Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2012., 19:42   #21
meni je doktor danas dao tu crnu mast naime imam upalu zljezde lojnice pa me zanima dal i s time imate nekakvih iskustva dal ce to pomoci hvala unaprijed
frenkisd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 10:56   #22
Quote:
frenkisd kaže: Pogledaj post
meni je doktor danas dao tu crnu mast naime imam upalu zljezde lojnice pa me zanima dal i s time imate nekakvih iskustva dal ce to pomoci hvala unaprijed
Namazi prema uputi u debelom sloju i pokrij gazom (najbolji prije spavanja) e sad ili ce ti izvuc sadrzaj upaljene lojnce van ili ce se sve povuc i smirit, sta god da bude efekt bit ce dobar
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 08:58   #23
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Namazi prema uputi u debelom sloju i pokrij gazom (najbolji prije spavanja) e sad ili ce ti izvuc sadrzaj upaljene lojnce van ili ce se sve povuc i smirit, sta god da bude efekt bit ce dobar
pukla je jucer pred vecer al gnoj jos uvijek curi van meni je to bilo velicine manje jabuke nadam se da ce sve iscurit hvala na odgovoru
frenkisd is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 10:38   #24
Quote:
frenkisd kaže: Pogledaj post
pukla je jucer pred vecer al gnoj jos uvijek curi van meni je to bilo velicine manje jabuke nadam se da ce sve iscurit hvala na odgovoru
-o pa to je veliko, a dal ti je prepisan i neki lokalni antibiotik?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 15:34   #25
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
-o pa to je veliko, a dal ti je prepisan i neki lokalni antibiotik?
je dalacin posto sam alergican na penicilin
frenkisd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 09:34   #26
dobri ljudi znate li gdje mogu nabaviti crnu mast? naime, tražila sam je po ljekarnama (u osijeku) i nema je nigdje...
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 10:46   #27
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
dobri ljudi znate li gdje mogu nabaviti crnu mast? naime, tražila sam je po ljekarnama (u osijeku) i nema je nigdje...
crna mast je amonij sulfgirodalat i pod tim imenom pitajte u ljekarni imate je i Gradskoj ljekarni Zagreb a pretpostavljam da i onda u gradskim ljekarnama grada u kojem zivite jer u svakom laboratoriju je rade koliko mi je poznato a i neki privatnici to naručuju i iz laboratorija Gradske ljekarne Zagreb... ako vam je jako hitno i ne možete naći kupite si mast propiaknin koja ima u sastavu istu tvar plus propolis.
PharmM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 11:39   #28
Quote:
PharmM kaže: Pogledaj post
crna mast je amonij sulfgirodalat i pod tim imenom pitajte u ljekarni imate je i Gradskoj ljekarni Zagreb a pretpostavljam da i onda u gradskim ljekarnama grada u kojem zivite jer u svakom laboratoriju je rade koliko mi je poznato a i neki privatnici to naručuju i iz laboratorija Gradske ljekarne Zagreb... ako vam je jako hitno i ne možete naći kupite si mast propiaknin koja ima u sastavu istu tvar plus propolis.
hvala, pokušat ću tako, premda su mi u ljekarni rekli da ona nije u skladu sa EU standardima pa je zato nema..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 13:58   #29
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
hvala, pokušat ću tako, premda su mi u ljekarni rekli da ona nije u skladu sa EU standardima pa je zato nema..
Nema je, ne proizvodi se vise..


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 15:27   #30
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Nema je, ne proizvodi se vise..


Sent from my iPhone using Tapatalk
evo ja cu vam je poslat besplatno... javite mi svoje podatke u poruci i inbox sutra cu je kupiti i poslati vam je.... normalno se radi u zg u galenskom laboratoriju pa se javite
PharmM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 16:06   #31
Quote:
PharmM kaže: Pogledaj post
evo ja cu vam je poslat besplatno... javite mi svoje podatke u poruci i inbox sutra cu je kupiti i poslati vam je.... normalno se radi u zg u galenskom laboratoriju pa se javite
hvala
ovo je nevjerojatno! bila sam u centralnoj ljekarni, tripolski, prima pharme i u ljekarni retfala i svugdje su mi rekli jedno te isto...
prijateljica je nazvala svoju sestričnu koja radi u jednoj malo ljekarni i kaže da dođem sutra jer misli da oni imaju, pa eto držite fige. ako ni od toga ne bude ništa onda ću Vas kontaktirati.
još jedom se zahvaljujem na dobroj volji
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 16:15   #32
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
hvala
ovo je nevjerojatno! bila sam u centralnoj ljekarni, tripolski, prima pharme i u ljekarni retfala i svugdje su mi rekli jedno te isto...
prijateljica je nazvala svoju sestričnu koja radi u jednoj malo ljekarni i kaže da dođem sutra jer misli da oni imaju, pa eto držite fige. ako ni od toga ne bude ništa onda ću Vas kontaktirati.
još jedom se zahvaljujem na dobroj volji
moze pa se javite hehe
PharmM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 19:49   #33
Kako je nema vise? Ja sam je prije nekoliko mjeseci najnormalnije kupila
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 20:24   #34
Quote:
kleopatra_23 kaže: Pogledaj post
Kako je nema vise? Ja sam je prije nekoliko mjeseci najnormalnije kupila
Ne znam, mene su ovi ubili u pojam.. Javim se ujutro sa novostima, i to nadam se lijepima


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 10:28   #35


bila je peta sreća
to je privatna ljekarna i nije baš na "udarnom" mjestu... ali kaže teta u ljekarni da nije čula ništa od ovoga što sam joj ja napričala. ali svakako će kaže pitati dobavljače što je s tim
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 10:48   #36
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post


bila je peta sreća
to je privatna ljekarna i nije baš na "udarnom" mjestu... ali kaže teta u ljekarni da nije čula ništa od ovoga što sam joj ja napričala. ali svakako će kaže pitati dobavljače što je s tim
drago mi je da ste uspjeli, uglavnom radi se u laboratoriju u zagrebu prema tome ima je
PharmM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 15:58   #37
Quote:
PharmM kaže: Pogledaj post
drago mi je da ste uspjeli, uglavnom radi se u laboratoriju u zagrebu prema tome ima je
jasno je meni to što vi pričate, ali malo sam ostala zbunjena jer su mi na 4 mjesta rekli totalno drugačiju priču.. možda se igraju pokvarenog telefona
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 14:19   #38
Da li je crna mast dobra protiv kurijih očiju i gdje je ima za kupiti?
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 16:46   #39
Quote:
billy walsh kaže: Pogledaj post
Da li je crna mast dobra protiv kurijih očiju i gdje je ima za kupiti?
Ljekarne sve. Ja ju koristim ako mi uraste dlaka, a zna mi nakon depilacije biknija navecer stavim debel sloj, par dana ,prekrijem vaticom ili gazom i prođe.
klaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 17:34   #40
Quote:
klaa kaže: Pogledaj post
Ljekarne sve. Ja ju koristim ako mi uraste dlaka, a zna mi nakon depilacije biknija navecer stavim debel sloj, par dana ,prekrijem vaticom ili gazom i prođe.

Zavisi gdje, u osijeku je nema uopce.


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.