Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2016., 13:12   #101
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
šta vam nije dovoljno poticajno da priđete kad dobijete nedvosmisleni signal da je žena zainteresirana? ono, sve vam pripremi, očisti gol i vi samo morate pucati.
ne znam, na pada mi na pamet generalizirati ali meni je uvijek intuicija govorila da je to bolje ostaviti muškarcu. i za njega i za mene bolje.
znam, odurno neemancipirano, al opravdanje mi je što sam već lagano evergrin.
Istu argumentaciju može koristiti i druga strana, tako da ne vidim šta s time dokazuješ.
I usput krajnje je diskutabilno da nedvosmisleni signali uopće postoje, ono što je tebi nedvosmisleno nekoj drugoj je ama baš ništa jer to radi više manje stalno i sa skoro svima.

Nije intuicija nego racionalizacija ostajanja u zoni komfora i komocije.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:14   #102
sa sigurnošću 99,75% mogu reći da je blackspace egotripper.
ne zamjeram mu, dobar je to feeling kad one navale na tebe.

razmisli o psihološkom aspektu prilaženja, tj, jel bi te *pedala* demotivirala?
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:24   #103
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
da. vjerojatno je to problem ovima prema kojima se i ne šalju signali.
Nisam išao godinama van po klubovima pa ne znam kakva je tamo situacija, ali ovako u nekim svakodnevnim situacijama kad mi se učini da mi neka baca signale u većini slučajeva ispadne da je udana/u vezi , dok ove slobodne većinom djeluju nadrkano...
Ne znam dali je još netko ovo primijetio ?
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:32   #104
Quote:
Hairy Bear kaže: Pogledaj post
Ne valja kada sve pripremi , to je dosadno.

Ali uglavnom u par pogleda i par rečenica se sve već zna.
pa nisam ni mislila doslovno, ono, da izvadi sisu ili šta već prema tebi.
to kaj veliš bi bilo to, više manje.

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Istu argumentaciju može koristiti i druga strana, tako da ne vidim šta s time dokazuješ.
I usput krajnje je diskutabilno da nedvosmisleni signali uopće postoje, ono što je tebi nedvosmisleno nekoj drugoj je ama baš ništa jer to radi više manje stalno i sa skoro svima.

Nije intuicija nego racionalizacija ostajanja u zoni komfora i komocije.
gle, rekla sam da mi ne pada na pamet generalizirati. pišem isključivo kako se ja osjećam i jedino za sebe znam kakva sam kad me netko zanima.
nekako mislim da vi znate razlikovat običnu društvenu erotiku od pravog interesa, al možda se varam.

Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
Nisam išao godinama van po klubovima pa ne znam kakva je tamo situacija, ali ovako u nekim svakodnevnim situacijama kad mi se učini da mi neka baca signale u većini slučajeva ispadne da je udana/u vezi , dok ove slobodne većinom djeluju nadrkano...
Ne znam dali je još netko ovo primijetio ?
pa šta ćeš uopće prilazit nadrkanima? očito ih ne zanimaš, koliko god slobodne bile.

e: još nešto. ako netko ne odreagira na moje signale, ili ih krivo protumači, zaključit ću da ga i ne zanimam dovoljno.. a koje onda sreće u tome i da mu otvoreno uletim? vjerojatno ga i mogu isforsirati ako nema nešto što ga zbilja rajca ali pitanje je šta će to meni.
osim najobičnije rekreacije. ajde, to ima smisla. kog zanima.

Zadnje uređivanje Orak : 17.01.2016. at 13:55.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:50   #105
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
pa šta ćeš uopće prilazit nadrkanima? očito ih ne zanimaš, koliko god slobodne bile.
Pa ni ne prilazim im, izbjegavam ih ko vrag tamijan , makar... čak mislim da ih i zanimam.
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:00   #106
Quote:
Morpheus00 kaže: Pogledaj post
Znači u osnovi budi trgovac i mala je tvoja?
A jebi ga stari, moraš biti nekako komunikativan sa ženama. Ne možeš pred djevojkama izigravati rezervu, šutjeti i očekivati onda nešto od njih. Treba komunicirati s njima, uključiti se među njih. Tako pravi frajeri rade. Uz dobar izgled i karizmatičnost, možeš napraviti čuda među ženama. Onda će ti one same sve više prilaziti, jer lakše je i njima onda uspostaviti nekakav odnos s osobom koju poznaju, nego s nekim, koji je samo banuo među njih kao padobranac, a traži seks. To ne ide.

Bi li ti kao muško legao odmah u krevet s curom koja ti samo uleti od nikuda i pita te za seks, a ne znaš ni tko je ni što je+čudno izgleda+hvata te za guzicu i priča da želi tvoj veliki kurac?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:01   #107
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post

gle, rekla sam da mi ne pada na pamet generalizirati. pišem isključivo kako se ja osjećam i jedino za sebe znam kakva sam kad me netko zanima.
nekako mislim da vi znate razlikovat običnu društvenu erotiku od pravog interesa, al možda se varam.


pa šta ćeš uopće prilazit nadrkanima? očito ih ne zanimaš, koliko god slobodne bile.

e: još nešto. ako netko ne odreagira na moje signale, ili ih krivo protumači, zaključit ću da ga i ne zanimam dovoljno.. a koje onda sreće u tome i da mu otvoreno uletim? vjerojatno ga i mogu isforsirati ako nema nešto što ga zbilja rajca ali pitanje je šta će to meni.
osim najobičnije rekreacije. ajde, to ima smisla. kog zanima.
Ili je stvar u tome da mnoge žene to ne znaju pokazati na pravi način.

A nije ti palo na pamet da su ti signali možda loši? Ne, to je nezamislivo.


Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
A jebi ga stari, moraš biti nekako komunikativan sa ženama. Ne možeš pred djevojkama izigravati rezervu, šutjeti i očekivati onda nešto od njih. Treba komunicirati s njima, uključiti se među njih. Tako pravi frajeri rade. Uz dobar izgled i karizmatičnost, možeš napraviti čuda među ženama. Onda će ti one same sve više prilaziti, jer lakše je i njima onda uspostaviti nekakav odnos s osobom koju poznaju, nego s nekim, koji je samo banuo među njih kao padobranac, a traži seks. To ne ide.

Bi li ti kao muško legao odmah u krevet s curom koja ti samo uleti od nikuda i pita te za seks, a ne znaš ni tko je ni što je+čudno izgleda+hvata te za guzicu i priča da želi tvoj veliki kurac?
Jako puno likova bi, i to bez previše dvoumljenja.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:16   #108
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ili je stvar u tome da mnoge žene to ne znaju pokazati na pravi način.

A nije ti palo na pamet da su ti signali možda loši? Ne, to je nezamislivo.


nije. jer su dio mene, dolaze u paketu. ako me ne dekodira znači da nije za mene, jednostavno. i još nešto, kad te netko hoće bog otac ga neće zaustavit. ne znam kako to ide s rendom uletavanjem vanka, nisam to nikad iskusila. govorim o tome da već jeste u nekoj interakciji.
ovo po klubovima bi trebalo bit jednostavno, gađaš sve pa negdje i pogodiš. ne ulažeš se nešto.

ali, ali.. bolje da se maknem s teme. slušajte šta vam ove male cure govore, ja sam nebitna.

i zakaj si tako pasivno agresivan? nema potrebe, prijateljski se razgovaramo.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:17   #109
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Imas lijepe oci = zelim ti vidjet sise u prljavom wc-u.

Najbolji su mi direktni i jednostavni uleti, bez kliseja tipa "imas lijepe oci" (aha, vidio si moje oci u ovom mrklom mraku sa 1km udaljenosti).
Upravo ono o čemu i ja tu pričam. Previše se komplicira nizašto, a više se štete dobiva time nego koristi.

Ovo s očima je i meni smiješno čak. Jedino bi možda fora upalila uz ispriku da je dalekovidan, pa mu je upala u oko boja tvojih prekrasnih očiju, koja se rijetko viđa u gradu i okolici. Ako je kratkovidan, bolje neka da petama vjetra dok je vrijeme. Ja se kao kratkovidna osoba ne bih ni u snu to usudio reći, jer nosim i naočale, koje su građene za kratkovidne osobe. To bi me izdalo.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:19   #110
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
govorim o tome da već jeste u nekoj interakciji.
aaa pa lako je tako
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:24   #111
pa šta to nije jednostavno? priđeš s nekom simpatičnom opuštenom pričom i probaš. ako te grubo odjebe i bolje je tako, kaj će ti takva kravetina.

mislim, uvijek se to tako radilo, kad si vani negdje, uleti. to što meni ni jedna priča nije na taj način počela ne znači da ne znam iz prve ruke kako to ide.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:25   #112
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Jako puno likova bi, i to bez previše dvoumljenja.
Isto možda, ako žena stvarno dobro izgleda, a i to je pitanje, jer nikad ne znaš. Možda te zavodi samo da ti ukrade novčanik, ili da te namami nekom njezinom, koji bi te odalamio i pokrao. Pogotovo danas, kada živimo u prilično nesigurnim vremenima gdje više ne biraju sredstva za krađu ili nešto drugo tipa otmica.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:32   #113
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
pa šta to nije jednostavno? priđeš s nekom simpatičnom opuštenom pričom i probaš. ako te grubo odjebe i bolje je tako, kaj će ti takva kravetina.

mislim, uvijek se to tako radilo, kad si vani negdje, uleti. to što meni ni jedna priča nije na taj način počela ne znači da ne znam iz prve ruke kako to ide.
Kao prvo problem je uopće na takav način upoznavati ljude za bilo šta, jer je previše isforsirano/umjetno i naglo, a kao drugo dvostruko je veći problem ako u to sve upletemo neki romantično/erotski kontekst.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:34   #114
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
...
e: još nešto. ako netko ne odreagira na moje signale, ili ih krivo protumači, zaključit ću da ga i ne zanimam dovoljno.. a koje onda sreće u tome i da mu otvoreno uletim? vjerojatno ga i mogu isforsirati ako nema nešto što ga zbilja rajca ali pitanje je šta će to meni.
osim najobičnije rekreacije. ajde, to ima smisla. kog zanima.
jel mozes napisati primjer nekog signala za koji smatras da ce zainteresirani sigurno shvatiti i uletiti?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:39   #115
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
pa šta to nije jednostavno? priđeš s nekom simpatičnom opuštenom pričom i probaš. ako te grubo odjebe i bolje je tako, kaj će ti takva kravetina.

mislim, uvijek se to tako radilo, kad si vani negdje, uleti. to što meni ni jedna priča nije na taj način počela ne znači da ne znam iz prve ruke kako to ide.
Pa fala Bogu, to uopće nije teško. Ubaciš se malo u razgovor, pitaš nešto što te zanima u vezi nečega, pod isprikom da ne znaš, pa počneš razgovor, uđeš kroz društvo na šanku u kontakt s njima i slično. Postoji mali milijun mogućnosti kako uletiti indirektno ženama, bez suvišnih spika i kompliciranja. Tako ja radim. Pojaviš se drugi put na istom mjestu, već vam ide odnos na bolje jer se poznajete. Treći put joj već mogu postati simpatičan itd. itd..

Samo nikako ne nasilno, perverzno ni vulgarno. Pristup mora biti normalan, društven.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:48   #116
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Kao prvo problem je uopće na takav način upoznavati ljude za bilo šta, jer je previše isforsirano/umjetno i naglo, a kao drugo dvostruko je veći problem ako u to sve upletemo neki romantično/erotski kontekst.
Ja nikako recimo ne bih uletavao ženi s pričama o erotici, jer znam da bih se time automatski diskreditirao pred njom. Romantika je isto totalno out. Ne poznajemo se, a ja već pričam o romantici, ono, nema veze s pameću. To su teme koje se spominju tek kada se dovoljno dobro muškarac i žena poznaju, a prilikom uletavanja se ide sa jednostavnim društvenim temama.

Samo bih još napomenuo, upoznavanje je Bog i batina svega, što će uslijediti kasnije. I za upoznavanje se isto moraju stvoriti dobre okolnosti tipa atmosfera i ugođaj. Nikako ne uletavati kada je nezgodan trenutak.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:53   #117
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
pa šta to nije jednostavno?
Pa je jednostavno je ako se već poznajete/u nekakvoj ste interakciji kako ti kažeš...
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:05   #118
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
e: još nešto. ako netko ne odreagira na moje signale, ili ih krivo protumači, zaključit ću da ga i ne zanimam dovoljno.. a koje onda sreće u tome i da mu otvoreno uletim? vjerojatno ga i mogu isforsirati ako nema nešto što ga zbilja rajca ali pitanje je šta će to meni.
Tako i ja razmisljam. Ako ne reagira na moje signale, nije zainteresirana.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:57   #119
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Pa fala Bogu, to uopće nije teško. Ubaciš se malo u razgovor, pitaš nešto što te zanima u vezi nečega, pod isprikom da ne znaš, pa počneš razgovor, uđeš kroz društvo na šanku u kontakt s njima i slično. Postoji mali milijun mogućnosti kako uletiti indirektno ženama, bez suvišnih spika i kompliciranja. Tako ja radim. Pojaviš se drugi put na istom mjestu, već vam ide odnos na bolje jer se poznajete. Treći put joj već mogu postati simpatičan itd. itd..

Samo nikako ne nasilno, perverzno ni vulgarno. Pristup mora biti normalan, društven.
to je to
a problem i nastane zbog ovoga što blort kaže,

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Kao prvo problem je uopće na takav način upoznavati ljude za bilo šta, jer je previše isforsirano/umjetno i naglo, a kao drugo dvostruko je veći problem ako u to sve upletemo neki romantično/erotski kontekst.
dakle, ako ulet doživljavaš kao predigru pa si stisnut od sve ili ništa pritiska.
meni se čini da je veći problem ta priča nakon uleta, ovo što klokanovac očito kuži kak se radi.
a stvar je u tome da treba znat opušteno razgovarat sa ženama. opčenito. nejebački.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tako i ja razmisljam. Ako ne reagira na moje signale, nije zainteresirana.
e, ali koji su to signali i kako očekuješ da reagira? jel to dodavanje preko mreže ili čekaš da ona odradi game, set, match i uhvati te za kurac?

Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
jel mozes napisati primjer nekog signala za koji smatras da ce zainteresirani sigurno shvatiti i uletiti?
to signaliziranje po klubovima meni nikako nije išlo kad sam izlazila kao klinka, a zgodna sam bila i atraktivna. zato jer sam bila ukočena i nepristupačna- sleđena. eventualno bi mi prišao neki stari lisac kojeg taj autizam nije impresionirao, samo kaj bi me tek to prestravilo pa bi bila još gora.

kasnije skužiš da je dovoljno bit opuštena i otvorena, uloviti mu pogled pa ga zadržat, pa ponoviti to, osmjehnuti se.. i to je to, ne treba ništa više.

a muškarci će ti uletit i za puno manje, i kad ne tražiš to. zadnje, tip u konzumu dok sam kupovala orahe pred božić. nešto je komentirao pistacije, ja sam se nasmijala, bla bla truć truć.. prosto ko pasulj, što bi rekla braća.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 16:08   #120
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Slazem se. Ali sigurno neces ici raspravljat o smislu zivota u prljavom wc-u.
Pa nisam to ni rekla, samo sam objasnila što znači kad ti frajer kaže da imaš lijepe oči.

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Znači onda ti ne cijeniš ni jednu vezu jer ti je svaka više manje servirana na pladnju, gledajući po tvojoj logici.

Zašto misliš da je to ikome napeto?
Izvlačiš stvari iz konteksta. Ništa u životu mi nije bilo servirano na pladnju, tako da to vrijedi i za moje prošle veze. Žalosno je što ste to tako shvatili. Ako mi se frajer sviđa, nemam mu namjeru prići, ali dat ću mu jasne signale da mi se sviđa. Neću se igrati "toplo-hladno", već će sve cijelo vrijeme biti "vruće". A ako on ne razazna te signale ili nije zainteresiran - shvatit ću jako brzo.

Ima muškaraca kojima je itekako napeto igrati se lovca. I to nije tako težak zadatak, vjeruj mi. Pogotovo kad druga strana daje pozitivne odgovore. MENI je normalno da muškarac priđe prvi. Ako vama nije - ima djevojaka koje same prilaze muškarcima, nekima je i to napeto. Ne vidim razloga da se sve što napišem izvlači iz konteksta i okrene protiv mene. Ne prilazim. Dajem znakove da želim da mi se priđe. I tu je kraj priče.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger