Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2010., 21:50   #1
Naljepnice za zid dječje sobe

Neznam da li ima ova tema ili slična ali ja bi trebala za zid dječje sobe naljepnice iznad krevetiča.Imamo tko nam bi to izradio ali jednostavno ne mogu naći lijep motiv,kakav sam zamislila.Htjela bi nešto kao ovčice koje spavaju na oblaku ili neku sličnu životinjicu...da li mi može tko pomoći?Pošto bude uz krevetiće ipak neki nježni,pospani motivi mi nekako pristaju..
DAVORKA VŽ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 21:53   #2
Quote:
DAVORKA VŽ kaže: Pogledaj post
Neznam da li ima ova tema ili slična ali ja bi trebala za zid dječje sobe naljepnice iznad krevetiča.Imamo tko nam bi to izradio ali jednostavno ne mogu naći lijep motiv,kakav sam zamislila.Htjela bi nešto kao ovčice koje spavaju na oblaku ili neku sličnu životinjicu...da li mi može tko pomoći?Pošto bude uz krevetiće ipak neki nježni,pospani motivi mi nekako pristaju..
ja sam to isto trazila... i najbolji izbor i najisplativiji je e- bay probaj tamo naći ima ogroman izbor
Nolatilus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 21:55   #3
moja kumica kupila na e-bayu puno tih naljepnica a sve s motivima Winnie Pooha - predivno izgleda
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 22:15   #4
da li može link gdje bi to bilo?
DAVORKA VŽ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 22:26   #5
Quote:
DAVORKA VŽ kaže: Pogledaj post
da li može link gdje bi to bilo?
http://baby.shop.ebay.com/Wall-Stick...=p3286.c0.m282
Nolatilus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 23:33   #6
hvala na linkovima!
DAVORKA VŽ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 07:52   #7
ja sam naljpnice za zid s ovčicama koje spavaju na oblaku našla u king crossu u njihovom dućanu(neznam jeli to sad više interspar ili ipercoop) uglavnom u paketu su bila dva oblaka s ovčicama,sunce,mjesec i tri zvjezdice
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 22:25   #8
Nisu naljepnice, ali ako ti samo treba motiv.. Ja kupujem svojoj djeci posteljinu (a imamo i za komodu onu plastiku i "nebo") od julius zöllner, oni imaju preslatke motive na svojim stvarima, mozda tamo nesto nadjes - jer si napisala da imas nekoga za izradit....
Evo link na google-pics
http://images.google.com/images?um=1..._rfai=&start=0
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 18:41   #9
ej, pa ako je to ono što ja mislim- prodaje se tih naljepnica u mercatoru, bauhausu, lesnini.. mislim da sam ih čak viđala i u knjižarama.. uglavnom, ima ih posvuda- u vel. lancima budu tamo gdje stoji školski pribor, posteri i slične stvari..
motiva ima zbilja svkakavih, dječji su najčešći..
cijene ovak na pamet ne znam, al se sjećam da sam pomislila da to uopće nije skupo..

bude pakirano u valikim, kao kartonskim "kovertama" veličine jedno 70cm x 30 cm
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 18:55   #10
http://www.walltattoo.hr/kategorija/djecje/1

imaš tu, i cijene i veličine. meni se sviđaju ove žirafice, ali vidjet ću još kad sve posložim u sobi di bi trebalo bit
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 03:03   #11
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
http://www.walltattoo.hr/kategorija/djecje/1

imaš tu, i cijene i veličine. meni se sviđaju ove žirafice, ali vidjet ću još kad sve posložim u sobi di bi trebalo bit
Ovo je predobro, posebno ove art i priroda!!!!!!!!!!!! izlipiti ću cili stan
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 22:33   #16
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ej, pa ako je to ono što ja mislim- prodaje se tih naljepnica u mercatoru, bauhausu, lesnini.. mislim da sam ih čak viđala i u knjižarama.. uglavnom, ima ih posvuda- u vel. lancima budu tamo gdje stoji školski pribor, posteri i slične stvari..
motiva ima zbilja svkakavih, dječji su najčešći..
cijene ovak na pamet ne znam, al se sjećam da sam pomislila da to uopće nije skupo..

bude pakirano u valikim, kao kartonskim "kovertama" veličine jedno 70cm x 30 cm
ja kupovala u inetrsparu po 30 kn pakiranje (ribe i jedno ono zivotinjsko pakiranje), kasnije mi bilo zao.. trajalo 3 sata jer je moj mali stetocina to sve lijepo pokidao pokusavajuci ih odlijepiti tako da mi ni naljepnice ne dolaze u obzir (odljepljivanje mu je inace hobby) vec samo farbanje direktno na zid
__________________
slike(hd)
moj svijet je postao ljepsi 18.10.2007.,a moj bicentricni sustav savrsen 22.01.2010.
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 22:51   #17
ebay dušu dao!
Aria225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:53   #18
Quote:
DAVORKA VŽ kaže: Pogledaj post
Neznam da li ima ova tema ili slična ali ja bi trebala za zid dječje sobe naljepnice iznad krevetiča.Imamo tko nam bi to izradio ali jednostavno ne mogu naći lijep motiv,kakav sam zamislila.Htjela bi nešto kao ovčice koje spavaju na oblaku ili neku sličnu životinjicu...da li mi može tko pomoći?Pošto bude uz krevetiće ipak neki nježni,pospani motivi mi nekako pristaju..
tu imaš baš to što tražiš

http://www.decofun.com/

sa lijeve strane imaš izabrati razne motive, a imaš i OFCU!

kupiti ih ima u beby centru u brežicama
__________________
01.09.10. - my precious!!!
Illy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 01:54   #19
Vidjela i ja danas u Merkuru, ima svakakvih motiva dječjih, morskih....., dosta toga za cca. 150,00 kn, imaju i foto tapete, odlično izgledaju ali se ne sjećam cijene.
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 10:41   #20
imaš i decofun naljepnice
http://www.decofun.com/
ima i naljepnica za zid i prozor, pjenastih likova za zid i namještaj (ja imam vini puh vješalicu)

ja kupila u baby centru u SLČO, kod nas ih je držao baby media shop
__________________
On the road again......
....moje male ljubavi Z i V....
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:07.