Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 22:43   #1
Nauči me voljeti / Bana Sevmeyi Anlat [Nova TV] ‎

Nova turska serija iz Ay yapimove-ove produkcije 03. srpnja 2017. kreće na Novoj TV. Emitirat će se od ponedjeljka do petka u terminu od 21:15h. U glavnim ulogama ćemo pratiti Kadira Doğulua, Sedu Bakan i Mustafu Üstündağa.

Serija se u Turskoj prikazivala od 26.08.2016. do 30.01.2017. na FOX televiziji. Ukupno ima 22 epizode (prosječnog trajanja 140 min).

Sadržaj:
Quote:
Leyla Aydın (Seda Bakan) živi u Freiburgu (Njemačka). Ona je ranjena žena prema kojoj su se tijekom cijele mladosti ponašali kao prema pokćerki. Iz inata prema ocu upusti se u pogrešnu vezu i dobije sina Rüzgara. Nakon razvoda je primorana vratiti se s djetetom u Istanbul u kuću svoga oca. Alper Eren (Kadir Doğulu) ima 35 godina, u braku je s Bernom (Aslı Orcan) i ima kćer Çiçek (Lavinya Ünlüer). Razočarao se kako u ljubav, tako i u prijatelje, vlasnik je restorana u Istanbulu. Život mu pokaže svoju ružnu stranu kad njegova supruga doživi nesreću. Spletom slučajnosti upoznat će Lejlu. Haşmet Tuğcu (Mustafa Üstündağ) je bogati biznismen i prijatelj Leylinog oca. Nakon diplome kreće u poslovni život i brzo napreduje zahvaljujući svojoj čeličnoj volji. Ima i mračnu stranu, a kad se na prvi pogled zaljubi u Lejlu, traži načine da je od nje skrije. Leyla se planira udati za njega kako bi sinu osigurala bolju budućnost. Međutim, životni putevi Leyle i Alpera se presijecaju i jedna noć promijeni sve...




Godina: 2016.
Žanr: (ljubavna) drama
TV: FOX TV
Produkcija: Ay yapim
Scenaristica: Deniz Akçay
Redateljica: Mesude Erarslan
Glumci: Kadir Doğulu, Seda Bakan,
Mustafa Üstündağ..
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 22:52   #2
Tu je i ovaj iz Sudbine Bas divno,svi poznati glumci
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:09   #3
Madzit iz Fatih Harbiye je Alper?
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 00:45   #4
Da

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 13:15   #5
Maksut iz sudbine-jednom negativac uvijek negativac😆

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:08   #6
sinoc sam malo skicnula a dns cijelu pogledala i mogu rec da mi se sviđa zasad

prvo me iznenadilo kako je olako pristala na ženidbu, nadala sam se da ce se bar malo protiviti i pružat otpor kako to inace biva, ali ne

al bome mi se svidjelo kako je u trenu oducila pobjeći
tu mi je porasla u očima, ipak ima karakter

njezina frendica
kako zenska smisli plan u 2 min, svaka cast
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:14   #7
I meni se svida ova serija!Pogotovo Alper Jadnik,kad je cuo da je oteo mladenku Ali joj je ipak pomogao.A i njezina prijateljica je super,odmah je izmislila kako da pomogne Leyli da pobjegne od svadbe

Nadam se da se biti vise komentara u ovoj temi!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:15   #8
i ja se nadam
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:18   #9
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
i ja se nadam
Malo je drugacija od svih koje sam gledala.A jos su tu poznati glumci Dugo nisam vidjela Mustafu,od Milosti
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:23   #10
tako ni ja, jedino sam ga tamo gledala

Alper

joj kak nam je super, prvo gledamo lepog Kemala pa onda Alpera
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:29   #11
Ezgi je smislila dobar plan, ali ostaviti dijete onako u onom ormariću
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:31   #12
a jbg mislila je da ce biti samo privremeno dok onaj smrad ne ode, nije mogla racunat da ce ju odvest sa sobom
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:39   #13
Stvarno imamo zgodne komade u serijama,Kemal,pa Alper Ali ljepsi mi je Alper Ali nemoj zaboraviti Engina(tu je isto mrak,ko da gledam ponovno Sudbinu )I tu je mafijoz

Super je Ezgi izmislila,ali brat od Leyle ju je pratio i sad oboje moraju kod policije Nikako da Ezga dode do Leyle!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:47   #14
meni je Kemo vise moj tip al ni Alper nije za bacit
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 12:31   #15
Ja sam slučajno upalila kada je Leyla skočila Alperu u auto. Izgleda mi zanimljivo. Htjela sam još prošle godine pogledati Kadirovu novu seriju, ali evo mi sada prilike. Leyla je pobjegla od zaručnika, je li otkrila da je mafijaš ili što?
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 15:58   #16
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Ja sam slučajno upalila kada je Leyla skočila Alperu u auto. Izgleda mi zanimljivo. Htjela sam još prošle godine pogledati Kadirovu novu seriju, ali evo mi sada prilike. Leyla je pobjegla od zaručnika, je li otkrila da je mafijaš ili što?
Leyla je vidjela ruznu stranu svoga zarucnika,kad je napao jednog covjeka,pa je shvatila kakav je.
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 19:20   #17
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Ja sam slučajno upalila kada je Leyla skočila Alperu u auto. Izgleda mi zanimljivo. Htjela sam još prošle godine pogledati Kadirovu novu seriju, ali evo mi sada prilike. Leyla je pobjegla od zaručnika, je li otkrila da je mafijaš ili što?
Tako je, slučajno je izašla iz sobe u kojoj ga je čekala pa je vidjela kako ucjenjuje jednoga damora radit za njega jer mu je platio liječenje.
amor-vincit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 09:14   #18
tina 25 i amor-vincit,
hvala! Znači Hašmet je kriminalac pod krinkom dobročinitelja.

Meni je serija interesantna, ali Leylina obitelj kao karikatura, ne zna se tko je gluplji od koga.
Nije mi sjelo kako je Leylina prijateljica mogla ostaviti bebu u ormariću, pa dijete se moglo ugušiti.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:19   #19
Leylina obitelj ni meni se ne svida,nije cudo sto je Leyla prihvatila Hasmeta,jer je jedva cekala da pobjegne od njih,ali nazalost saznala sirovu stvarnost.

Tu mi najvise zanima Engin,tko je on uopce?Zasto se spetljao s Hasmetom?
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:22   #20
Ako sam jučer dobro shvatila, Engin je prijatelj od Alpera još od fakultetskih dana. A devet godina je desna ruka od Hašmeta. Po tome bi i Engin trebao biti kriminalac, ali ne izgleda mi tako.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.