Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 16:59   #1
Visoke ili niske cure, koji su vam kriteriji?

S obzirom na to da im tema koje su djevojke otvorile.

Zanima me što preferira muška polovica.

Ja sam visok 199, s đonom i kosom zaokružim na 2 m. Sad da se ne hvalim, cure su uglavnom oduševljene mojom visinom, a i zgodan sam pa nije teško.

Ja osobno preferiram cure koji su 180 pa na više. Doduše nikad nisam bio s curom svoje visine i nekako mi se čini da ni ne bi htio. Trenutno izlazim s djevojkom koja je nešto niža od mene i to mi jako odgovara da se ne moram saginjati i ona dizati na prste (iako on to vole).

Bio sam i s nižim, tipa 170, 175, u pravilu to mi je donja granica sve između do 195 mi paše. Nije da mi donja granica smeta, nekad je i slatko da su niže da ih može zgrabiti u krilo. Ali osobnom volim visoke cure i duge noge. Mislim da pola glave ili za glavu niže ne smeta nikome, barem meni ne.


Je li vam bitna visina, ili kao i meni ima raspon kaj vam paše.

Obavezno navedite svoju visinu za usporedbu.

__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:15   #2
skladno i visini sukladno vitko gradjene cure



~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:12   #3
Quote:
oss kaže:
Ja sam visok 199, s đonom i kosom zaokružim na 2 m.
Nekak ti je tanka ta kosica.
Quote:
Doduše nikad nisam bio s curom svoje visine i nekako mi se čini da ni ne bi htio.
Opa, kompleksi.

Šale na stranu, svaka ima svoje pluseve i minuse. Nekako lakše "opraštam" visokoj curi nego niskoj; niska, već kad nema duge noge, bar da ima solidne sise i guzu na skladnoj figuri. Kod visokih sise mi nisu prioritet.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:16   #4
Ja volim cure od 161 do 165 cm, lakše ih okrećeš i obrćeš u razne poze od krakatijih
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:42   #5
Prije sam samo padao na niske cure,sada mi sve odgovara!
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:02   #6
Samo cure do 165 kod mene imaju prolaz!! Jer kad obuku stikle od 10 cm, a to obozavam pa i jos vise stikle, onda su te cure oko 5 cm vise od mene pa se jos moremo nekak setat zajedno!!
A ideal su mi cure od 150-160 cm, jos da su tanke, kuces bolje!! Nije da ne volim visoke cure , ali da je povedem u setnju parkom, cura od 180 cm bi mi zgledala ko da me mama vodi u vrtic a to necu jer mi je smesno, eto zato ja volim male cure i takve trazim pa ak ima koja od 155 , slobodno nek mi pise ljubavna pisma, morti odemo a kafu , caj ajskrem, pecene kestene, ma ko zna kaj jos more da bidne ove jeseni, Zagreb pliz cure samo tu!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:15   #7
Otkad je cura visoka 175 niža cura ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:16   #8
Imam 175. Sve ispod 165 su mi patuljci i izbjegavam. Većina cura je bila oko moje visine, 170-175. Privlačne su mi i više cure, 180-185, ali takvih je jako malo.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:23   #9
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Otkad je cura visoka 175 niža cura ?
Od nikad valjda. Oko 175cm je baš taman po mojem mišljenju.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:25   #10
Ma mislim da je neki pristojan minimum nekih do max. 15 cm da je niža. Sve ispod je zaista laž i neiskreno od mene. To ne može biti čista ljubav. Više neki kompromis.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:32   #11
Kad je netko visok 205cm, kao ja, isti je djava cura imala 160 ili 180... tako da mi visina ne predstavlja kriterij ni najmanje
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:33   #12
Hahaha josuha

Iskreno ako mi se svide neke puno važnije stvari nije me brige jel 160 ili moje visine
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:42   #13
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Kad je netko visok 205cm, kao ja, isti je djava cura imala 160 ili 180... tako da mi visina ne predstavlja kriterij ni najmanje
Koliko ti je cura visoka?
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Hahaha josuha

Iskreno ako mi se svide neke puno važnije stvari nije me brige jel 160 ili moje visine
Odlično. Ja to tako ne mogu doživjet. Ja sam sebe lažem dok sam s njom solo.Kada izađem van i šećem gradom sramota me kaj će ljudi pričat.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:06   #14
Visina mi nije kriterij. Ne samo meni nego svima s kojima sam ja u drustvu. Samo je bitno da joj njena visina dobro stoji i da je skladna i lijepa. Ja neznam muskarca koji nebi sto se fizicke strane tice biti s Kylie Minogue Evom Longorion,Shakirom... O visokim i lijepim zenama uopce netreba trositi rijeci stoga meni je visina sama apsolutno nebita. A to bili mi bila do pasa ili kad nabije stikle cak i visa od mene potpuno mi je nebitno!
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:10   #15
Quote:
davor_du kaže: Pogledaj post
Visina mi nije kriterij. Ne samo meni nego svima s kojima sam ja u drustvu. Samo je bitno da joj njena visina dobro stoji i da je skladna i lijepa. Ja neznam muskarca koji nebi sto se fizicke strane tice biti s Kylie Minogue Evom Longorion,Shakirom... O visokim i lijepim zenama uopce netreba trositi rijeci stoga meni je visina sama apsolutno nebita. A to bili mi bila do pasa ili kad nabije stikle cak i visa od mene potpuno mi je nebitno!
Pa bil bi s njima u krevetu. AL se ne bi prešetaval po kvartu s njima. Kaj bi ljudi rekli? Ono hodaš gradom pokraj velkog izloga i normalno kao po običaju se želiš malo pogledat u njega?! I kaj vidiš?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:18   #16
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa bil bi s njima u krevetu. AL se ne bi prešetaval po kvartu s njima. Kaj bi ljudi rekli? ?

Je li ikome normalnom to bitno?
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:24   #17
Quote:
davor_du kaže: Pogledaj post
Je li ikome normalnom to bitno?
Hm. Bogme. Dobro pitanje. Isto to me pital i moj psihijatar.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:04   #18
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
S obzirom na to da im tema koje su djevojke otvorile.

Zanima me što preferira muška polovica.

Ja sam visok 199, s đonom i kosom zaokružim na 2 m. Sad da se ne hvalim, cure su uglavnom oduševljene mojom visinom, a i zgodan sam pa nije teško.

Ja osobno preferiram cure koji su 180 pa na više. Doduše nikad nisam bio s curom svoje visine i nekako mi se čini da ni ne bi htio. Trenutno izlazim s djevojkom koja je nešto niža od mene i to mi jako odgovara da se ne moram saginjati i ona dizati na prste (iako on to vole).

Bio sam i s nižim, tipa 170, 175, u pravilu to mi je donja granica sve između do 195 mi paše. Nije da mi donja granica smeta, nekad je i slatko da su niže da ih može zgrabiti u krilo. Ali osobnom volim visoke cure i duge noge. Mislim da pola glave ili za glavu niže ne smeta nikome, barem meni ne.


Je li vam bitna visina, ili kao i meni ima raspon kaj vam paše.

Obavezno navedite svoju visinu za usporedbu.

imaš 199
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:10   #19
Dakle pričamo o visini. Zamislimo da je dobro građena. Naravno svi volimo dobre guze i sise!
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:18   #20
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Dakle pričamo o visini. Zamislimo da je dobro građena. Naravno svi volimo dobre guze i sise!
i struk.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger