Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2008., 23:40   #41
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Ovdje ima toliko "za dlaku" situacija (mala usred orgazma, nisu čuli, vibrator, blah) da je neobično da nije iz špazje uletio Keanu s pljucom i viknuo "What do you do, hot shot, what do you do?!"


nda..Hrvatska pita.Ipak malo sofisticiranija i naprednija od američke.Tamo su se služili nekim pitama.Kod nas prvo pa dildo.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 27.04.2008., 23:41   #42
Quote:
Sunshine007 kaže: Pogledaj post
Neka joj tvoja frendica kaže sve što se ima reći o zaštiti ako već nije, jer ne vjerujem da se mala od sad pa do 18. više neće ševiti. Užas, ali sve češće - klinci u osnovnoj umjesto da puše iza škole poskrivećki cigarete pod odmorom kako smo mi radili, oni puše kite...
s ovim se slazem u potpunosti. al smatram da je tu neki gadan propust u odgoju i odrastanju te male koji je rezultirao sexualnom devijacijom,i to nije da se ona samo malo prerano razvila,nego je tu problem puno dublji..to bi neki bolji psihoanaliticari mogli dobro objasnit i nac korjen problema cija je posljedica taj njen promiskuitet.
jer nije prirodno u tim godinama imat takav nagon i do te mjere.. jos dok sam ja bila u tim god,bilo je takvih curica(puno manje nego danas),al nijedna od njih nije bila psih stabilna,nit normalna,nit je dobro zavrsila..
cesto su u najmanju ruku patile od nedostatka paznje,osjecaja manje vrijednosti,manjka ljubavi..i jedino u tim trenucima kad bi 'zadovoljavale'nekog frajera bi se osjecale korisne,zeljene i malo bi im se digo ego..
tako da bi se ta zena trebala malo konzultirat s psiholozima gdje je taj propust..
mozda samo zato sto joj je falio otac u odgoju..nek si bar malo freuda prouci,ako nista dr..
noire1. is offline  
Old 27.04.2008., 23:43   #43
Quote:
_Anchy_ kaže: Pogledaj post
On njoj s vibratorom, a ona njemu drka i liže! ( mala dobro razvijena, mengu dobila s 11, dobre sise, guza). Kad su shvatili mali se oblekel na jen dva i . A moja frendica ostala bez riječi skoro se onesvijestila, ja ostala bez riječi, ma nema kaj. Mala je zbrisala u sobu, a Nataša ( prijateljica) i ja smo ostale u kuhinji dok ju nisam malo smirila. Zamolila me da ostanem s njom taj dan da ne misli na svoju kćer i njezin sex. I sad kaj da napravi kćer joj ima 13!!!
Pa ajde sad mi vi komentirajte i recite kaj bi vi napravili.
caramba!, današnji klinci ... šta bih napravila? Kad bih došla k sebi od šoka (može biti svatko liberalan koliko hoće, ali upast djetetu u pol seksualne radnje je trauma i za dijete i roditelja, jedni ne žele uhvatiti a drugi biti uhvaćeni ) vjerojatno bih provjerila drži li do prezervacije svog zdravlja. Spriječiti ju očito ne mogu, jel, pa onda se makar treba pobrinuti da ne bere sifilise, aidse i trudnoće. Trinaest godina je VRLO MALO, a nijedno žensko ne želi sa 34 godine biti b a b a!
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 27.04.2008., 23:45   #44
Quote:
_Anchy_ kaže: Pogledaj post
Evo jedan dan srela sam prijateljicu u gradu. Nismo se vidjele oko tjedan dana jer je ona bila na putu. Super smo si frendice makar je ona podosta starija od mene. I evo sjele mi na kavu malo i počele razgovarati. I došle malo na temu o njezinoj kćeri. Evo kćer joj ima 13.g. A njezina priča je klasika. Srela super tipa za jednu noć ( imala je 20, na faksu) , poševili se i evo ona zatrudnjela, a tip zbrisal kad veliš keks. I kaj sad da napravi ona zadržala dijete. I sad joj kćer ima 13.g, znači ona 33. Evo da se mi sad vratimo temi. I razgovaramo mi sve super. Sad dođe ona na ideju da idem malo do nje, kupila novi stan itd. I dobro idemo mi. Dođemo do zgrade, pa do vrata i sad ona traži ključ nikako da ga nađe. Meni sad malo bilo čudno, čula sam nekakve čudne zvukove, pa sam mislila valjda kod susjeda. Našla je ona ključ, otključala, i mi uđemo unutra kad ono !!! Zatekle smo njezinu kćerkicu kak ima ( da se lijepo izrazim ) spolni odnos!!! Našla nekog dečka valjda iz škole ( kao da su oni već skupa ). Ali stvar je u tome da oni najprije to još nisu ni shvatili da smo mi ušle, jer joj se mama trebala danas kasnije vratiti doma! Evo da bi bilo još bolje oni su to radili s vibratorom. On njoj s vibratorom, a ona njemu drka i liže! ( mala dobro razvijena, mengu dobila s 11, dobre sise, guza). Kad su shvatili mali se oblekel na jen dva i . A moja frendica ostala bez riječi skoro se onesvijestila, ja ostala bez riječi, ma nema kaj. Mala je zbrisala u sobu, a Nataša ( prijateljica) i ja smo ostale u kuhinji dok ju nisam malo smirila. Zamolila me da ostanem s njom taj dan da ne misli na svoju kćer i njezin sex. I sad kaj da napravi kćer joj ima 13!!!
Pa ajde sad mi vi komentirajte i recite kaj bi vi napravili.
kako majka ostavlja dijete od 13 samo doma i to na nekoliko dana?????

to je čak i kažnjivo

zamoliti da ne misli na kčer i na njezin sex
nego na šta je trebala misliti u tom trenutku u trenutcima, mjesecima , godinama prije i poslije....

po meni ta žena nije sposobno odgajati svoje dijete...

i čije bio vibrator....mamin? dečkov? dečkove mame?
__________________
.
lana10 is offline  
Old 27.04.2008., 23:46   #45
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Slomio bi joj ruku sa pajserom.
Gledao Lock stock & two smoking barrels ? Scenu mlaćenja s gumenim penisom od pola metra sad si me prvo na to asocirao...
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.

Zadnje uređivanje Göttspöđä : 28.04.2008. at 00:00. Reason: gender reassignment gosn. Batemana
Göttspöđä is offline  
Old 27.04.2008., 23:46   #46
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Slomio bi joj ruku sa pajserom.
mami da, kčeri ne, nju je majka već dovoljnon uništila
__________________
.
lana10 is offline  
Old 27.04.2008., 23:46   #47
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
caramba!, današnji klinci ... šta bih napravila? Kad bih došla k sebi od šoka (može biti svatko liberalan koliko hoće, ali upast djetetu u pol seksualne radnje je trauma i za dijete i roditelja, jedni ne žele uhvatiti a drugi biti uhvaćeni ) vjerojatno bih provjerila drži li do prezervacije svog zdravlja. Spriječiti ju očito ne mogu, jel, pa onda se makar treba pobrinuti da ne bere sifilise, aidse i trudnoće. Trinaest godina je VRLO MALO, a nijedno žensko ne želi sa 34 godine biti b a b a!
napokon dobro zboris.
potpisujem.
Lacky Luck is offline  
Old 27.04.2008., 23:49   #48
Stvarno gadna situacija...a mislim da je jedino rješenje razgovor...duuuuuuuuuuuugi razgovor....a i tako dalje će opet raditi po svom...
__________________
di-power.com Jednostavna internet zarada bez ulaganja sa kompletnim objašnjenjima
carmaniac is offline  
Old 27.04.2008., 23:53   #49
moja teta je zatrudnila sa 14, rodila sa 15, a sigurno se jebala sa 13, a to je bilo prije 50 godina. sjećam se svoje osnovne i kad su se cure počele muvati sa starijim dečkima.

ništa specijalno, djeca se jebu. je malo zajebano ako si debil i misliš da su djeca mali aseksualni anđelčići koji se igraju barbikama i autićima do 28-e, pa nađeš vlastitu kćer da je seksualno aktivna u 13-oj, ali najveća glupost bi bila stvarati frku oko toga.
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:56   #50
Quote:
Sunshine007 kaže: Pogledaj post
Neka joj tvoja frendica kaže sve što se ima reći o zaštiti ako već nije, jer ne vjerujem da se mala od sad pa do 18. više neće ševiti. Užas, ali sve češće - klinci u osnovnoj umjesto da puše iza škole poskrivećki cigarete pod odmorom kako smo mi radili, oni puše kite...
dok si ti pušio cigare, frendice su pušile kite, a ti si bio dovoljno glup da to ne skontaš. klinke su se oduvijek jebale.
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:58   #51
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
moja teta je zatrudnila sa 14, rodila sa 15, a sigurno se jebala sa 13, a to je bilo prije 50 godina. sjećam se svoje osnovne i kad su se cure počele muvati sa starijim dečkima.

ništa specijalno, djeca se jebu. je malo zajebano ako si debil i misliš da su djeca mali aseksualni anđelčići koji se igraju barbikama i autićima do 28-e, pa nađeš vlastitu kćer da je seksualno aktivna u 13-oj, ali najveća glupost bi bila stvarati frku oko toga.
sory trinaest godina nije baš normalno za sex i sexualno istraživanje ni sada ni prije 50 godina, niti to baš rade djeca sada i prije tako normalno....

ne igraju se ni autićima ni barbikama, počinju istraživati, ali ne na ovaj naćin

ja se opet pitam koja mama ostavlja djete od 13 nekoliko dana i noći samu doma???????
__________________
.
lana10 is offline  
Old 27.04.2008., 23:58   #52
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
kako majka ostavlja dijete od 13 samo doma i to na nekoliko dana?????

to je čak i kažnjivo

zamoliti da ne misli na kčer i na njezin sex
nego na šta je trebala misliti u tom trenutku u trenutcima, mjesecima , godinama prije i poslije....

po meni ta žena nije sposobno odgajati svoje dijete...

i čije bio vibrator....mamin? dečkov? dečkove mame?
samohrana majka, alo jebote. da ju vodi sa sobom na put? i da, bježanje je pravi put
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:58   #53
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post


nda..Hrvatska pita.Ipak malo sofisticiranija i naprednija od američke.Tamo su se služili nekim pitama.Kod nas prvo pa dildo.
Da, šteta što su stara lijepa imena po cvijeću prestala biti popularna, ime kao što je "Ruža i kita" je garancija blockbustera.
TrashHarvester is offline  
Old 27.04.2008., 23:58   #54
a to s vibratorom govori kolko je mala poremecena,kad MAMINU igracku(vjerojatno rabljenu)gura u ta mjesta..hm,moze li bit nastranije..
a sto se tice sexual edukac izmedju mame i kceri..ni meni moja stara nije jednu rijec rekla vezanu za sex,pa mi do dan danas nije palo napamet izvodit takve performanse,a starija sam vise od 10god..
noire1. is offline  
Old 28.04.2008., 00:01   #55
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
samohrana majka, alo jebote. da ju vodi sa sobom na put? i da, bježanje je pravi put
alo jebo ja tebe...

ni samohrana ni mnogohrana ne smije ostaviti djete samo, ne kakaj zato kaj je samohrana ne opravdava je da je neodgovorna,
__________________
.
lana10 is offline  
Old 28.04.2008., 00:02   #56
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
neobično da nije iz špazje uletio Keanu s pljucom i viknuo "What do you do, hot shot, what do you do?!"
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 28.04.2008., 00:02   #57
Quote:
noire1. kaže: Pogledaj post
a to s vibratorom govori kolko je mala poremecena,kad MAMINU igracku(vjerojatno rabljenu)gura u ta mjesta..hm,moze li bit nastranije..
a sto se tice sexual edukac izmedju mame i kceri..ni meni moja stara nije jednu rijec rekla vezanu za sex,pa mi do dan danas nije palo napamet izvodit takve performanse,a starija sam vise od 10god..
može mater koja ostavlja dildaće po kući na dohvat ruke
__________________
.
lana10 is offline  
Old 28.04.2008., 00:03   #58
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Hm...Zanimljiva metoda.....Njome bi sigurno postigla željeni rezultat....

Pretpostavljm da nisi mama jer ovakvim metodama odgoja ne bi pretjerano napredovala u usađivanju moralnih vrijednosti, percepcija sexualnosti i ostalog kod djeteta.
Aha...ti bi pričala s njom nakon šta bi oprala vibrator? Objašnjavala bi joj stvari za koje je ona ionako sigurna da ih zna bolje od tebe...?Već se jebe okolo ali ti živiš u uvjerenju da bi te poslušala kad bi joj ti rekla 'pec, pec'?
To se ne sredi u jedan dan.
To se sredi batinama. Nabijanjem osječaja srama.
Kaznom i odvajanjem od interneta i društva.
Dva dana bunta i kazne.
Treći dan prijateljski pristup. I tad pričate. I tad tek ona počima da sluša, kad je slomljena, kad je proša bijes, i kad je sama bez utjecaja okoline. Ako treba na bolovanje, i 3 dana nema u školu, ali doć do toga da hladne glave SLUŠA. Cilj toga je razumjevanje, povjerenje, prijateljski odnos i neko rješenje situacije. Ili odustajanje od sexa ili kontracepcija.

Nikad nije kasno. Triba samo pogodit metodu.

Krivit ženu da je fulala u odgoju?
Falila je, ali mi živimo u drugoj eri sada a toga nismo ni svjesni.
Iskreno...ne znam bili mi palo na pamet da pričam s ditetom od 11 godina o sexu...virujem da ne bi

Ja sam uvik za priću i razgovor. Ali batine su batine. Bar jednom. Ne zbog boli, nego zbog srama. Ali to je trebalo napravit odma. Sada ipak samo razgovor ostaje.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 28.04.2008., 00:05   #59
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
alo jebo ja tebe...

ni samohrana ni mnogohrana ne smije ostaviti djete samo, ne kakaj zato kaj je samohrana ne opravdava je da je neodgovorna,
s 13 god nisi bas tolko malo dijete da nemos bit sam doma.ja sam od 1.osnovne sama doma,stara mi je samohrana pa mi nikad nije tako nesto palo na pamet..
ako neko to oce odradit odradice bez obzira da li ima prazan stan na raspolaganju..postoje i dr mjesta..
noire1. is offline  
Old 28.04.2008., 00:07   #60
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
sory trinaest godina nije baš normalno za sexi sexualno istraživanje ni sada ni prije 50 godina, niti to baš rade djeca sada i prije tako normalno....
ma jebote seks, kao da pričamo o nanošenju smrtnih ozljeda. djeca uživaju, rade im hormoni. to šta ti misliš da je ponašanje tvog kruga ljudi norma za cijelokupno čovječanstvo kroz cijelokupnu povijest ne umanjuje činjenicu da žene spolno sazrijevaju u dobi u kojoj se to dešava i oduvijek se dešavalo.
Aphex is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger