Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Pogledaj rezultate ankete: Sanja je za mene:
atraktivna i jebozovna majka koja zna što hoće 0 0%
prosječna žena koja je posvećena radu i obitelji 2 100.00%
primitivna glupa novinarka koja gleda svoj interes 0 0%
Glasovatelji: 2. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2011., 11:11   #1
Sanja Mikleušević Pavić-žena koja zna šta hoće!

Promatrajući jedno poslijepodne našu nacionalnu televiziju naišoh na emisiju Hrvatsko uživo.Nisam se baš previše vezala za takve vrste emisije,ali fascinirala me neka druga stvar.To je bila voditeljica Sanja.Nisam mogla vjerovati kako izgleda ta žena nakon poroda.Dobila je jednu drugu mladost,apsolutno fenomenalno.Odiše ljepotom zrači,mislim da joj nema premca.Dva sina i to u kasnim dobima za rađanje,dokaz je da žena drži sve konce u svom životu.40 tak godina koliko broji na svojim leđima materijalno se ne mogu ni zbrojiti a kamoli osjetiti..Diplomirana novinarka s brojnim prestižnim nagradama,s bogatim iskustvom predstavlja jednu ženu novog doba,nove generacije na koju se sve buduće majke moraju ugledati.Vidite da nikad nije kasno ni za djecu,brak,posao,ona sve ima..ona je sretna žena.I sada s 40 god ide dalje u nove pobjede,brak će postajati sve čvršći i čvršći,seks će doživjeti ekstazu,djeca će biti školovana i ponosna..Jedno veliki plus..
p.s postavila san anketu da vidim da li san u pravu kada govorimo o Sanji prvenstveno kao ženi te isto tako i ljepoti kojoj zrači i brojni brojne komplimente na račun svoga izgleda

Zagor00 is offline  
Old 17.07.2011., 11:34   #2
Koje čube.

Ne kužim tu fascinaciju "kako izgleda nakon poroda"?? Kako bi trebala izgledati nakon poroda, kao debela krmača?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 17.07.2011., 11:58   #3
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Koje čube.

Ne kužim tu fascinaciju "kako izgleda nakon poroda"?? Kako bi trebala izgledati nakon poroda, kao debela krmača?
Gle..mnoge žene se ne odluče za rađanje u 39 godini života ,to je mora se priznati jako teška odluka,a s druge strane kada sav taj proces završi jako se teško u tim godinama vratiti u optimalnu formu ,ona je uspjela i to u vrlo kratkom roku,dok ima primjera kao što si sam rekao žene rode i ostaju krmače do kraja života jer ne mogu ili ne znaju kako bi skinule kilograme...
Zagor00 is offline  
Old 17.07.2011., 12:40   #4
Žena izgleda sasvim solidno. Svaka žena koja drži do sebe može tako izgledati. To je sanja kakvom je novinari prikazuju. Kako je u njenom privatnom životu i u njena 4 zida samo oni znaju. Ne uplićem se u to.
dont ask is offline  
Old 17.07.2011., 12:51   #5
A koja je svrha otvaranja ove teme? Je l se to ispipava teren za neko nezvisno kandidiranje na izborima?

I ko si joj ti da otvaraš temu o njoj i ližeš joj tabane?
kiss me is offline  
Old 17.07.2011., 13:00   #6
Pa bolje da se o njoj piše i da bude u medijima kao uspješna žena, nego da se ove raznorazne starlete prikazuju kao uspješne žene i da budu curicama uzor. čemu odmah zloba na otvaranje teme!?
monopoly is offline  
Old 17.07.2011., 13:06   #7
Pa nije zloba, nego čisto realno pitanje

Osim ako nisi u teenegerskoj dobi kad lijepiš postere idola po zidu ili si vezan s nekim takvim prijateljskim ili rodbinskim vezama malo mi je viird otvarat takve teme
kiss me is offline  
Old 17.07.2011., 13:19   #8
pa nije valjda sama o sebi temu otvorila.
valjda bi znala da iza zareza dolazi razmak.

ne kužim šta je tak posebno u njenom izgledu ili rađanju. i nisam znala da ima već 40 godina.
aryna is offline  
Old 17.07.2011., 13:27   #9
Quote:
Zagor00 kaže: Pogledaj post
Promatrajući jedno poslijepodne našu nacionalnu televiziju naišoh na emisiju Hrvatsko uživo.blablabla.
zar ne bi potpis trebao biti zelen, obzirom da je ovo plaćen oglas?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.