Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 23:26   #141
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
u 100 eura da je cleo28 sredovecni muskarac.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=106
Oh, my got
Da se zapitas. Nego, kaj trazilica radi? Otkrij
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 23:40   #142
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Vise on, ja češće imam neki outdoor activity, tipa otići na neko piće ili u šetnju, ali nisam ni ja za svaki dan izlaziti
Cek ti outdoor activity nazivas setnju (vjerovatno do trgovine da rob ne crkne, ovaj tvoj momak), te odlazak na pice s frendicom.

Jel se bar seksate redovito?


edit: Ja se slazem sa tvrdnjom od forumasa @Flat, osoba moze imat avanture i u vezi biti vjerna, jer avanture nisu znak neozbiljnosti, nego mozda faza zivotna, pa se osoba smiri.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 01:55   #143
Meni stvarno nije jasno zašto je vama toliko neobično da postoje ljudi koji izlaze iz kuće jednom do dvaput tjedno jer nemaju takve hobije/potrebe?
I ne znam otkud dojam da ja ovog svog na bilo što prisiljavam ili da on nije sretan, apsolutno je slobodan iskomunicirati bilo što što ga smeta i promijeniti to. Da nije zadovoljan našom vezom ne bi se vjenčali.
Seksamo se redovito, imamo vremena. I dalje ja imam puno veći libido od njega (od bilo koga realno), ali radimo kompromise.

Što se tiče naše komunikacijske dinamike koja zvuči ljubomorna i nesigurna, ja bih prije rekla da smo mi jednostavno staromodni. Mislim da je danas jako mala razlika u tome kako se ljudi ponašaju dok su solo ili dok su u vezi, olako shvaćaju veze i nastoje previše održati svoju individualnost da to prelazi u štetnost.
Uzmimo za primjer brakove starijih ljudi kakvi su bili prije, gdje se znalo tko je s kim i nisu se radile neprimjerene stvari, npr. Žena ne bi pustila muškog susjeda u kuću ako je sama, muškarac ne bi plesao s tuđom ženom, ne bi se izlazilo na te neke plesnjake gdje ima alkohola bez partnera, jednostavno je postojalo neko poštovanje da ako si rezerviran za neku osobu, onda ne puštaš druge jako blizu.
Naš brak i naše zajedništvo je u našim životima jedan ogroman stup oko kojega se sve ostalo vrti, koji mora biti vidljiv svima koji prolaze kroz naše živote i upoznaju nas.

Btw. Outdoor activity je bilo kaj zbog čega moraš skinut piđamu i obuć hlače i cipele, bilo kakav izlazak iz kuće.
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 02:01   #144
19 godina. Misliš da će se čitav život tvoj život vrtjeti oko njega? Da se nećeš naći u situaciji da si četrdesetogodišnja žena koja nema s kim popiti ni kavu?

Nije to zdravo. Jer ako on ode iz bilo kojeg razloga, ti ćeš se raspasti. Ne mogu zamisliti život koncentriran oko jedne osobe. To je put u pakao. Nikad nisam razumjela one žene koje ostanu bez svih prijateljica i prijatelja u vezi. I kad veza propadne, ne znaju više tko su.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 02:04   #145
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Meni stvarno nije jasno zašto je vama toliko neobično da postoje ljudi koji izlaze iz kuće jednom do dvaput tjedno jer nemaju takve hobije/potrebe?
I ne znam otkud dojam da ja ovog svog na bilo što prisiljavam ili da on nije sretan, apsolutno je slobodan iskomunicirati bilo što što ga smeta i promijeniti to. Da nije zadovoljan našom vezom ne bi se vjenčali.
Seksamo se redovito, imamo vremena. I dalje ja imam puno veći libido od njega (od bilo koga realno), ali radimo kompromise.

Što se tiče naše komunikacijske dinamike koja zvuči ljubomorna i nesigurna, ja bih prije rekla da smo mi jednostavno staromodni. Mislim da je danas jako mala razlika u tome kako se ljudi ponašaju dok su solo ili dok su u vezi, olako shvaćaju veze i nastoje previše održati svoju individualnost da to prelazi u štetnost.
Uzmimo za primjer brakove starijih ljudi kakvi su bili prije, gdje se znalo tko je s kim i nisu se radile neprimjerene stvari, npr. Žena ne bi pustila muškog susjeda u kuću ako je sama, muškarac ne bi plesao s tuđom ženom, ne bi se izlazilo na te neke plesnjake gdje ima alkohola bez partnera, jednostavno je postojalo neko poštovanje da ako si rezerviran za neku osobu, onda ne puštaš druge jako blizu.
Naš brak i naše zajedništvo je u našim životima jedan ogroman stup oko kojega se sve ostalo vrti, koji mora biti vidljiv svima koji prolaze kroz naše živote i upoznaju nas.

Btw. Outdoor activity je bilo kaj zbog čega moraš skinut piđamu i obuć hlače i cipele, bilo kakav izlazak iz kuće.

Bice zivis u nekom selu usrid Like? (isprika Licanima)

Mene zanima kako ona ne vidi nista krivo u ovome.

On ce se propit prije il posli, zapamti sta sam ti rekla, niko normalan ne moze podnit ovakav rezim.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 02:08   #146
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Bice zivis u nekom selu usrid Like? (isprika Licanima)
Nah, to je prosječna zadrtost jednog Hrvata/ice. Osim ovog dijela "ne idem van". Ali probaj pitati većinu što misle kad cura ide van s frendom na kavu, a ima dečka. Ili obrnuto.
Pa će ti horda "ne vjerujem u mž prijateljstva" skočiti za vrat. Bivša mog bivšeg frenda je imala fraze kad bi čula moje ime samo. Kad mu je izletjelo da smo znali pričati po pet sati, dobila je nervni.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 02:15   #147
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
19 godina. Misliš da će se čitav život tvoj život vrtjeti oko njega? Da se nećeš naći u situaciji da si četrdesetogodišnja žena koja nema s kim popiti ni kavu?

Nije to zdravo. Jer ako on ode iz bilo kojeg razloga, ti ćeš se raspasti. Ne mogu zamisliti život koncentriran oko jedne osobe. To je put u pakao. Nikad nisam razumjela one žene koje ostanu bez svih prijateljica i prijatelja u vezi. I kad veza propadne, ne znaju više tko su.

Teska srca priznajem da mislim da tu nema pomoci
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 02:16   #148
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 02:24   #149
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nah, to je prosječna zadrtost jednog Hrvata/ice. Osim ovog dijela "ne idem van". Ali probaj pitati većinu što misle kad cura ide van s frendom na kavu, a ima dečka. Ili obrnuto.
Pa će ti horda "ne vjerujem u mž prijateljstva" skočiti za vrat. Bivša mog bivšeg frenda je imala fraze kad bi čula moje ime samo. Kad mu je izletjelo da smo znali pričati po pet sati, dobila je nervni.
Katastrofa, dobio bi odma metak u kolino da mi krene prigovarati radi toga, partneri trebaju prihvatiti da je njihov partner/ica imao zivot i prije njega, pa ako ce popricat sa prijateljem iz srednje skole ili srdacno zagrliti prijateljicu s kojom je on tulumario tokom faksa, a cemu drama i ljubomora, ne mogu zamisliti da sretnem nekog prijatelja koji mi je bio super drag, pa da ispred svog decka, se tom prijatelju samo hladno javim s udaljenosti 10metara, uzas....

Meni vise djeluje da je ona ta zatvorena u kuci, a decko ipak "ode okolo kod frendova" , sto ce se kasnije kad dodu djeca pretvoriti u "ti si mi zena, stoj oko djece, ne prilici za jednu zenu da ide okolo po kavicama s frendicama", a ona ce klimnut glavom.

Jbt kakav je to zivot, radis, jedes, odes na wc, spavas, crknes.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 02:43   #150
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Katastrofa, dobio bi odma metak u kolino da mi krene prigovarati radi toga, partneri trebaju prihvatiti da je njihov partner/ica imao zivot i prije njega, pa ako ce popricat sa prijateljem iz srednje skole ili srdacno zagrliti prijateljicu s kojom je on tulumario tokom faksa, a cemu drama i ljubomora, ne mogu zamisliti da sretnem nekog prijatelja koji mi je bio super drag, pa da ispred svog decka, se tom prijatelju samo hladno javim s udaljenosti 10metara, uzas....

Meni vise djeluje da je ona ta zatvorena u kuci, a decko ipak "ode okolo kod frendova" , sto ce se kasnije kad dodu djeca pretvoriti u "ti si mi zena, stoj oko djece, ne prilici za jednu zenu da ide okolo po kavicama s frendicama", a ona ce klimnut glavom.

Jbt kakav je to zivot, radis, jedes, odes na wc, spavas, crknes.
Neki ljepotu nalaze u konfluenciji. Ne zna se gdje završava on, a počinje ona.

Meni se iza njene panične kontrole nazire ogroman strah da će ju napustiti. A vjerojatno i iza njegove. Što je zapravo odlično jer se rijetko kad nađe dvoje toliko posesivnih ljudi. Obično uvijek jedan drugog tlači s tim, ali ovdje su oboje vezani kao smola za drvo.

Dok ne pukne.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 03:24   #151
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Neki ljepotu nalaze u konfluenciji. Ne zna se gdje završava on, a počinje ona.

Meni se iza njene panične kontrole nazire ogroman strah da će ju napustiti. A vjerojatno i iza njegove. Što je zapravo odlično jer se rijetko kad nađe dvoje toliko posesivnih ljudi. Obično uvijek jedan drugog tlači s tim, ali ovdje su oboje vezani kao smola za drvo.

Dok ne pukne.
Puknit ce psihicki.
Ovo nije normalno ponasanje.

idu li u kino, idu li na kakvu veceru? ajme sad poprimam baba sa sela style, al jbt da je nekom normalno camiti u kucu na kaucu i tako iz dana u dan?
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 05:00   #152
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Puknit ce psihicki.
Ovo nije normalno ponasanje.

idu li u kino, idu li na kakvu veceru? ajme sad poprimam baba sa sela style, al jbt da je nekom normalno camiti u kucu na kaucu i tako iz dana u dan?
Nisu na kauču, gameri su. Nije im dosadno.
Ti nemaš interes za online gejmanjem, oni nemaju interes za večerama vani.
Što je tako teško shvatiti da nisu svi isti? Mislim da sam im totalna suprotnost pa ih opet razumijem oko toga. Panični nadzor baš i ne, popizdio bi. Njima odgovara. Neka ih.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 05:11   #153
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Puknit ce psihicki.
Ovo nije normalno ponasanje.

idu li u kino, idu li na kakvu veceru? ajme sad poprimam baba sa sela style, al jbt da je nekom normalno camiti u kucu na kaucu i tako iz dana u dan?
Ma naravno da nije normalno nemati nikakvu interakciju na svijetu osim s jednom osobom.
Ali ti govoriš kao da se radi o ljudima koji žele pomoć.
Kao da kažeš da nije normalno biti u psihozi. Jebiga, nije. Ali eto, netko odluči postati šaman i ne jebe živu silu što čuje glasove. Svatko sam kreira svoju normalnost i dok nije nasilan i opasan, to je u redu. Meni osobno nije u redu i smatram to suludim, ali šta ćeš, ne možeš nekoga uvjeriti da postane normalniji.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:09   #154
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nah, to je prosječna zadrtost jednog Hrvata/ice. Osim ovog dijela "ne idem van". Ali probaj pitati većinu što misle kad cura ide van s frendom na kavu, a ima dečka. Ili obrnuto.
Pa će ti horda "ne vjerujem u mž prijateljstva" skočiti za vrat. Bivša mog bivšeg frenda je imala fraze kad bi čula moje ime samo. Kad mu je izletjelo da smo znali pričati po pet sati, dobila je nervni.
a tek ako je iza sedam sati!!!!!!!
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:21   #155
stara izreka: nije tezak zatvor, vec zatvorenici
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:20   #156
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Meni vise djeluje da je ona ta zatvorena u kuci, a decko ipak "ode okolo kod frendova" ,
Krivo, dečko nema puno prijatelja ovdje jer se iz druge države doselio u Zg da bi bio sa mnom, ja imam više ljudi za popiti kavu (otprilike 5 ljudi koje mogu nazvati i izaći, osobni rekord).
On se trudio naći neke frendove, išao na te gejmove i svašta, ali ljudi su jednostavno prerazličiti od njega i ne ide to.

Mi smo oboje sretni našom vezom. Nitko od nas nije u situaciji da nešto što želi ne može ili ne smije. Stvari koje ne radimo niti ne želimo, a one koje radimo, radimo jer želimo. Nema prisile.
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:50   #157
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Mi smo oboje sretni našom vezom. Nitko od nas nije u situaciji da nešto što želi ne može ili ne smije. Stvari koje ne radimo niti ne želimo, a one koje radimo, radimo jer želimo. Nema prisile.
Pretpostavljam da ne živite zajedno duže od uvrh glave dvije, tri godine.

Nakon 10, uspijete li dotad ostati zajedno, vjerojatno će ti toliko ići na živce da ćeš ga poželjeti ubiti. Ili on tebe. Ako se dotad nešto ne promjeni.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 14:04   #158
Ove tema bas teska za citati.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger