Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2017., 12:16   #8981
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja još uvijek mislim da je 15 mlađe možda zeru premlado, ali mnijem da je to i do referentne točke
Ovisi koliko imaš. Ako imaš 28, onda da, 13 je ipak možda malo premlado. A i mogla bi ti murja pozvonit na vrata.
Ali ako si 35 pa cura od 20, ili 40 a cura od 25, to ide.
AngryNomad is offline  
Old 22.10.2017., 12:36   #8982
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
I ja sam oduvijek nekako bila sa starijima od sebe. Ne znatno, ali barem 4-5 godina i mislila sam da mi mladji bas i ne moze pasati. I sad me bas takav oborio.
a da ga nisi nikad vidjela uzivo?
Flat is offline  
Old 22.10.2017., 16:20   #8983
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
a da ga nisi nikad vidjela uzivo?


A kako bi me to oborio ako ne uzivo.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Old 22.10.2017., 16:50   #8984
Neki su bolji u obaranju online nego live
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 22.10.2017., 17:02   #8985
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post


A kako bi me to oborio ako ne uzivo.
Dok se on ne pohvali ovdje ko da se i nije desilo
the33 is offline  
Old 22.10.2017., 17:03   #8986
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Dok se on ne pohvali ovdje ko da se i nije desilo
Pa kako će onda druge pecat?
mužjak is offline  
Old 22.10.2017., 17:49   #8987
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Dok se on ne pohvali ovdje ko da se i nije desilo
Ako se nisi pohvalio, kao da ni nisi povalio.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Old 22.10.2017., 17:52   #8988
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ako se nisi pohvalio, kao da ni nisi povalio.
Da nije neki sramezljivi
the33 is offline  
Old 23.10.2017., 05:21   #8989
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Kakve su to emotivne veze bez obaveza?

Ako si u vezi sa zenskom plus emotivno usmjeren na nju (sa strane neki poluodnos zbog seksa gdje emocija nema) onda su automatski tu i obaveze.
Emotivna veza namece obaveze, prvenstveno commitment.
Ako pravih pravih emocija nema prema partneru, s bilo koje strane (tvoje ili njene), normalno da obaveze kao takve nisu pozeljne.
I tu nastaju problemi.
Pišeš teške gluposti, jesi čuo kad za otvorenu vezu?

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Po ovome vidim da ti jos uvjek 'playing the field'.
Po čemu to vidiš?

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Mozda te zato i privlace jako mlade cure jer su jos uvjek nezrele, traze sebe, istrazuju svjet .. i ti se tu nadjes da im pomognes u tome.
Imas 34 a jos uvjek trcis za mladim curicama. Za 5 godina ce ti se uveliko razrjedit mogucnost uspjeha (da se razumijeno, izbora ce uvjek bit, djeca se svakodnevno radjaju al ti neces bit u toj jednadzbi uspjesnog parenja s njima).
Ja ću uvijek bit u kombinaciji, a projiciranje svojih strahova zadrži za sebe.

A posebno si to seljačko "imaš 34 a još uvijek trčiš za mladim curicama" patroniziranje zadrži za sebe.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Inace, trenutno dok ovako guras i sve stima, to je ok (svatko ima svoj izbor i ne treba mu se osporavat isti) ali meni se cini da ti sam sebe 'programiras' da budes emocionalno nedostupan, sto naravno (ne treba biti puno pametan da se zakljuci) to dolazi iz straha da se ne bude povrijedjen.

Ja ne kazem da je to lose ili dobro. To je samo coping mechanism takve osobe.
Lol, nisam uopće emotivno nedostupan, odakle ti to, nego si ti u strahu i nisi kadar razumjeti da ima i ljudi koji nisu u strahu kao što si ti.

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa kolko takvih neobaveznih odnosa je tebi uopće potrebno?
Ovu već servisiraš, a dao si oglas, tražiš još takvih.
Pravi primjer kakve likove treba zaobilazit
Pa da, tražim još normalnih, tako da me slobodno zaobiđi i zatvori vrata za sobom.

Zadnje uređivanje Hammerstone : 23.10.2017. at 05:33.
Hammerstone is offline  
Old 23.10.2017., 07:48   #8990
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
jesi čuo kad za otvorenu vezu?
Evo, upadam u kliše "ja to nisam vidio, dakle to ne postoji" koji mi je inače iritantan, ali ipak: meni su te otvorene veze k'o Jeti - svi pričaju o njima, navodno postoje, ali ih nitko nije vidio.

Koliko otvorenih veza si vidio? Ali, pazi: baš otvorenih veza - dakle, ne usputnog jebuckanja i površnih povremenih izlazaka, nego emotivnoga angažmana dvoje uparenih ljudi koji se, eto, povremeno pojebu s nekim trećim, četvrtim ili kojim već osobama?

Nisam budala da bih tvrdio da otvorene veze ne postoje - ali, nešto što je toliko rijetko jednostavno ne može biti argument u raspravi o vezama općenito.
Quote:
Ja ću uvijek bit u kombinaciji
Khm, nećeš.

Prije ili kasnije, neki od curetaka na čije obline baciš oko ponudit će se da ti prepusti mjesto u tramvaju. Ili će te pitati "Striček, oprostite, koliko je sati?". Ili će ti reći "Joj, baš ste to super rekli, moj tata to isto govori!".

Jbg, ide vrijeme prođe rok .
Lord Byron is offline  
Old 23.10.2017., 09:34   #8991
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Pišeš teške gluposti, jesi čuo kad za otvorenu vezu?



Po čemu to vidiš?



Ja ću uvijek bit u kombinaciji, a projiciranje svojih strahova zadrži za sebe.

A posebno si to seljačko "imaš 34 a još uvijek trčiš za mladim curicama" patroniziranje zadrži za sebe.



Lol, nisam uopće emotivno nedostupan, odakle ti to, nego si ti u strahu i nisi kadar razumjeti da ima i ljudi koji nisu u strahu kao što si ti.



Pa da, tražim još normalnih, tako da me slobodno zaobiđi i zatvori vrata za sobom.
E.....kak ti i ego stanete u istu prostoriju
the33 is offline  
Old 23.10.2017., 09:41   #8992
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Pa da, tražim još normalnih, tako da me slobodno zaobiđi i zatvori vrata za sobom.
Kao i ostale "normalne" prije tebe, sa zadovoljstvom Široko ti tinejdžersko polje
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 23.10.2017., 18:25   #8993
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Evo, upadam u kliše "ja to nisam vidio, dakle to ne postoji" koji mi je inače iritantan, ali ipak: meni su te otvorene veze k'o Jeti - svi pričaju o njima, navodno postoje, ali ih nitko nije vidio.

Koliko otvorenih veza si vidio? Ali, pazi: baš otvorenih veza - dakle, ne usputnog jebuckanja i površnih povremenih izlazaka, nego emotivnoga angažmana dvoje uparenih ljudi koji se, eto, povremeno pojebu s nekim trećim, četvrtim ili kojim već osobama?

Nisam budala da bih tvrdio da otvorene veze ne postoje - ali, nešto što je toliko rijetko jednostavno ne može biti argument u raspravi o vezama općenito.
Može bit argument kad mi netko prosipa pamet i govori da ja nisam ovakav ili onakav ili da to nešto ne postoji ili je nemoguće jer eto zato.

Upoznao sam swingere u vezi, a osobno ne bih zalazio u te vode, al eto nekome je i to ok, čak to hoće a neće samostalno švrljat, ovako valjda imaju veći osjećaj kontrole ili nešto, ali ako su oni ok s tim, tu priča i završava.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Khm, nećeš.

Prije ili kasnije, neki od curetaka na čije obline baciš oko ponudit će se da ti prepusti mjesto u tramvaju. Ili će te pitati "Striček, oprostite, koliko je sati?". Ili će ti reći "Joj, baš ste to super rekli, moj tata to isto govori!".

Jbg, ide vrijeme prođe rok .
A ja bum joj na to rekao nešto što joj tata (nadam se) ne govori, hahaha

Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
E.....kak ti i ego stanete u istu prostoriju
A eto stanemo kad se ti i tvoj frendić čim me vidite sakrijete u kut, ne znam što ste tako splašeni.

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kao i ostale "normalne" prije tebe, sa zadovoljstvom Široko ti tinejdžersko polje
Što prije mene? Normalne, a ne creepy kontrol frikuše. Vidim i godine te jebu, pada cijena...ajde, neka, tako i treba, možda se opametiš.
Hammerstone is offline  
Old 23.10.2017., 20:05   #8994
Mislim da je sve ok dok osoba svoja ocekivanja iskreno iskomunicira drugome. Mozes se uvijek maknuti ako ti ne pase.
Skitaljka is offline  
Old 24.10.2017., 11:55   #8995
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ili 15. Nekad sam mislio da nemam što raditi sa curom ni 3 godine mlađom. Onda skužiš da godine nemaju nikakve veze, i može ona biti mlađa i 5 ili 15 i može vam biti sasvim lijepo.
Nemaju veze jer si ti vjerojatno mentalno blizi njenom nivou, nego da je ona blize tvome. Koliko veza, uspjesnih, znas, gdje je on imao 35, a ona 20? Ja sam vidio par koje su zavrsile, ne bas uspjesno - u njegovom smjeru.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 24.10.2017., 13:22   #8996
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Što prije mene? Normalne, a ne creepy kontrol frikuše. Vidim i godine te jebu, pada cijena...ajde, neka, tako i treba, možda se opametiš.
Izuzetno nesarmantan post.
AlessandraB is offline  
Old 24.10.2017., 14:04   #8997
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Mislim da je sve ok dok osoba svoja ocekivanja iskreno iskomunicira drugome. Mozes se uvijek maknuti ako ti ne pase.
Rodion is offline  
Old 24.10.2017., 14:26   #8998
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Koliko veza, uspjesnih, znas, gdje je on imao 35, a ona 20?
To s godinama ne ide linearno. Veza 30-15, veza 35-20 i veza 50-35 su tri posve različite situacije.

Da ne govorim o praktički vršnjačkoj vezi 90-75 .
Lord Byron is offline  
Old 24.10.2017., 15:03   #8999
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
To s godinama ne ide linearno. Veza 30-15, veza 35-20 i veza 50-35 su tri posve različite situacije.

Da ne govorim o praktički vršnjačkoj vezi 90-75 .
Nisam ni rekao da je linearno, namjerno sam pitao za kategoriju on u srednjim tridesetima, a ona tek na faksu. Godine manje znace kasnije, al u ovom mom navedenom primjeru gdje je ona dijete netom izasla iz srednje skole, tek na pocetku svog zivotnog puta, a on relativno formirana osoba u 35 godini, s poslom, kreditom i svasta nesto, itekako znace. Osim ako on nije totalno djetinjast pa onda imaju o cemu pricati.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 24.10.2017., 18:28   #9000
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Godine manje znace kasnije...
slažem se, ali ne bih osobu od 20 godina nazvala djetetom. stvar je zapravo životne situacije jer i osoba od 20 godina može imati posao, kredit i živjeti sama u unajmljenom stanu - ne idu svi na fakultet. ima i onih koji fakultet upišu kasno ili promijene nekoliko fakulteta pa se odluče za nešto konkretno i diplomiraju tek u 35. godini života pa se njihova životna situacija i ne razlikuje previše od tipične situacije studenta u ranim dvadesetima. u tom smislu, razlika u zrelosti ne mora biti drastično velika.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.