Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2014., 15:23   #5101
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Umješanost u što točno?
U što točnu su se Rusi umješavali?
Da nisu Rusi instruirali policiju na Majdanu?
Konkretno se odnosilo na prisluskivanje.


Da ti odgovorim i za ono prije kad si pitao koji su to "ruski aktivisti" na zapadu?
https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/sp...m-talijem.html

Ili mislis da se bave samo terorizmom/politickim likvidacijama dok se groze financiranja raznih udruga i medija koji nicu kao gljive poslije kise?
(razni advansi i slicno)
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Old 07.02.2014., 15:23   #5102
Quote:
ryann__ kaže: Pogledaj post


nisu izbori ni odrzani a vec vladu sastavljaju? kako rece ono ambasadorica: ' klicko ne moze u vladu'

i to ameri...

a radi se o ukrajini

ovo ulazi u antologiju konjusarske misli 21 stoljeca.

nadmasio si forumasa collinsa


Što ćeš, Ukrajinci vole Ameriku i Rusiju, pa se obraćaju za pomoć svojim idolima, da im pomognu u borbi za vlast.
Kanzas is offline  
Old 07.02.2014., 15:24   #5103
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Merkelica iskaljuje svoje frustracije na Balkanu i balkanskim čelnicima :P
Merkelica provodi ono što se trebalo provesti, lustraciju u ex komunističkim zemljama. I zbog toga je volim.
quadzilla is offline  
Old 07.02.2014., 15:26   #5104
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Merkelica provodi ono što se trebalo provesti, lustraciju u ex komunističkim zemljama. I zbog toga je volim.
Jedna stara Talijanka [ bila je bez mirovine stjecajem dogadjaja ] mi je rekla da ona voli Musolinija.
Kad sam je upitao
-Zasto
ona mi je odgovorila
-Uveo je u Italiji mirovinu.
__________________
Forumas Deere ne postoji za mene
znanost2000 is offline  
Old 07.02.2014., 15:44   #5105
Evo, ipak se javila robinja Merkelica:

http://news.yahoo.com/moscow-accuses...5785--spt.html

Bijesna je zbog istupa jedne frustrirane žene u menopauzi, a koja se odaziva na ime Victoria Nuland...

Prvo je doznala da je njeni prijatelji Amerikanci prisluškuju. Doznala je to zahvaljujući Rusima koji du dali azil Snowdenu, a potom je čula kako se američka zamjenica državnog tajnika israla po EU... I ovo drugo je zahvaljujući Rusima jer je snimanje tog razgovora njihovog uma i umijeća djelo...

Sve u svemu, sada se zna kakav je u suštini washintonski režim, nije njima do nikoga, već do njih samih i njihove dobrobiti, a neamerikanci mogu ginuti u milijunima... Isto tako, već sutra će otirati noge od krupnog Klička kao da se radi o zadnjem govnu...

Dalje, u političko su ropstvo stavili EU, a koja je suštinski po svemu od njih superiornija, no dozvolila je da se stvari tako razviju...

U konačnici, kakav je to riječnik koji koristi ženturača Nuland? Pa za takve izraze se i na ovom forumu dobivaju kartoni! Tipično kočijaški, a svi oni koji su mislili kako preko bare imaju nekakvu kao gospodu, sada znaju da tamo gospodari smeće!

Istina jest jedna i jasna kao dan. Aktualni su prosvjedi djelo SAD-a, što tvrdim od prvog dana, a ne nikakva sranja koja navode neki tu rusofobi i glupani... Ukrajinska vlast sada zna da su u stvari pod agresijom iz inozemstva i uvjeren sam kako su se stvari u Kijevu i Moskvi dobro izdogovarale, te kako ćemo biti svjedoci zanimljivih događaja čim završi aktualna olimpijada u ruskom Sočiju.
flumen-day is offline  
Old 07.02.2014., 15:45   #5106
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=jW1WDbDX7wE

Ajme meni glupače, kaže ona da su Rusi snimili ovaj razgovor i pustili u javnost i da je to kršenje zakona? Ahahahhaa a prisluškuju cijeli svijet, hahahahaha, kakvi debili, kakva glupača ajme meni.

Svjetska blamaža USA.


Pogledajte video, ispekli su je na živo.
quadzilla is offline  
Old 07.02.2014., 15:48   #5107
Kučka od Nulandice se oslonila na svoj turbo kriptirani telefon, a ispala je ne samo ona koja je izblamirala svoju tzv. državu, a u suštini korporaciju, već je i sebe kompromitirala sa ogavnim rječnikom...

Dokaz koliko se jedna sila na umoru - neutemeljeno osilila...
flumen-day is offline  
Old 07.02.2014., 15:51   #5108
Rusi zadnjih godinu dana UBIJAJU amere na geostrateškom planu.

Vladimir Vladimirovič Putin. Ne rađa se svaki dan.
quadzilla is offline  
Old 07.02.2014., 15:54   #5109
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post
Ali ih je puno (svi) do prije 3 posta negiralo bilo kakvu rusku umijesanost.

Sada se raspravlja o opravdanosti te umijesanosti, sto je veliki napredak za raspravu.
Da ti pojasnim, prisluškivanje Amerikanaca nije miješanje u Ukrajinske poslove, posebno kada su upravo Amerikanci oni koji se miješaju u Ukrajinsku unutarnju politiku..

Amerikanci nisu Ukrajinci, ako to nisi do sada primjetio.
The Avenger is offline  
Old 07.02.2014., 16:03   #5110
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Potpuno je u pravu i podržavamo je, kao i uvijek. Očito je da EU bez Amerikanaca ništa ne može riješiti, pa ni postaviti novu vlast u Ukrajini. Jatsenjuk je bolji izbor za premijera od Klička.
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Pa biti će izbori, ovdje se samo dogovara kako će sadašnja oporba na njima nastupiti i tko će biti kandidat za premijera, kako zbog nejedinstva ne bi ponovno izgubili izbore. Očito nisu dovoljno sposobni sami se organizirati pa im Amerikanci pomažu.
Zanimljivo je da se ne spominje "kandidiranje" nego pripadnost ili ne "toj vladi".

Zanimljivo je da i sam u prvo citiranom upisu spominješ "postavljanje" nove vlasti u Ukrajini, a nikako kandidiranje i demokratske izbore, što govori o tome kako stvarno shvaćaš to "kandidiranje" o kojem govoriš u drugo citiranom upisu.
The Avenger is offline  
Old 07.02.2014., 16:19   #5111
Quote:
ryann__ kaže: Pogledaj post
znaci ukrajini u zapadnim ambasadama sastavljaju vladu

kao da to nismo prije znali

dakle nista od demokratskog odlucivanja gradjana, slobode, civilizacijskih tekovina, europskih vrijednosti

ukrajina sa ovim klaunovima i formalno postaje banana republika, kolonija

kako se osijecaju ovi na kijevskom trgu pretvorenom u djubretiste !?
Kako ništa od izbora. Bit će izbora.
To nije upitno, Amerikanci neće zabranit izbore.
Samo žele da oni budu ti koji će odlučititi tko će pobjediti na izborima
sunshinestar is offline  
Old 07.02.2014., 16:23   #5112
Quote:
znanost2000 kaže: Pogledaj post
Jedna stara Talijanka [ bila je bez mirovine stjecajem dogadjaja ] mi je rekla da ona voli Musolinija.
Kad sam je upitao
-Zasto
ona mi je odgovorila
-Uveo je u Italiji mirovinu.
Hitler je gradio auto-ceste.


Što Amerikanci misle izgradit u Ukrajini?

osim svojih bazi i nekih "rakethin štitova" ?


Možda neki novi Gvantanamo
sunshinestar is offline  
Old 07.02.2014., 16:52   #5113
Citam od posta napisanog od FD pa dolje do dna i vraca mi se optimizam da ce svijet ipak biti visepolaran...da Amerikancima nece uspiti rasturati Rusiju.
A Europa?
Hoce li se osamostaliti ili biti vjecni americki satelit?
__________________
Forumas Deere ne postoji za mene
znanost2000 is offline  
Old 07.02.2014., 16:57   #5114
hahaha kako sad Amere prže Ruski mediji

https://www.youtube.com/watch?v=Amd4...e_gdata_player
Konev is offline  
Old 07.02.2014., 17:05   #5115
Quote:
The Avenger kaže: Pogledaj post
Da ti pojasnim, prisluškivanje Amerikanaca nije miješanje u Ukrajinske poslove, posebno kada su upravo Amerikanci oni koji se miješaju u Ukrajinsku unutarnju politiku..

Amerikanci nisu Ukrajinci, ako to nisi do sada primjetio.
Jos gore, onda je to mijesanje u americke poslove.
Znaci spijuniraju Ameriku, ubijaju po Londonu, ali zato bivsu koloniju Ukrajinu niti da bi pogledali ?

Ponavljam, vise ne pobijate cinjenicu da je Rusija upletena, sada samo tu upletenost pokusavate prikazati u vama odgovarajucem kontekstu.

To ispada malo nezgrapno, jer ste eto do prije 5 postova tvrdili kako se Rusija uopce ne mijesa.

Svaki prijelaz je pomalo tezak.
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Old 07.02.2014., 17:07   #5116
Ovo mi je malo tesko prevesti na engleski
REUTER
U.S. diplomat plays down leaked call; Germany's Merkel angry
(Please note, this story contains obscene language in paragraph 5) | Video
http://www.reuters.com/news/world

Mi se Hrvati sami sebi ismijavamo - mi smo Balkanci itd - zato jer su nam drugi takvo misljenje nametnuli.
Mi Hrvati smo super, mi smo civilizacija naspram Amerikanaca
Ako americki diplomati koriste ovakvi rjecnik oni su ostali na razini ono sto su uvijek bili "divlji zapad".
" Divlji Zapad" s vojnim bazama po Europi i zeljom da zagospodare svijetom
Rusija im je zadnja smetnja ako pane Rusija cijeli svijet je njihov.
__________________
Forumas Deere ne postoji za mene
znanost2000 is offline  
Old 07.02.2014., 17:26   #5117
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Vladimir Vladimirovič Putin. Ne rađa se svaki dan.
ali se srećom bar nekada rodi!!!
divizija is offline  
Old 07.02.2014., 18:21   #5118
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post
Jos gore, onda je to mijesanje u americke poslove.
Znaci spijuniraju Ameriku, ubijaju po Londonu, ali zato bivsu koloniju Ukrajinu niti da bi pogledali ?

Ponavljam, vise ne pobijate cinjenicu da je Rusija upletena, sada samo tu upletenost pokusavate prikazati u vama odgovarajucem kontekstu.

To ispada malo nezgrapno, jer ste eto do prije 5 postova tvrdili kako se Rusija uopce ne mijesa.

Svaki prijelaz je pomalo tezak.

Prva stvar?
Kako možemo biti sigurni da su to napravili Rusi?
A ne recimo ukrajinske sigurnosne službe?
Ili recimo Amerikanci- nekakav Snowden?
sunshinestar is offline  
Old 07.02.2014., 18:54   #5119
Eto, domino-efektom, "Ukrajina" se uvaljala i u BiH (Tuzla, Zenica) ... možda je stvarno nužna defragmentacija Ukrajine i BiH bez obzira tko ju je izazvao.
Zapad i Istok će, na tim područjima, iscrtati nove granice ... kad tad.
(za BiH, "to" bi, u konačnici, značilo nestanak tj. podjela na srpski i hrvatski dio a Bošnjaci bi ostali u svojim sadašnjim kantonima sa visokim stupnjem autonomije)

Zadnje uređivanje arthura : 07.02.2014. at 18:59.
arthura is offline  
Old 07.02.2014., 18:56   #5120
Rusi, nema tko drugi pristup takvoj tehnologiji prisluskivanja i da jos njihovi mediji prvi objave.
Zanimljivije je u cijeloj prici kako iako se drze po strani da su ipak zbog Ukrajine odali kako uspjesno prisluskuju Amere - ocito im nije bas tako svejedno, ovo je veliki ulog.
AndrejX is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:11.