Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 10:49   #6361
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
A mislim, jednake šanse da pkupiš neku SPB imaš kad vani pecaš neku curu. Čak mi je i ok pitati, možda čak i kroz neku šalu, ali ono, zaštiti se koliko možeš jer ljudi lažu

A oko FF ne bi trebalo raditi previše drame. zadovoljiti potrebe kada Vam odgovara i to je to. Naravno, u većini slučajeva se uvijek jedna strana zaljubi, pa bude belaja.
Bas tako. Tesko ce se naci dvoje za intimno druzenje bez da se jedna strana jednog trena zaljubi i pozeli vise.

Drugo je kada su ljudi varalice. Mislim u braku sa trecom osobom, pa samim time ne mogu ostvariti vise od tog kakti "FF" odnosa. Upravo oni su najveci promotori i zagovaraci takvog odnosa, jer vise od toga drugoj strani ni ne mogu pruziti.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:57   #6362
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Naravno, jer na svako izravno pitanje, dobiješ izravan, istinit odgovor
pa od mene da jer ni nemam spb i nisam ih ni mogo nigdi pokupit sad ak mi netko neće vjerovat, a kaj da radim, da nosim stalno frišku medicinsku dokumentaciju sa sobom
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 12:22   #6363
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
pa od mene da jer ni nemam spb i nisam ih ni mogo nigdi pokupit sad ak mi netko neće vjerovat, a kaj da radim, da nosim stalno frišku medicinsku dokumentaciju sa sobom
Aha, djevac si?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:15   #6364
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Ono kaj ti nisi shvatila je da ste se upoznali na Tinderu, i da tip upravo i vrlo vjerovatno jedino to zeli, seks, jelte
p.s nisi ti hladna, samo jaaako naivna
Kakva veza, mozes se s njim zajebavati, ako ti je do toga..ne djeluje da je.
Nema to nikakve veze s tim gdje su se upoznali, isto bi bilo i da su se upoznali na vjencanju ili u crkvi Ili si nekom zanimljiv/a ili nisi, i to nema previse veze s okolnostima upoznavanja, cak i ako netko preko tih aplikacija i trazi samo to, nece prekrzit curu za vezu samo zato jer mu je to bio prvotni cilj. No nebitno, slazem se i ja da ovaj zeli samo to. Ali morala sam prokomentirati ovo za Tinder jer smo se upravo tako dečko i ja upoznali (preko vrlo slicne aplikacije).
Leilanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:19   #6365
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Aha, djevac si?
Ovo bi trebao zapamtiti Ono, vani zašprehavaš curu i onako kežual spomeneš da si djevac. I dalje ležerno vodiš razgovor. Baš me zanima dal bi im se probudila dodatna želja da te rasture
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:51   #6366
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Aha, djevac si?
Znači ako nemaš spolnu bolest odmah si djevac?
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 14:00   #6367
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
Znači ako nemaš spolnu bolest odmah si djevac?
Rekao si da ju nigdje nisi mogao pokupiti
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 14:03   #6368
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Rekao si da ju nigdje nisi mogao pokupiti
ergo, jer nisam promiskuitetan. a i nedavno sam izašao iz dulje veze. di ćeš bolje garancije a o zaštiti da ne govorim
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 14:35   #6369
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
ergo, jer nisam promiskuitetan. a i nedavno sam izašao iz dulje veze. di ćeš bolje garancije a o zaštiti da ne govorim
Da, SPB znaju da ti nisi promiskuitetan i da si bio u duljoj vezi, pa te zato neće napasti
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 14:42   #6370
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Da, SPB znaju da ti nisi promiskuitetan i da si bio u duljoj vezi, pa te zato neće napasti
A kak da ih dobijem, kroz zrak? govorimo o situaciji da danas sutra nekog upoznam, kak da joj garantiram da ih nemam i kak da u toj situaciji i fučiš ako je društvo prefobično danas da to nema veze s mozgom možda bolje da svi vjeruju da si djevac/ica
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 14:49   #6371
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
A kak da ih dobijem, kroz zrak? govorimo o situaciji da danas sutra nekog upoznam, kak da joj garantiram da ih nemam i kak da u toj situaciji i fučiš ako je društvo prefobično danas da to nema veze s mozgom možda bolje da svi vjeruju da si djevac/ica
Nije da te zezamo, ali nikad ne znaš sa curama
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 15:16   #6372
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
A kak da ih dobijem, kroz zrak?
Gugl pomaže u ovakvim situacijama
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 15:20   #6373
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Gugl pomaže u ovakvim situacijama
sudeći po tvojim upisima, tebi bi prije trebao
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 15:25   #6374
Samo ti ipak probaj.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:52   #6375
Quote:
Leilanie kaže: Pogledaj post
Nema to nikakve veze s tim gdje su se upoznali, isto bi bilo i da su se upoznali na vjencanju ili u crkvi Ili si nekom zanimljiv/a ili nisi, i to nema previse veze s okolnostima upoznavanja, cak i ako netko preko tih aplikacija i trazi samo to, nece prekrzit curu za vezu samo zato jer mu je to bio prvotni cilj. No nebitno, slazem se i ja da ovaj zeli samo to. Ali morala sam prokomentirati ovo za Tinder jer smo se upravo tako dečko i ja upoznali (preko vrlo slicne aplikacije).

Ma ok, slazem se sa navedenim. Nisam iskljuciva po tom pitanju, niti imam ikakve predrasude prema tome. Cinjenica je da znam dosta ljudi koji na Tinder, Badoo i kaj vec postoji, gledaju pomalo drugacije nego na FB, u smislu da ovo dvoje vise "sluzi" za konkretni pronalazak nekoga. Ne mora biti da je to ispravno razmisljanje, samo velim, u vise navrata sam cula takvo misljenje. S druge strane bas dobra frendica je isto upoznala decka preko Tindera, i divni su, hocu reci, osobno ne mislim da je to bilo kakva "etiketa" po nacinu upoznavanja. U konacnici je tako svejedno. Samo sam se osvrnula tako jer je djelovala kao da je to maltene drustvena mreza iskljucivo za uparivanje, pa je njoj sad pomalo neobicno zakaj on ne ide step by step, nego odmah zeli dodir
Sve u svemu
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:47   #6376
ok, ali treba pazit s kim.
ja sam na cudu
najbolji prijatelj, sestra, deset godina mladja (ja rane 30e). jaako zgodna. bavi se sportom od pete godine. savršeno tijelo i lice, doslovno na cesti je znaju gnjavit.
jako razmazena, bezobrazna zna bit ali s druge strane jako draga i njezna i pametna. sexamo se vec pol godine redovito i ona se zaljubila.
na trenutke bi htio prekinut to, vec jednom jesam ali je ona toliko plakala da se i meni srce rastopilo pa je rekla da je svjesna svojih mana i da ce radit na tome. nisam mogao zivjet s tim da toliko pati radi mene pa smo odlucili nastavit.
i jako se slazemo i pricamo puno i pomalo od tog ''samosex'' druzenja poceli smo i na izlete ić skupa i provodimo vrijeme sve cesce.
Mene na trenutak uhvati muka jer mi dodje u glavu zasto se ja druzim sa tako mladom curom koja jos ne kuzi jako puno stvari i zasto nemam neku svojih godina s kojom bi vec mogao imati ozbiljnije stvari i onda jedan dan mi dodje u glavu da sam jos jako mlad i da ne bi trebao zurit s tim stvarima nego se prepustit jer sexam se s curom koja ima savrseno tijelo i voli se sexat i zbilja nam je zabavno.
na cudu sam sa sobom
gatex is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:41   #6377
Ja sam juče ostao bez frendice za posebnu namjenu i odmah se bacam u potragu za novom..
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:59   #6378
Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
Ja sam juče ostao bez frendice za posebnu namjenu i odmah se bacam u potragu za novom..
Što je dotična preminula od silnog sexa ili se udala?

Kako se ostaje?

Ja vjerujem da dobar sex ne može zamjeniti bilo tko!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:05   #6379
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Što je dotična preminula od silnog sexa ili se udala?

Kako se ostaje?

Ja vjerujem da dobar sex ne može zamjeniti bilo tko!
Odselila za Svedsku.
Slazem se s tobom, dobar sex nemoze zamjeniti bilo tko..
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:14   #6380
Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
Odselila za Svedsku.
Slazem se s tobom, dobar sex nemoze zamjeniti bilo tko..
Osjetim tugu u tvojim slovima.
Moje saučešće.

Nadam se da češ naći dostojnu zamjenu!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger