Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 11:10   #1
Dati šansu nezaposlenom tipu?

Kakva su vam iskustva s nezaposlenim osobama kao potencijalnim partnerima?
Prekinula sam dužu vezu početkom godine, počela izlaziti redovito ponovno i nedavno upoznala dečka koji mi se uspio uvući u glavu i koji mi je fizički prezgodan što je rijetkost inače..vidjeli smo se nekoliko puta do sada, poljubio me već, čujemo se preko poruka stalno i sve izgleda kao da to ide nečemu..no kako idemo stariji, iskusniji, tako sve više razmišljamo nego što se prepuštamo nagonima i osjećajima..stvarno mi je prezgodan, zanimljiv, osjećam se posebno u njegovoj blizini, kao da smo bliski no i udaljeni istovremeno..kaže da traži posao već godinu dana, završio je jedan društveni faks s kojim baš i nije bajna situacija s zapošljavanjem, radio je kaže na stručnom no nisu mu produljili ugovor..živi kod svojih i kaže da radi na sebi u slobodno vrijeme, uči jezik, neke programe..nešto je spominjao i mogućnost odlaska van no meni to nije na kraj pameti obzirom na moje stanje..o sebi neću pisati da me se ne proziva kojekakvom, samo ću reću da je moja situacija dijametralno suprotna njegovoj i da me netko prije pitao bi li dala šansu tako nekome, rekla bih ne jer smo blizu trećeg desetljeća oboje i naravno da tražim nekoga s kim mogu planirat već nešto ozbiljno, a njegova situacija kakva je to nije moguće..no kako mi se zbilja rijetko, i ne pretjerujem kada kažem to, tko dopadne i fizički i mentalno, ne bih htjela to izgubiti no ne bih htjela nekoga stavljati i na čekanje..
dajte neki savjet, što bi učinili na mom mjestu..
nivessica is offline  
Old 07.06.2016., 11:24   #2
nisam bila u vezi, ali sam imala ulete. zanimljivo je da kao takvi nezaposleni često cugaju, kockaju, drski su i komentiraju sve žene. ne znam kako. naravno da ako takvog odbiješ svi će reći eno odbila ga jer nema para, a ne zbog ovog drugog nabrojanog

jel stvarno jedina njegova mana to što nije zaposlen, jesi sigurna da je tako? da je sve drugo ok i savršeno? onda samo naprijed
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 11:29   #3
Po tvom pisanju ja ne bi davao priliku jer bez obzira na fizicku i mentalnu slicnost opet bi se borila sa svojim vjetrenjacama koje pusu u drugom pravcu a to si i sama navela tako da bi te vise smetalo i kocilo te neke stvari nego sto bi se uspjela prepustiti ovom sto te privlaci. Dugorocno gledajuci to ti nikako ne odgovara i to je vec dosta da se ne upustas u nesto a pogotovo ako se vezes za njega jos vise nego sto si sada samo te moze odvesti u kaos u tvojoj glavi i poigrati se sa tvojim osjecajima. Opet postoji mogucost da osoba nadje/dobije posao ovdje,to bi bio onda totalan win al na to je tesko racunati u ovom vremenu a bome i u ovoj drzavi Znam da bi ti sad najradje uzivala sa njime i on sa tobom al dokle bi to tako trajalo to je pitanje i kako bi bilo poslije rastanka to je jos vece pitanje,dal ste oboje spremni na to onda go for it,ako niste bolje ni nemojte jer bu samo jos gore

Bio sam u duzoj vezi sa nezaposlenom osobom i ne znam dal bi mogao to jos jednom proci (ova osoba nije bila dobra po tom pitanju) no to ne treba znaciti da bi mozda neka druga bila isto tako losa,sve je to na nama da odlucimo a i na osobi sa kojom bi htjeli podjeliti sebe.
Rodion is offline  
Old 07.06.2016., 11:35   #4
Quote:
nivessica kaže: Pogledaj post
što bi učinili na mom mjestu..
Cim ti postavljas stvari u glavi da ti nekome dajes sansu, ajde nemoj onda, bio on nezaposlen, zaposlen, ovakav, onakav, nisi ti u poziciji da se tebe ceka da nekome dajes ili ne dajes sansu, barem bi te pravi frajer odjebo cim nanjusi da racunas nesto.

A ako ti se tip svida budi s njim, ak' si zasrana da ulazes u nista ili u nesto "nesigurno", nemoj bit s njim, i postedi sebe i njega daljnjih kalkulacija, drame i vlastite nesigurnosti.

Samo da se razumijemo, ne odobravam to sto covjek nema prihode, ali da ih i ima, sada, trenutno, i da ima milijardu necega, i da ih onda za 5 godina neko vrijeme nema, opet bi bio isti scenario, dakle ti si procijenila vec sada da to nije frajer kakav tebi treba, nemoj zajebavat decka. Budi fer.

Ili ga pitaj i iskomuniciraj to sa njim, npr. cuj nemas prihode, ne radis, kad mislis, i sta mislis, daj mu neki rok ili nesto, moze se to na fin nacin iskomunicirati bez da se ikoga povrijedi ako ti je stalo do njega, pa jasno da mozes, to je sasvim u redu, nema smisla da itko ista trpi posebice sada, dok nije jos nista ni pocelo. Naucite se komunicirat sta vam je bitno sa partnerima.
Garys is offline  
Old 07.06.2016., 11:40   #5
Quote:
nivessica kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s nezaposlenim osobama kao potencijalnim partnerima?
Prekinula sam dužu vezu početkom godine, počela izlaziti redovito ponovno i nedavno upoznala dečka koji mi se uspio uvući u glavu i koji mi je fizički prezgodan što je rijetkost inače..vidjeli smo se nekoliko puta do sada, poljubio me već, čujemo se preko poruka stalno i sve izgleda kao da to ide nečemu..no kako idemo stariji, iskusniji, tako sve više razmišljamo nego što se prepuštamo nagonima i osjećajima..stvarno mi je prezgodan, zanimljiv, osjećam se posebno u njegovoj blizini, kao da smo bliski no i udaljeni istovremeno..kaže da traži posao već godinu dana, završio je jedan društveni faks s kojim baš i nije bajna situacija s zapošljavanjem, radio je kaže na stručnom no nisu mu produljili ugovor..živi kod svojih i kaže da radi na sebi u slobodno vrijeme, uči jezik, neke programe..nešto je spominjao i mogućnost odlaska van no meni to nije na kraj pameti obzirom na moje stanje..o sebi neću pisati da me se ne proziva kojekakvom, samo ću reću da je moja situacija dijametralno suprotna njegovoj i da me netko prije pitao bi li dala šansu tako nekome, rekla bih ne jer smo blizu trećeg desetljeća oboje i naravno da tražim nekoga s kim mogu planirat već nešto ozbiljno, a njegova situacija kakva je to nije moguće..no kako mi se zbilja rijetko, i ne pretjerujem kada kažem to, tko dopadne i fizički i mentalno, ne bih htjela to izgubiti no ne bih htjela nekoga stavljati i na čekanje..
dajte neki savjet, što bi učinili na mom mjestu..
Da pogađam, završio je kulturologiju?!
Onaj tko se nije uspio dokazati na stručnom je zesca ljencina koja razmislja utopijski. Sva sreca zaljubljena si pa ces popusit svaku spiku.
ekho is offline  
Old 07.06.2016., 11:42   #6
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nisam bila u vezi, ali sam imala ulete. zanimljivo je da kao takvi nezaposleni često cugaju, kockaju, drski su i komentiraju sve žene. ne znam kako. naravno da ako takvog odbiješ svi će reći eno odbila ga jer nema para, a ne zbog ovog drugog nabrojanog

jel stvarno jedina njegova mana to što nije zaposlen, jesi sigurna da je tako? da je sve drugo ok i savršeno? onda samo naprijed
Kud srece da su zaposleni totalna suprotnost. hahaha de skuliraj jebote, svi su isti - zaposleni kukakju sto su moraju radit i nemaju para, nezaposleni kukaju sto nemaju para.
ekho is offline  
Old 07.06.2016., 11:43   #7
Ako mi se sve ostalo svidja bih. Njegova se situacija moze promijeniti.
mantisa is online now  
Old 07.06.2016., 11:44   #8
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ako mi se sve ostalo svidja bih. Njegova se situacija moze promijeniti.
točno, meni ne bi smetalo, pod uvjetom da su druge stvari na mjestu. dosad takvu kombinaciju nisam srela, ali ne tvrdim da ne postoji
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 11:46   #9
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
točno, meni ne bi smetalo, pod uvjetom da su druge stvari na mjestu. dosad takvu kombinaciju nisam srela, ali ne tvrdim da ne postoji
Ovisi i koliko godina ima i koliko je dugo nezaposlen.
A i nezaposlen covjek moze nesto zaradjivat dok ne nadje posao.
mantisa is online now  
Old 07.06.2016., 11:49   #10
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ovisi i koliko godina ima i koliko je dugo nezaposlen.
A i nezaposlen covjek moze nesto zaradjivat dok ne nadje posao.
pa može ali na to gledam kao na zaposlenost. ako donosi novce, to je posao. jel nije? čini mi se da je rekla da su oko 30 godina ili blizu
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 11:49   #11
Ostavština tradicije.
Nezaposlena žena nikako ne bi bila problem dok se nezaposlenom muškarcu to ne može oprostiti.

Uzdigni se iznad toga, daj mu šansu jer ti ionako nitko i ništa ne može garantirati sigurnost.
Pjegavi poriluk is offline  
Old 07.06.2016., 11:49   #12
Traži posao godinu dana, uvijek se može naći posao, pa makar i najniže plaćen. Njemu se baš i ne radi čini mi se...osobno se ne bi uvlačila u to jer ćeš ga morati financirati, znači od najobičnije kave a da ne govorim o izletima.
Ukoliko on ne nađe ništa posla, planiranje nećeg većeg od vezice je ravno nuli.
ali sve ti sama trebaš staviti na papir i koliko ti je to važno
Splicanka123 is offline  
Old 07.06.2016., 11:52   #13
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Ostavština tradicije.
Nezaposlena žena nikako ne bi bila problem dok se nezaposlenom muškarcu to ne može oprostiti.

Uzdigni se iznad toga, daj mu šansu jer ti ionako nitko i ništa ne može garantirati sigurnost.
ja bih dala šansu ako je:

uredan, drži do sebe, vodi računa o kući i sl
zna skuhati
bavi se nekim sportom
nije ženskar
obiteljski je tip i želi djecu
u slobodno vrijeme kojeg ima na pretek uvijek nešto radi ako ništa po kući, nešto kucka, slaže i stvara (ako ništa spoji tri letve i napravi stolicu u garaži)
alkohol i cigarete ne konzumira, ovo drugo nikako ovo prvo možda samo malo i ponekad

problem je što ovo navedeno sam rijetko vidjela kod nezaposlenih
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 11:53   #14
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa može ali na to gledam kao na zaposlenost. ako donosi novce, to je posao. jel nije? čini mi se da je rekla da su oko 30 godina ili blizu
Ne znamo koliko je proslo od kad je diplomirao.

Imam jednog frenda koji je vec 20 godina nezaposlen. To je malo tezi slucaj.
mantisa is online now  
Old 07.06.2016., 11:53   #15
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Traži posao godinu dana, uvijek se može naći posao, pa makar i najniže plaćen. Njemu se baš i ne radi čini mi se...osobno se ne bi uvlačila u to jer ćeš ga morati financirati, znači od najobičnije kave a da ne govorim o izletima.
Ukoliko on ne nađe ništa posla, planiranje nećeg većeg od vezice je ravno nuli.
ali sve ti sama trebaš staviti na papir i koliko ti je to važno
Koja debilna logika.
Po toj logici nekoj ženi možeš reći pa uvijek se možeš baviti prostitucijom.
blort is offline  
Old 07.06.2016., 11:55   #16
Niste se ni poševili par puta kako spada, a ti već ko zna gdje si otišla. Daj se skuliraj, ko balavica si, džaba ti redovna plaća i ''iskustvo''. Prepusti se odnosu malo, upoznaj lika, vidi šta se krije iza tog sveg, možda zbog tebe se i motivira i zaposli il mu se preokrene sreća... Ako je neka ljenguza, jebivjetar il grebator, zahvališ se i odeš...

Znači, strašno.
versilov is offline  
Old 07.06.2016., 11:56   #17
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Koja debilna logika.
Po toj logici nekoj ženi možeš reći pa uvijek se možeš baviti prostitucijom.
Ako ja mogu raditi za 2300kn može i muškarac naći posao...izgovori i lijenost su odlike nezaposlenosti, pa ti trubi koliko očeš
Splicanka123 is offline  
Old 07.06.2016., 11:56   #18
Mozda ne pravi posao, al da se nesto zaradi da.
Instrukcije, pecenje torti, cuvanje djece, prevodjenje, peglanje....sto vec tko zna.
mantisa is online now  
Old 07.06.2016., 11:56   #19
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ne znamo koliko je proslo od kad je diplomirao.

Imam jednog frenda koji je vec 20 godina nezaposlen. To je malo tezi slucaj.
pa imam i ja jednog 33 godine, nezaposlen, cura mu radi mlađa od njega 6 godina. on malo govori da bi radio i u skladištu (ima neki faks), a onda malo da mu je to poniženje. ono piškio bi i kakio

a ono njegova cura. fora je nać starijeg frajera a još nezaposlen .
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 11:57   #20
Quote:
nivessica kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s nezaposlenim osobama kao potencijalnim partnerima?
Prekinula sam dužu vezu početkom godine, počela izlaziti redovito ponovno i nedavno upoznala dečka koji mi se uspio uvući u glavu i koji mi je fizički prezgodan što je rijetkost inače..vidjeli smo se nekoliko puta do sada, poljubio me već, čujemo se preko poruka stalno i sve izgleda kao da to ide nečemu..no kako idemo stariji, iskusniji, tako sve više razmišljamo nego što se prepuštamo nagonima i osjećajima..stvarno mi je prezgodan, zanimljiv, osjećam se posebno u njegovoj blizini, kao da smo bliski no i udaljeni istovremeno..kaže da traži posao već godinu dana, završio je jedan društveni faks s kojim baš i nije bajna situacija s zapošljavanjem, radio je kaže na stručnom no nisu mu produljili ugovor..živi kod svojih i kaže da radi na sebi u slobodno vrijeme, uči jezik, neke programe..nešto je spominjao i mogućnost odlaska van no meni to nije na kraj pameti obzirom na moje stanje..o sebi neću pisati da me se ne proziva kojekakvom, samo ću reću da je moja situacija dijametralno suprotna njegovoj i da me netko prije pitao bi li dala šansu tako nekome, rekla bih ne jer smo blizu trećeg desetljeća oboje i naravno da tražim nekoga s kim mogu planirat već nešto ozbiljno, a njegova situacija kakva je to nije moguće..no kako mi se zbilja rijetko, i ne pretjerujem kada kažem to, tko dopadne i fizički i mentalno, ne bih htjela to izgubiti no ne bih htjela nekoga stavljati i na čekanje..
dajte neki savjet, što bi učinili na mom mjestu..
fizicki prezgodan ti je lik

kolko imas godina 12?

a daj...


kakva veza sto neradi? kolko ljudi neradi, imaju zavrseni faks i sve te lakrdije u mom mjestu sami taki...faks zavrseni sjede doma..ak neas veze nemas ni posla
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger