Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2010., 16:15   #681
Navijao sam za SAD,ali su pošteno prošli ganci
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 27.06.2010., 16:19   #682
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
iznad sam napisao
Jonathan Mensah. ali vraća se vrlo vjerovatno Vorsah, tako da ne bi trebalo biti problema sa obranom protiv Urugvaja.
ti bokca, kolko ih je samo s tim istim prezimenima u ekipi, ko će ga znat ko je ko?!
nkwame is offline  
Old 27.06.2010., 18:09   #683
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
ti bokca, kolko ih je samo s tim istim prezimenima u ekipi, ko će ga znat ko je ko?!
Dva su Mensaha, poznatiji i stariji John iz Lyona, te mlađi, 19-godišnji Jonathan iz Udinesea. Jedan s drugim nemaju veze.
asr crew is offline  
Old 28.06.2010., 00:47   #684
Quote:
asr crew kaže: Pogledaj post
Dva su Mensaha, poznatiji i stariji John iz Lyona, te mlađi, 19-godišnji Jonathan iz Udinesea. Jedan s drugim nemaju veze.
ima tu i Ayewa, i Asamoaha (bilo ime, bilo prezime), a bome i Prinčeva.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 28.06.2010., 15:22   #685
A gdje je onaj Draman nestao? Sviđao mi se njegov stil igre, poput Olića
nkwame is offline  
Old 29.06.2010., 00:51   #686
u reprezentaciji Gane problemi sa ozljedama.
Gyan se ozlijedio na treningu, iako po njegovim riječima trebao bi biti spreman za petak. Mensah (John) ima konstantno problema sa leđima (nadam se da će biti spreman za petak), KP Boateng se ozljedio na utakmici sa USA (problem sa tetivom koljena ), a i Ayew ima manju ozljedu gležnja (on ionako ne igra protiv Urugvaja zbog žutih).
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 29.06.2010., 01:24   #687
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
u reprezentaciji Gane problemi sa ozljedama.
Gyan se ozlijedio na treningu, iako po njegovim riječima trebao bi biti spreman za petak. Mensah (John) ima konstantno problema sa leđima (nadam se da će biti spreman za petak), KP Boateng se ozljedio na utakmici sa USA (problem sa tetivom koljena ), a i Ayew ima manju ozljedu gležnja (on ionako ne igra protiv Urugvaja zbog žutih).

da, što se tiče Ayewa odmah se primijetilo da će biti problematično, kako je izgledalo nezgodno to izvrtanje stopala ja sam pomislio da bi moglo bit neko lakše uganuće , nažalost.
nkwame is offline  
Old 29.06.2010., 01:25   #688
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post

da, što se tiče Ayewa odmah se primijetilo da će biti problematično, kako je izgledalo nezgodno to izvrtanje stopala ja sam pomislio da bi moglo bit neko lakše uganuće , nažalost.
ionako ne može igrati u petak, a valjda će se oporaviti do polufinala (u slučaju prolaska).
ovi ostali mislim da će biti spremni, jedino je možda KPB mali upitnik, ali vjerujem da neće propustiti Urugvaj.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 29.06.2010., 01:45   #689
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
ionako ne može igrati u petak, a valjda će se oporaviti do polufinala (u slučaju prolaska).
ovi ostali mislim da će biti spremni, jedino je možda KPB mali upitnik, ali vjerujem da neće propustiti Urugvaj.
ma jebeš sad polufinale, o tom po tom, i to još ako ovakav žestoki Brazil bude bio....
...nego sad je povijesno bitna tekma
nkwame is offline  
Old 29.06.2010., 01:56   #690
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
ma jebeš sad polufinale, o tom po tom, i to još ako ovakav žestoki Brazil bude bio....
...nego sad je povijesno bitna tekma
zato kažem u slučaju prolaska, ipak je Urugvaj favorit
tako da se ne treba još brinuti oko ozljede Ayewa.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 29.06.2010., 13:48   #691
odbijena žalba za žuti Ayewa zbog kojeg neće moći igrati protiv Urugvaja. dobio ga je radi lo stile Torres simuliranja igrača SAD-a.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 30.06.2010., 11:02   #692
Hm, bit će zeznuto probit obranu Urugvaja pogotovo ako Ghana još prva popuši gol, nešto ala Australija, mislim da će se morat uvest netko ko može potegnut dobar udarac iz daljine a to bi trebao bit Muntari po meni iako se nije nešto pokazao do sad al mislim da sad Rajevac nema ni izbora . I morat će se pazit suđenja jer je Urugvaj bio 2 puta ozbiljno oštećen u prethodnoj tekmi protiv Koreje pa da zbog tog urugvajci ne bi imali kredit kod sudaca

a što se tiče Kingsona valjda će ga nakon onih obrana uzet kakav pošteni klub i to ne da bude samo rezerva na klupi već da se i uvježba za repku
nkwame is offline  
Old 30.06.2010., 11:10   #693
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
Hm, bit će zeznuto probit obranu Urugvaja pogotovo ako Ghana još prva popuši gol, nešto ala Australija, mislim da će se morat uvest netko ko može potegnut dobar udarac iz daljine a to bi trebao bit Muntari po meni iako se nije nešto pokazao do sad al mislim da sad Rajevac nema ni izbora . I morat će se pazit suđenja jer je Urugvaj bio 2 puta ozbiljno oštećen u prethodnoj tekmi protiv Koreje pa da zbog tog urugvajci ne bi imali kredit kod sudaca

a što se tiče Kingsona valjda će ga nakon onih obrana uzet kakav pošteni klub i to ne da bude samo rezerva na klupi već da se i uvježba za repku
meni isto nije jasno zašto njega toliko svi odjebavaju klubovi. ono, gdje god dođe ne brani.
šta se tiče udaraca iz daljine, KP Boateng ima i više nego dobar udarac. zna i on potegnuti sa 20+ metara i zapičit gol.
šta se tiče Muntarija, mislim da bi mogao početi s obzirom da ozljedu Ayewa. makar za njegovo mjesto postoji više mogućnost. mogao bi se i asamoah prebaciti na njegovo krilo, pa Appiah u sredinu itd.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.