Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 17:41   #21
Ja čekam kad ćeš napisati da je raširila noge i pozvala da ju jebeš pa onda odbila kada si skinuo hlače. Inače ne kužim zašto si točno zbunjen.

Netko je dovoljno pristojan da ti ponudi mjesto. Sjedneš, pričaš o vremenu i kad dođe vrijeme pokupiš se.
Zek0slav is offline  
Old 28.08.2017., 17:44   #22
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Ja čekam kad ćeš napisati da je raširila noge i pozvala da ju jebeš pa onda odbila kada si skinuo hlače. Inače ne kužim zašto si točno zbunjen.

Netko je dovoljno pristojan da ti ponudi mjesto. Sjedneš, pričaš o vremenu i kad dođe vrijeme pokupiš se.
Ako se zoves zekoslav zasto nemas njegovu sliku na avataru?
BlueGrass is offline  
Old 28.08.2017., 18:30   #23
Fora prica al dozivio si nista vise od normalnog razgovora za ubijanje vremena - mozes na to gledati i kao na slucajnost u kojoj pozdravis nekoga tko je veoma slican osobi koju znas i nakon nekoliko recenica skuzis da je to ipak netko drugu / upravo ta situacija ne veze na sebe nikakav potencijal/ocekivanje....

No kod nas je ucestalo pojava da se prilazi ili prica s osobom suprotnog spola samo ako postoji namjera za nesto baziran na potencijalnom ostvarenju sexualnih potreba...
__________________
Krafty Regret Someone Like You
New Order is offline  
Old 28.08.2017., 18:32   #24
Quote:
BlueGrass kaže: Pogledaj post
Ako se zoves zekoslav zasto nemas njegovu sliku na avataru?
da bi ga ti imao sta pitat
jamesbond is offline  
Old 28.08.2017., 18:32   #25
cijeli događaj si prenapuhao izvan svake proporcije. ne znam jesi li generalno usamljen, cura ti se jako svidjela, ili nešto treće

iz jednog njenog banalnog poteza izvukao si cijeli opsežnu teoriju, nevjerojatno

a što i da ti mi sad ovdje nešto napišemo, kako će ti to pomoći ako ju nikad više ne vidiš?
blagotebi is offline  
Old 28.08.2017., 18:34   #26
Quote:
BlueGrass kaže: Pogledaj post
Po meni nekako prepristojna, pozvat nepoznatog decka da sjedne kod nje, a nisam izgledo koda sam zainteresiran jel ima mjesta i bio sam 2m dalje od klupice i gledo ravno, to bi jedino ocekivao da tak kaze nekom dedi od 70g.
ja bih to uradila ako putujem sama, dosadno mi je, i slično. ili ako ide na intervju za posao, da malo razbije tremu. nema u tome ničeg toliko zapetljanog koliko si ti razradio, previše gledaš filmove

evo konkretno jednom sam putovala 8 sati busom, isto sam išla službeno. jedan dečko je putovao sam i pitala sam ga jel i on putuje tu i tu (kad smo čekali na stanici) rekao je da, tako da smo tu počeli pričati i svo vrijeme pričali do destinacije, te mi je pomogao i naći adresu kad smo došli, jer on živi u tom mjestu. ništa neobično, obična putnička susretljivost
blagotebi is offline  
Old 28.08.2017., 18:39   #27
A što te točno muči, to što imaš dojam da si joj se svidio po njenim reakcijama, a nije se htjela nać s tobom?

Pa događa se to, ona to kao cura vjerojatno manje želi nego ti, ima više opcija i ne zna dovoljno o tebi (hoćeš li bit naporan) i ne da joj se nać, koliko god joj možda na prvu bio simpatičan ili što god.
Hammerstone is offline  
Old 28.08.2017., 18:47   #28
Tebi je vjerojatno cilj jebat, nać curu i sl., a njoj je svejedno, jedino da si joj se baš jebeno svidio bi htjela nešto.

Nije ista situacija, ali čisto kao ilustracija za lakše si predočit, zamisli da si upoznao nekog lika i da ste čisto prijateljski popričali i da dijelite recimo slične interese, bi li ga odmah zvao na kavu, ili da on tebe pozove kako bi reagirao...
Hammerstone is offline  
Old 28.08.2017., 18:57   #29
Pogriješio si na samom kraju, trebao si je jednostavno pratiti kad ste izašli iz busa. Nakon toga je slučajno namjerno opet sresti i sve bi išlo naprijed.
Lamon is offline  
Old 28.08.2017., 18:59   #30
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Pogriješio si na samom kraju, trebao si je jednostavno pratiti kad ste izašli iz busa. Nakon toga je slučajno namjerno opet sresti i sve bi išlo naprijed.

Razgovor za posa bi joj bia najmanje stresan dio dana
miss busy bee is offline  
Old 28.08.2017., 19:01   #31
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Pogriješio si na samom kraju, trebao si je jednostavno pratiti kad ste izašli iz busa. Nakon toga je slučajno namjerno opet sresti i sve bi išlo naprijed.
o, stalking alert

ako putuješ sam, velike su šanse da ćeš se s nekim zapričati u busu ili vlaku (ako si imalo društven). najvjerojatnije će to biti netko tvojih godina, ali ne mora značiti (muško, žensko, itd). dešavalo mi se to redovito ako putujem sama (ako je kratka destinacija do sat-dva, onda prespavam), i nikad mi se nije desilo da i s kim od tih ljudi nakon tolike vožnje odem na kavu jer: 1) cilj je bio prekratiti vrijeme i 2) svi imamo kad iziđemo s busa nekog da nas dočeka ili neki raspored stvari koje trebamo početi obavljati
blagotebi is offline  
Old 28.08.2017., 19:03   #32
da je forumaš Revolucion bio s njim, jebali bi i jedan i drugi
seskal is offline  
Old 28.08.2017., 19:06   #33
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post

Razgovor za posa bi joj bia najmanje stresan dio dana
blagotebi is offline  
Old 28.08.2017., 19:27   #34
Uđeš u vlak, a usporava bus?

Uglavnom, da je zainteresirana valjda bi razmijenila broj s tobom. Možda joj je jednostavno bilo ugodno u razgovoru s tobom i to je to.. Ne znači da te odmah želi doma
crvenaruža is offline  
Old 28.08.2017., 19:30   #35
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
Uđeš u vlak, a usporava bus?

Uglavnom, da je zainteresirana valjda bi razmijenila broj s tobom. Možda joj je jednostavno bilo ugodno u razgovoru s tobom i to je to.. Ne znači da te odmah želi doma
probaj se zamislit na mjestu te cure. ja bih pomislila da je on neki freak koji okolo putuje i uzima brojeve od cura, ili da je očajan i da jako dugo nitko na njega nije obratio pažnju. nešto od to dvoje

jednom sam se u Italiji vozila gradskim busom i neki dosadni talijan je najahao na neku curu i sve do posljednje stanice ju se grebao za broj. cijeli autobus je bio nabijen tom neugodom i kako je curi toj bilo. ne znam jel ju je poslije stalkao ili slično, svi smo sišli na posljednjoj stanici i svatko svojim putem. da li je ona to ičim izazvala, prebacila s njim iti jednu riječ, to ne znam. oni su bili naprijed u busu, ja otraga. mada sumnjam, mislim da je on stajao kraj nje, možda joj nešto bezazleno rekao, ona mu kratko odgovorila, i onda se najahao. sve se dešavalo u pol bijela dana. nije on bio agresivan ili slično, samo je pol sata slinio za broj telefona, javno, u busu
blagotebi is offline  
Old 28.08.2017., 19:31   #36
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
da je forumaš Revolucion bio s njim, jebali bi i jedan i drugi
Ne znam baš. Nikad nisam našao dobru udarnu rečenicu.
Revolucion is offline  
Old 28.08.2017., 19:37   #37
Quote:
BlueGrass kaže: Pogledaj post
Bio sam na stanici od vlaka i čekao vlak, i u jednom trenutku mi je jedna cura rekla da sjednem na klupu, klupa je bila donekle puna ali se ona pomaknula da ja stanem, ja sam se nasmjesio i zahvalio te sjeo. Zatim sam zapoceo razg s tom curom, pitao nju jel ona iz tog grada (bio sam u jednom gradu iz kojeg inace nisam radi razg za posao) rekla je da je i da ide u *** grad na razgovor za posao (moj rodni grad), rekao sam koja slucajnost nas obadvoje idemo na istu stvar ali u suprotne gradove, prica se nastavila, tijekom razg se ona vise puta nasmjesila uspio sam ju nasmijati vise puta, i rekla je u jednom trenu da kad dodje u taj moj grad da joj je razgovor tek u 3h pa da ce morat dugo cekati, da ce kao ic na kavu do tad- ja sam se na to nadovezao da bi se ja mogao njoj pridružiti na kavi- na to se ona nasmješila ali nije ništa rekla (zanima me razlog takve rekacije). Tijekom naseg razg kad bi ja nju nesto pitao ona bi onako lagano okrenula glavu prema meni koja je bila naslonjena na staklo od nadstrešnice i pogledala me tim nekim pogledom. Nismo pricali cijelo vrijeme dok smo cekali vlak ali vecinu vremena jesmo, nije odgovarala kratko na pitanja. Zatim je dosao vlak i usli smo unutra, ona je sjela a ja sam otisao sjest malo dalje, jer nisam htio bit napadan da idem sjest do nje jer smo se tek upoznali. Nakon toga kada je bus usporavao ja sam se digo s svog mjesta i krenuo prema vratima, i ona isto te smo se pogledali i nasmjesili jedno drugom, cekali smo 1 min dok nije vlak stao i onda sam ja rekao 'evo stigli smo', a ona je rekla nakon sto je izasla iz vlaka 'ništa, bok' uz smješak, ja sam rekao na to "vidimo se, tj. ne vidimo se (ona se nasmjesila na to) nastavak- ali bi se mogli vidjeti možemo razmjeniti brojeve ako želiš" ona je na to rekla 'ne sorry' nasmješila se i otišla, te je koda ocekivala da bi mogao tako nesto pitati pa je po mom misljenu i zato rekla bok kod izlaza, imo sam tak neki osjecaj(kao da ostane samo na bok).


Zanima me zašto je tako loše ispalo, istina je da sam se mogao pokazati jos u boljem svjetlu kaj se tice razg al opet nije u redu da je sve na meni-ja sam ugl pitao nju neš, al opet nisam rekao nis lose nit vezano za sex da bi ju time odbio. Nije se cinila neraspolozena i normalno je odgovarala kad bih ju nesto pitao te je znala postavit pitanje kad bi joj nesto reko.
Ček, nije mi jasno putujete vlakom, pa bus uporava i onda ti kreneš prema vratima i vlak stane?
anovi86 is offline  
Old 28.08.2017., 19:39   #38
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Ček, nije mi jasno putujete vlakom, pa bus uporava i onda ti kreneš prema vratima i vlak stane?
možda je bilo kombinirano vlak pa presjedanje na bus ili slično
blagotebi is offline  
Old 28.08.2017., 19:51   #39
Pustite vi sad vlak, bus... nebitno.
vjerojatno ju je usrećio kao nas na temi o oglasima neki dan, kad nas je, ničim izazvan, uputio što upravo radi i s kakvim zadovoljstvom.
Pa je cura pomislila "poprdljivaca ima koliko hoćeš, šta će mi broj".
Riona is offline  
Old 28.08.2017., 19:55   #40
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Pustite vi sad vlak, bus... nebitno.
vjerojatno ju je usrećio kao nas na temi o oglasima neki dan, kad nas je, ničim izazvan, uputio što upravo radi i s kakvim zadovoljstvom.
Pa je cura pomislila "poprdljivaca ima koliko hoćeš, šta će mi broj".
Šta da? Nisam to upratila
anovi86 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.