Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 08:09   #41
Quote:
Slusaam kaže: Pogledaj post
A ono, ima situcija di nam komunikacija ne ide bas najbolje. Mozda ja nju optuzujem za neki njezin propust u nekoj sferi zivota (optuzujem=pricam o tome u nekom pozitivnom svjetlu, vise ukazujuci nego kritizirajuci, sto naravno moze biti shvaceno kao uvreda, sto se i desi). I onda je to uvrijedi i brzo se nadrka i onda ovisi o meni koliko sam dobre volje, dali imam snage je smiriti ili i ja pocnem zivcaniti.

Nije da se nismo i prije svadali i to. Ja imam dojam da je ona uvijek uzrok svada, a ona obrnuto. Ja vecinom eskaliram svadu, jer vecinom govori da ide ca i da prekidamo, i nakon najmanjih gluposti (sto sam ju zamolio da ne radi, ali ne prestaje, kao i ja moje agresivno ponasanje nakon njenih debilizama kao danas npr).

Sta ja znam, kad sam ju upoznao, vidio sam fizicke mane neke na njoj, ali sam vidio i toliko toga lijepog. Njen karakter me bio odusevio, bila je sva zivahna i vesela, osvjezenje u prostoriji. Uvijek puna energije. Mislio sam ovu cu ozeniti jbs sve drugo. Mozda zbog toga imam neke dvojbe. Znas ono kad imas neki dojam osobe i onda kako vrijeme otice, kao da samo blijedi i srozava se.

Znam da mrzi sto pocnem se derat i vrijedat ju kad krene neka svada (nekad i bacim nesto ko debil). Ni ja to ne volim, a imam osjecaj kao da se ne mogu kontrolirati u tim situacijama i ostati stalozen jer mislim da me se jebe u mozak i ne mogu se nikako obraniti. Povrijedeno se osjecam od ne logike valjda.

Neam pojma sto bi ti jos rekao. Mozda je i previse
Onda možda bolje po oboje da se raziđete, uzemti se malo predaha jedan od drugoga ....možda ipak nije to ,to kaj si ti mislio,a nakon nekog vremena i sam kažeš da si uvidio neke nedostatke,ipak imaš ih i ti,sad pitanje je koliko možete to jedan drugome tolerirati....
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 08:27   #42
Quote:
Slusaam kaže: Pogledaj post
A ono, ima situcija di nam komunikacija ne ide bas najbolje. Mozda ja nju optuzujem za neki njezin propust u nekoj sferi zivota (optuzujem=pricam o tome u nekom pozitivnom svjetlu, vise ukazujuci nego kritizirajuci, sto naravno moze biti shvaceno kao uvreda, sto se i desi). I onda je to uvrijedi i brzo se nadrka i onda ovisi o meni koliko sam dobre volje, dali imam snage je smiriti ili i ja pocnem zivcaniti.

Nije da se nismo i prije svadali i to. Ja imam dojam da je ona uvijek uzrok svada, a ona obrnuto. Ja vecinom eskaliram svadu, jer vecinom govori da ide ca i da prekidamo, i nakon najmanjih gluposti (sto sam ju zamolio da ne radi, ali ne prestaje, kao i ja moje agresivno ponasanje nakon njenih debilizama kao danas npr).

Znam da mrzi sto pocnem se derat i vrijedat ju kad krene neka svada (nekad i bacim nesto ko debil). Ni ja to ne volim, a imam osjecaj kao da se ne mogu kontrolirati u tim situacijama i ostati stalozen jer mislim da me se jebe u mozak i ne mogu se nikako obraniti. Povrijedeno se osjecam od ne logike valjda.
Ovo definitivno nije zdrav odnos, ni za tebe ni za nju.

Možda se još volite, ali očito ne možete funkcionirati zajedno. Nemate komunikaciju, racionalnu i staloženu, kakva bi trebala između partnera. Ona ne razumije tvoje prijedloge, primjedbe (shvaća ih kao napad umjesto kao savjet) a ti opet ne razumiješ njene razloge (koji su možda nerealni i nelogični). Uglavnom, niste na istoj valnoj duljini, imate različita razmišljanja i različite stavove, i takav odnos je dugoročno neodrživ. Ja bih rekao da niste kompatibilni, ne vidim kako se ovaj odnos može popraviti. Ako i može, jedini razlog je pokušaj racionalnog razgovora da uvidite gdje su problemi i potrudite se raditi na tome. Nikakve igrice (o čemu vidim da si razmišljao) ti neće pomoći...

Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Svi muški su isti. Guraju tamo gdje stignu.
Zato vas treba dobro kontrolirati.
Zato ste najbolji u odnosu gdje nema kompromisa a to nije brak.
Trpi njezine ispade jer i ona trpi tvoje i dobro se zabavite.
Nadam se da se zajebavaš. Jer s ovakvim razmišljanjem nećeš daleko dogurati.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:23   #43
odjebi to

a) uhodjenje much??? b) abusive c) koji napadi koje picke materine isuse kriste

nikad necu razumit takve osobe

vjerojatno ti cura spada u tip ljudi koji smatraju lajkanje slika prevaron

ne mogu uopce pocet o tome koliko je to nezdravo i bezumno ponasanje
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger