Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2007., 10:39   #21
super izgleda s najlonkama samo daj ofarbaj noktiće u neku crvenu nijansu

to je mrak
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 17:18   #22
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
super izgleda s najlonkama samo daj ofarbaj noktiće u neku crvenu nijansu

to je mrak
pa di bas crvenu? to mi je pre...... uocljivo ma inace ne volim crveni lak na mojim noktima.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 17:29   #23
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
pa di bas crvenu? to mi je pre...... uocljivo ma inace ne volim crveni lak na mojim noktima.
meni je to bash šik

onda stavi neki mliječni ili nesto. meni zenska noga nije lijepa ako nema nekog laka na noktima
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 20:38   #24
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Kod nas vidim te "peep toe" cipele (te sa otvorom gore za prst-dva) nose sada na strample, jer je navece prohladno. Ali te sto sam vidjala sa stramplicama nisu ovako otvorene kao tvoje, vec cisto gore za prst-dva.
Ja nisam za strample ispod otvorenih cipela/sandala, ali na ovoj slici i ne izgleda tako lose.
Ako moras - obuci, ne izgleda odbojno, ali bolje bi bilo bez icega.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 21:18   #25
lak za nokte bi malo poboljsao situaciju a i bolje bi bilo takve cipele nositi bez carapa
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 10:35   #26
bez charapa, sa tamnim lakom.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 10:41   #27
Jedino što mi je gore vidjeti na ženi od otvorenih prstiju u najlonkama je oguljen crveni lak na noktima.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 10:45   #28
Ma, mozes nositi najlonke, samo one koje nemaju oznacene prste ili, nedaj Boze, pete.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 13:42   #29
bez, sve ostalo je
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 13:43   #30
a Boze, zatucane li nacije.. i kako cemo krenuti dalje kada klonirane cure nose samo ono sto je na naslovnici Glorie in..?
ovome ama bas nista ne fali. dapace, sexy je. Ne slusaj ziheraske nepoznavatelje mode.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 13:45   #31
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Jedino što mi je gore vidjeti na ženi od otvorenih prstiju u najlonkama je oguljen crveni lak na noktima.
potpisujem... pricekaj ljeto
ukratko ako ti trebaju hulahopke jos nije vrijeme za te cipele
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 13:48   #32
može na mrežaste/čipkaste čarape koje nemaju označene prste. ne zaboravi na nokte u oba slučaja.
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 13:51   #33
Quote:
Kruska kaže: Pogledaj post
može na mrežaste/čipkaste čarape koje nemaju označene prste. ne zaboravi na nokte u oba slučaja.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 13:53   #34

Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 13:54   #35
eto.. sve sam rekla.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 13:58   #36
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
eto.. sve sam rekla.
čarape loše kvalitete na prvoj, i to su još pune bez uzorka ( a daj pogledaj ju cijelu u obzir) a na drugoj bi ja samo ful tamniju nijansu
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 14:25   #37
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post

Da li je ovo trebao biti prikaz da strample mogu ici na otvorene cipele ili je trebao biti prikaz kako grozno izgledaju strample na otvorene cipele?

Na ovoj prvoj slici najvise u oci upadaju te bretele od grudnjaka sto vire iz haljine, a ocito je nesto zvanicno u toku, ne ide kuci s plaze - koja koma. Strample se i ne vide.

Drugu ne bih ni komentarisala, mogla je i priglavke obuti na tako otvorene sandale.
Cinjenica je da neko obican takav prodje kroz grad bio bi popljuvan, da je to neka Hr zvjezdica takodje bi bila popljuvana, ali cim je neko iz inostranstva odmah je to ok i to treba kopirati...

Pojma nemam ko su cure na slikama, mada nekako slutim da bih trebala znati (ova druga mi djeluje poznato).
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:34   #38
ma mogu se isfurat hulahopkice na te otvorene prstiće
al fakat bi trebalo malo nokte naglasiti nekim npr. zagasitim crvenim lakom za nokte, odi npr kod pedikerke pa nek ti ona lijepo nalakira

bila sam neki dan u nami na trgu (govorim za zagreb) i baš je neka žemskica pitala za hulahopkice bez tog zadebljanja/crte i teta joj je ponudila nekakve, brijem da su jadranove bile, pa eto probajte u jadranu pitat
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 21:30   #39
da, kupila sam danas u Calzedonie hulahopke bez onog debljeg ruba, ali ipak imaju onaj sav. to se stavi ispod pa se nece vidit. 8 dena su i isto takve ima i u Jadran-a.
dobila sam puno odgovora i misljenja ovde. trebali bismo referendum napravit.
i da, naravno da cu nalakirat nokte. ja uvijek nalakiram nokte ako obucem neke cipele da se oni vide al nece bit crveni, vec vjerojatno bijeli.
sta se tice slika ovih gore, ona prva na one bez hulahopke je ok - jedva se vide one hulahopke. ona druga slika - ja se ne bi usudila izac iz kuce onakva.
inace, ako budem oblacila hulahopke, mislim da cu ipak obuc one mrezaste, ka sa slike (ono su dokoljenke, al imam onakve iste i hulahopke isto od Calzedonie). ma ove od 8 den ce puknit cih ih obucem. je i ja svasta kupujem....
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 23:10   #40
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Da li je ovo trebao biti prikaz da strample mogu ici na otvorene cipele ili je trebao biti prikaz kako grozno izgledaju strample na otvorene cipele?

Na ovoj prvoj slici najvise u oci upadaju te bretele od grudnjaka sto vire iz haljine, a ocito je nesto zvanicno u toku, ne ide kuci s plaze - koja koma. Strample se i ne vide.

Drugu ne bih ni komentarisala, mogla je i priglavke obuti na tako otvorene sandale.
Cinjenica je da neko obican takav prodje kroz grad bio bi popljuvan, da je to neka Hr zvjezdica takodje bi bila popljuvana, ali cim je neko iz inostranstva odmah je to ok i to treba kopirati...

Pojma nemam ko su cure na slikama, mada nekako slutim da bih trebala znati (ova druga mi djeluje poznato).
Slažem se sa svakom rečenicom
btw ova cura na drugoj slici je Olsenica. S groooznim hulahopkama (i još gorim sandalama)...stvarno ne znam kako je mogla takva izać iz kuće
__________________
★Boyz★
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.