Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 19:35   #781
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
prošle godine sam u toj fazi bila kodd nje..menga mi je kasnila..sve se poremetilo..mislila sam da sam trudna...ona je rekla da bih sve moralaa izbacit na šefa...izderaat se..prostačit..ali nije to point
e,glupa ti je doktorica,u tri čoška!
pa,daj nije ona jedina!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:42   #782
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
a,možda smo mi ustvari normalni,a drugi ne???

genijalni su mi ovi emotikoni!
to i ja nekad mislim
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:43   #783
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
e,glupa ti je doktorica,u tri čoška!
pa,daj nije ona jedina!
a još godina do penzije pa joj je svega dosta..kaže ona meni..joj znaš kolko mi mladih ko ti dolazi...i šta da im kažem-bježte iz ove zemlje

neki dan joj je bila muka kad me vidla.krvni nalaz dobar-zdrava sam..a simptomi za pop....
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:43   #784
ja sam ostala bez teksta,nemam kaj dodati,osim da ono kaj Perla piše,ja isto mislim,isto mi se sve dogodilo,pa je glupo ponavljati.

to je to! samo mi nije jasno kak to funkcionira,kod tebe,pocoyo,mislim na zdravstvo!
ja sam otišla kod opće prakse i rekla,nije mi dobro, dajte mi uputnicu za psihijatra, a i ona je u domu zdravlja,kat više!
a,isto tak bi i sad ,da hoču,npr. mogu tražiti i uputnicu za drugog psihijatra,npr, u nekoj od zagrebačkih bolnica,i dobila bi ju,jer imam pravo!!!!!!!!! tak i ti,i neznam jel sam ja glupa,ali ja tebe fakat ne kužim!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:45   #785
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
a još godina do penzije pa joj je svega dosta..kaže ona meni..joj znaš kolko mi mladih ko ti dolazi...i šta da im kažem-bježte iz ove zemlje

neki dan joj je bila muka kad me vidla.krvni nalaz dobar-zdrava sam..a simptomi za pop....
e,to je problem kod starih doktora,ostali su negdje u kamenom dobu,ne nadograđuju svoje znanje,a jedino kaj znaju je da ti napišu recept za antibiotik!, bježi od te babe!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:47   #786
ulovi ju na" prepad" i reci joj da misliš da imaš bipolarni! ak te pita kaj je to onda buš sigurna da je glupa!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:49   #787
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Nego što, nego nikom reći!
Osobno i kad sam najluđa, izgledam pribrano i ne želim to pokvariti sa nekom etiketom u koju ni sama ponekad ne vjerujem.
Pa Zadar je mali grad. Praktički se o svakom mogu dobiti informacije.
Pa ne znam koliko bi pomoglo da ti budući šef u nekoj selendri zna da imaš kakvu dijagnozu.
A prijateljice kad se naljute, sve saspu u lice, osim onih koje imaš od djetinjstva.


Ja sam napravila veliku grešku što pod ovim nikom pišem na ovom topiku, naime neki me forumaši iz Zadra poznaju i ako me čitaju, neki će se dobrano iznenaditi i možda prepasti i neće me gledati istim očima.
A te oči ne želim vidjeti.


Otvoreno razgovaraj s mamom i gibaj.
Mame kakve jesu da jesu su jedine i zadnje koje okreću leđa djeci.
znaš šta je njima čudno-što probam jednog pa drugog-a meni isto..i misle da je point u meni...mama mi bila rekla ma joj nemoj psihicu prkeo HZZO-a pa pisat će ti u kartonu...evo i maloprije:kažem ja-ne mogu ja s vama razgovarat o svemu jer ste subjektivni-a ona a s kim ćeš ako ne s nama...jednom smo pričali i oni kažu: svima je teško, ljudi se bore...a i tako ja lijepo s onim pitomim pogledom i očito onda druga strana misli da sam dobro-a nisam...

nekad me živo briga šta ko misli...svega mi bude puna kapa...
a istina ludnica-piše izvana a ne iznutra..

znate cure onaj vic kad dodje ludjak doktoru i doktor nacrta krug i pita što je: kaze ovaj: gola zena..dr.nacrta romb i pita što je: kaže on 2 gole zene...dr.nacrta trokut i pita što je: gola zena naopako..dr.se izdere ma sta je tebi a kaze ludjak: a sta je vama ..pa vi stalno crtate gole zene
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:51   #788
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
a,možda smo mi ustvari normalni,a drugi ne???

genijalni su mi ovi emotikoni!
Evo po ovome se vidi da si tek počela pisati na forumu i da nemaš brdo nikova.
Voliš smajliće i sve nas želiš odvesti na kavu.
K'o da sebe čitam kad sam tek došla na forum.
Ja sam sviju zvala na kavu i sa svima sam se htjela družiti.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:01   #789
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
ja sam ostala bez teksta,nemam kaj dodati,osim da ono kaj Perla piše,ja isto mislim,isto mi se sve dogodilo,pa je glupo ponavljati.

to je to! samo mi nije jasno kak to funkcionira,kod tebe,pocoyo,mislim na zdravstvo!
ja sam otišla kod opće prakse i rekla,nije mi dobro, dajte mi uputnicu za psihijatra, a i ona je u domu zdravlja,kat više!
a,isto tak bi i sad ,da hoču,npr. mogu tražiti i uputnicu za drugog psihijatra,npr, u nekoj od zagrebačkih bolnica,i dobila bi ju,jer imam pravo!!!!!!!!! tak i ti,i neznam jel sam ja glupa,ali ja tebe fakat ne kužim!
kod mene nije u istom prostoru već u Rijeci psihijatar..i kad i dobiješ uputnicu -ne možeš birat onog kojeg ti hoćeš nego kojeg ti dodijele...tako mi je bilo za psihologa -a sestra kod koje sam bila došla naručit se i koja me primila-gledala me onako-ko da ću nešto bacit u nju il pucat..to mi je ostalo upečaćeno-ta sestra-žena od nekih 55 godina možda i više...mislim da nisma izgledala kao alien
kod nas je shit-ta ambulanta je skoro izgorila-mislim u čekaoni-klupica je lagano crna-ostalo od požara..a sa stropa isto nešto crno viri...
a za nać dobrog ginekologa preko HZZO-a u Rijeci-e to je već isto mission imposible...najbolje da odem u ZG
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:03   #790
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Evo po ovome se vidi da si tek počela pisati na forumu i da nemaš brdo nikova.
Voliš smajliće i sve nas želiš odvesti na kavu.
K'o da sebe čitam kad sam tek došla na forum.
Ja sam sviju zvala na kavu i sa svima sam se htjela družiti.
a neka
popit ćemo cyber kavu
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:06   #791
ej curkice

meni su super ovi smailici...baš me razvesele..i ful ih puno ima

cool

neznam jel sam sad u histeriji
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:43   #792
E, moja pocoyo.
Htjeli smo ti pomoći, ali se tebi ne može pomoći, jer pomoć tražiš na čudan način i zbunjuješ ljude na topiku, jer se na trenutke čini da pomoć ni ne želiš..
Valjda će se nešto posložiti.
Do tad'
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:46   #793
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
E, moja pocoyo.
Htjeli smo ti pomoći, ali se tebi ne može pomoći, jer pomoć tražiš na čudan način i zbunjuješ ljude na topiku, jer se na trenutke čini da pomoć ni ne želiš..
Valjda će se nešto posložiti.
Do tad'
zašto mi to govorite...ali ja pokušavam i tražim pomoć...sva sam zbrda zdola..uopće neznam kako se posložit i otkud krenut..kad sam sva u kaosu..ja se nadam da će se nešto okrenuti..
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:49   #794
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
zašto mi to govorite...ali ja pokušavam i tražim pomoć...sva sam zbrda zdola..uopće neznam kako se posložit i otkud krenut..kad sam sva u kaosu..ja se nadam da će se nešto okrenuti..
A nije da neću pomoći, nego ne znam kako ti pomoći.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:51   #795
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
A nije da neću pomoći, nego ne znam kako ti pomoći.
jesi ti probala kad hipnozu?
dal to može pomoć stalno se kontam...
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 21:04   #796
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
jesi ti probala kad hipnozu?
dal to može pomoć stalno se kontam...
Nisam. Ali sam razmišljala da odem na hipnozu da me riješi pušenja. Čula sam nešto o tome.
Međutim sad nisam spremna da prekinem s pušenjem. Nisam još spremna, al' bit ću jedan dan, valjda.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 21:34   #797
Pocoyo, ja ti još samo mogu reći da mi se čini da ti se mozak "spržija".
Nemoj se molim te uvrijediti, samo te želim potjerati doktoru.
Meni se čini da ti je spržen više nego meni i rpxx68 skupa.
Zašto to mislim.
Ovo ti je bolest s kojom sam ja mogla pisati smislene i dobre postove i istovremeno imati slom. To će ti i rpxx68 reći, ajmo se kladiti.

Tvoji postovi nemaju smisla, ali nikakvog smisla pod milim Bogom.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 21:44   #798
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Evo po ovome se vidi da si tek počela pisati na forumu i da nemaš brdo nikova.
Voliš smajliće i sve nas želiš odvesti na kavu.
K'o da sebe čitam kad sam tek došla na forum.
Ja sam sviju zvala na kavu i sa svima sam se htjela družiti.
pa da nova sam tu! slučajno sam naletila na ovaj forum!
ali mi je baš drago,da jesam.
inače volim smajliće! a kaj se tiče kave stvarno nebi imala niš protiv!
vjeruj mi,nikad nisam upoznala drugog bipolarca,i mislim da bi to baš bilo zanimljivo!

inače kad sam u,kak ja velim u plus fazi,tj. maničnoj,onda volim sve, a u drugoj fazi se skrivam,doslovno,ne pričam,ne komuniciram uopće,bježim od ljudi,to mi je koma pogotovo na poslu. sad mi se zadnjih mjeseci tolikom brzinom izmjenjuju faze,da više ne mogu sama sebe pratiti.

jel se tebi događa da zaboravljaš kome si kaj rekla ili obečala,pa kasnije te druge kriviš, da lažu i da to ti sigurno nisi rekla ili napravila!?
nickove nemam namjeru mjenjati,ili kaj već,tu sam di jesam,i volim se dopisivati s tobom i pocoyo! i to je to!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 21:45   #799
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Nisam. Ali sam razmišljala da odem na hipnozu da me riješi pušenja. Čula sam nešto o tome.
Međutim sad nisam spremna da prekinem s pušenjem. Nisam još spremna, al' bit ću jedan dan, valjda.
je,i ja pušim ko turčin! i baš mi je fino,i neču prestati! hahhahahahahh
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 21:51   #800
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
je,i ja pušim ko turčin! i baš mi je fino,i neču prestati! hahhahahahahh
To i moja doktorica kaže.
Žena puši k'o turčin.
Puši u ordinaciji dok priča sa mnom. Katastrofa.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.