Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2012., 13:38   #1
Piss igrice

Dragi forumaši,

veliki sam ljubitelj i štovatelj zlatnog tuša....
Obožavam piss igrice.....

Molim vas da svi vi koji isto tako ste obožavatelji da napišete koju o pissu...

Meni je to produbljivanje veze i povezanosti sa partnerom. Intimnije od seksa.
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 13:54   #2
zar nema nikoga tko uživa u ovakvim igricama?

Hrvati su presramežljiva nacija.....
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:07   #3
pa normalno da pišam po partnerici

pa tko to danas ne radi :Shy:

najdraže mi je kad dođe sa posla i kad otvori vrata a ja prema njoj usmjerim veliki mlaz pišake
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:11   #4
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
pa normalno da pišam po partnerici

pa tko to danas ne radi :Shy:

najdraže mi je kad dođe sa posla i kad otvori vrata a ja prema njoj usmjerim veliki mlaz pišake
A ja obozavam kad me dragi takvu doceka, mslim, ja vec znam da ce on to na napraviti, pa cim stavim kljuc u kljucanicu, otvorim usta sirom, ako ne pogodi, onda nema pissa sutra, a ak pogodi, onda ja pissam po njemu tu noc do jutra.
Breaking locks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:13   #5
Quote:
Breaking locks kaže: Pogledaj post
A ja obozavam kad me dragi takvu doceka, mslim, ja vec znam da ce on to na napraviti, pa cim stavim kljuc u kljucanicu, otvorim usta sirom, ako ne pogodi, onda nema pissa sutra, a ak pogodi, onda ja pissam po njemu tu noc do jutra.
Jeli i tvoj pojede cilu lubenicu da pišaka dobije aromu

ja moram svaku večer pojest lubenicu da bi ujutro pišao lipe sokove
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:16   #6
Mene moja tjera po cili dan da nešto pijem a ne da mi da idem u wc sve dok mi mjehur nije na rubu pucanja, e onda ju istuširam.
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:19   #7
tema nije za glupiranje nego za ljude koji vole piss igrice, pa molim da se suzdržite blesavih komentara....
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:34   #8
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
Jeli i tvoj pojede cilu lubenicu da pišaka dobije aromu

ja moram svaku večer pojest lubenicu da bi ujutro pišao lipe sokove
Pa kakve poslove tvoja draga radi da ju docekujes pissanjem ujutro, znaci, volis dame noci? Ne, moj, kao i ja pije pivu jer mi volimo pivo, a i nekako je slicnije boje te mirisa, kaj ja znam, mi volimo to stvarno prirodno, nikad nismo bili ni za aromatiziranu coca colu pa tako ni za aromatizirane piss igrice. Uvijek nam je fridg pun raznih piva, a i one nekako najprije potjeraju, zar ne, probajte i vi,ako niste jos, vjerujem da vrag u snijegu upravo tako izaziva piss na dvoboj van iz mene!
Breaking locks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:35   #9
Quote:
Breaking locks kaže: Pogledaj post
Pa kakve poslove tvoja draga radi da ju docekujes pissanjem ujutro, znaci, volis dame noci? Ne, moj, kao i ja pije pivu jer mi volimo pivo, a i nekako je slicnije boje te mirisa, kaj ja znam, mi volimo to stvarno prirodno, nikad nismo bili ni za aromatiziranu coca colu pa tako ni za aromatizirane piss igrice. Uvijek nam je fridg pun raznih piva, a i one nekako najprije potjeraju, zar ne, probajte i vi,ako niste jos, vjerujem da vrag u snijegu upravo tako izaziva piss na dvoboj van iz mene!
Unda ti je bolji čaj, a kad već piješ čaj unda pij zeleni
Nije loša piva al valja nekad malo i čaja popit i lipo se ispišat po ženi
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:44   #10
Pila sam dvije godine zeleni caj, ali onda sam se zabrinula da zute zube, pa reko, rade da strada jetra, ona se ne vidi. A i nije zgodno po ljeti, obzirom da ne volim hladne cajeve, pogotovo zeleni koji mi ostavlja gorak okus, piva je nekako my kind buduci da me vec znaju u grupi anonimnih,psssst.
ali ne pissamo mi cesto, koliko vi cesto pissate?
Breaking locks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:45   #11
stvarno nije mi jasno. Forum je na internetu. Anoniman...... čemu se sramiti?....

Hrvati su u seksualnom smislu nacija dinosaura.

Nadam se da će se uskoro pojaviti netko tko preferira zlatni tuš i pisati o svojim iskustvima u tim prelijepim igricama...
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:48   #12
Quote:
Breaking locks kaže: Pogledaj post
Pila sam dvije godine zeleni caj, ali onda sam se zabrinula da zute zube, pa reko, rade da strada jetra, ona se ne vidi. A i nije zgodno po ljeti, obzirom da ne volim hladne cajeve, pogotovo zeleni koji mi ostavlja gorak okus, piva je nekako my kind buduci da me vec znaju u grupi anonimnih,psssst.
ali ne pissamo mi cesto, koliko vi cesto pissate?
kaže mi prijatelj da šoferi ljeti stalno piju vruće čajeve
nešto da pomaže u vezi NE znojenja

probaj ovo ljeto pit čaj i pišat po svojim bližnjima pa nam reci kako je bilo
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:49   #13
Quote:
Breaking locks kaže: Pogledaj post
Pila sam dvije godine zeleni caj, ali onda sam se zabrinula da zute zube, pa reko, rade da strada jetra, ona se ne vidi. A i nije zgodno po ljeti, obzirom da ne volim hladne cajeve, pogotovo zeleni koji mi ostavlja gorak okus, piva je nekako my kind buduci da me vec znaju u grupi anonimnih,psssst.
ali ne pissamo mi cesto, koliko vi cesto pissate?

Ja ako pijem pivo pišam svako 10 min pomalo, ali mi draga preferira kvantitetu a ne učestalost pa u zadnje vrime ne pijem baš pivo.
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:56   #14
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
kaže mi prijatelj da šoferi ljeti stalno piju vruće čajeve
nešto da pomaže u vezi NE znojenja

probaj ovo ljeto pit čaj i pišat po svojim bližnjima pa nam reci kako je bilo
oh, pa ne znojim se ja bas, osim kad idem na posao na biciklu, onda malo kad je uzbrdo. Degutantan si, ovdje se prica o pissanju s partnerom.
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Ja ako pijem pivo pišam svako 10 min pomalo, ali mi draga preferira kvantitetu a ne učestalost pa u zadnje vrime ne pijem baš pivo.
Pa ti probaj onda ovaj magicni caj ili preskoci jedno pisanje, dok se nakupi.
Breaking locks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 14:58   #15
piss zna biti iznimno erotičan,

ako se pije puno vode, zlatni tuš je bez neugodnog mirisa ili okusa. Naglasak je na higijeni....
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 15:00   #16
ima dojam da ti otvaraš teme i pišeš samo da bi skupljao postove, ono čist bezveze
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 15:00   #17
to je davanje sebe drugome na jedan posve novi i uzbudljiv i vrlo erotičan način....
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 15:02   #18
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
ima dojam da ti otvaraš teme i pišeš samo da bi skupljao postove, ono čist bezveze

skupljam postove za šta? Da ih pošaljem u upravu foruma hr. kad ih skupim dovoljno pa da dobijem nagradni paket?

Imam dojam da ti ne voliš piss i nemaš ništa pametno napisati o ovoj temi....
Koje je tvoje mišljenje o pissu ili možda nemaš svoje mišljenje....
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 15:03   #19
Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
to je davanje sebe drugome na jedan posve novi i uzbudljiv i vrlo erotičan način....
je tebi, zašto misliš da drugu ekipu baš to mora privlačiti i bit im turn on?

eto, trenutno nema forumaša koji obožavaju piss...

pa tko ti je išta konkretno i napisao o pissu ??
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 15:05   #20
pa piss je normalan,nitko te ne zajebava.

Najbolje mi, idem doma, otvaram vrata od kuće, kad ono teško nešto idu, i najednom pljusak, ja mislio kiša sa vjetrom,kad ono žena sjedi na vratima i piški.

Uh kako sam svršio preko pišaće od tog uzbuđenja.

Onda smo išli jesti punjenu papirku sa sarmom, pa smo piškali jedan drugom u krilu dok smo jeli, i nakraju smo se malo zmrdali i to to.
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger