Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2008., 20:13   #1
Kolač od mekinja?

Imate li neki recept za kolac ili kekse u koji idu mekinje? Dosadno mi ih je vec jesti ovako na zlicu sa jogurtom i mlijekom a imam ih doma tonu pa mi je palo na pamet da od njih napravim neku (low fat - low carb) slasticu ali ne mogu nigjde na netu nista naci.

Isto vazi i za zobene pahuljice.

Tnx )
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 13:21   #2
odbijam povjerovati da nitko od vas koji tu svakodnevno zalazite ne zna ni jedan recept za kolac sa mekinjama (bilo sto s mekinjama?) ...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 22:51   #3
okej...da promijnim taktiku (ocajna sam )

kako vi jedete mekinje?

moderatori - mozete promijeniti ime teme u ''Mekinje'' ? hvala
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 23:10   #4
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
kako vi jedete mekinje?
pa ja nikako. al moja je nona time hranila koze
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 23:15   #5
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
pa ja nikako. al moja je nona time hranila koze
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 13:20   #6
da je jesti mekinje čudno pokazuje i članak "Lupino jede mekinje" u kojem piše sljedeće: "Glad je zaista uzela maha na imanju. Farmeri su počeli jesti sve što im dođe pod ruku, pa čak i uzimati životinjama. Dok je pravio mekinje za krave, Lupino se malo poslužio iz kante. Odlučio je malo promjeniti uvijek istu prehranu koju im servira domaćica milenija Yo. "

a Google pronalazi i ovo: "Dnevne potrebe krave za fosforom mogu se zadovoljiti davanjem 2 kg pšeničnih mekinja"
dok u rječniku stoji: mekinje - ostatak od brašna žitarica, koji služi za ishranu peradi i svinja

pa ti vidi
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 13:31   #7
pitaj Lupina
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 00:59   #8
eto, jedu ih i srpkinje

http://www.ana.co.yu/forum/viewtopic.php?t=968

pojma nemate

__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 01:03   #9
evo jos malo stiva

http://en.wikipedia.org/wiki/Bran

i da izvucem bitno:

Bran is particularly rich in dietary fiber, and omegas and contains significant quantitities of starch, protein, vitamins, and dietary minerals.


cudi me da mi, kad googlam mekinje, izlaze jedino srpski forumi i...planinarska drustva
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 01:18   #10
Ja ih koristim samo kad ih dobijem od svog žita i onda ih promiješam s nulericom (oštrim crnim brašnom) za kiflice, pogačice - kad nema čvaraka onda mekinje i začini (kim, krupna morska sol, paprika), i možeš dodat u tijesto za kruh.

Od samih mekinja, to je stočna hrana, moraš dodat brašna bar 30% da bi se uopće dalo umijesti, a manje od 50-70% brašna se raspada u prašinu nakon pečenja.

Zar ti samo zamješaš žlicu mekinja u jogurt ili ima neka procedura prije?

Ne znam da li znaš, ali kod mljevenja žitarica (ne nužno samo pšenica, vrijedi i za ječam, zob, raž) vanjski sloj zrna daje mekinje, od centra zrna dobiješ meko brašno, a onaj dio između klice i ovojnice je oštro brašno, od samog srca ostane griz. Ako daš samljet na starinskom kamenom mlinu onda će sve bit promiješano onda to prosiješ kroz grubo sito što izdvoji mekinje i kroz sitnije na kojem ostane griz, a dole prođe nulerica.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 01:26   #11
Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post

Zar ti samo zamješaš žlicu mekinja u jogurt ili ima neka procedura prije?
.

nema pred-procedure. obicno idu dvije zlice tekucine na jednu zlicu mekinja ali ja uvijek stavim malo vise jogurta ili mlijeka. ponekad ostavim da se raskvase koji 10tak minuta a ponekada ih pojedem odmah, zavisi zuri li mi se ili imam vremena. cesto ih kombiniram sa mljevenim lanenim sjemenom i viverinim probavinom.
kupujem ih u DMu ili trgovinama zdrave hrane a koliko sam uspjela procitati postoje dvije razlicite vrste - dakle ova koja se koristi u stocnoj prehrani (meni je ovo sad bio prvi glas o tome ) i ova namijenjena nama. razlika je u tvrdoci..?

i da...mekinje bi trebalo mijesati sa sto manje masnim jogurtom/mlijekom jer u protivnom dosta debljaju. montignac ih dosta spominje i preporucuje u svom konceptu prehrane.

Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post
Ne znam da li znaš, ali kod mljevenja žitarica (ne nužno samo pšenica, vrijedi i za ječam, zob, raž) vanjski sloj zrna daje mekinje, od centra zrna dobiješ meko brašno, a onaj dio između klice i ovojnice je oštro brašno, od samog srca ostane griz. Ako daš samljet na starinskom kamenom mlinu onda će sve bit promiješano onda to prosiješ kroz grubo sito što izdvoji mekinje i kroz sitnije na kojem ostane griz, a dole prođe nulerica.
pojma nisam imala za ovo. hvala ti na informaciji ))
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 02:35   #12
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
mekinje bi trebalo mijesati sa sto manje masnim jogurtom/mlijekom jer u protivnom dosta debljaju.
a jel? mogla bih ih onda probati s punomasnim mlijekom
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 13:18   #13
a šta su to zapravo mekinje,znam da su neke žitarice...
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 13:45   #14
uf, osim sto imas link na wikipediu gdje je objasnjeno sto su tocno mekinje, imas i d@din post u kojem pise i kako se mekinje dobivaju
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 12:06   #15
ma dobro sam mislila kao i dada da se mekinje dobiju od više žitarica.
ja jedem onaj kruh iz dm-a i muesle redovito i u njima zapravo ima mekinja.
samo ja to sve zovem žitarice.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 20:09   #16
Meni je frendica vegetarijanka pekla ovaj kolač od komorača - u njega idu mekinje
Umjesto čaja od komorača može ići čaj od melise pa je onda kolač od melise.

2 čaše integralnog brašna,
1 čaša mekinja,
1 čaša narezanih suhih smokava,
1 prašak za pecivo,
1/4 čaše ulja,
1/2 čaše sjemenki suncokreta,
1/2 čaše krupno sjeckanih badema,
1/2 čaše rogača,
3 čaše čaja od komorača,
4 žlice meda ili ječmenog slada,
1 čaša krupno mljevenih sjemenki suncokreta.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 20:11   #17
Ovaj je sa zobenim pahuljicama:

3 šalice zobenih pahuljica
3 šalice naribanih jabuka
1/2 šalice šećera
1/2 šalice ulja
3 jaja
1 jogurt
1 prašak za pecivo
Sve sastojke dobro izmiješati i staviti peći u manji kalup na 180 stupnjeva oko 20 minuta do pola sata, tj. dok ne porumeni.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 20:18   #18
Ovo je jedan od meni najboljih keksića, s jednog super bloga:

150g integralnog brašna
120g smeđeg šećera
100g zobenih pahuljica
2 velike žlice kokosova brašna
2 velike žlice mljevenog rogača
2 velike žlice sjeckanih oraha
2 velike žlice suncokretovih sjemenki
1 žličica praška za pecivo
1 žličica sode
150g maslaca
2 velike žlice tamnog meda
2 velike žlice vruće vode

Pomiješati sve suhe sastojke u jednoj zdjeli. Na blagoj vatri otopiti maslac i med (samo lagano istopiti!), umiješati vruću vodu i dodati u suhe sastojke.
Kuhačom izmiješati tek toliko da se sastojci prožmu. Mokrim rukama oblikovati male kuglice i spljoštiti ih u male medaljone. Poslagati na lim za pečenje obložen papirom za pečenje, ali da imaju dovoljan razmak (prilično će se raširiti tokom pečenja pa je bolje oblikovati manje kekse). Peći u zagrijanoj pećnici na 175 stupnjeva, 13-14 minuta. Ne smiju zagorjeti! Odmah ih vaditi s lima za pečenje i spremiti u hermetički zatvorene posude (npr. limene kutije za kekse), i između slojeva keksa stavljati pek papir da se ne bi slijepili jedni za druge.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 20:25   #19
OATMEAL & RAISIN COOKIES

3/4 šalice meda
1/2 šalice ulja
1/2 šalice mlijeka
1 mala žličica arome/esencije vanilije
1 mala žličica soli
3/4 šalice nasjeckanih oraha
1 šalica suhih grožđjica (natopiti u mlakoj vodi sa malo ruma 10 minuta)
2 šalice zobenih pahuljica
2 šalice integralnog brašna
(1 šalica=250ml)

1. U jednoj posudi pomiješajte prvih 5 sastojaka.
2. U drugoj posudi pomiješajte preostale suhe namirnice. Grožđice iscijedite i umiješajte.
3. Sjedinite sve sastojke i dobro promiješajte kuhačom. Ostavite da stoji 15-20 minuta...
4. Lim za pečenje obložite pek-papirom, na njega spuštajte kolačiće u veličini 1 žličice. Masa će biti ljepljiva pa mozete prste umočiti u vodu ili ulje da bi kekse prstima oblikovali (na limu za pečenje) i pritisnuli.
5. Pecite u prethodno zagrijanoj pećnici na 180*C oko 20 minuta. Pazite da ne zagore! Kad rubovi počnu primati boju, izvadite ih van.
6. Još vruće spremite u hermetički zatvorenu posudu/kutiju
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 11:16   #20
hvala na receptima ))
ne volim suncokret, komorac ni rogac pa cu te sastojke vjerojatno zamijeniti necim drugim ali oatmeal cookies zvuce njamnjam! njih se ionako vec dugo spremam raditi...nasla sam recept za jednu low fat low carb oatmeal cookie verziju pa ako uspije sasijem se ovdje s receptom
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.