Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2012., 20:29   #1
Promjena zupčastog Polo 1.4 TDI 2003.g.

bok dečki, došlo vrijeme za promjenu seta zupčastog. U Zubaku za materijal i ruke traže 2 200 kn, to je nekaj sniženo jer oni imaju takve akcije za starije aute. Jel to okej cijena? Nešto sam gledao po raznim forumima i moze se naći jeftinije, al jebiga, ovlašteni je garancija i zbog 100-200 kn ne bih htio riskirati kod nekog nepoznatog.
No, ukoliko netko zna nekog povoljnog provjerenog majstora slobodno preporučite
odurni_gad is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 20:41   #2
Mislim da postoji posebna cijena dijelova za 4+ godina star auto, a još se radi o ovlaštenom. Mislim da cijena nije prevelika
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 20:56   #3
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mislim da postoji posebna cijena dijelova za 4+ godina star auto, a još se radi o ovlaštenom. Mislim da cijena nije prevelika
da, to je tih 2 200 kn, akcija za 4+
mislim da je prije ljeta bila neka akcija čak za 1 800 kn
odurni_gad is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 21:23   #4
Meni se čini ok, plus 2 godine garancija na dijelove i nadam se godinu dana garancija na posao.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 01:19   #5
Svakako za odradit u servisu... al eto u toj cijeni ti nije micro remen nit antifriz.....
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 12:32   #6
Quote:
RENT-A-IDIJOT kaže: Pogledaj post
Svakako za odradit u servisu... al eto u toj cijeni ti nije micro remen nit antifriz.....
Još kad mu nadoliju tekučinu za vjetrobran , nema šanse da im iziđe iz servisa s manje od 3000 Kn
Neno2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 15:18   #7
jos trebas promijeniti klinasti remen i recimo anteifriz to ti je dodatno 400 kuna
energy2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 16:46   #8
Quote:
energy2 kaže: Pogledaj post
jos trebas promijeniti klinasti remen i recimo anteifriz to ti je dodatno 400 kuna
Ne zaboravi njegov natezač koji SAM toliko dođe originalan..
Staviš zamjenski remen contitech a natezač Ina..
Vwovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:06   #9
raspitaj se ti malo bolje...sto tocno "sadrzi" ta ponuda..
__________________
"Znate da ste ostarjeli kad se sagnete da zavežete cipelu, a onda razmišljate što biste još mogli napraviti dok ste tamo dolje."
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 23:47   #10
daj nemojte me jebat sad

piše ovako: Zupčasti remen (set) i pumpa za vodu s ugradnjom

jel ima netko da je već mijenjao zupčasti u toj akciji "4+" ?
odurni_gad is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 00:20   #11
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
daj nemojte me jebat sad

piše ovako: Zupčasti remen (set) i pumpa za vodu s ugradnjom

jel ima netko da je već mijenjao zupčasti u toj akciji "4+" ?
Dakle tu nedostaje antifriz,klinasti remen i njegov natezač da bi veliki servis bio zadovoljen.Naravno uz izmjene filtara kojima je vrijeme za izmjenu ,a to sam znaš kada...
A inače kolega rent ti je meštar u ovlaštenom tako da ako itko zna on je taj..
Vwovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 00:21   #12
tako je lijepo pise, ali to nije sve sto se mjenja (mislim, moze biti, ali.... ) micro remen ti jos ide, natezac micro-a(preporuka), 5lit antifriza.. i siguran sam da sam jos neku "sitnicu" zaboravio... kasno je ipak
__________________
"Znate da ste ostarjeli kad se sagnete da zavežete cipelu, a onda razmišljate što biste još mogli napraviti dok ste tamo dolje."
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 00:31   #13
Klinasti remen se mijenja, zatežač ne ako je dobar. U 99% slučajeva se nikada ne mijenja.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 08:25   #14
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
daj nemojte me jebat sad

piše ovako: Zupčasti remen (set) i pumpa za vodu s ugradnjom

jel ima netko da je već mijenjao zupčasti u toj akciji "4+" ?
Ja 2x, već sam pisao ovdje. Prošle godine u 12.mj Fabia SDI =22xx kn.
Ove godine u proljeće Octavia II TDI = 1856kn.

U oba slučaja set zupčastog, vodena pumpa i mikroremen.
Sve u Štasniju (od nedavno su ovlašteni i za VW).
SCHNITZER is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 19:55   #15
Natezač micro remena netreba mjenjat jer to traje vječno... samo se moze iznmjeniti rola ako je loša... Natezaču može naštetit ako blokira remenica alternatora pa su onda vece vibracije i s vremenom pukne natezač il bloka alternator

Antifriz je nekih 70kn 1.5l, tebi trebaju 3l i ostatak ide obična voda..
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 20:00   #16
danas zvao i lik me uvjerava da za moj model 1.4 TDI cijena nije čak ni 2200kn nego 1650 kn i da za te pare dobivam apsolutno sve što ide pod zamjenu zupčastog remena

ALI

od danas nova situacija s polićem

propišalo mi, citiram, "crijevo koje ide od glave motora do malog kilera"

curi onak, na pola sata gradske vožnje oko pola litre vode. Odvezao sam auto do servisa da slože ponudu i počelo je krasno;

"to crijevo košta 70 kn , bilo bi potrebno promijeniti zaijeniti i jos ova dva crijeva, ona isto koštaju 70-80 kn i dvije litre antifriza"

....da bi završilo ovako

"ima tu dosta posla kod zamijene, crijeva se trebaju naručiti, to bi vas sveukupno rad i materijal izašlo 1350 kn"


zupčasti moram, tu nema zajebancije, cijenom sam čak ugodno iznenađen.
Ali ovo s crijevima...

jbt pa tu su ruke skoro soma

ja bi sad najradje uzeo crijeva od njih i otišao nekom da mi složi,ali oni crijeva tek trebaju naručiti. Tokić nema, zvao sam. Krešo nema. Koga zvati?
jel bi to mogao Pasarić imati?
odurni_gad is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 20:58   #17
Odi kod/nazovi Pasarića u Šibice i pitaj pošto su creva. Garantirano su bolja od originala. Ako slučajno nema (a sumnjam da nema) napravit će ih po uzorku za smješne novce. Isto tak ne znam da ima i jedno crevo na tom motoru koje ne možeš sam promjeniti. Kad već mjenjaš - operi i sistem hlađenja (da ne bude ko na temi sa Meganom).

Sad za prvu pomoć i par dana - skini čep sa ekspanzione posude I NE DIVLJAJ S AUTOM.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 20:59   #18
Pitaj na otpadu.
martin1410 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 23:17   #19
čep ak nije na posudi tuda mu iscuri jos brže...

cjev do kabine i okolna crijeva.. a da tebi mozda necuri nafta i nagriza ta crijeva?
Cijena za zupčasti je fer... a taj ilk 4cil tdi imaju iste djelove sto se tiče zupčastog....

Ako ces sad naljevat g12 ilitiga antifriz.. onda il nemoj sad ljevat il im reci da ga sačuvaju pri izmjeni zupčastog remena....
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 18:40   #20
Quote:
RENT-A-IDIJOT kaže: Pogledaj post
čep ak nije na posudi tuda mu iscuri jos brže...

cjev do kabine i okolna crijeva.. a da tebi mozda necuri nafta i nagriza ta crijeva?
Cijena za zupčasti je fer... a taj ilk 4cil tdi imaju iste djelove sto se tiče zupčastog....

Ako ces sad naljevat g12 ilitiga antifriz.. onda il nemoj sad ljevat il im reci da ga sačuvaju pri izmjeni zupčastog remena....

e vidiš, kad si već spomenuo naftu! prije 2 mjeseca mi je napuklo crijevo od nafte i zašpricalo gadno, stao sam odmah i sam to zamijenio,zategnuo i sad je ok,sve suho oko tog crijeva. Jel moguće da je nafta koja je tad špricala grickala to crijevo?

Baš danas je problem sa curenjem antifriza riješen, otišao sam na servis u kvartu, dečki su imali crijevo ,zamijenili i sve ok, ne curi više. I to za smiješne novce (najveća razlika u odnosu na ovlašteni je razika u cijeni satnice).

ALI

zvali su me da mi kažu da bi bilo potrebno promijeniti natezač kanalnog remena. Rekoh jebiga, mjenjaj....nije strašna cifra. I zamjene oni to, zamjene i crijevo, naliju antifriz, ali sad kad upalim auto osjeti se smrad. Ne znam kako bih to opisao, kad sam dignuo haubu nosom sam pokušao locirati izvor smrada, ne znam...meni se činilo da baš smrdi s tog novog zatezača...možda je to moja paranoja. U vožnji se ne osjeca.

(zašto im to odmah nisam rekao? zato kaj je mlađi brat podignuo auto sa servisa jer sam ja putovao s posla doma,a oni rade do 17h).

Što bi to moglo smrdjeti? Inače, maknuli su onu spužvu koja je oko motora, na toj spužvi je svega bilo, kapne ulje, pa ona nafta koja je špricala...ne znam, možda kak su ju čupali van pa je "prašina" od spužve letjela po motoru i sad smrdi kad je na vrućem
odurni_gad is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.