Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2007., 20:48   #1
Renault Megane 1.5 dci

Ovako imam priliku kupit navedeni auto 2005. 1.5dci 82 KS Sport paket opreme ali jedini problem sto me zeza je kilometraza naime ima 113 000 km auto je od 1.vlasnika kojeg znam i to je covjek koji je veterinar i ide stalno po terenu pa zato je velika kilometraza ali ima servisnu knjizicu svaki servis radjen u ovlastenom servisu!

Auto je izvana bez ogrebotine a unutra je nov novcat!
Imo je presvlake na sjedalima pa su ko novi,tapacirung isto,volan sve je ko novo!

super izgleda ocuvan je maksimalno!
Svidja mi se linija i sve i vozam ga cesto i auto je super u voznji nisam primjetio nikakve greske sve uredno radi! fino poteze iako je 1.5 fino pteze ima 200 nm! Potrošnja po putnom kompu je 5.1 litra gradske voznje s tim da ga volim stisnut

Od opreme stvanro sve sad da ne nabrajam!

Sad su stavljene nove 4 gume, na autu je sve redovno mijenjano gledo sam u servisnoj, ima regu do 6. mjeseca, novi diskovi sve sve

Cijena bi bila 74.000 kn s placenih 5% ,rata na 7 godina bi mi bila 900kn al ga planiram vozit kojih 3 godine recimo i onda zatvorit kredit i uzet drugi!

Sta vi mislite o tome??kakva su vasa iskustva s navedenim autom??
mustang10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 21:06   #2
moj frend je kupio megana 1.4 16v 2004. god. 70000 km za sličnu lovu (10000€), ali s potpunom opremom (automatska klima, ksenoni, beskontaktna kartica (znači da je ne mora umetat u utor kad ga pali, funkcionira iz džepa, isto i za zaključavanje i otključavanje), felge, za kožu nisam siguran...).
ovaj tvoj je mlađi, dizel je, ali ima više km i dosta manje opreme pretpostavljam. to treba vagnut sad. a tu negdje je realna cijena, 9500-10000
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 21:11   #3
Kupi!
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 21:11   #4
Motor je najbolji dio auta, znam dva vlasnika koja su jako zadovoljna - motorom Nije, subjektivno, ništa slabiji nego 2,0hdi90 u mojoj 307-ici i dosta tih.

Al ja taj auto nebi nikad kupio jer mi nikako ne sjedi u vožnji - volan katastrofa, komanda gasa nervozna (manje ovaj, 1,6 benzinac je koma), mekana sjedala, guli se plastika.

Znam jednog sa oko 115.000km na kojem je krepalo sve i svašta. Uključujući zupčasti remen 3000km nakon izmjene

Tvoj izbor. Opet, za 10k eura ne znam kaj bi bolje mogel dobiti...
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 22:02   #5
Uzmi al probaj spustit cijenu još, zbog kilometraže!
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 22:04   #6
Ovisi kako je auto vožen, postoji mogućnost da turbina uskoro prdne. Ja bih recimo računao na taj trošak.
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 22:37   #7
Quote:
Grgica Mali kaže: Pogledaj post
Ovisi kako je auto vožen, postoji mogućnost da turbina uskoro prdne. Ja bih recimo računao na taj trošak.
nece riknut jer se vidi da radi auto bez problema i u voznji se super ponasa!
jedino volan se meni bas ne svidja vidim da je neko to spomenio inace plastike,sjedala,sve je novo tako da opce stanje je odlicno! Jedino sad sam se sjetio da u servisnoj knjizici na zadnjem servisu su rekli da je potrebno zamijenit lijevu i desnu sponu letve volana??
mustang10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 23:19   #8
Nemoj kupit francuza i to megana mogu ti dat broj od frenda koji ga ima 1,9 DTi mislim da ne spava noćima zbog njega... taman ga složi i ode opet u servis.....

nije da pljujem po njemu ali jeste li ga vozili jeste li probali mjenač yugo je čista kurčina'???
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 12:42   #9
kaj mislite o kupovini....

Renault Megane 1,5dci
2007 godište
Registriran do: 09 / 2010
Prijeđeni kilometri: 41000 km
Motor: diesel
Snaga motora: 63 KW

Broj vrata: 5
Boja: crna
Metalik
Vrsta pogona: prednji

Oprema:
aluminijski naplatci
3. stop svjetlo
svjetla za maglu
putno računalo
ABS
samozatezajući sigurnosni pojasevi
Zračni jastuci: vozački + suvozački + bočni
el. Podizanje prednjih stakala
upravljač podesiv po visini
servo upravljač
parkirni senzori
Klimatizacija: ručna
Autoradio: autoradio/CD/mp3
blokada motora
centralno zaključavanje sa daljinskim

cjena sitnica 11 000 Eura....
HuberRotomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 14:05   #10
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
kaj mislite o kupovini....

Renault Megane 1,5dci
2007 godište
Registriran do: 09 / 2010
Prijeđeni kilometri: 41000 km
Motor: diesel
Snaga motora: 63 KW
Imam takvoga (godište,snaga i km) i zadovoljan sam.Troši malo,grad 5-6L,otvorena cesta 4L a može i manje.Sa mehanikom i elektronikom nikakvih problema jedino pokoji cvrčak na većim neravninama.Ako težiš jurcanju onda traži dCi 105 koji je prava mjera za oko 1250 kg težak auto.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 14:26   #11
Jeb*** ti podizanje prastarih tema, vec sam napisao autoru da mu se sprema veliki servis na 120k km

Sto se tice ovog od HuberRotomat, mislim da je auto OK kupnja sto se tice pouzdanosti (provjeriti je li to pravo stanje kilometraze), sa tim motorima u tim godistima vec odavno nije bilo nikakvih problema.
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.