Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2014., 14:59   #241
nevjerovatno, jučer se o tome pričalo i u Hrvatska uživo (Nađvinski!?!?), i u Dnevniku
svima koji još uvijek brane svoju partiju i postupak, mogu samo poželjeti mjesec dana odmora u bolnici, naravno, psihijatrijskoj.
mimozica 7 is offline  
Old 13.05.2014., 15:05   #242
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
nevjerovatno, jučer se o tome pričalo i u Hrvatska uživo (Nađvinski!?!?), i u Dnevniku
svima koji još uvijek brane svoju partiju i postupak, mogu samo poželjeti mjesec dana odmora u bolnici, naravno, psihijatrijskoj.
Da, čekali su za svaki slučaj da ga prije puste na slobodu
Perka is offline  
Old 29.06.2014., 10:43   #243
Novi slučaj Francišković: Sudski vozač osuđen na prisilnu psihijatriju jer sucu Benčiću prijeti pogledom?!

Quote:
Ivan Pranklin, bivši zaposlenik Općinskog kaznenog suda u Zagrebu će baš poput Marka Franciškovića, dopredsjednika udruge Pravednik – slijedećih pola godine provesti zaključan u nekoj psihijatrijskoj ustanovi u Hrvatskoj, premda je po svemu sudeći psihički posve zdrav.

Tako je, naime, u četvrtak 26. lipnja presudila sutkinja Zvjezdana Murat-Milas na Općinskom sudu u Svetom Ivanu Zelini!

Svjedoci optužbe na Općinskom sudu u Zelini samo su prepričavali ono što su čuli od trećih osoba. Nitko od svjedoka nije čuo ni vidio nikakvu prijetnju. Neshvatljivo je da se Pranklinu stavlja na teret da je prijetio pogledom i škrgutanjem zubima. Nevjerojatno je da se tužiteljstvo time bavi i da sud prihvaća takve tužbe. To dovoljno govori o hrvatskom pravosuđu. Sudac Marko Benčić je rekao da ga je Pranklin gledao prijetećim pogledom. Ponovio je na sudu da ga i ja gledam prijetećim pogledom, te mu tako upućujem prijetnju. To dočarava besmisao i totalni apsurd cijelog tog suđenja i pitam se tko je tu paranoidan: Ivan Pranklin ili sudac Marko Benčić- ističe Marko Francišković, donedavni politički zatvorenik koji je mjesecima bio posve zdrav zaključan na psihijatriji i koji je u ponedjeljak prisustvovao ročištu na kojem su govorili svjedoci u sporu Općinskog državnog odvjetništva (na osnovu kaznene prijave suca Marka Benčića) protiv Ivana Pranklina.

- Pranklin je u svojoj obrani iznio da su ga u vrijeme afere s neizručenjem Josipa Perkovića pokušale vrbovati enleske tajne službe, jer je on dostavljao vrlo osjetljive dokumente. Kada nije pristao, nastupio je mobbing i za njega su uslijedile velike nevolje. Iz svega je očito da je psihijatrija postala sredstvo prisile. Činjenica je da su u procesu proglašavanja Pranklina neuračunljivim i opasnim za okolinu sudjelovale iste osobe koje su i mene osudile na psihijatriju. Koristili su i slične apsurdne konstrukcije.
Zanimljivo, cijeli drzavni vrh je bio u dosluhu sa britanskim tajnim sluzbama kod izrucenja Perkovic i ocito je Milanovic u svojem ponasanju imao podrsku Velike Britanije koja preko leda Hrvatske pokusava napakostiti Njemackoj.

No, najgore od svega je to da je komunisticka partija SDP-a pocela raditi ono sto su radili prije pada komunizma i time pokazali svoje pravo lice.

Nadam se samo kada dode do smijene vlasti da ce sve ove spodobe koje su participirale u ovim odvratnim totalitaristickim bljuvotinama zavrsiti tamo gdje im je i mjesto.
DInar is offline  
Old 29.06.2014., 11:44   #244
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Upravo zato šta sam upoznat sa situacijom sam to reko Nebitno,nije tema i nije moja stvar...
Zapravo ima veze s Marie Curie, odnosno njezinim izučavanjem; polje u kojem nije dobila Nobelovu nagradu.

Quote:
DInar kaže: Pogledaj post
... Zanimljivo, cijeli drzavni vrh je bio u dosluhu sa britanskim tajnim sluzbama kod izrucenja Perkovic i ocito je Milanovic u svojem ponasanju imao podrsku Velike Britanije koja preko leda Hrvatske pokusava napakostiti Njemackoj.

No, najgore od svega je to da je komunisticka partija SDP-a pocela raditi ono sto su radili prije pada komunizma i time pokazali svoje pravo lice.

Nadam se samo kada dode do smijene vlasti da ce sve ove spodobe koje su participirale u ovim odvratnim totalitaristickim bljuvotinama zavrsiti tamo gdje im je i mjesto.
Hrvatska treba shvatiti da bez provedbe lustracije ne može gledati naprijed, a kamoli se nadati prosperitetu.
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Old 29.06.2014., 13:36   #245
Quote:
zvonimirov kaže: Pogledaj post


Hrvatska treba shvatiti da bez provedbe lustracije ne može gledati naprijed, a kamoli se nadati prosperitetu.
A-zašto-je-90-ih-za-lustraciju-bilo-prerano,a-sad-nije-kad-ih-je-pola-pomrlo.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Old 30.06.2014., 07:40   #246
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
A-zašto-je-90-ih-za-lustraciju-bilo-prerano,a-sad-nije-kad-ih-je-pola-pomrlo.
Ti isti danas pričaju kako je za to prekasno.
Vierujem da se unaprijed znao ishod referenduma po tom pitanju u Sloveniji - da bi nam poslužio za primjer. Trebamo se suočiti sa svojom prošlošću, a ne bježati od nje.
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Old 30.06.2014., 07:44   #247
Prijetnja pogledom - novo kazneno djelo koje je iznjedrila hrvatska sudska praksa.
nenadjebivi smo !!!, najinventivniji. ne znam ima li toga u Sj. Koreji....
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Old 30.06.2014., 07:48   #248
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
Prijetnja pogledom - novo kazneno djelo koje je iznjedrila hrvatska sudska praksa.
nenadjebivi smo !!!, najinventivniji. ne znam ima li toga u Sj. Koreji....
Samo na ovim prostorima.
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Old 08.12.2014., 10:33   #249
Što je bilo sa doktoricom koja je zdravog Franciskovica zatočila u psihijatrji i šopala ljekovima, jeli završila u zatovoru ili joj je bar oduzeta licenca?
__________________
Obrati se i vjeruj evanđelju
Ako tko misli da je mudar među vama na ovome svijetu, neka bude lud da bude mudar. Jer mudrost ovoga svijeta ludost je pred Bogom. Ta pisano je ; On hvata mudre u njihovom lukavstvu. I opet; Gospodin poznaje namisli mudrih one su isprazne.
dernakamal is offline  
Old 08.12.2014., 16:44   #250
Francisković se trebao kandidairati za predsjednika.
Konrad Kalejs is offline  
Old 08.12.2014., 19:12   #251
Quote:
DInar kaže: Pogledaj post
Novi slučaj Francišković: Sudski vozač osuđen na prisilnu psihijatriju jer sucu Benčiću prijeti pogledom?!

Zanimljivo, cijeli drzavni vrh je bio u dosluhu sa britanskim tajnim sluzbama kod izrucenja Perkovic i ocito je Milanovic u svojem ponasanju imao podrsku Velike Britanije koja preko leda Hrvatske pokusava napakostiti Njemackoj.

No, najgore od svega je to da je komunisticka partija SDP-a pocela raditi ono sto su radili prije pada komunizma i time pokazali svoje pravo lice.

Nadam se samo kada dode do smijene vlasti da ce sve ove spodobe koje su participirale u ovim odvratnim totalitaristickim bljuvotinama zavrsiti tamo gdje im je i mjesto.
Nisam znala za slučaj. Iako je off, zaista zaslužuje pažnju.

Pronašla sam i ovo, novijeg datuma.

Kao što sam napisala i u slučaju g. Franciškovića (i kasnije se pokazalo točnim), potpuno je nevjerojatno da bi članovi najuže obitelji nastojali izvući g. Pranklina iz bolnice kada bi on zaista bio težak psihički bolesnik, opasan po okolinu. Ljudi nisu toliko neuki da ne bi prepoznali znakove teškog oblika duševne bolesti i s njim povezanu agresiju kod nekoga s kim dijele zajednički krov, a ni toliko neodgovorni da bi se protivili njegovom liječenju.
saurus is offline  
Old 08.12.2014., 20:21   #252
Quote:
dernakamal kaže: Pogledaj post
Što je bilo sa doktoricom koja je zdravog Franciskovica zatočila u psihijatrji i šopala ljekovima, jeli završila u zatovoru ili joj je bar oduzeta licenca?
pretpostavljam da joj se desilo isto što i doktoru koji je balenovićku uputio na amputaciju plućnog krila... ali nije to zanimljiva tema pa se o tome i ne piše u ozbiljnim medijima. koga takve trice uopće interesiraju
antifan is offline  
Old 11.12.2014., 13:49   #253
Quote:
Konrad Kalejs kaže: Pogledaj post
Francisković se trebao kandidairati za predsjednika.
Sa takvim bi nam diktatura bila zajamčena iako bi sve počelo kao velika borba za pravdu.
gareton is offline  
Old 22.02.2015., 22:16   #254
Po svemu sudeći slučaj M. Franciskovića nije dovršen: http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...ciskovica.html.
Zaista sam zbunjena... Nakon toliko uzastopnih vještačenja novo vještačenje u povodu istog kaznenog djela?
saurus is offline  
Old 08.03.2015., 20:53   #255
Možda i nisam više toliko zbunjena otkako sam pročitala da su protiv M. Franciskovića podnijete još četiri tužbe: http://portal.braniteljski-forum.com...-dobio-presudu...
saurus is offline  
Old 15.03.2015., 00:20   #256
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
Prijetnja pogledom - novo kazneno djelo koje je iznjedrila hrvatska sudska praksa.
nenadjebivi smo !!!, najinventivniji. ne znam ima li toga u Sj. Koreji....
Mozda da netko od forumasa ode provjeriti pa javi je li i tamo pogled prijetnja.
Hongrie is offline  
Old 15.03.2015., 09:22   #257
ne treba.
u sjevernoj koreji nemaju ličko rukovanje,
pa onda ni prijetnju pogledom.

nemaju pravnu državu
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 15.03.2015., 13:27   #258
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Možda i nisam više toliko zbunjena otkako sam pročitala da su protiv M. Franciskovića podnijete još četiri tužbe: http://portal.braniteljski-forum.com...-dobio-presudu...
Interesantno je to da osobe što imaju tvrđi đon-obraz imaju veću "duševnu bol".
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Old 02.06.2015., 20:23   #259
Evo ga trenutno u "Markovom trgu" na Z1
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Old 02.06.2015., 23:38   #260
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
Evo ga trenutno u "Markovom trgu" na Z1
Da.Slucajno sam ga zapazio..u odijelu i bakandzama,odaje dojam teskog osebenjaka.
Ja mu zelim da nastavi politicki rad.Neka se potrudi okupiti krajnju i ekstremnu desnicu..
Zar ne bilo sjajno izaci na izbore sa listom A-HSP,NHD,ZHO i HNO..
On moze biti predvodnik tog ksenofobnog krda..
Obrusio se i na desne dragovoljce koji su isprovocirali metez na Trgu sv.Karamarka,i spocitao im europejstvo.
On je naime gorljiv antiEuropljanin,zagrizeni domaci tvrdonacionalist sa izrazenim antieuropejskim stavovima..
Sforza Aspang is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.