Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 20:16   #1
Solo na more

eto ljeto nam je došlo, glavno pitanje ovih dana je kad ćeš i kamo na more. neki već mjesecima imaju isplanirano ljetovanje, a neki su pod pritiskom jer još uvijek ne znaju kuda će i što je još gore - s kim će. eh, ja fala bogu ne spadam niti u jednu od tih skupina. naime, ove godine sam odlučila solo prema jugu i zapravo me to baš veseli. prvi put u životu ću si sama tražit smještaj, sama se budit ujutro, sama ići na plažu i s plaže, sama navečer u krevet (nadam se samo prve dvije noći hehehe..šala,šala).
i sad vi meni recite jesam li ja luđakinja radi toga? jer kad ljudima oko sebe spomenem tu ideju, gledaju me ko da nisam normalna, kao rađe bi ostali doma nego išli sami na more. ne razumijem zašto ljudi smatraju osobu koja sama putuje negdje luzerom? zašto?
pa iako imam mogućnosti ići s nekim frendovima, jednostavno mi se trenutno čini bolja ideja ići sama jer se konačno želim dobro odmoriti i sve si planirati u vlastitom ritmu. i pobogu, ne idem na godinu dana niti na pusti otok.
Agripina80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:19   #2
nisi luđakinja. čovjeku ponekad treba odmor od svega.
super ideja, da me ne zajebava faks i ja bi najrađe sama otišla na more.
zlatni pan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:20   #3
ma nisi luzer naravno...samo naprijed!
carsvihcareva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:21   #4
go for it! bila sam sama prošle godine jer nemam dečka, a sve frendice su u nekim svojim shemama (brak, dečko, nema se love i slične spike). meni je bilo lijepo, bila sam 2 tjedna i super sam se odmorila!
OciCrneOciLazne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:26   #5
Bila sam spletom slučaja nekoliko dana sama samcata na moru prošlih godina, i moram priznati da se nisam baš zabavila. Nisam osoba koja može biti potpuno sama sa sobom. Voljela bih da jesam...
-Marija- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:34   #6
Quote:
-Marija- kaže: Pogledaj post
Bila sam spletom slučaja nekoliko dana sama samcata na moru prošlih godina, i moram priznati da se nisam baš zabavila. Nisam osoba koja može biti potpuno sama sa sobom. Voljela bih da jesam...
pa mislim da ni ja ne mogu baš 10 dana biti sama samcata, ali par dana bilo bi mi taman. a budući da posjedujem određene socijalne vještine, nadam se da ću naći nekoga s kim ću moći progovoriti koju riječ
Agripina80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:39   #7
Quote:
Agripina80 kaže: Pogledaj post
pa mislim da ni ja ne mogu baš 10 dana biti sama samcata, ali par dana bilo bi mi taman. a budući da posjedujem određene socijalne vještine, nadam se da ću naći nekoga s kim ću moći progovoriti koju riječ
Mislim da se nije radilo više od 3 dana samoće (bila sam u viksi na moru, čekala sam društvo da dođe iz Zagreba), a kad su konačno došli, dočekala sam ih ko ozebli sunce. Ili opečeni od sunca hlad
-Marija- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:41   #8
Quote:
Agripina80 kaže: Pogledaj post
eto ljeto nam je došlo, glavno pitanje ovih dana je kad ćeš i kamo na more. neki već mjesecima imaju isplanirano ljetovanje, a neki su pod pritiskom jer još uvijek ne znaju kuda će i što je još gore - s kim će. eh, ja fala bogu ne spadam niti u jednu od tih skupina. naime, ove godine sam odlučila solo prema jugu i zapravo me to baš veseli. prvi put u životu ću si sama tražit smještaj, sama se budit ujutro, sama ići na plažu i s plaže, sama navečer u krevet (nadam se samo prve dvije noći hehehe..šala,šala).
i sad vi meni recite jesam li ja luđakinja radi toga? jer kad ljudima oko sebe spomenem tu ideju, gledaju me ko da nisam normalna, kao rađe bi ostali doma nego išli sami na more. ne razumijem zašto ljudi smatraju osobu koja sama putuje negdje luzerom? zašto?
pa iako imam mogućnosti ići s nekim frendovima, jednostavno mi se trenutno čini bolja ideja ići sama jer se konačno želim dobro odmoriti i sve si planirati u vlastitom ritmu. i pobogu, ne idem na godinu dana niti na pusti otok.
Malena jel smijem ja ići sa tobom na more.
xciting is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:43   #9
Iako sam ja društveni top, voljela bih da mogu malo sama otići negdje. Naoružala bih se knjigama i časopisima i tjedan dana bih guštala. Toliko samoće mi treba. Dulje od toga bi mi bilo dosadno.
liv*nytt is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:52   #10
...moram priznati da sam svake godine par dana solo...dok čekam da mi se napravi smjena ekipe u viksi...i tad mi je super...ujutro nekaj šalabrcnem za doručak, za ručak si nekaj finoga skuham, a navečer uvijek padne neka pizza...i nema boljeg filinga nego pokupiti laptop skoknut do birca na plaži, zavaljat se u fotelju, naručit pivicu i surfat netom...a navečer se uvijek nađe netko od susjeda za ludi nočni provod....a i na takvom sam mjestu da je UVIJEK netko od poznatih...pa ako i imam napad krize povodom nedostatka društva brzo se to riješi...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:53   #11
Quote:
Agripina80 kaže: Pogledaj post
eto ljeto nam je došlo, glavno pitanje ovih dana je kad ćeš i kamo na more. neki već mjesecima imaju isplanirano ljetovanje, a neki su pod pritiskom jer još uvijek ne znaju kuda će i što je još gore - s kim će. eh, ja fala bogu ne spadam niti u jednu od tih skupina. naime, ove godine sam odlučila solo prema jugu i zapravo me to baš veseli. prvi put u životu ću si sama tražit smještaj, sama se budit ujutro, sama ići na plažu i s plaže, sama navečer u krevet (nadam se samo prve dvije noći hehehe..šala,šala).
i sad vi meni recite jesam li ja luđakinja radi toga? jer kad ljudima oko sebe spomenem tu ideju, gledaju me ko da nisam normalna, kao rađe bi ostali doma nego išli sami na more. ne razumijem zašto ljudi smatraju osobu koja sama putuje negdje luzerom? zašto?
pa iako imam mogućnosti ići s nekim frendovima, jednostavno mi se trenutno čini bolja ideja ići sama jer se konačno želim dobro odmoriti i sve si planirati u vlastitom ritmu. i pobogu, ne idem na godinu dana niti na pusti otok.
ma kakva luđakinja..
radi ono što želiš i uživaj u tome..
a to što te neki smatraju luzerom,to je njihov problem..ne daj se smesti..ne znam,meni to njihovo ponašanje vuče na to da nemaju sami hrabrosti niti snage otići sami negdje i biti sam sa sobom toliko vremena i lagano su ljubomorni na one koji mogu..
želim ti dobar i ugodan odmor..
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:11   #12
za temu. Ja sam također razmišljao o ovoj opciji - solo otići na more. Zovem ljude, neki nemaju novaca, neki već imaju planove, neki rade, studiraju (ispiti), a eto mene je snašlo slobodno vrijeme i još k tome najavljuju ogromne vrućine za idući tjedan.

Uvijek je tu zato zimmer frei negdje na Kvarneru, ako se ide iz Zagreba, pa da nije daleko. Za par dana dobro dođe.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:16   #13
sam ti daj odmori se , napuni baterije i uzivaj, gustaj bas samo za sebe
a zle babe nek pricaju sta hoce
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:43   #14
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
...moram priznati da sam svake godine par dana solo...dok čekam da mi se napravi smjena ekipe u viksi...i tad mi je super...ujutro nekaj šalabrcnem za doručak, za ručak si nekaj finoga skuham, a navečer uvijek padne neka pizza...i nema boljeg filinga nego pokupiti laptop skoknut do birca na plaži, zavaljat se u fotelju, naručit pivicu i surfat netom...a navečer se uvijek nađe netko od susjeda za ludi nočni provod....a i na takvom sam mjestu da je UVIJEK netko od poznatih...pa ako i imam napad krize povodom nedostatka društva brzo se to riješi...
krasan odmor,jebali te laptopi i mobiteli
jozo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:59   #15
Quote:
Agripina80 kaže: Pogledaj post
ne razumijem zašto ljudi smatraju osobu koja sama putuje negdje luzerom? zašto?
svašta nešto volim činiti i činim sama, pa tako i ljetovanje. daleko sam od luzera u bilo kojem pogledu.

luzeri su oni koji nemaju s kim, ali ipak forsiraju i kemijaju odlazak u društvu, pa bilo to i ono koje im ne paše toliko.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:27   #16
Svaka cast! Luzeri su oni kojima treba copor od 50 ljudi da bi imali hrabrosti izaci iz kuce, a ne ti.

Ja cu vjerojatno isto solo na more uskoro. Bar me nitko nece maltretirati
WhiskeyTango is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:35   #17
koliko tješenja na jednom mjestu
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:35   #18
eto na, eve neki pobornici solo ljetovanja

pa nije ljetovanje na našoj obali put u pariz pa uvijek možeš nešto razgledavati.

moja procjena je da ti može bit ok preko dana, kupanje, čitanje, slušanje muzike il šta ja znam što već voliš..večer je ta koja je problem osim ako stvarno nisi super društvena pa si nađeš društvo za svaku večer
al dobro, uvijek možeš ić rano leć da stigneš na plažu u 8

mislim, ideja ja ok za par dana, ne baš i za 2 tjedna, ako se mene pita..

oni koji imaju vikendice i svake godine idu na isto mjesto ne spadaju u ovo gore opisano..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:43   #19
Quote:
Agripina80 kaže: Pogledaj post
i sad vi meni recite jesam li ja luđakinja radi toga? jer kad ljudima oko sebe spomenem tu ideju, gledaju me ko da nisam normalna, kao rađe bi ostali doma nego išli sami na more. ne razumijem zašto ljudi smatraju osobu koja sama putuje negdje luzerom? zašto?
pa iako imam mogućnosti ići s nekim frendovima, jednostavno mi se trenutno čini bolja ideja ići sama jer se konačno želim dobro odmoriti i sve si planirati u vlastitom ritmu. i pobogu, ne idem na godinu dana niti na pusti otok.
Nisi luđakinja.
Bijah jednom sama na moru. I bilo mi je odlično. Super sam se odmorila. I bila mi je to fantastična promjena u odnosu na višegodišnja čoporativna ljetovanja.
Budući da sam dosta komunikativna, brzo sam se skompala s lokalnom ekipom i nekolicinom stalnih "gostiju" na plaži i uopće mi nije bilo dosadno.
Nekad se treba i malo odmoriti od svega. I odmor solo nije uopće loša ideja. I super je za nadoknađivanje nepročitanih knjiga.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:45   #20
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
eto na, eve neki pobornici solo ljetovanja
pa ono, ja mogu solo i u zanzibar.
štoviše, mislim da bih teško i našla prikladnog suputnika. :mušičavi vuk samotnjak:

to naravno ne znači da izbjegavam ljude i ne družim se s nikim. ali, ipak da sa jako malo ljudi. probranih.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.