Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2007., 00:26   #1
Sandale - sa ili bez hulahopki?

kupila sam danas ove cipele za onu tockastu haljinu. i nekako mi je glupo nosit ovo na hulahopke. ali sta cu ako naglo zahladi u svibnju? s ovim vremenom nikad ne znas. uglavnom, probala sam ih na ove sitne mrezaste a mislim se da li da uzmem obicne hulahopke boja noge bez onog sirokog ruba. mozda bi na to bolje islo. ajmo, da cujemo vasa misljenja







Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 00:29   #2
Ja se fakat ne kuzim u stikle, ali meni ovo izgleda sasvim u redu.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 01:17   #3
meni je ovo ok, a najlonke se jedva primjete svakako...
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 01:22   #4
Meni je lipše bez najlonki...Puno lipše!Ali u slučaju da zahladi može proći i sa najlonkama!
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 01:33   #5
dobro, nije da te ove najlonke neznamkak griju ako i zahladi, mislim da je to vise pshiholoski efekt. ali meni je lijepo sa njima, dapace izjednace teksturu noge i zato mi to uvijek igleda ljepse
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 02:09   #6
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
dobro, nije da te ove najlonke neznamkak griju ako i zahladi, mislim da je to vise pshiholoski efekt. ali meni je lijepo sa njima, dapace izjednace teksturu noge i zato mi to uvijek igleda ljepse
pa i da obucem hulahopke na ovo, opet ne mogu neke ne znam kako debele. izgledalo bi grezo. i da, ako bude dovoljno toplo, obuc cu ja to na bosu nogu i ponijet kutiju flastera.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 13:07   #7
moja majka je kupila u nekom butikicu u zg-u, na malesnici, preeedobre najlonke na kojima se savovi ne vide, noge izgledaju kao da nemas najlonke, vec da si lagano preplanuo! svi su me pitali, a od kud takav ten, a kak to da nemas najlonke ... ne znam koja je marka, ali raspitaj se za takve!
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 13:07   #8
moja majka je kupila u nekom butikicu u zg-u, na malesnici, preeedobre najlonke na kojima se savovi ne vide, noge izgledaju kao da nemas najlonke, vec da si lagano preplanuo! svi su me pitali, a od kud takav ten, a kak to da nemas najlonke ... ne znam koja je marka, ali raspitaj se za takve!
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 13:50   #9
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
moja majka je kupila u nekom butikicu u zg-u, na malesnici, preeedobre najlonke na kojima se savovi ne vide, noge izgledaju kao da nemas najlonke, vec da si lagano preplanuo! svi su me pitali, a od kud takav ten, a kak to da nemas najlonke ... ne znam koja je marka, ali raspitaj se za takve!
al ja nisam iz Zg. a mogu pogledat od Polzele, Jadrana, Calzedonie i tako. onda to nema niti onaj sav na rubu prstiju - onaj tanki? koliko sam te ja razumila, nema? onda su to odlicne hulahopke
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 14:48   #10
najbolje je na najlonke koje nemaju sav na prstima ali sretno ti bilo s trazenjem takvih jer ih ja nisam nasla.
ovo s mrezastima nije lose ali meni mrezaste carape pasu ako je odjeca minimalistizam, ako je puno boja ili je odjeca "jaca" onda mi ne idu mrezaste.
bosa noga je uvijek dobar odabir.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 19:41   #11


imaš isti radijator ko ja
alexia vespertine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 19:54   #12
Quote:
alexia vespertine kaže: Pogledaj post


imaš isti radijator ko ja
ma odlicno a ja mislila da je netko napisao nesto pametno. morat cu pogledat te hulahopke, al imam dojam da ja to u Splitu necu nac. eventualno one sa savom na rubu, pa onda stavit sav ispod nekako. ne znam. al nabit cu zuljeve samo takve - tako mi i treba kad sam kupila cipele na knap, iako sam na nekom drugom topiku pisala svasta protiv toga.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 20:04   #13
ja sam takve sandale/cipele nosila usred zime na bosu nogu; bilokakve hulahopke na takvu cipelu mi ne idu. doduse ja sam svoje nosila na tajice i hlace a ne na haljinu.
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 20:24   #14
Možeš slobodno nosit i s hulahopkama i bez. Ove mrežaste su preslatke imam iste
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:27   #15
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
moja majka je kupila u nekom butikicu u zg-u, na malesnici, preeedobre najlonke na kojima se savovi ne vide, noge izgledaju kao da nemas najlonke, vec da si lagano preplanuo! svi su me pitali, a od kud takav ten, a kak to da nemas najlonke ... ne znam koja je marka, ali raspitaj se za takve!
Jel se pls možeš raspitat kak se zove dućan?
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:30   #16
ove mozes i bez i sa.tipicna prelazna cipelica.samo ne na jako svijetle hulahopke ili guste...a posto je haljina na tocke...onda se malo smrzavaj pa imaj bez.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:20   #17
lijepe su...sviđa mi se peta-bez najlonki.yap
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:55   #18
pa rekoh vec prije, ja cu ih nosit bez najlonki ako bude dovoljno toplo. al morat cu ih malo razgazit. nekako.... i znam da na ovo idu bež tanke najlonke. nisam niti mislila neke debele kricave obuc.
ali usred zime na bosu nogu??? ni u ludilu.... brrrr....
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 00:25   #19
Ne znam za hulahopke, ali cipelice su mi lijepe .
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 00:31   #20
Quote:
enigma kaže: Pogledaj post
ja sam takve sandale/cipele nosila usred zime na bosu nogu; bilokakve hulahopke na takvu cipelu mi ne idu. doduse ja sam svoje nosila na tajice i hlace a ne na haljinu.


kako tvoji bubrezi ovih dana?

on topic:bas slatko izgledaju s tim carapama
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.