Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2015., 22:13   #161
Talking

http://www.jutarnji.hr/ante-kotromanovic-napusta-politiku-i-odlazi-iz-hrvatske-milanovicev-ministar-obrane-okrece-novu-stranicu--nasao-posao-u-americi/1485878/
Vrhunsko obrazovanje, savršen engleski
i naravno odlični komentari ispod članka
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 22:50   #162
U pravoj zemlji za ovako nesto bi se sudilo za veleizdaju.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 09:17   #163
Quote:
Radit ću za jedan odvjetnički ured čijim su vlasnicima poznate moje sposobnosti i znanje - kazao nam je Kotromanović.

Ma koje to znanje i koje to sposobnosti crni Ante, pa ti na nekom natječaju ne bi ni za portira prošao.
Ali kao časniku iz Domovinskog rata čiji put nikada nisam niti ću ikada osporavati (nek o tebi pričaju oni koji su s tobom bili na bojišnci) ra razliku od svega nakon toga, želim ti puno sreće i uspjeha u Americi..
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 09:21   #164
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Bio je dobar ministar obrane. Vrhunska organizacija mimohoda.
On s time nema veze, to je organizirao načelnik GSOSRH kao vrhunski profesionalac.
Kotromanović je bio u Upravnom odboru KIO i dok se on koristio službenim automobilom, mobitelom i karticom te primao naknadu premda je bio u mirovini zaposlenici KIO-a su u šatoru štrajkali glađu.
To su njegove zadnje reference prije nego je imenovan za ministra obrane.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 10:29   #165
Quote:
žalac_1 kaže: Pogledaj post
kakav posao bi Kotromanović mogao obavljati u odvjetničkom uredu u Washingtonu,
A bit' će mali od pošte, ono, dostava i to - valjda
Hmm, a kak' se zove taj "odvjetnički ured" u Washingtonu, nije rekao? Ili je sikrit?

Quote:
i na osnovu čega su ga headhunteri prepoznali?
Paa, na osnovu dvostrane simetrije.

Quote:
kako uopće povjerovati u takvu priču
Vi'š da ne vjeruješ, nemoj se ni pokušavati uvjeravati.


Quote:
- Poslije svega donio sam definitivnu odluku: odlazim iz politike i jedno vrijeme iz Hrvatske. Najprije ću na mali odmor u Irak ili Mali. Poslije toga odlazim na rad u Ameriku, izvan politike -kaže Kotromanović.
Aktivni mali odmor u Iraku ili Maliju, mejbi igranje paint bola with guys za ministra obrane RH Kotromanovića - "vrhunski odabir" destinacije za odmor, mir i tak' - a u suton će se odmarati ispijajući koktelčiće i gledajući cisterne kako odlaze u kolonama
prije početka radnog odnosa u odvjetničkom uredu u Washingtonu.
__________________
-------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=MVlMSBeVPs8

Zadnje uređivanje Kolli : 26.12.2015. at 11:41.
Kolli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 10:43   #166
Nekako slutim da će naglo porasti broj naših bivših vojnika u "odvjetničkim uredima" širom svijeta.
Odvjetnički uredi su naslutili trulu jabuku koja će im za male novce isporučivati dobro obučne dečke.

Nadam se da će ga stići zaslužena kazna, prvo za izdaju svojih suboraca, a onda i za sve ostalo.
deSandoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 12:11   #167
Uvijek kad pomislim da ne može niže netko iz Zokijevog letećeg cirkusa me demantira........

Ipak meni najdraži dio je ovaj:

Pitanje - "Idete na odmor u Irak ili Mali!?"

Odgovor - "Što se čudite? Zar je kod nas puno bolje?"

A ni ovaj nije loš:

"Ocijenio sam kako je vrijeme posvetiti se obitelji, ponešto zaraditi da im mogu priuštiti normalne uvjete za život."

I na kraju što reći o čovjeku koji bježi iz zemlje iako ima/imati će saborski imunitet?
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 12:53   #168
Quote:
deSandoval kaže: Pogledaj post
Nekako slutim da će naglo porasti broj naših bivših vojnika u "odvjetničkim uredima" širom svijeta.
Odvjetnički uredi su naslutili trulu jabuku koja će im za male novce isporučivati dobro obučne dečke.
Za "odvjetničke urede" - vrlo jestiva sorta jabuka

Quote:
Nadam se da će ga stići zaslužena kazna, prvo za izdaju svojih suboraca, a onda i za sve ostalo.
Opet mi dolaze riječi Željka Dilbera vezano za hapšenje gen. Gotovine i za Kotromanovićev komentar "kako Karamarko koristi gen. Gotovinu za samopromociju, a nije ga sram svojih postupaka prema njemu" - "neki će se jako sramiti zbog svojih postupaka" - reče Dilber. Pripada li Kotromanović skupini koja će se jako sramiti?

Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Uvijek kad pomislim da ne može niže netko iz Zokijevog letećeg cirkusa me demantira........

Ipak meni najdraži dio je ovaj:

Pitanje - "Idete na odmor u Irak ili Mali!?"

Odgovor - "Što se čudite? Zar je kod nas puno bolje?"
da leteći cirkus i odmor u Iraku ili Maliju i što se još čudimo

Quote:
A ni ovaj nije loš:

"Ocijenio sam kako je vrijeme posvetiti se obitelji, ponešto zaraditi da im mogu priuštiti normalne uvjete za život."
Siroti - u Hrvatskoj ih nisu imali - jadni, morali su rezati kruh na tanke šnite. Možda mu je Zoka zato dao visoki five u Saboru jer se snaš'o u Americi?

Quote:
I na kraju što reći o čovjeku koji bježi iz zemlje iako ima/imati će saborski imunitet?
Treba ga ogolit' sa saborskim imunitetom pod odma' - pa nek' bježi kad je startao.
Cilj bi mu se skratio.

'Ajme kak' sam razočarana s Kotromanovićevim postupcima - tako sam ga poštivala kao hrvatskog
branitelja - a ovo sad mi izgleda kao veleizdaja. Ne mogu vjerovati da se ovo događa s tim čovjekom.
__________________
-------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=MVlMSBeVPs8

Zadnje uređivanje Kolli : 26.12.2015. at 13:56.
Kolli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 14:21   #169
Quote:
kollinda kaže: Pogledaj post
Z
'Ajme kak' sam razočarana s Kotromanovićevim postupcima - tako sam ga poštivala kao hrvatskog
branitelja - a ovo sad mi izgleda kao veleizdaja. Ne mogu vjerovati da se ovo događa s tim čovjekom.
Hrvatski branitelj koji podržava Zorana Milanovića i njegove Orjunaše, Pusičku i pomaže im da dodje na vlast? Taj ne zaslužuje poštovanje jer je tim činom izdao sve ono za što se borio i pokazao da je karijerista kojemu nisu važni ideali nego je svoje ime spreman prodati za funkciju.
Ovo je samo nastavak trgovine, tip se prodaje i to je to.
deSandoval is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.12.2015., 14:51   #170
Quote:
deSandoval kaže: Pogledaj post
Hrvatski branitelj koji podržava Zorana Milanovića i njegove Orjunaše, Pusičku i pomaže im da dodje na vlast? Taj ne zaslužuje poštovanje jer je tim činom izdao sve ono za što se borio i pokazao da je karijerista kojemu nisu važni ideali nego je svoje ime spreman prodati za funkciju.
Ovo je samo nastavak trgovine, tip se prodaje i to je to.
Ma znam - zato sam i napisala da sam razočarana njegovim postupcima -
ne samo ovim što sad izvodi.
__________________
-------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=MVlMSBeVPs8
Kolli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 19:14   #171
Quote:
deSandoval kaže: Pogledaj post
Hrvatski branitelj koji podržava Zorana Milanovića i njegove Orjunaše, Pusičku i pomaže im da dodje na vlast? Taj ne zaslužuje poštovanje jer je tim činom izdao sve ono za što se borio i pokazao da je karijerista kojemu nisu važni ideali nego je svoje ime spreman prodati za funkciju.
Ovo je samo nastavak trgovine, tip se prodaje i to je to.
A zamisli tek branitelja koji podržava Sanadera,Vidoševića ili Mamića .
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 04:56   #172
Ode nam ante u SAD, sretno mu bilo
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 09:08   #173
Quote:
randomguy365 kaže: Pogledaj post
Ode nam ante u SAD, sretno mu bilo
Prije sretno firmi koja ga je uposlila.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 10:33   #174
Ante, sretno ti bilo gdje god bio.
ruka-slave is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 11:00   #175
Piše Jutarnji u tiskanom izdanju da će Kotromanović raditi kao savjetnik za obranu, zajedno sa Žužulom, za tvrtku Patton Boggs. U toj tvrtci je partner Luka Mišetić.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 11:09   #176
Smile

Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Prije sretno firmi koja ga je uposlila.
Kako naši "stručnjaci" kažu za one koji odlaze; da će se razočarati vani i vratiti.
Brzo će Ante natrag u saborsku klupicu
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 11:33   #177
Question

Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Uvijek kad pomislim da ne može niže netko iz Zokijevog letećeg cirkusa me demantira........

Ipak meni najdraži dio je ovaj:

Pitanje - "Idete na odmor u Irak ili Mali!?"

Odgovor - "Što se čudite? Zar je kod nas puno bolje?"

A ni ovaj nije loš:

"Ocijenio sam kako je vrijeme posvetiti se obitelji, ponešto zaraditi da im mogu priuštiti normalne uvjete za život."

I na kraju što reći o čovjeku koji bježi iz zemlje iako ima/imati će saborski imunitet?
Nije li to prevara njegovih birača, koji su htjeli da on 4 godine zastupa njihove interese a ne netko tko će ga sad zamijeniti u Saboru koji nije ni konstituiran?
Zašto se onda kandidirao, ako nije ni želio biti na poslu za koji je izabran?
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 13:14   #178
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Nije li to prevara njegovih birača, koji su htjeli da on 4 godine zastupa njihove interese a ne netko tko će ga sad zamijeniti u Saboru koji nije ni konstituiran?
Zašto se onda kandidirao, ako nije ni želio biti na poslu za koji je izabran?
Zato jer je sitna seljacka dusa, bez skole i obrazovanja a sad vidimo i bez obraza. Gleda samo svoju seljacku guzicu.
Ide u beli svet bez znanja i jdnog stranog jezika.....
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 13:48   #179
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Zato jer je sitna seljacka dusa, bez skole i obrazovanja a sad vidimo i bez obraza. Gleda samo svoju seljacku guzicu.
Ide u beli svet bez znanja i jdnog stranog jezika.....
Kao ministar imal je prevoditelja, vozača, itd...
Nešto sumnjam da ga u USA čeka takav pogon.
A i ne znam kakvo će on to njima svoje znanje prodati,
čudi me da u Americi nemaju stručnjake tog profila (ne znam kojeg zapravo)
__________________
Goodbye

Zadnje uređivanje Žuti tis@k : 27.12.2015. at 14:07.
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 14:25   #180
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Nije li to prevara njegovih birača, koji su htjeli da on 4 godine zastupa njihove interese a ne netko tko će ga sad zamijeniti u Saboru koji nije ni konstituiran?
Zašto se onda kandidirao, ako nije ni želio biti na poslu za koji je izabran?
zamijeniti će ga netko iz stranke za koju je birač dao glas
za razliku od nekih drugi
ako te već brine prevara birača

kako se piše , ima ozbiljnijih stvari koje, ako već nešto treba brinuti

FranKrsto piše
Quote:
Piše Jutarnji u tiskanom izdanju da će Kotromanović raditi kao savjetnik za obranu, zajedno sa Žužulom, za tvrtku Patton Boggs. U toj tvrtci je partner Luka Mišetić.
ideeššš trojke
a vi hrvati koljite se oko lijevih i desnih
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.