Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2022., 10:14   #1
Trač vol. 30 - Začepi lampu, razumiješ me?!

Trač vol. 29


Zar zena mora skociti na lomacu pored muza da se ljudi uvjere da ga voli?
Places tjedan dva, zbrojis se zbog djeteta, izadea iz kreveta i ides dalie...zivot ide dalje, bol potisnes, pustas ju u trenucima kada si sam...jer u suprotnom ili slizbes u depresiju ili postanes ljudima napamet.
Da jos cvili na insta dobila vi vec nick pettyniki
vjutro is offline  
Old 29.06.2022., 10:16   #2
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
Zar zena mora skociti na lomacu pored muza da se ljudi uvjere da ga voli?
Places tjedan dva, zbrojis se zbog djeteta, izadea iz kreveta i ides dalie...zivot ide dalje, bol potisnes, pustas ju u trenucima kada si sam...jer u suprotnom ili slizbes u depresiju ili postanes ljudima napamet.
Da jos cvili na insta dobila vi vec nick pettyniki
Mooolim?
Crnina i dugi rukavi najmanje godinu dana, izlaženje iz kuće samo kad je baš neizbježno
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Old 29.06.2022., 10:18   #3
reklamiranje tretmana za lice nije posao
a i gledajući šta je naopravila od face žena je antireklama
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 29.06.2022., 10:21   #4
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
reklamiranje tretmana za lice nije posao
a i gledajući šta je naopravila od face žena je antireklama
jel ju netko angažirao za to? je!
jel dobila neke pare? valjda je !

e, onda je posao...
lex cat is offline  
Old 29.06.2022., 10:22   #5
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
ako bi joj glavni prioritet trebao biti da sebe i kcer pribere na hrpu psihicki i emocionalno?

vjerujem da treba lovu, nemam bolju ideju sto bi drugo mogla raditi, al meni je ovo bas najkrivlje moguce. meni. a vi kako hocete.
A što ona drugo da radi?
Kažeš i sama da nemaš ideju.
Zajebala se jer je zanemarila voditeljske angažmane, nije joj bilo za silu raditi. No, prošlost se vratiti ne može.
Ostala je bez svih prihoda nenadano.

Jedini način da se, kako kažeš, pribere na hrpu je da iskoristi instagram i krene zarađivati.
Shvati da je to reklama, tekst koji nije napisala ona i namješten osmijeh.
Odradila je par sati za 10+ k kn. Vrlo vjerojatno će je sad i drugi angažirati.

Uostalom, o čemu pričamo? Muž joj je umro na drugoj ženi. On je time dokazao koliko poštuje Nikolinu.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 29.06.2022., 10:23   #6
vama je isto vratiti se polako na posao i koliko-toliko normalan zivot nakon sto vam umre partner i slikati se s naslovom "pofriskala sam se i spremna sam za ljeto"? oke.

eno miletica se razapinje da nije odzalovao u 3-6 mjeseci a nikipiki je nakon 2 spremna za novi zivot i novu srecu.

vec sam napisala da kuzim da valjda treba lovu i posao, ali da ne vjerujem da ne postoji bolja stvar za prodati/reklamirati u ovom trenutku.

ako ce krenuti u influencerice, trebao bi joj netko tipa tomice da joj daje savjete i usmjeri je.

al dobro, ocito je samo meni to cudno pa slobodno pljujte dalje. dopustila sam si dati misljenje, to je sve.
countrywoman is online now  
Old 29.06.2022., 10:24   #7
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
vama je isto vratiti se polako na posao i koliko-toliko normalan zivot nakon sto vam umre partner i slikati se s naslovom "pofriskala sam se i spremna sam za ljeto"? oke.

eno miletica se razapinje da nije odzalovao u 3-6 mjeseci a nikipiki je nakon 2 spremna za novi zivot i novu srecu.

vec sam napisala da kuzim da valjda treba lovu i posao, ali da ne vjerujem da ne postoji bolja stvar za prodati/reklamirati u ovom trenutku.

ako ce krenuti u influencerice, trebao bi joj netko tipa tomice da joj daje savjete i usmjeri je.

al dobro, ocito je samo meni to cudno pa slobodno pljujte dalje. dopustila sam si dati misljenje, to je sve.
da, jer isto je raditi i naci novu jebaljku
lex cat is offline  
Old 29.06.2022., 10:26   #8
Quote:
lex cat kaže: Pogledaj post
jel ju netko angažirao za to? je!
jel dobila neke pare? valjda je !

e, onda je posao...
sviranje kurcu
više bi zaradila prodajući svoje prljave čarape

mada, da
tip je umro na kurvi
nije mu trebala ni doći na sahranu

njoj je sad glavno da izvuče što više love na konto tog braka i to je to
ali ne vjerujem da će uspjeti bog zna šta osim da evenntualno podmiri dugove

na instagramu su joj publika uglavnom drkadžije koji joj pišu da bi je jebali
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 29.06.2022., 10:27   #9
Quote:
lex cat kaže: Pogledaj post
da, jer isto je raditi i naci novu jebaljku
govorim o iskljucivo vremenu "potrebnom" za zalovanje.
countrywoman is online now  
Old 29.06.2022., 10:30   #10
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
govorim o iskljucivo vremenu "potrebnom" za zalovanje.
a, eto, ti i Niki pijete kavu, pa znaš da ne žaluje
lex cat is offline  
Old 29.06.2022., 10:35   #11
Country, nije se ovdje Miletiću sralo kad se vratio svom poslu u Mostu. Život ide dalje, računi ne pitaju , a bome je i stoput lakše kad si ispuniš vrijeme.
.nastaviti raditi i pokazivati javno novu žensku (za koju se priča da je postojala i dok je zakonita bila živa), nije isto. Plus, ne sramoti jednako djecu i obitelj pokojnice onaj tko nastavi zarađivati za kruh, i tko tak brzo javno ljubi drugu.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 29.06.2022., 10:53   #12
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Ja već danima živim u uvjerenju da je na ovim fotkama u badicu podguzna Lana
I ja sam to mislila kakva Zlipa od cca 178cm.
Naravno bez filtera i fotošopa, vjerujemo joj na riječ

Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
vama je isto vratiti se polako na posao i koliko-toliko normalan zivot nakon sto vam umre partner i slikati se s naslovom "pofriskala sam se i spremna sam za ljeto"? oke.
Pa kako da ona drugačije hitno nabavi koju tisuću za režije i dnevne potrebe? Žena je bez lipe u džepu već više od mjesec dana
Vjerojatno je već isposuđivala šta je mogla od koga i šta da radi sad, da kao Vlatka strpljivo čeka da joj head hunteri iz Falkensteinera pokucaju na vrata i zamole je da dođe radit za njih?

Ovo je vjerojatno bilo najbrže šta je mogla naći, obzirom da sumnjam i da ima nešto puno veza i kontakata.
S tim da ova fotka s cvijetnim vijencem je mislim neka stara fotka a ona mi je jedina problematična tu.
Da nema te fotke ne bi to tako nespretno izgledalo za jednu frišku udovicu.
non velour is offline  
Old 29.06.2022., 10:54   #13
Ček!? Šta se body positivity odnosi samo na debljinu ili prihvaćanje tijela kakvo je bez obzira na boju, dimenzije, izrasline, udubine, dimenzije i sl? Jer ova Zlipa se još nedavno hvalila ugradnjom nove 2 silikončine u sise, a to i nije neki body positivity prema definiciji pokreta. Prihvatiš da nemaš sise ko šta si prihvatila da imaš celulit.

Da je prava bodi pozitivuša, lipo bi se slikala kakva je, bezsisna celulitnjava tuljčica. Ove iskonske pripadnice takve stvari navodno ne jebu ni 2%, blago im se.
Chibuky is offline  
Old 29.06.2022., 11:06   #14
Zlipa je radila sise, suzila nos, ne znam jel usne i obraze dirala?

Ima svako pravo govoriti o prirodnoj ljepoti, šta ti je.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 29.06.2022., 11:10   #15
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
govorim o iskljucivo vremenu "potrebnom" za zalovanje.
mislim da je vrijeme potrebno za žalovanje luksuz privilegiranih. računi ne pitaju žališ li ili ne.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 29.06.2022., 11:11   #16
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Country, nije se ovdje Miletiću sralo kad se vratio svom poslu u Mostu. Život ide dalje, računi ne pitaju , a bome je i stoput lakše kad si ispuniš vrijeme.
.nastaviti raditi i pokazivati javno novu žensku (za koju se priča da je postojala i dok je zakonita bila živa), nije isto. Plus, ne sramoti jednako djecu i obitelj pokojnice onaj tko nastavi zarađivati za kruh, i tko tak brzo javno ljubi drugu.
sorite ako ne preciziram dovoljno. referirala sam se samo na "procesiranje", nevezano u koju svrhu. naravno da ne usporedjujem njih dvoje i ista drugo jer veze nema.

Quote:
non velour kaže: Pogledaj post

Pa kako da ona drugačije hitno nabavi koju tisuću za režije i dnevne potrebe? Žena je bez lipe u džepu već više od mjesec dana
Vjerojatno je već isposuđivala šta je mogla od koga i šta da radi sad, da kao Vlatka strpljivo čeka da joj head hunteri iz Falkensteinera pokucaju na vrata i zamole je da dođe radit za njih?

Ovo je vjerojatno bilo najbrže šta je mogla naći, obzirom da sumnjam i da ima nešto puno veza i kontakata.
S tim da ova fotka s cvijetnim vijencem je mislim neka stara fotka a ona mi je jedina problematična tu.
Da nema te fotke ne bi to tako nespretno izgledalo za jednu frišku udovicu.
e pa ovo, te slike. onak, daj nemojte te tri ili koliko ih je vec s cvijecem i pucenjem. ima jedna s cijelim licem, vidi se da je sredjena, izgleda ozbiljno i dostojanstveno s hintom smijeska i nade, pa ajd.

vec sam prije napisala da komentiram opcenito kako ja dozivljavam. moze biti da sam jedina na kokosinjcu, zk, forumu a mozda i na cijelom svijetu. al eto, misljenje, svak ga ima, jel.

stavit cu si disclaimer u potpis: zelim sve najbolje sevki, niki, (pa cak i) vlatki al to me nece sprijeciti da ih komentiram.
countrywoman is online now  
Old 29.06.2022., 11:13   #17
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
ovaj ...
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Nije ona njega odjebala nit pustila sam tak na miru.

Nadimak je super
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Baš sam se htjela ubaciti. Da Sonja Dvornik ispala faca
Mjesecima se ponižavala di je stigla radi bezveznog pimpeka.
Ispricavam se, vi onda znate bolje i vise

Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Ovo sam negdi vec vidila prije misec dva .. mislim da je bilo prije nego sta je postala udovica, ali sada su objavili.
.... spremna sam za ljeto .. krajem 6.miseca ici radit ikakve tretmane znas da ne smis na sunce par tjedana, pogotovo posli ovog vucaranja u medijima sa Grofom niti dva miseca od kada je izgubila muza ...ne vjerujem da je sada isla reklamirat tretmane ima precih stvari.
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Old 29.06.2022., 11:21   #18
Aj, bogvas, lik odapeo na kurvi, bilo bi više za zgražat se da je ucviljena udovica, nego da se naslikava na grobu u badiću
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Old 29.06.2022., 11:31   #19
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Ja već danima živim u uvjerenju da je na ovim fotkama u badicu podguzna Lana
I ja.

Super su mi kad operiraju sve što se da operirati, nafilati i sl. i onda body positivitiy/no filter spika.

PRIJEDLOG NAZIVA za novi chat: Začepi lampu, razumiješ me!!!
asdfgh is offline  
Old 29.06.2022., 11:39   #20
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post


Ovo sam negdi vec vidila prije misec dva .. mislim da je bilo prije nego sta je postala udovica, ali sada su objavili.
.... spremna sam za ljeto .. krajem 6.miseca ici radit ikakve tretmane znas da ne smis na sunce par tjedana, pogotovo posli ovog vucaranja u medijima sa Grofom niti dva miseca od kada je izgubila muza ...ne vjerujem da je sada isla reklamirat tretmane ima precih stvari.
Prema fejsu ordinacije izgleda da je snimano 25.06.


Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
I ja.

Super su mi kad operiraju sve što se da operirati, nafilati i sl. i onda body positivitiy/no filter spika.

PRIJEDLOG NAZIVA za novi chat: Začepi lampu, razumiješ me!!!
Začepi lampu
non velour is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.