Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2004., 07:35   #1
Kebab

Dosta o kinezima....

Moli bih info gdje ima kebaba u zg, zapadno od Heinzlove. Znam da je bilo u Petom elementu, vise nema. Otvoren je u kiosku na Mazurancu, al nekak mi nije bas posjecen.... Prije je bilo u Tkalci na pocetku, ali nisam tam bio 100 godina, otkako se radi. Pa ako znate neki dobar? Napokon bi probao i tu klopu ponukan posjetom Grazu prije 3 tjedna, gdje u centru u svakoj, svakoj ulici ima Kebab.



Hvala.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 09:04   #2
Ima u Ciboni
Pussy Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 10:22   #3
Ima neka kebabnica kod doma sportova, tam u lancu birceva

Iskreno, meni je to goli kurac...
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 10:53   #4
istočno od heinzlove, ima na maksimirskoj, pišem samo da ne dodješ u napast i pljuneš 25kn, za ništa.
ama baš ništa ne vridi.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 11:26   #5
Jos jedan . Hvala na info. Dakle, ipak ostaje probat, ali zurit probat ne.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 11:30   #6
Ja sam probo onaj kebab kaj je bil tako pokraj ulaza u Kerum, malo niže 5. elementa i onaj kod doma sportova.
Očekival sam okej klopu, jer mi je frend koji je studirao u Manchesteru napričao divnih stvari o kebabima koje je tamo ždero. Na kraju totalno razočaranje. Nekakvo jebeno pecivo, malo onog meseka narezanog, koje je bilo pitajbogakakvo jer je sve skupa tolko slano i začinjeno da bi mogo jest i sirove gliste, a da ne skužiš i nekaj nekakvih priloga.

Onaj kod doma sportova je bio malo bolji ali svejedno, omjer dobiveno/cijena je totalno loš.

Radije na dobre ćevape.
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 11:37   #7
ma zaboravi da toga ima u zg, najedem se kebaba u italiji ili austriji, a dok ne otvori neko tamnije puti i u nas, nije to to.
i ja glasam za čevape, nemoš falit.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 11:39   #8
Quote:
Equilibrium kaže:

Očekival sam okej klopu, jer mi je frend koji je studirao u Manchesteru napričao divnih stvari o kebabima koje je tamo ždero. Na kraju totalno razočaranje.
jela sam kebab u njemackoj, austriji, turskoj, hrvatskoj i svedskoj (i jos uvijek jedem)
i toliko se razlikuje po zemljama da skoro ne mzoes istim jelom nazvat
(u hrv. sam jela u vodicama- pileci kebab i bio je MLJAC )
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 13:38   #9
Quote:
Septembar kaže:
(u hrv. sam jela u vodicama- pileci kebab i bio je MLJAC )
Kebab nije kebab ako nije od ovčetine. To je jebote, ko da da jedeš burek od smokava
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 14:28   #10
neznam di toga ima u purgerlandu ali samo moram pohvaliti zaj izum
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 17:45   #11
Ima jedan kod savskog mosta. Ciko u kamionu pravi kebab stoji kraj onog velikog ducana obuce. Znate na kaj mislim ne?
I moram priznat bome mu dobro ide
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 12:24   #12
Quote:
tilla kaže:
ma zaboravi da toga ima u zg, najedem se kebaba u italiji ili austriji, a dok ne otvori neko tamnije puti i u nas, nije to to.
i ja glasam za čevape, nemoš falit.
Ima u Maksimirskoj di je velikim slovima natpis "KEBAB", mislim stanica prije stadiona u smjeru Dubrave, lik je najbliže turcima od svih koje sam vidio u ZG.
18 kuna, uopće nije loš..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 12:35   #13
Quote:
Baklja kaže:
Ima u Maksimirskoj di je velikim slovima natpis "KEBAB", mislim stanica prije stadiona u smjeru Dubrave, lik je najbliže turcima od svih koje sam vidio u ZG.
18 kuna, uopće nije loš..
na maksimriskoj ima 2. jedan se zove mamut i mrvicu poslije maksimira, a ovaj o kojem ti pričaš u onoj novijoj zgradi gdje su samo kafići u prizemlju?
pitam jer mali koji prodaje liči u sve samo ne u turka, da nema možda neko 3?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 13:58   #14
Quote:
tilla kaže:

pitam jer mali koji prodaje liči u sve samo ne u turka, da nema možda neko 3?
Imaju dvojica u toj o kojoj pričam.. Bar su bili dok sam tam išao (nisam bio već duže vrijeme). Jedan je taj na kojeg ti misliš vjerojatno, a drugi podsječa na turčina..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 14:03   #15
Quote:
Baklja kaže:
Imaju dvojica u toj o kojoj pričam.. Bar su bili dok sam tam išao (nisam bio već duže vrijeme). Jedan je taj na kojeg ti misliš vjerojatno, a drugi podsječa na turčina..
ma može bit, imaju samo kebabe?

meni su tamo bez veze.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 14:21   #16
Quote:
tilla kaže:
ma može bit, imaju samo kebabe?

meni su tamo bez veze.
Samo kebabe! Nemaju čak ni sokove.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 14:39   #17
Quote:
Baklja kaže:
Samo kebabe! Nemaju čak ni sokove.
onda mislimo na istog, 2 vrste kebaba i adio mare.

meni su bezveze.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 16:19   #18
ja sam u zagrebu vidila da pod kebab na par mista prodaju girose - bar tako sam u Grčkoj naučila

dakle kebab bi treba bit izgledom veći tj. duži čevap

a girosi su ono narizano meso, šta se vrti na okomitoj šipki pa on to riže
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 17:15   #19
Quote:
Mljacko kaže:
Kebab nije kebab ako nije od ovčetine. To je jebote, ko da da jedeš burek od smokava
Ma da? Sto nije to mijsano meso?

Quote:
vaci kaže:
ja sam u zagrebu vidila da pod kebab na par mista prodaju girose - bar tako sam u Grčkoj naučila

dakle kebab bi treba bit izgledom veći tj. duži čevap

a girosi su ono narizano meso, šta se vrti na okomitoj šipki pa on to riže
Iako ce me neki Grk ili Turcin razbit ako ovo procita - u principu nema razlike izmedju kebaba i gyrosa (osim sto u kebab ni pod razno ne smije svinjetina, a u gyros moze).
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 18:34   #20
aaaaaaaaaaa!!
mrkva pa to je bogohuljenje


ja sam jela to u Grčkoj i meni je tu bilo jaaaako puno razlike tj. nije bilo uopće sličnosti
kebab mi je bio puno puno ukusniji

a giros ima onaj specifičan miris i cilo vrime dok se vrti se poliva onom tekućinom isl... svakako kebab a giros samo može proć
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.