplati prilaziti, tj, nema potrebe osim ako ipak ima zelju, naravno
Slažemo se.

Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Da, ako te ne odjebe cura u startu i dodje do upoznavanja, onda ako zelis nesto sa njom, trebate se svidjeti jednom drugome, potpuno ista situacija kao i kada te zajednicki prijatelj upozna.
Teze je u smislu da ima onih koje ce te odmah odjebati, i nece biti nikakvoga upoznavanja, to se ne desava kada vas prijatelj upozna, pa je lakse u tom smislu
Na to sam mislio, ako te ne odjebe u startu onda je sve već lakše. I ako mogu primijetit, ok je bit hrabar, ali uspjeh će doć ako dobro snimiš situaciju u kojoj možeš prić i ako to napraviš na način da to djeluje normalno. Ima i još faktora na koje uglavnom ne možeš utjecat, tipa da li joj se sviđaš/jesi li njen tip, želi li uopće ikoga upoznat i pričat i s kim i sl.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 15:57   #1927
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ajde šta se bunite; on trola vas, vi trolate njega. 50:50 je
Stari moj, ne zamjeri. Trollovi imaju određenu dozu sofisticiranosti dok trollaju, ovo sto on radi je nekoherentno frfljanje s gomilom loših ideja. Cak nije bio u stanju nit slozit kakvu takvu trollersku pricu, nego gomiletine gluposti.

Vecina kartona koje podijelimo bi se mogla iz 'trollanje' preimenovat u 'prestani piskarat gluposti.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 17:56   #1928
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Gle, ja sam rješavao test inteligencije dok sam paralelno slušao muziku i dobio 118. Mogu shvatiti što god želim, ako želim.
ufffffff, taman sam ti htio stati uz bok i s tobom krenuti u lov na medvjede... al onda napišeš da si zapravo mislio u okršaju s grizlijem imati ruke na leđima - jbg al to je ipak previše (takav rad nogu samo rijetki imaju).

ako je netko bistar onda mu ne treba željeti da shvati već to ide po nekom difoltu. može se jedino pretvarati da nije shvatio.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:54   #1929
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
samo oni znaju koje bobice treba jesti
ostaje nejasno otkud im to znanje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:17   #1930
Kad već spominjemo medvjede i bobice, moram vam citirati nešto što sam našla u današnjem Jutarnjem:
"Medvjedi umjesto ribe jedu bobice
Zbog klimatskih promjena grizliji su promijenili jelovnik - umjesto lososa, jedu bobice. Zbog viših temperatura bobice sazrijevaju ranije pa su "na tanjuru" kad i ribe. Pa grizliji, umjesto da love ribu, brste bobice - koje imaju manje proteina pa brže gube kilograme."

Alzo dakle, sada treba naći nekoga nenačitanoga koji se kuži u bobice i onda time namamiti medvjeda, a kako su na niskoproteinskoj dijeti, bit će ih lakše ubiti.


Šalim se samo, nisam za ubijanje medvjeda. Prepuštam revolucionarima da time dokazuju svoju superiornost.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:16   #1931
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Stari moj, ne zamjeri. Trollovi imaju određenu dozu sofisticiranosti dok trollaju, ovo sto on radi je nekoherentno frfljanje s gomilom loših ideja. Cak nije bio u stanju nit slozit kakvu takvu trollersku pricu, nego gomiletine gluposti.

Vecina kartona koje podijelimo bi se mogla iz 'trollanje' preimenovat u 'prestani piskarat gluposti.'
Pocni djelit i za off ...
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 09:42   #1932
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
I ja kažem, živjeli radnici i seljaci!
Što se tiče znanja, postoji i znanje izvan papira.
Postojao je jedan američki crnac koji je završio srednju školu bez da je išta naučio, a zatim je otvorio filozofske knjige i postao načitan.
ti si novi tito

malo si jos zelen, al i tito je tek poslije 40-e krenuo sa karijerom
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:03   #1933
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Nije tesko upoznati nekoga. Tesko je upoznati nekoga koga ces pozeljeti da ostane. Meni.
To je istina, nažalost
__________________
Rsaaaj...
labrax77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.