Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 22:33   #41
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Daleko je ovo već od predigre.
Kažeš to je već penetracija? Samo mentalna istinabog...
Nečovjek is offline  
Old 16.08.2017., 22:34   #42
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Kažeš to je već penetracija? Samo mentalna istinabog...
Ne čini ti se tako? Draškanje nije... Iako više je iritacija sad već
calea is offline  
Old 16.08.2017., 22:35   #43
zalosno je kad netko nije ni dobar trol
ZgSash is offline  
Old 16.08.2017., 22:35   #44
Ja samo čekam The big O.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Old 16.08.2017., 22:35   #45
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Ali ovi koji danas pobjeđuju nisu sposobni i pametni nego podobni.
Misliš da danas jebu smao oni u STRANCI?

Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Ali vi ne vidite razliku, ni ne znate kakav vam ustvari muškarac treba. Kaže se da žene nikad ne znaju što ustvari žele, a kako su muškarci po tom pitanju jasni...bolje je da oni odlučuju.
Tako je, ti joj objasni kakav njoj muškarac treba, što ona zna.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Old 16.08.2017., 22:43   #46
Jebote, lik cijelu svoju analizu temelji na člancima iz Storyja, a onda objasni ženama da su pod utjecajem medija.

Jebimepatak, da sam neki čimbenik na Filozofskom, učinio bih sve što je u mojoj moći da prestanes sramotiti faks koji navodno studiraš. Bez zajebancije, nisi svjestan koliku štetu činiš analizama, teorijama i revolucijama.
Lord Byron is offline  
Old 16.08.2017., 22:49   #47
Ma samo nek on sjedi doma i cvili, sad će ta revolucija .
dire Dawn is offline  
Old 17.08.2017., 03:26   #48
Poštovanje svima! Tematika je vrlo zanimljiva. Nemogu filozofirati kao vi jer mi to neide, niti mogu pametovati jer je sve relativno, ali mogu iznjeti svoje SUBJEKTIVNO stajaliste kako bih eventalno pripomogla rjesenju navedene problematike (koja je i vise nego bitna). Svakako ne da pobijam neciji tudi subjektivitet niti da se istim sprdam ili omalovazavam.
Bio bi i vise nego revolucionaran i sam pokusaj medusobne suradnje stapanjem svih subjektiviteta koji bi zagarantirano dao bolje rijesenje. Osobno izbjegavam ljude koji ne uvazavaju tude perspektive jer su uvjereni u tocnost svoje, bila ona potkovana cinjenicama ili ne. Svatko od nas ima određen opseg razmisljanja te pitam se koliko ljudi zapravo razmislja o vlastitom. Naravno budala ce naivno (po)misliti da je uvijek veci od drugih te ce si uzeti za pravo ne sumnjati u njega. Covjek i cinjenicu tumaci na subjektivan nacin tako da nevidim razlog da itko pametuje drugome. Bilo kako bilo, voljela bih i sama saznati odgovor na postavljeno pitanje.
Osobno sam cesto i sama razmisljala (ne toliko duboko kao vasa razglabanja) gdje mogu pronaci "sam svog majstora". Pravog muskarca...
Zasto bas takvoga? Pa s obzirom da sam produkt svega cime sam kroz svoj zivot bila okruzena (obiteljska i drustvena okolina te ostali vanjski faktori) te onoga sto sam prozivjela zakljucila sam da takvoga "trebam". Taj isti koji mene privlaci produkt je takoder odredenih utjecaja koji su ga oblikovali takvim da zeli biti dobar krkan. Isto tako i za sve ostale tipove ljudi postoje odredeni obrazci (ili uzorci) utjecaja koji su njih oblikovali takvima kakvima jesu. Prvi doticaj muskarca koji ima sa suprotnim spolom je njegova majka, on nju proucava i donosi svoje prve sudove o zenama. Bake, tete etc.. Odrastanjem susrece odreden broj zena te ovisno kakve su one bile stvara sliku opet, te iz svih njemu spremljenih informacija donosi zakljucak kakvu zenu zeli imati te sto ga privlaci. Na taj odabir, isto tako ima i otac utjecaj te sami odnos izmedu njih tih roditelja. Isto tako i sa zenama koje gledaju prvo svoga oca, djeda, ujka, brata... uglavnom mislim da se vidi kuda vodi ovaj pokusaj.
Eto...xD nudim svoju perspektivu

Tema je odlicna te svakako tjera na jos dublje razmisljanje

Poslano sa mog GT-S7560 koristeći Tapatalk
pohanitikvicak is offline  
Old 17.08.2017., 06:41   #49
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pa gle, nešto će biti, nekakva revolucija. Možda se muškarci napokon oslobode.
Od cega da se oslobode?

Ocito ti fali picke i nemres do nje pa umjesto da u sebi nadjes problem, ti ga radje nalazis u drugima.

Ako hoces vise novaca, zaradi ga.
Ako hoces biti sposobniji onda budi sposobniji. Nemoj samo drkati, razmisljati i biti ogorcen, to svatko zna, to je lako.

Vlastito misljenje nije argument. Mislim da smo se vec sreli i da si nastupao na isti ovakav nacin gdje svoj stav temeljen samo na tvojem dojmu,uzimas kao cinjenice.
To rade djeca.
Flat is offline  
Old 17.08.2017., 10:33   #50
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Nekada je pravi muškarac bio čovjek koji je znao sam podići kolibu u šumi, uloviti životinju i nahraniti obitelj. Znači, nešto kao Thoreau, američki traperi, ili Chuck Norris u seriji Walker Teksaški Rendžer.
Međutim, danas se nametnuo drugi tip krkana, koji samo podsjeća na onog prvog. Fensi šmensi tip koji ne zna loviti, ne zna preživjeti u prirodi, ali se odlično snalazi na asfaltu. Do žene dolazi debljinom novčanika.
Onaj prvi tip je - pravi, izvorni muškarac krkan. Dok je ovaj drugi fejk, lažnjak, ali kako su, pod utjecajem medija, danas ljudi poprilično gluplji nego prije, to se odrazilo i na žene koje više ne traže pravog poštenog alfu nego šminkera.
Mozes slobodno odskakukat s mizoginim temama.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.