Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 13:32   #261
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zamisli scenarij gdje te cura jebe u mozak, imate probleme, ti to pričaš bratu, on te tješi i olfo razumije, a onda nakon takve veze, koja nije bila nikakva prc varijanta i ti to dobro znaš iako se praviš lud, odlučiš da je ta ista cura za koju si bratu govorio da je krava i patio skupa s njim što pati, sasvim dobra za ženu tvog života. I uvališ joj se u krevet i kažeš bratu da si upoznao jednu divnu poštenu ženu baš kad si izgubio sve nade da ćeš takvu ikada naći. I kad brat dozna, kažeš mu da oni jednostavno nisu bili kompatibilni i da on nije znao s njom.
Ne bi li ovaj prvi brat prvenstveno trebao biti sretan sto se rijesio nekompatibilnog partnera? A ako mu je stalo do srece te druge strane, s pretpostavkom da je prebolio i prihvatio razlaz, mozda bi mu trebalo biti drago sto je ta druga strana (a i buraz ) sretna.

Na papiru barem. Ego je kurva.

Malo ljudi bi to uistinu odobrilo bez saltyanja. Skakljivo je sa familijom, best frendovima... velikim ljubavima i tako. (Pretpostavljam stvar je jos gora ako se radi o manjim sredinama.)

Ali nekakvi poznanici i krace vezice ne bi trebali biti ozbiljniji issue. Dalo bi se izracionalizirati za sve upletene stranke. Iako ajd, percipiranje ozbiljnosti odnosa u tom trokutu vjerojatno ima tri dozivljaja te veze.

Osobno, ne bih petljao sa bivsima od frendova. Ali ne bih ni osudjivao ukoliko je situacija "cista". Valjda. Cesto ljudi i same sebe iznenade





Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:13   #262
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Jutro ,neka si se logirala . Mene obradovala .
O necemu o cemu pojma nemaju . One bi natijerale zenu na crninu do konca zivota.
Mogao bi malo smanjiti nipodastavanje sugovornika, hvala. Godine same po sebi nisu garanacija bilo cega, ni intelekta, ni mudrosti niti zrelosti. Uzgred, jesmo li mi na istoj temi? Tema je o tome da li bi bio s partnericom umrlog 15-godisnjeg prijatelja.

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Zašto ako ljudi napišu da se godina čini premalo,odmah u drugu krajnost,da misle kako treba cijeli život oplakivati?
Baš pretjerujete brate mili!
Naravno, to je forum. Sve se pojacava do apsurda kako vidimo po prilozenom.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A eto, nekima je poštivanje uspomene poremećeno. Kao i očekivanje da se uspomena na tebe bar donekle ispoštuje.
Pa da, zar to nisi znala? U svijetu Kim Jong Un-a i Donalda Trumpa, u svijetu u kom David Komsic nizom brutalnih uboda nozem usmrti trudnu Kristinu Krupljan (itd i tomu slicno), duboko poremeceno je ne zeljeti biti s partnerom pokojne dugogodisnje prijateljice - kako nam psihijatrijska vjestakinja i ekspertica za smrt nabrzaka pojasni.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
I šta sad? Sad bi netko određivao koliko dugo osoba mora biti sama i s kim bi ta osoba smjela, a s kim ne bi smjela biti jednom kad prođe tih 7,5 godina tugovanja (nadam se da to nije premalo).
Daj mi molim te citiraj gdje je to napisano. Vise puta je napisano da je duzina preboljevanja umrlog/e individualna. Je li to tebi normalno?

Quote:
Ništa, morat ću u oporuci napisati kako se moraju ponašati meni bliski ljudi nakon moje smrti, s kim smiju biti u vezi i slično, jer jbg, možda sam ja bila nesretno zaljubljena u nekog za života, neću da mi se prijatelji ili netko od rodbine mota oko te osobe dok sam ja mrtva. Svašta. Ili da mi recimo osoba s kojom sam bila u vezi za života bude sretna s nekom mojom frendicom ili frendom nakon što crknem? Skandal! Šta ona ima bit sretna dok sam ja mrtva?? Jel ja TO moram gledat dok sjedim na oblaku i sviram harfu? Makar šta, nisam ja na to pristala.
Nemoj, sto prije uskoci u krevet preminule dugogodisnje frendice.

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
To sto netko zeli seks, prisnost, vezu, ne znaci da je prebolio nekog koga je izgubio.
Ne znaci, a sto znaci? Da joj je druga osoba Penicillin?

Uostalom, tema nije o tome. Itekako postoje nesretni brakovi pa je vise nego vjerovatno da druga osoba (nasilnika, varalicu ili zlostavljaca npr.) ne zali dugo. S druge strane, postoji li nesretno prijateljstvo?

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
U ogromnom broju slucajeva to nam vise kaze sto bi potpisnik postova sam bio kadar napraviti, pa radi projekcije.
Kao i obratno. Imam dojam da cesto gledas ko je nesto napisao umjesto onoga sto je napisano. Ne zaboravi da je skoro nemoguce (izuzev kod izuzetno malog procenta forumasa) donijeti ispravan zakljucak o osobi kroz njene/njegove forumske postove. Ljudi se upoznaju godinama/decenijama u RL pa ih druga strana iznenadi a ti si izgleda ubijedjen da znas sve o svakome na osnovu postova na forumu.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni je super da se ova tema naziva morbidnom (jer kao ovo se ne događa) ili da se cin gdje nakon godine dana autor odlucuje bit s zenom pokojnog prijatelja naziva nemoralnim.
Zaboravio si boldati kljucnu rijec. Poanta nije u tome da se radi o pokojniku, nego o pokojnom prijatelju.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:45   #263
Sto se tiče teme sa početka emisije, nema ništa nemoralno, ali ništa. Jedne jedine sekunde. I na koncu koca to je život..
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:31   #264
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa dobro, i ja bih oprostila frendici da mi uzme nekog random jebača, ovo što 4fun kaže. Prc varijanta. Dala bih joj i pola svog sendviča ako je baš veseli uzimati za mnom. Uvijek se sjetim maminih kolegica koje su od nekih uzimale i ogrizak jabuke jer ako je njihovo, mora da valja.

Ali da se napenali na nekog s kim sam živjela, smatrala bih je jadnicom. No naravno da su takve nekima hot. Nije da imaju previše kriterija pa uvijek ostaje nada da će dat pičke i tebi. Ne tebi tebi nego općenito.
U čemu se sastoji razlika da ti nakon smrti frendica bude s mužem, tj. da neka random chic bude?
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:43   #265
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
U čemu se sastoji razlika da ti nakon smrti frendica bude s mužem, tj. da neka random chic bude?
Vjerojatno je problematika u tome da ce se pojaviti sumnja da li su se smekali i prije.

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:40   #266
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
U čemu se sastoji razlika da ti nakon smrti frendica bude s mužem, tj. da neka random chic bude?
u tome što ti je jedna frendica, a druga random chic.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:45   #267
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ne bi li ovaj prvi brat prvenstveno trebao biti sretan sto se rijesio nekompatibilnog partnera? A ako mu je stalo do srece te druge strane, s pretpostavkom da je prebolio i prihvatio razlaz, mozda bi mu trebalo biti drago sto je ta druga strana (a i buraz ) sretna.

Na papiru barem. Ego je kurva.

Malo ljudi bi to uistinu odobrilo bez saltyanja. Skakljivo je sa familijom, best frendovima... velikim ljubavima i tako. (Pretpostavljam stvar je jos gora ako se radi o manjim sredinama.)

Ali nekakvi poznanici i krace vezice ne bi trebali biti ozbiljniji issue. Dalo bi se izracionalizirati za sve upletene stranke. Iako ajd, percipiranje ozbiljnosti odnosa u tom trokutu vjerojatno ima tri dozivljaja te veze.

Osobno, ne bih petljao sa bivsima od frendova. Ali ne bih ni osudjivao ukoliko je situacija "cista". Valjda. Cesto ljudi i same sebe iznenade





Sent from my SM-G935F via Tapatalk
Ovisi o načinu.
Ja prva ne bih riječ rekla na pošten način. Jebiga, ne mogu ljudi birati u koga će se zaljubiti. Ako je to u pitanju.

Tipa, hipotetski, prođe godina dana od prekida, bivši su već jedno drugom lanjski snijeg, moožda popiju neku kavu eventualno, a možda ni to, nema starih povreda, a brat/frend dođe i jebiga, prizna, zaljubio sam se, blabla. Nema vrijeđanja pameti, nema laganja, nema skrivanja, nema forsanja s bratovom/frendovom bivšom da si valjda svom egu nešto dokaže.

Ulijetanje u krevet bratovoj ženi dok se taj krevet još nije ohladio je onako malo, a ono, ne baš lijepo.
No dakako, ljudi lažu, izmišljaju, predstavljaju priče kako im paše pa tako i ta bratova žena može reć da se oni nisu čuli ni vidjeli od stoljeća sedmog.

Nebitno zapravo. Svatko se nosi s izdajom kako zna. Nekad i sam sebe iznenadi.
I nije tu stvar željenja sreće nekom. Možeš ti nekom željeti sreću ili mu barem ne željeti zlo pa te svejedno može smetati kako su stvari izvedene i zašto. Znam ja da je život čupav i dlakav i da nema čistih situacija baš, ali jebemu, nekakav obzir bi trebao postojati ako ti je netko bio jednom blizak.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:50   #268
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
...

Uostalom, tema nije o tome.
....
Ne znam sto bih ti uopce rekla na ovo. Nego o cemu je tema onda?
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:55   #269
osobno, ne vidim uopće pitanje morala u ovim slučajevima. vidim eventualno diskutabilno pitanje privlačnosti, tj. pokušavam se staviti u tu kožu i mislim da mi muž 'pokojne prijateljice' ne bi iznenada mogao postati privlačan, jer jednostavno na taj način ne gledam ni sada, tj. nikada mi se nije desilo da me tako netko privukao.
smrt, ne smrt mi je tu nebitna kategorija kao takva.

inače u nekim prošlim vremenima su se redovito udovci/udovkinje brzo opet ženili susjedima i prijateljima, iz praktičnih razloga. bar u mom selu je bilo dosta takvih slučajeva i nitko se nije skandalizirao po tom pitanju.

u nekom drugom kontekstu imam primjer brata koji je već više od 15 godina u vezi s curom koja je prije toga bila u kratkotrajnoj vezi s njegovim najboljim prijateljem. oni su najbolji prijatelji i dan danas, nikada to nije bio predmet rasprave između njih. oboje su u dobrim vezama, jednostavno je kompatibilnost presudila...
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:22   #270
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
u tome što ti je jedna frendica, a druga random chic.
Nije. Nije ti nitko ništa jer si dead.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:41   #271
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Daj mi molim te citiraj gdje je to napisano. Vise puta je napisano da je duzina preboljevanja umrlog/e individualna. Je li to tebi normalno?
Jel mi šta normalno?


Quote:
Nemoj, sto prije uskoci u krevet preminule dugogodisnje frendice.
Na sreću, nemam takvu frendicu.

I naravno, kad to ovako napišeš, kao da netko jedva čeka takav scenarij, to stvarno zvuči monstruouzno. Keep up the good work.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:58   #272
Ne mogu si bas zamisliti biti sa bivsim od frendice. Bio ziv ili pokojan. Uletio mi je bivsi od frendice iz srednje, znaci, oni su bili skupa prije 15 godina, al nebi nema sanse.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger