Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 16:40   #41
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Stvar je višestruko kompleksna kada se radi o samom broju partnera. Ljudska psiha i tijelo pamte. U svakom krahu ima dio koji nikakvim odmorom nije obnovljiv, kao i u svakom tjelesnom umoru.
Nije niti svaki partner nuzno krah.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:41   #42
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Nije niti svaki partner nuzno krah.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Pa nije nužno krah ni kad je krah
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:41   #43
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Da li je nekome od vas bitno da znate s kim je vaš potencijalan partner hodao prije? Uglavnom će ljudi reć nije bitno, ne želite znati, prošlost je prošlost no eto recimo da nekim slučajem saznate nešto što vam se ne sviđa, bi li i dalje dali šansu osobi?
Bitno mi je. Ne brojke konkretno ali načini prekida, da li je bilo varanja, tipovi cura/žena s kojima je bio - ne mogu reći da mi nije bitno i da ne bih imala predrasude u nekim slučajevima.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:51   #44
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Nije niti svaki partner nuzno krah.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa nije nužno krah ni kad je krah
Jasno. Onima bez srca nikad nije krah.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:54   #45
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Naravno da je taj podatak nebitan za "prihvatljivo" partnerstvo.

Stvar je višestruko kompleksna kada se radi o samom broju partnera. Ljudska psiha i tijelo pamte. U svakom krahu ima dio koji nikakvim odmorom nije obnovljiv, kao i u svakom tjelesnom umoru.

Prihvatljivo je kao kompromisan vid manjeg zla. Netko ne želi pristati na to. Neki još nisu dovoljno stari i oštećeni pa nije zgorega savjetovati drugačije.
Prihvatljivo se ne odnosi na kompromis već na svjesnost. O nesavršenostima, uglavnom svojima. Treba tu biti potpuno iskren.

Ostatak posta ti neću komentirati.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:54   #46
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
What an attitude
Mene samo zanima izraz njezinog lica?
Ne mislim da je to neki stav. Ljudi zrače slabostima u koje vole uvlačiti i druge. Nekad uspiješ bit pedagog, nekad ne. Bože moj.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:02   #47
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Prihvatljivo se ne odnosi na kompromis već na svjesnost. O nesavršenostima, uglavnom svojima. Treba tu biti potpuno iskren.

Ostatak posta ti neću komentirati.
Svatko od nas može prihvatiti svoje nesavršenosti, ali to ne znači da je upravo to vlastito prihvaćanje, dovoljno da nas po automatizmu i drugi prihvati.

Netko tko smatra da su neke stvari neuredne, zašto bi pod parolom "svi smo mi nesavršeni" trebao pristajati na nešto što ga uznemiruje.

Ta je parola ideološka, stvarnost je da postoje bolji ljudi koji se znaju zaštititi i oni koji to ne znaju. Neka razmisli o prioritetima.

Zašto me ne želiš komentirati do kraja?
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:05   #48
Svatko ima pravo na svoju proslost i svoje uspomene. Za pretpostaviti je da su neke od bivsih ljubavi ostavile traga i mozda duboke osjecaje u pratnerovu srcu. Ponekad je bolje ne kopati i rovati po necijoj proslosti iz puno razloga. Jer sto ti u tom slucaju partner moze reci ili obecati? Da ce zaboraviti, da vec je zaboravio, da je to samo proslost?

Sto se tice broja partnera, nemam ni pozitivno niti negativno misljenje o onima koji su puno mijenjali partnere.
Oni koje bih ja sada gledala da sam solo ionako su vec prosli najbolje godine i uglavnom se izivjeli, i vjerojatno bi me takvi privukli prije nego netko tko je imao jednu ili dvije partnetice u zivotu. Da sam mlađa, trazila bih upravo suprotno.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:16   #49
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Svatko od nas može prihvatiti svoje nesavršenosti, ali to ne znači da je upravo to vlastito prihvaćanje, dovoljno da nas po automatizmu i drugi prihvati.

Netko tko smatra da su neke stvari neuredne, zašto bi pod parolom "svi smo mi nesavršeni" trebao pristajati na nešto što ga uznemiruje.

Ta je parola ideološka, stvarnost je da postoje bolji ljudi koji se znaju zaštititi i oni koji to ne znaju. Neka razmisli o prioritetima.

Zašto me ne želiš komentirati do kraja?
Kada bi bio potpuno iskren, sam sa sobom, ono što te uznemiruje, a nema nikakve veze s tobom jer nisi bio dio odnosa nekih dvoje ljudi, pretjerano i nema veze sa tom osobom, već sa tvojim vlastitim nesigurnostima. KOje neće nestati onog momenta kada tu osobu staviš u fajl neperspektivno.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:26   #50
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Kada bi bio potpuno iskren, sam sa sobom, ono što te uznemiruje, a nema nikakve veze s tobom jer nisi bio dio odnosa nekih dvoje ljudi, pretjerano i nema veze sa tom osobom, već sa tvojim vlastitim nesigurnostima. KOje neće nestati onog momenta kada tu osobu staviš u fajl neperspektivno.
Razumijem. Ali nesigurnost nije samo u prostoru intimnog doživljaja. Ona uvijek ima elemente 'stvarnog', ali može biti i prividno stvarna.

Zašto bi neka djevojka pristala na odnos s dečkom koji će, htio to on ili ne (jer ima pamćenje), spontano komparirati nju i bivše partnerice. Zbog same činjenice proživljenog iskustva. Dok ona nema s čim komparirati i gleda ga kao jedino što joj je ikada bilo u glavi? Zašto bi ona pristajala na manje?

Druga je stvar bojati se jesu li mi grudi lijepe kao od njegove bivše ili je li s njom mogao ugodnije razgovarati. To su neke druge, slabostima potencirane frustracije.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:27   #51
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Razumijem. Ali nesigurnost nije samo u prostoru intimnog doživljaja. Ona uvijek ima elemente 'stvarnog', ali može biti i prividno stvarna.

Zašto bi neka djevojka pristala na odnos s dečkom koji će, htio to on ili ne (jer ima pamćenje), spontano komparirati nju i bivše partnerice. Zbog same činjenice proživljenog iskustva. Dok ona nema s čim komparirati i gleda ga kao jedino što joj je ikada bilo u glavi? Zašto bi ona pristajala na manje?

Druga je stvar bojati se jesu li mi grudi lijepe kao od njegove bivše ili je li s njom mogao ugodnije razgovarati. To su neke druge, slabostima potencirane frustracije.
To odrasle ljude ne muči, vjeruj mi.
edit: koliko toliko normalne naravno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:29   #52
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
To odrasle ljude ne muči, vjeruj mi.
edit: koliko toliko normalne naravno
To sam i rekao, znam to. Odrasle i oštećene. Kad ionako moraju igrati s kartama koje imaju. Piše već.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:32   #53
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
To sam i rekao, znam to. Odrasle i oštećene. Kad ionako moraju igrati s kartama koje imaju. Piše već.
Tužan je taj post
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:34   #54
Ja ne tvrdim da je svaki potencijalni odnos vrijedan truda, već da su mnogi, možda i divni odbačeni, zbog.......(umetni niz) ....onog što s tom osobom nema veze.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:06   #55
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Inače se kakti o tome ne priča, nitko nikome ne govori broj prijašnjih partnera prije ulaska u vezu..hipotetski, upoznaš žensku tek i nekim slučajem ubrzo saznaš broj njenih partnera, slučajno joj okine..hipotetski..i pukne broj 50-ak likova ju mrknulo prije tebe..bi li i dalje bio zainteresiran za ulazak u vezu? Ovo ne kompletira cijelo pitanje, odgovori samo to pa možemo dalje diskutirat.
Nisam vidio problem u broju partnera, bio sam u slicnoj situaciji, tak da me to ne smeta. I kaj cemo sad?

Znas u cemu je problem ovog broja? To sto muskarcima taj broj smeta u dva slucaja:

a) kad je taj broj veci od njihovog broja
b) kad si oni zamisle neki imaginarni broj nakon kojeg prestaje cednost (na forumu se jako cesto spominjalo 5 ili 10), cak i ako sami imaju vise. Kao sto u slucaju kaznitelja vidimo licemjerje gdje je on jebac, a ona ostecena.

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:46   #56
Nekada mi je bilo bitno. Danas( iako nemam iskustvo s time je li bitno), mislim da mi je nebitna stvar, ako ne nadilazi ono što sam spreman prihvatiti (npr djevojku koja se ševila s nekim iz direktnog materijalnog interesa ne bih volio kraj sebe.).

Veći problem od onoga što ona jest prošla jest ono što ja nisam, ta razlika. Ali realan sam, također. Moja brojka je kakva jest. Sasvim realno mi je da djevojka kakvu si želim, a ponašala se slično meni, ima nekoliko puta više partnera. Brinu me sama iskustva. Ja za neke stvari možda ne znam da nisu"toliko loše".

Od partnerice bih danas očekivao dvije stvari. Da mi se svidi ona, i da se njoj svidim ja. Ne to što ju doživljavam, ne to što ju ne varam, ne to što ju poštujem. Da joj se svidim ja! A čini mi se da je to situacija koja se često ponavlja, da sam nekom"zanimljiv" iz razloga koji bi se trebali podrazumijevati. Ne varam? Ozbiljno? To bi trebao biti kriterij jednako kao to da mora biti homo sapiens
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:36   #57
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post

Kao sto u slucaju kaznitelja vidimo licemjerje gdje je on jebac, a ona ostecena.

Meni je jasno kad me žensko ne kuži,ali muško ?!

Ne znam...ja stvarno ne pripadam u ovaj novi svijet gdje se sve živo smatra normalno ..

Jel tebi jasno da ženska koja se izjebe sa masom likova nikad,ali NIKAD više to neće prestati raditi.. ?
Možeš s njom imati i 6-ero krasne djece,novu kuću sa savršenim travnjakom po kojem trčkara preslatki džukac sa pedigreom i svu idilu svijeta..

Ali ego će joj kad tad opet postati gladan i trebat će novi šut adrenalina,promjene,samopotvrđivanja,osvježenja i hopa-la !!

...uleti joj kok od nekog tamo krkana
Potrošena roba je to ..

A bračna monotonija je kuja koju mnogi podcijene ..
Nego,gdje je nestala ona tvoja savršena žena vamp što je bila ovdje na forumu,kako se ono zvaše jbt ?

Da pogodim; Opleo ju netko drugi,pa ste prekinuli,garant

Zaključak;Pametan jesi,elokventan jesi...ali nemaš pojma o ženskama
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:58   #58
Ma koje si ti osvježenje
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:03   #59
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Meni je jasno kad me žensko ne kuži,ali muško ?!

Ne znam...ja stvarno ne pripadam u ovaj novi svijet gdje se sve živo smatra normalno ..
Mala digresija, primjetih jedan trend, obrazac, što već..dobar dio populacije s visokim testosteronom koji ili bilda ili se bavi nekim ekstremnim, borilačkim sportom što već..će razumjet tebe i mušku spiku, baš sam okružen s podosta gym likova i svi bi se složili s tobom, svi briju tu 'mušku' spiku..ne znam dali ima to ikakve veze ali eto primjetih to..možda ima veze s time da žena nikada neće prevariti nekog alfa frajera s visokim testosteronom??
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:05   #60
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Da li je nekome od vas bitno da znate s kim je vaš potencijalan partner hodao prije? Uglavnom će ljudi reć nije bitno, ne želite znati, prošlost je prošlost no eto recimo da nekim slučajem saznate nešto što vam se ne sviđa, bi li i dalje dali šansu osobi?
postoje informacije koje su bitne i one koje nisu.
osobno ne volim ispitivati, niti volim da me se ispituje. odnos ako je pravi naći će svoj put, neovisno o nečijoj prošlosti, jer važno je sada i ovdje.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger