Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

Pogledaj rezultate ankete: Najveći ispičuture
Rusi 4 36.36%
Balkanci 2 18.18%
Skandinavci 3 27.27%
Otočani 2 18.18%
Netko drugi 0 0%
Glasovatelji: 11. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2007., 21:10   #1
Ispičuture

Baš sam se vratio sa čašice razgovora pa sam sa frendovima otvorio temu tko su najveće svjetske ispičuture,i zašto neki narodi piju alkohol više od drugih.
Zanima me vaše mišljenje ,a anketu sam postavio po regijama jer mislim da nema neke velike razlike po tom pitanju između Srba Hrvata ili Engleza Škota i Iraca.
badday is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 00:41   #2
Rusi piju jer im je hladno a Skandinavci jer ne znaju sta bi drugo za vikend, ko i Slovenci uostalom. Za ostale ne znam.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 00:53   #3
skandinavci i to je prebolesno.rusi su im uz bok ustvari..
hm.......................

nemrem se odlučit,neću glasat
__________________
1❤
desetipedeset is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 01:21   #4
ja glasah za Skandinavce. oni bas locu ko ono kad smo mi imali 17 godina pa smo pili samo da bismo se strgali od alkohola sto vise. krajnje neumjereno i s jedinim ciljem: toliko se opiti da se dovedes u neprepoznatljivo stanje.

na drugom mjestu su mi Britanci i Irci. oni takodjer piju da bi se oblokali ko stoka, ali tu ipak ima doza uzivanja u alkoholu. pa cak i kad pivu sijeces s hennesyjem il kak se vec pise. tu je vec pomalo prisutan stil.

Rusi piju mnogo, ali oni se ne opijaju radi samog opijanja. oni se zabavljaju i piju ili se griju i piju pa ih jadne prevari.

Balkanci? totalni amateri. jedino sto im se mora priznat da piju najkurcevitija pica. bilo sto cime se ovi ranije spomenuti opijaju ne moze se mjerit s jednom sljivom za koju moras pazit da ne razlijes po stolu jer propali stolnjak. al ih i ti isti otrovi brzo stepu. lola je gotov vec od 3-4 deci rakije, Rus je s toliko votke tek na zagrijavanju, Otocani nisu u toj kategoriji zbog kombiniranja s pivom, a Skandinavosima je glupo uvoditi mjerenje koliko su popili jer je rijec o eksponencijalnim vrijednostima od ostalih.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 01:34   #5
Ne...ne. Prvo Poljaci (i Poljakinje)...pa tek onda cela navedena škvadra!
lund is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 12:00   #6
to ti onda spada u "netko drugi". skupa s germanima na oktoberfestu. A svi piju ustvari
Jel zna netko nesto detaljnije sta ima van europe? jel se razbijaju sta kinezi, arapi, japanci, juznoafricka republika, pa cak ni za amere ne znam bas osim iz filmova...
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 23:23   #7
Imao sam prilike cugati sa poljakinjama i uvjerio sam se da spadaju u sam vrh
jedino ne kuže kak mi možemo pit rakiju to im je nešto prestrašno.
Priča mi ekipa koja je prije par godina bila na heliobordanju na Kamčatki da je tamo lokalnoj ekipi sasvim normalno uz pivu narucivat vodku ,čak u jednoj pivnici stoji veliki natpis "pivo bez vodke ko pasport bez fotke" .
badday is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.