Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2004., 11:37   #21
Quote:
Issa kaže:
os se mijenjat
ja drage volje uzimam tvoje pristice koje nitko ne vidi a ti uzmi moje trudnicko veselje - dlake po svuda
E vidis meni su dlake skoro prestale rasti u trudnoci,mozda je zbog toga sto ce biti curica(vise zenskih hormona )al zato celulit-gomilu
a ti jel znas kog je pola tvoje dete

Zadnje uređivanje SaraTroroga : 28.05.2004. at 12:09.
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 14:27   #22
Aha, isti
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 16:18   #23
Quote:
SaraTroroga kaže:
)al zato celulit-gomilu
a ti jel znas kog je pola tvoje dete
Ma uzimam i celulit samo da se dlaka rijesim.
I meni su prestale rasti na nogama, al izrasle svugdje drugdje di nisam ni znala da dlake mogu rasti

Ja nosim decka i bas zbog toliko puno dlaka smo znali da je decko i prije UZV-a
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 17:37   #24
vidis, nikada ne bih rekla da to ovisi o spolu djeteta, jednostavno mi ne bi palo napamet.. Ali, u svakom slucaju ima smisla..
Dakle, da se nadam curici?
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 17:52   #25
Quote:
Issa kaže:
Ma uzimam i celulit samo da se dlaka rijesim.
I meni su prestale rasti na nogama, al izrasle svugdje drugdje di nisam ni znala da dlake mogu rasti

Ja nosim decka i bas zbog toliko puno dlaka smo znali da je decko i prije UZV-a
Bas mi je zao
Doduse ja vec imam decaka,5 god.,ali se ne secam dlaka.
Utesno je da ti posle porodjaja sve to prodje,meni popucaju kapilari na dekolteu,a posle porodjaja prodju,valjda je i s dlakama tako
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 17:55   #26
Quote:
Desirée kaže:
vidis, nikada ne bih rekla da to ovisi o spolu djeteta, jednostavno mi ne bi palo napamet.. Ali, u svakom slucaju ima smisla..
Dakle, da se nadam curici?
Imam iz nekog casopisa proracun u zavisnosti od godina majke i meseca u kojem se desi trudnoca moze se odrediti pol
Meni se u oba slucaja slozilo,ali sam to tek procitala vec kad sam sada trudna
Au odosmo od teme
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 18:31   #27
Quote:
SaraTroroga kaže:
Au odosmo od teme
hehehe kao da je to bilo tesko... necemo vishe
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 16:24   #28
za pristice pogotovo te crvene..kaj su ubiti ko pike vise a ne pristici odi doktoru i dobit ces vjerojatno na recept nekakvu ko alkoholnu emulziju s kojim to namazes i nakon dva tjedna vise nebus nis imala. tak je meni bilo, ne znam od cega i proslo je. no mozda si alergicna na nesto, kremu ili neki materijal koji nosis a mozda su i hormoni u pitanju pa ti opet savjetujem da odes doktoru prvo.
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2005., 21:16   #29
Problematična koža tijela

ima li neki provjereni "lijek" protiv prištića pa ramenima i dekolteu

ne vide se jako (posebno kad je koža tamnija) ali sad na početku razdoblja skidanja iz zimske robe, smetaju mi

stavljala sam talk jedno vrijeme, ali nakon prvih odličnih rezultata, ponovno su se javili

stavim klindamicin i/ili ulje čajevca na one upaljene

ali ništa to nije trajno rješenje

slušam ....
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2005., 22:29   #30
Prvo moras biti sigurna da se radi o pristicima. Ja imam keratosis pilaris po rukama i ramenima, izgleda kao mali potkozni pristic ali nije.
Ja radim scrub cesto, koristim blagi gel za tusiranje i dobro namazem Cetaphilom (lagani hidratantni, ne parfinmirani losion). Ljeti ih takodjer imam puno manje i skoro su nevidljivi.
Naucis zivjeti s tim da ih kontroliras i to je to.
Kazu da je to "bolest/poremecaj" mladih i da ce nestati s godinama.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2005., 22:47   #31
Re: nečista koža - ramena i dekolte

Quote:
sunčica kaže:
ima li neki provjereni "lijek" protiv prištića pa ramenima i dekolteu

ne vide se jako (posebno kad je koža tamnija) ali sad na početku razdoblja skidanja iz zimske robe, smetaju mi

stavljala sam talk jedno vrijeme, ali nakon prvih odličnih rezultata, ponovno su se javili

stavim klindamicin i/ili ulje čajevca na one upaljene

ali ništa to nije trajno rješenje

slušam ....
nema ljeka.samo puno mazanja sa masnom kremom i suncanje.to je genetski problem i nema veze sa necistom kozom. zove se keratosis pilaris pa si nadi na netu malo o tome.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2005., 22:55   #32
ma dajte, pa nije zhena glupa....vidi razliku izmedju nechiste kozhe i prishtica ili kozhog oboljenja


odmah lupate dijagnoze...kod keratosisa promjene samo izgledaju kao prishtici, ali iz njih se nishta ne mozhe istisnuti i ne rastu.

Koliko se sjecam, sunchica ima problematichnu i kozhu lica, pa joj je vjerovatno takva i na ramenima i dekolteu.


I meni je tako bilo do prije par godina.


I da, pogorsha se ljeti...zbog znojenja i pojachanog luchenja masnoce.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 01:12   #33
licno-suncica da je pametna nebi slusala babe s foruma za tak nekaj,ocito njoj vaznoga,nego bi otisla kod dermatologa.ne kozmeticara,nego dermatologa jer ako ima pristice onda joj treba medicinska kremica a najmanje stiskanje da joj ostavi oziljke.
na nacin na koji suncica opisuje svoje kozno oboljenje je tipicno za ops od onih koji imaju ker.pil. i ja bi se dala kladiti da je to njena boljka.a ako nisi znala ima i izrazenijega i manje izrazenog pilarisa.a ako ima akne(jer akne takoder mogu biti na bilo kojem djelu tjela)onda valjda zna da ima akne pa nebi ispitivala okolo kak da ih ljeci.
suncica-otidi kod doktora ako ti je bitan izgled.samo to.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 01:15   #34
Quote:
magic kaže:
ma dajte, pa nije zhena glupa....vidi razliku izmedju nechiste kozhe i prishtica ili kozhog oboljenja


odmah lupate dijagnoze...kod keratosisa promjene samo izgledaju kao prishtici, ali iz njih se nishta ne mozhe istisnuti i ne rastu.

Koliko se sjecam, sunchica ima problematichnu i kozhu lica, pa joj je vjerovatno takva i na ramenima i dekolteu.


I meni je tako bilo do prije par godina.


I da, pogorsha se ljeti...zbog znojenja i pojachanog luchenja masnoce.
a osim toga nasmijala si me sa ovom gluposcu-valjda zena vidi razliku izmedu neciste koze i pristica i koznog oboljenja...a kaj su pristevi-nakit,jebate???akne su kozno oboljenje.tu sam expert jer to radim tak da se ja ipak malko vise kuzim u dermatologiju nego ti.inace nebi dobila license za pa ovde u usa ni dea #
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 01:19   #35
e covjece uz vas zene sam postao dr.sc za kozmetiku...jedna moja bivsa je isto tak imala i njoj je proslo nakon kaj je pocala piti E vitamin...brijem da ga je pila sa onim omega kiselinama jer ih dodaju u te kapsule...manjak soli (ili joda iz soli ) u organizmu isto zna izazvati taj efekt pa si je ona dodavala vise soli u hranu i to je valjda isto pomoglo...e sad, ako je jod u pitanju onda je mozda bolje naci neki drugi izvor zbog tlaka
monolit x is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 11:15   #36
Quote:
AFRODITA69 kaže:
tak da se ja ipak malko vise kuzim u dermatologiju nego ti.inace nebi dobila license za pa ovde u usa ni dea #

ma svaka tebi chast


keratosis pilaris su nasljedna kozhna bolest koju bi dijagnosticirao vec njen pedijatar i ona bi dobro znala shto ima do ove dobi.


akne jesu kozhno oboljenje, nechista kozha i njome uzrokovani prishtici ne. to je jednostavno tip kozhe. i to ce potvrditi svaki dermatolog.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 15:55   #37
Quote:
magic kaže:
ma svaka tebi chast


keratosis pilaris su nasljedna kozhna bolest koju bi dijagnosticirao vec njen pedijatar i ona bi dobro znala shto ima do ove dobi.


akne jesu kozhno oboljenje, nechista kozha i njome uzrokovani prishtici ne. to je jednostavno tip kozhe. i to ce potvrditi svaki dermatolog.
jest da ce potvrditi ali bogme i pripisati lijek jer je to "oboljenje"
zeno,lijecim od glumaca,modela do obicne rulje u jednom od tri najpoznatije i najexkluzivnije derm/kozmeticke klinike u srcu manhattana.valjda se oni ipak nekaj kuze...ha?

zurim sada na taj svoj isti gore opisani posao.
cao!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 16:08   #38
Quote:
AFRODITA69 kaže:
lijecim od glumaca,modela do obicne rulje u jednom od tri najpoznatije i najexkluzivnije derm/kozmeticke klinike u srcu manhattana.
sigurno imate web stranicu, kaj ne?
daj nam link!
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 16:15   #39
Quote:
magic kaže:
ma svaka tebi chast


keratosis pilaris su nasljedna kozhna bolest koju bi dijagnosticirao vec njen pedijatar i ona bi dobro znala shto ima do ove dobi.


Ponekad se kao u mome slucaju kp prvi put pojavi u 18oj, a moze se pojaviti prvi put sve negdje do 30te.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 17:22   #40
Quote:
Karmela kaže:
Ponekad se kao u mome slucaju kp prvi put pojavi u 18oj, a moze se pojaviti prvi put sve negdje do 30te.
Mislim da imas isti problem kao sto je moja sestra imala. Ne znam kako se zove.
Imala je i po licu, dekolteu ,ledjima, ramenima. Njoj je to sve jednostavno nestalo kad je rodila. A prije toga su joj pomagale neke tablete.
Moram je pitati da mi da malo vise informacija. Mada ne mora znaciti da imate isti problem.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.