Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2009., 01:31   #1
Udvaranje s podjebavanjem

Evo da vas pitam za mišljenje. Nedavno sam upoznala jednog dečka, išli smo na kave i tako. S jedne strane pokazuje da mu se sviđam i zove me okolo, ali kad smo zajedno, kao da me na momente pokušava podjebavati (vezano uz pare i posao) i previše me ispituje osobne stvari. Nekako mi se čini da ga nešto previše zanima moj posao. I uz to se još uvrijedio što ne pijem alkohol pa me i zbog toga podbadao. Nije to neki problem, ali me zanima vaše mišljenje.
helena24 is offline  
Old 17.06.2009., 01:34   #2
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Evo da vas pitam za mišljenje. Nedavno sam upoznala jednog dečka, išli smo na kave i tako. S jedne strane pokazuje da mu se sviđam i zove me okolo, ali kad smo zajedno, kao da me na momente pokušava podjebavati (vezano uz pare i posao) i previše me ispituje osobne stvari. Nekako mi se čini da ga nešto previše zanima moj posao. I uz to se još uvrijedio što ne pijem alkohol pa me i zbog toga podbadao. Nije to neki problem, ali me zanima vaše mišljenje.
ovo 'ne pijem alkohol' meni obicno signalizira da se osoba ne zna otkociti.

naravno, to ne znaci da od nekoga ocekujem da se nalijeva kao bacva svaki vikend.


a...uostalom, kakav je to odnos bez podjebavanja?


__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 17.06.2009., 01:39   #3
Malo prijateljskog podjebavanja i zafrkavanja uvijek dobro dođe da u vezi nije dosadno...

..no s druge strane prcanje u zdrav mozak je već nešo drugo. U tom slučaju se maknut...
Toco1980 is offline  
Old 17.06.2009., 01:42   #4
možda želi vidjeti kako reagiraš i na taj način te procijeniti kao osobu, a možda je nesiguran u sebe i boji se da ti se primjerice zbog toga što on pije alkohol neće dovoljno svidjeti.
chrystal9 is offline  
Old 17.06.2009., 01:48   #5
Užasno je nesiguran. Vjerojatno nešto skriva. To je ono zbog čega te najviše podjebava, to mu je slaba točka i toga se srami. Al samo probaj igrat njegovu igru i...smrtno će se uvrijediti.
Posve_nova is offline  
Old 17.06.2009., 03:28   #6
Quote:
Rapt0r Jesus kaže: Pogledaj post
ovo "ovo ne pijem alkohol meni obicno signalizira da se osoba ne zna otkociti" meni obicno signalizira da je dotična osoba idiot. Ne pijem alkohol, jesam li lud, imam li sidu? OH NE, DOSADAN SAM JER NE PIJEM ALKOHOL, OH NE.
doticna osoba uopce ne tangira misljenje quotanog korisnika.

i... jel ti to svoje strahove projiciras na sebe?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 17.06.2009., 07:29   #7
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a...uostalom, kakav je to odnos bez podjebavanja?


pa ne znam, normalan
da i ja rijetko pijem
Mantis Religiosa is offline  
Old 17.06.2009., 09:36   #8
IC OK!

Možda je jednostavno takav. I ja sam takva. Ako mi je nekoga gušt podjebavati i šprdati znači da tu osobu jako volim.
A ako sa nekim pričam samo 'fine' stvari znači da mi je ta osoba jako booooring.
Simple Fille is offline  
Old 17.06.2009., 09:41   #9
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ovo 'ne pijem alkohol' meni obicno signalizira da se osoba ne zna otkociti.
To ti je glupa predrasuda.
Ja vise bas i ne pijem jer mi jednostavno ne pase prelezati cijeli sutrasnji dan ili jos gore, provesti ga s glavom nad wc skoljkom.

Popijem 2 pive i meni dosta, fala.
Ali najcesce vise ni to.

A ovo za zapitkivanje oko posla... mozda je htio saznati koliko zaradjujes, a neugodno mu je pitati te direktno.
LaTiTeA is offline  
Old 17.06.2009., 09:41   #10
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ovo 'ne pijem alkohol' meni obicno signalizira da se osoba ne zna otkociti.
Jebeš osobu koja se mora naliti da bi bila nekome zanimljiva
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 17.06.2009., 09:41   #11
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
IC OK!

Možda je jednostavno takav. I ja sam takva. Ako mi je nekoga gušt podjebavati i šprdati znači da tu osobu jako volim.
A ako sa nekim pričam samo 'fine' stvari znači da mi je ta osoba jako booooring.
potpisujem!
nije mi gušt podjebavat nekog ko mi nije drag!
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 17.06.2009., 09:44   #12
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Jebeš osobu koja se mora naliti da bi bila nekome zanimljiva

potpisujem i dodajem, jebes osobu koja se mora naliti da bi uopce nekome pristupila/nekoga zavela
Mantis Religiosa is offline  
Old 17.06.2009., 09:50   #13
ne pijem alkohol znači:

- musliman/ka
- netko je u obitelji imao problema s alkoholom
- liječeni alkoholičar
- kontrol freak

popiti povremeno pivu, čašu vina ne znači da ste alkoholičari.

@helena

zašto se družiš s njim ak ti je neugodno
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Old 17.06.2009., 09:52   #14
Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
popiti povremeno pivu, čašu vina ne znači da ste alkoholičari.
a, mozda jednostavno ne voli ni pivo ni vino
Mantis Religiosa is offline  
Old 17.06.2009., 09:54   #15
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Evo da vas pitam za mišljenje. Nedavno sam upoznala jednog dečka, išli smo na kave i tako. S jedne strane pokazuje da mu se sviđam i zove me okolo, ali kad smo zajedno, kao da me na momente pokušava podjebavati (vezano uz pare i posao) i previše me ispituje osobne stvari. Nekako mi se čini da ga nešto previše zanima moj posao. I uz to se još uvrijedio što ne pijem alkohol pa me i zbog toga podbadao. Nije to neki problem, ali me zanima vaše mišljenje.
Jedno je simpatično i dobronamjerno podjebavanje, ali mi se podjebavanje oko posla i još pogotovo novca ne čini takvim.

I kakvo je to vrijeđanje zbog nepijenja alkohola

Eventualno se mogao našaliti tipa: bojiš se da ću te lakše zbariti (sa smiješkom) ili nešto slično....

Mislim da je jasno koja pitanja i kakav tip podj.... je dobronamjeran i služi privlačenju pažnje i opuštanju, a koji nešto drugo krije iza sebe.

Ispitaj malo stvari, kao što je netko napisao probaj i ti igrati njegovu igru, ako se počne ljutiti ili smrtno vrijeđati, bježi....
amelie_poulain is offline  
Old 17.06.2009., 09:56   #16
Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
ne pijem alkohol znači:

- musliman/ka
- netko je u obitelji imao problema s alkoholom
- liječeni alkoholičar
- kontrol freak

popiti povremeno pivu, čašu vina ne znači da ste alkoholičari.

@helena

zašto se družiš s njim ak ti je neugodno
A možda naprosto nema potrebu piti alkohol ili živi zdravo. Evo ja već mjesecima ne pijem ništa alkoholno, naprosto ne osjećam potrebu.
amelie_poulain is offline  
Old 17.06.2009., 09:56   #17
Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
ne pijem alkohol znači:

- musliman/ka
- netko je u obitelji imao problema s alkoholom
- liječeni alkoholičar
- kontrol freak

popiti povremeno pivu, čašu vina ne znači da ste alkoholičari.
ili jednostavno ne voli alkohol,ili se bavi sportom pa se striktno pridržava pravila!izašla par pua s tipom koji nikad ne pije alkohol!

ja se pitam šta autorica uopće radi s tipom,ako se očito ne osjeća ugodno s njim,!
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 17.06.2009., 09:57   #18
Nekako je teško ljudima objasniti da ne vole svi okus alkohola, da.

Al ne slušajte mene, ne pijem ga i ne volim i stvarno jesam zakočena. A meni se ovakav način "zezanja" baš i ne dopada.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 17.06.2009., 10:00   #19
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Nekako je teško ljudima objasniti da ne vole svi okus alkohola, da.

Al ne slušajte mene, ne pijem ga i ne volim i stvarno jesam zakočena. A meni se ovakav način "zezanja" baš i ne dopada.
pa i ne mora se svima dopadat!ja osobno,imam pomalo uvrnut smisao za humor,volim podjebavat,obožavam ironiju,isto tako dopuštam i ne ljutim se da i mene podbadaju,ali sam svjesna da svima ne paše moja način zajebancije i s onim ljudima kojim a to ne paše ni ne zezam se na taj način!ali ne znam kako bi mi funkcioniralo da sam u vezi i da mi momak ne kuži moj način zezanja i da mu to ne paše!ja onda ne bih mogla bit ja i ne bi bila s njim!
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 17.06.2009., 10:04   #20
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Nekako je teško ljudima objasniti da ne vole svi okus alkohola, da.

Al ne slušajte mene, ne pijem ga i ne volim i stvarno jesam zakočena. A meni se ovakav način "zezanja" baš i ne dopada.
ni meni
ali, ja bih se ozbiljno naljutila kada bi me netko "podjebavao" na temelju financijskog stanja, posla koji radim mislim isto kako kada bi me netko "simpaticno podjebavao" zbog nacionalnosti, obitelji, vjere, odgoja
meni je to jadno i prelazi mi granicu dobroga ukusa
I ne kuzim zato bi ako osoba koja inace ne pije morala piti da bi ga ta druga osoba smatrala "normalnim"
Mantis Religiosa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger