Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 01:58   #721
jbt, ovima na forumu je i 15cm malo.
pa kako ćemo naprid žene moje.....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:28   #722
Vidin da se tema jos nije zakljucala, pa da napisem samo jos nesto, jer sam naprosto u soku sad. Sad me nije vise briga hoce li procitati ovu temu i prepoznati se ili ne, ionako je sve gotovo.

Naime, moj 'neznanac' je nestao. Nestao, ne javlja se vise izbrisao je aplikaciju oreko koje smo se cijelo vrijeme dopisivali, cak smo se jos ovaj tjedan u utorak zadnje culi, on se meni javio, i bio je okviran plan da se nadjemo ovaj tjedan, u tjednu ili za vikend, i jos kaze da se obavezno vidimo kad se vrati s puta )navodno je isao poslovno, makar sad vise sumnjam). Znaci u par dana je promijenio misljenje i samo nestao. Sigurna sam da ima curu/zenu i da je vjerojatno saznala da se dopisivao sa drugima pa je zato se izbrisao. A toliko je dosad imao strpljenja da se upoznamo, makar ja nisam bila spremna iz nekih razloga, nije bitno sad kojih. I rekao da me zeli upoznati i ovako prijteljski, ne samo seks. I ja sam njega htjela, pa smo si nekako kliknuli. Nisam se zaljubila, da se razumijemo niti sam sad za ikakvu vezu i slicno. Aki sam ga htjela upoznati.


Poslala sam mu sms, makar znam da nece odgovoriti. A bas mi se svidio bio. jebiga
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:31   #723
Pa penzioneri sa tri operacije kuka bi se vec kresnuli dok se vi piskarate.

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:40   #724
O majke ti mile! Ja sam mislio oni su se već poseksali 20 puta po raznim lokacijama u gradu! A ono ništa! Bolje da si nazvala temu dotipkavanje o seksu sa nepoznatim muškarcem!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:55   #725
Ma istina, kazem, ja sam imala neke problene i razloge zbog kojih sam odugovlacila, neko drugi bi me odavno vec odjebao. Bilo mi je cudno da i nije to napravio. To sam mu i rekla bila. Ali da mu se jako svidjam, a nikid mu se ne zuri.

Ali to mi nije jasno, kako je do ovog utorka sve bilo ok, javio se on meni, pitao kako sam i sve, i kao cujemo se jos ovaj tjedan josms, i javim mu se u srijedu popodne i nema odgovora. Ok, nije mi bilo cudno jer se nismo culi svakih pet minuta, normalno, nego kad tko stigne. I onda danas ujutro hocu mu poslati je li sve u redu, jer sam vec pomislila da nu se nesto nije dogodilo, jer inace je uvijek redovito odgovorio, cak je cesce on odgovarao nego ja. I javlja mi da korisnik nema tu aplikaciju, znaci izbrisao je. Znaci nije mu se nista dogodlo, dobro je on, samo je odlucio sve zaboraviti. A toliko smo se dogovarali i cekao je da ja budem spremna. Sad sam malo u bedu, priznajem. Jako rijetko nadjem nekog s kim si tako kliknem, i pitanje kad cu opet i hocu li uopce, pogotovo preko poruka i sad ovo. Jedini razlog za to moze biti da ima zenu doma koja je to sve saznala.. nista drugo
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:58   #726
Jekl se to kome od vas ikada dogodilo, da vas netko tako izignorira?

Ne mislim nakon dvije, tri poruke, nego kad se s nekim vec upoznas, nakon mjeseci i mjeseci tipkanja? Ili jos gore, poznanstva uzivo? Samo odjednom ignore?

Odvratan osjecaj.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:58   #727
Ma ne. Tip je lazov i vjerovatno nije onakav kakav ti se predstavljao. Jbg. Krizaj to.

I ocekuj da ce ti se za par dana javiti sa nekom spikom tipa da je imao prometnu nesrecu i bio u komi tjedan dana.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:10   #728
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Jekl se to kome od vas ikada dogodilo, da vas netko tako izignorira?

Ne mislim nakon dvije, tri poruke, nego kad se s nekim vec upoznas, nakon mjeseci i mjeseci tipkanja? Ili jos gore, poznanstva uzivo? Samo odjednom ignore?

Odvratan osjecaj.
To ti je poznati internecki fenomen zvan catfishing
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:17   #729
Kaze da se broj ne koristi, znaci imao je taj broj damo za dopisivanje dok traje.

Znaci nece mi se ni javiti jer nema otkud vise. Da misli glumiti da je imao nesrecu, ne bi izbrisao broj.

Bas sam u soku.

Nemoguce da sve one slike koje mi je slao su bile od nekog drugog. Ne, to je on, sigurna sam, nisu slike od nekog drugog. Samo cemu to sve onda, zasto se htio i bio spreman naci i sad totalni ignore?

I kako da ja onda vjerujem ikome vise i za nekakav ozbiljniji odnos, kad su ljudi u stanju ovo napraviti?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:22   #730
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Nemoguce da sve one slike koje mi je slao su bile od nekog drugog. Ne, to je on, sigurna sam, nisu slike od nekog drugog. Samo cemu to sve onda, zasto se htio i bio spreman naci i sad totalni ignore?
A jebat ga, dosadno mu je u životu, znatiželjan je, drka,... Ima kretena koji se dobro zabavljaju zavlačeć druge ljude.

nisitikrivasvećebitidobro

Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
I kako da ja onda vjerujem ikome vise i za nekakav ozbiljniji odnos, kad su ljudi u stanju ovo napraviti?
Zainati se i pronađi ozbiljni odnos kretenu s interneta unatoč
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:32   #731
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
A jebat ga, dosadno mu je u životu, znatiželjan je, drka,... Ima kretena koji se dobro zabavljaju zavlačeć druge ljude.

nisitikrivasvećebitidobro
Jesam, kriva sam si sama sto se nisam ubrzo nakon sto poceli tipkati nasla s njim. Ili barem dogovorila nesto. Bar se ne bi toliko naviknula na njega. To je najgore, nakon toliko vremena, ta navika da ocekujem njegovu poruku, nismo samo sexy porukice tipkali, jos je vise puta rekao da ne zeli i ovako upoznati, ne samo seks.Pa sam trtarila jer me strah s nekin nepoznatim odmah negdje u sobu, i rekla mu to, pa je rekao da ok, da idemo samo na cugu onda, bez pritiska da bude ista poslije.

Najgore od svega je sto je to fakat bio on, nije slao slike od nekog drugog, a bilo bi mi puno lakse da to nije on i da je to neki sramezljivi, iskompleksirani tip iza ekrana pa se zafrkavao. Jer mi je poslao bio kao sexy video gdje mu se vidjelo i lice, i to je bilo to lice sa slika koje mi je slao od pocetka. Znaci on je. I zato je mi je jos gore. Bez ikakvog objasnjenja, bez ijedne poruke. A jos ovaj tjedan se bio nornalno javio kao da je sve ok. Ne kuzim nista..


Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Zainati se i pronađi ozbiljni odnos kretenu s interneta unatoč
ne znam jel ovo sad sarkazam ili to ozbiljno kazes. Ali ja stvarno ne znam kako da vjerujem nekome, i da udjem u vezu s nekim npr, da on nece nestati odjednon nakon par mjeseci, godina???
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:42   #732
Ne znam vise opcenito jel da vjerujem da ima iskrenih ljudi, koji se ne bi ovako zajebavali s nekim?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:45   #733
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Jesam, kriva sam si sama sto se nisam ubrzo nakon sto poceli tipkati nasla s njim. Ili barem dogovorila nesto. Bar se ne bi toliko naviknula na njega. To je najgore, nakon toliko vremena, ta navika da ocekujem njegovu poruku, nismo samo sexy porukice tipkali, jos je vise puta rekao da ne zeli i ovako upoznati, ne samo seks.Pa sam trtarila jer me strah s nekin nepoznatim odmah negdje u sobu, i rekla mu to, pa je rekao da ok, da idemo samo na cugu onda, bez pritiska da bude ista poslije.

Najgore od svega je sto je to fakat bio on, nije slao slike od nekog drugog, a bilo bi mi puno lakse da to nije on i da je to neki sramezljivi, iskompleksirani tip iza ekrana pa se zafrkavao. Jer mi je poslao bio kao sexy video gdje mu se vidjelo i lice, i to je bilo to lice sa slika koje mi je slao od pocetka. Znaci on je. I zato je mi je jos gore. Bez ikakvog objasnjenja, bez ijedne poruke. A jos ovaj tjedan se bio nornalno javio kao da je sve ok. Ne kuzim nista..
Gle, da ste skypeali ili nešto, da te nazvao video pozivom, tad bi bila ziher.

Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
ne znam jel ovo sad sarkazam ili to ozbiljno kazes. Ali ja stvarno ne znam kako da vjerujem nekome, i da udjem u vezu s nekim npr, da on nece nestati odjednon nakon par mjeseci, godina???
Nisam sarkastična, nego općenito u životu imam (dosta infantilno zvučeći, ali štaš) stav da nema smisla zbog budala odjebavati dobre ljude, jer je svaka budala koja te "sjebala za druge" dobila upravo ono što je željela, a to je da postaneš socijalno retardiran poput te budale.

Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Ne znam vise opcenito jel da vjerujem da ima iskrenih ljudi, koji se ne bi ovako zajebavali s nekim?
Ma naravno da ima, ovaj je očito bio oženjen ili u vezi, možda mu je cura našla poruke i eto. A možda je i neki deda.

Mislim, pogle ovu catfishing priču, luda je skroz.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:14   #734
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Ne znam vise opcenito jel da vjerujem da ima iskrenih ljudi, koji se ne bi ovako zajebavali s nekim?
Ček, ti nakon svega ozbiljno ovako dramiš?
O jebote.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:16   #735
Pa kaj nije prvenstveno ideja bila da se nađe sa tim likom i da se sam poseksaju?! Sad odjednom romantična drama?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 12:34   #736
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ček, ti nakon svega ozbiljno ovako dramiš?
O jebote.
Možda je baš zbog tog dramljenja čovjek i nestao.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 12:38   #737
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Možda je baš zbog tog dramljenja čovjek i nestao.
Ajd da ja ne moram prvi to reci

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:34   #738
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kaj nije prvenstveno ideja bila da se nađe sa tim likom i da se sam poseksaju?! Sad odjednom romantična drama?!
Vecina zena mora steci dozu povjerenja u doticnog cak i da bi se mogli "samo poseksat".

Ako su se mjesecima dopisivali, tesko da mozemo govoriti samo o seksu.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:35   #739
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kaj nije prvenstveno ideja bila da se nađe sa tim likom i da se sam poseksaju?! Sad odjednom romantična drama?!
A vezala sam se za njega na neki nacin, jebiga, priznajem. Nisam se zaljubila niti bi htjela tako nesto sa njim, ali mjeseci tipkanja ucinili su svoje. Nisam robot bez osjecaja. Veselila sam se njegovim porukama, iscekivala ih, i one seksualne i one neseksualne, i on je rekao puno puta da me zeli upoznati ovako, ne samo seks. Ali eto, lagao je.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:37   #740
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Možda je baš zbog tog dramljenja čovjek i nestao.
To sto tu mozda sad dramim jer sam tuzna i razocarana, ne znaci da sam njemu dramila. I nisam.

A i da jesam, onda bi valjda jos puno prije otisao, a ne jos ovaj tjedan se normalno javljao i onda paf, u dan, dva se okrenuo totalno. Valjda bi skuzila po komunikaciji da se hladi.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger