Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2011., 22:09   #2001
ja tražim oftamologa u zg, studentica sam...može i preko uputnice i privatno nešto dobroga za preporučiti ...molim hitno..
cat deluxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 23:25   #2002
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
Koga biste preporučili (poliklinika, doktor...) za jedan detaljan pregled ramena? Puno hvala..
pretpostavljam, rame te boli, preskače or sth? ako si iz zagreba, odi na rebro u glavnu zgradu desno, tamo su specijalisti za kosti.
catty is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 23:27   #2003
Quote:
cat deluxe kaže: Pogledaj post
ja tražim oftamologa u zg, studentica sam...može i preko uputnice i privatno nešto dobroga za preporučiti ...molim hitno..
na uputnicu - rajko kordić, rebro.ili bilotko drugi na rebru.
catty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 09:38   #2004
Quote:
Jednostavna kaže: Pogledaj post
svi koji traže dobrog privatnog oftalmologa u Zagrebu najtoplije preporučam da pod svaku cijenu ne idu Dr Vukasu u njegovu očnu polikliniku u Ilici

za one novce koje tamo privatno ostavite nećete dobiti ono što tražite i ono što vam treba, a imate želju za boljim i kvalitetnijim sveukupnim tretmanom!
Ja se slažem sa tobom. Nemojte ići kod dr Vukasa u njegovu očnu polikliniku. Meni taj doktor nije vidio da imam rupturu na periferiji mrežnice i rekao je da dođem na kontrolu za godinu dana. Sva sreća da sam potražila drugo mišljenje i hitno sam morala ići na laser u bolnici. Još sam preko vikenda morala mirovati, a dr Vukas nije uopće pogledao periferiju mrežnice iako sam rekla koje sam probleme sa vidom imala.

Zadnje uređivanje prilika : 13.02.2011. at 09:45.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 09:44   #2005
Meni je puno pomogao dr. za leće i da nije bilo ovog foruma i ovog doktora ja stvarno ne znam kako bi prošla. Iako je od toga već prošlo godinu i pol dana. Žao mi je da se dr. za leće više ne javlja tu na forumu. Ja opet nisam sigurna za neke stvari vezane za oko i rado bi ga pitala. Stvarno je super doktor.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 10:51   #2006
Osobno mogu preporučiti - stomatolog u Velikoj Gorici - Ivana Kožulj dr.dent.med. - izvrsno radi i vrlo je strpljiva. Stoga puno roditelja dovodi svoju malu djecu kod nje. Više informacija vjerojatno možete dobiti na njenom web, a mislim i na facebook stranici.

@catty - što se tiče ramena, ja sam išla u polikliniku Ligament u Domu sportova kod dr. Bućara. Bila sam zadovoljna
ivanavelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 15:40   #2007
ginekolog

Ja tražim nekog dobrog ginekologa/ginekologicu na području Pule... Pa, ako netko ima nekoga za preporučiti, neka se javi
Danaide is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 17:09   #2008
pozdrav !

traži se dobar ginekolog u karlovcu. muški. preporuke?
__________________
Sjedni, pet !
ćelavo_pile is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 18:27   #2009
Molim preporuku za dobrog stomatologa u Splitu i okolici?
Riječ je o navlakama za zube i slični estetski popravci.
Hvala!
katekit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 20:35   #2010
Quote:
catty kaže: Pogledaj post
pretpostavljam, rame te boli, preskače or sth? ako si iz zagreba, odi na rebro u glavnu zgradu desno, tamo su specijalisti za kosti.
Jep... hvala na preporuci!
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 21:21   #2011
bol u skočnom zglobu

Imam problem u lijevom skočnom zglobu...na momente mi nešto preskoči i tako jako boli da šepam, a onda se smiri i mogu normalno hodati...i tako na periode. Ne znam kome se u Splitu obratiti. Molim pomoć? Hvala
buba-švaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 14:18   #2012
Quote:
MKK3 kaže: Pogledaj post
također, oni koji traže oftalmologa, izbjegavajte dr. MILANA PAVIĆA čija je ordinacija u Španskom, Slavka Batušića 17.

možda jest dobar doktor, ali meni danas nije puštao ruku ili koljeno s time da sam mu svako malo govorila da se makne, dobila sam besplatnu terapiju koja inače košta, prepotstavljam, poprilično puno; pričao mi je kako skladni brakovi postoje (uz primjer Kalembera i Ane Rucner) unatoč razlici u godinama (on 52, ja 19), govorio mi kako sam prekrasna i slične gluposti, pozvao na kavu sutra i poljubio u obraz dok sam na očima imala ono za provjeru vida tako da ga nisam mogla vidjeti.

pola sata kasnije sam došla s momkom i uz malo naguravanja i psovki zaprijetila da ću mu upropastiti ordinaciju.
Koji kreten, tuži ga!!. Inače je on šarlatan i prevarant, al da je perverzan...
Ček on je tebi iz čista mira počeo pričati o razlici godina, kao ti si mlada i počeo te ljubit i dirkat. Trebala si ga udarit nekim aparatom tamo i obavezno mu razbiti ordinaciju
Nadam se da nisi platila pregled
Pozdrav
Lent11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 22:50   #2013
pozdrav!
tražim dobrog oftamologa u Rijeci!
molim vas preporucite mi nekog dobrog!
hvala!
 
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 11:59   #2014
Poliklinika Svjetlost

koliko sam uspjela vidjeti,nema otvorene teme o poliklinici svjetlost. postavila sam pitanje na topicu o lecama i zdravstvenom sustavu, ali voljela bih cuti misljenje svih vas (koji mozda trenutno ne posjecujete te teme).

dakle, zanima me koliko ste zadovoljni uslugama i cijenama u poliklinici svjetlost?!
ja sve vise razmisljam otici tamo na pregled ali nisam jos 100% sigurna jer financijska situacija mi trenutno nije najbolja (vjerujem ni vecini vas), a u bolnici izgleda da me ne shvacaju bas 'ozbiljno' nego me pregledaju i posalju kuci iako ja tvrdim da nesto nije u redu.

unaprijed hvala
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 14:08   #2015
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
koliko sam uspjela vidjeti,nema otvorene teme o poliklinici svjetlost. postavila sam pitanje na topicu o lecama i zdravstvenom sustavu, ali voljela bih cuti misljenje svih vas (koji mozda trenutno ne posjecujete te teme).

dakle, zanima me koliko ste zadovoljni uslugama i cijenama u poliklinici svjetlost?!
ja sve vise razmisljam otici tamo na pregled ali nisam jos 100% sigurna jer financijska situacija mi trenutno nije najbolja (vjerujem ni vecini vas), a u bolnici izgleda da me ne shvacaju bas 'ozbiljno' nego me pregledaju i posalju kuci iako ja tvrdim da nesto nije u redu.

unaprijed hvala
jako sam zadovoljna
idem kod njih od 2002. i riješili su me problema s konstantnim upalama očiju
u vinogradskoj i na rebru su mi rekli da pretjerujem

e da, nosim leće već više od pol života...
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 22:46   #2016
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
u vinogradskoj i na rebru su mi rekli da pretjerujem
slican slucaj kod mene.. hvala puno na info
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 22:49   #2017
Evo, ja sam hitno morao napraviti pregled, doznao sam to u zadnji cas i nazvao sam, rekao da mi je hitno i ugurala me izmedju 2 pacijenta doktorica iz navedene poliklinike, u roku 15 min sam dosao i sve obavio, platio i to normalnu cijenu, svaka im cast......radilo se o pregledu vida....
Lazy-King is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 11:44   #2018
Doktorica/doktor opće prakse u Runjaninovoj?

Pozdrav,
Mijenjam adresu ,tražim samo da budu normalni,da nemoram izvlačiti svaku riječ i uputnicu.
Hvala unaprijed,
__________________
Mjesec je izronio poput meduze mokre od zlata
spiderfrommars is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 12:23   #2019
Question

Hej,ja sam nova...Da li zna netko kakvi su komentari za dr.Šimić M.u d.z.Novi Zagreb opće prakse...?????
Irenčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 17:04   #2020
zelim s vama podijeliti svoje iskustvo s oftalmolozima, pa mozda moja preporuka nekog odvede na pravi put i strucnoj osobi.
napisat cu prvo lose iskustvo, a zatim dobro.

prije nesto vise od dva tjedna ozlijedila sam roznicu noktom.
iduci dan (ponedjeljak) otisla sam uz prethodnu najavu u privatnu oftalmolosku kliniku, jedinu za koju sam znala, a koja je vjerojatno i najpoznatija i dosta se reklamira.

tamo me primila lijecnica, za koju sam kasnije saznala da jos nije oftalmolog, nego specijalizant oftalmologije, te mi mehanicki prosirila (obradila) ozlijedu (znaci, po oku mi je kopala osoba koja je tamo tek na specijalizaciji).
bila je dosta nervozna, jer je meni bilo tesko drzati otvoreno oko (kasnije je islo, jer su mi ukapali vise anestetika) i napomenula :znate, ja vam to ne mogu napraviti kroz zatvoreno oko.

kapima mi je na duze vrijeme prosirila zjenicu i postavila meku kontaktnu lecu kao zastitu.tobrex kapi svaka 2 sata za prevenciju infekcije.

sutradan, na kontroli, u sali sam rekla sestri da je doktorica jako stroga i da sam se jucer bojala "da bu me istukla". sestra je rekla da budem bez brige, jer je doktorica veliki strucnjak, sto mi je bilo drago cuti.opet sirenje zjenice na duze vrijeme.

receno mi je da klinika ima stalno dezurstvo i ukoliko dodje do potrebe van radnog vremena, ostavi se poruka na sekretarici, dezurna sestra ju preslusa, kontaktira lijecnika i javi se pacijentu.

s obzirom da se meni u subotu oko pocelo gnojiti, a u nedjelju jos vise, nisam htjela cekati kontrolu, nego sam na sekretarici u nedjelju ostavila poruku, uz napomenu da ja ne znam procijeniti koliko je to hitno, pa procjenu prepustam njima.ipak imam u oku strano tijelo,pa mi se cinilo da bi ga pri infekciji bilo dobro ukloniti i dati kapi sireg spektra djelovanja.

nakon par sati, nazvala me sestra i najprije mi je vise puta rekla da je njihovo radno vrijeme do petka navecer i neka zapamtim taj podatak.
zatim je rekla da je zvala doktoricu i da je doktorica rekla neka jos jace kapam iste kapi pod kojima se infekcija razvila.

kad sam iduci dan dosla na kontrolu, saznavsi da me nije gledao specijalist, a u strahu za oko, zamolila sam da me dalje vodi osoba s vise iskustva, tj.druga doktorica s istog odjela.

za to sam se uspjela izboriti, iako mi nije jasno zasto u privatnoj klinici bez pitanja daju ljude u ruke specijalizantima (mislila sam da su oni tamo samo da obave neinvazivne pretrage pripreme za specijalista).
mala digresija: kad sam na veterinarskom faksu molila da mi psu injekcije ne daju studenti, nego doktorica, receno mi je da ako ne zelim da se na psu netko uci, neka odem privatno, sto razumijem i prihvacam.
klinika u kojoj sam bila je privatna klinika.

dakle, leca je uklonjena, terapija promijenjena, postavljen zavoj koji sam dobila dozvolu par sati na dan skidati.

kako me prije vikenda oko smetalo i grebalo, zamolila sam doktoricu (dakle ovu kod koje sam se prebacila,profesoricu, da me primi, kako za vikend ne bi doslo do komplikacija.

erozija je bila zacijelila, spojnica jos uvijek odrazena, zavoj ostavljen do ponedjeljka.

napominjem da sam citavo vrijeme mala osjecaj nesigurnosti, jer tamo sve ide kao na pokretnoj traci, uvijek prvo dodju specijalizanti, ne uvijek ista ekipa, a profesorica u zurbi dodje i nema puno mjesta za razgovor.

nakon iduce kontrole, mene su pocele muciti smetnje vida, a ujedno smo suprug i ja na roznici vidjeli nesto sto nam je izgledalo kao da se otvorila nova erozija, pa sam iduci dan molila da me profesorica primi.

usla je u prostoriju ljuta, potjerala sve asistente van, a suprug i ja smo ostali.
pokusala sam ju zamoliti da jo objasnim svoje tegobe, ali ona nije htjela ni cuti prije nego sto me pogleda na aparat.

zatim sam joj jedva u brzini iznijela problem, a suprug je i sam rekao da je i on vidio to radi cega dolazimo.

grubo mi je rekla da ovakvo dolazenje doktoru nije normalno i da sam se previse fokusirala na oko.
stavila je kontrast da vidi ima li erozije i odmah ga isprala lijevajuci mi u oko puno kapi, pa pogledala kroz aparat i poslala me doma, napomenuvsi da je kontrola u ponedjeljak i da me ne zeli vidjeti prije.

na putu kuci, unutar pola sata, meni se opet jako prosirila zjenica (ali se do navecer, na srecu, smanjila)
pretpostavila sam da je zena u zurbi isprala oko kapima za sirenje zjenice, ne znam kako bih to objasnila.

u svakom slucaju, odlucila sam otici drugom lijecniku, pa sam si dala truda (kamo srece da sam si dala truda i prije) i pocela pretrazivati po internetu.


odlucila sam dakle otici polikliniku "bilic vision" , na pregled i razgovor kod doktorice nadezde bilic, a na osnovu informacija koje sam o njoj i njenom iskustvu i naobrazbi dobila sa ovih stranica.


http://www.bilicvision.hr/o-nama/drs...a-bilic-drmed/

http://www.femina.hr/clanak/index/r/...korekciji-vida
http://www.ordinacija.hr/autori/nadezda-bilic/
http://zena.hr/clanak/ostalo_na_temu...ic_vision/4116

vec pri prvom kontaktu kroz telefonski poziv, tj. razgovoru sa sestrom osjetila sam olaksanje.
vrhunska ljubaznost, strpljenje i susretljivost.
iako nije bilo tako brzo slobodnih termina, primljena sam vec iduce jutro,prije pocetka dolaska ostalih pacijenata.

doktorica bilic me pozvala u svoju ordinaciju, gdje me pazljivo i bez zurbe saslusala, objasnila mi neke stvari u vezi mog problema, obavila kompletan oftalmoloski pregled i kontrolu vida aparatima kakve do tada nisam vidjela, neke promjene su nadjene, dalje se lijecim kontroliram kod nje.

bila sam u ordinaciji relativno dugo, tj.dovoljno da se kao uplaseni pacijent osjecam sigurno.
doktorica je (a to sam i njoj zaista iskreno rekla) jedna ugodna, topla osoba sa pravim ljudskim pristupom, sto u kombinaciji sa njenim znanjem i iskustvom meni kao pacijentu daje jedan osjecaj mirnoce pri odlasku u njenu ordinaciju.

ona ne zuri, ima jednu mirnu sigurnost covjeka s iskustvom, a opet je dovoljno oprezna i slusa pacijenta da joj nece nesto promaknuti.

pa, evo, buduci da je ovo topic na kojem se traze preporuke, ja sam se zaista osjetila ponukanom ovdje iznijeti svoje iskustvo.
mozda nekome pomogne.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.