Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2011., 09:51   #681
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
U Ulicnom ormaru sam bila par puta, i mogu ih samo pohvaliti.
Uz to sto su second hand, imaju i bas vintage stvari, cijene su vrlo pristojne, a vidi se da je odjeca probrana - u smislu da je manje-vise svaki komad u ducanu bas odabran da tamo bude, a ne da im je sad stigla posiljka od 5 vreca odjece pa su sve samo pometali na vjesalice i gotovo. I poslozeno je vecinom po boji, sto je zgodno i prakticno
namjeravam svratiti do njih, pratim i na fejsu i sviđa mi se odnos prema ljudima samo što sam imala dojam da će cijene biti veće.. daj primjer kakav za cijenu?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 11:35   #682
primjer za cijenu...pa, ovisi o komadu, ako je nesto bas vintage, onda malo skuplje, ako je vise "obicna" second hand odjeca, onda manje. za do 50kn po komadu se da naci super stvari. sebi sam recimo uzela prekrasnu majcu sa dugim sismis rukavima, crnu, savrseno ocuvanu, za 30kn, i jednu ljetnu mini-haljinicu/tuniku (to sam jos krajem ljeta kupila) za 25kn.
Recimo da su dosta jeftiniji od textile housea, a kao sto sam vec spomenula, nisu samo second hand, nego i vintage ducan, i zbilja super uredni i sredjeni, tako da imaju cime i opravdati malo vise cijene nekih komada.
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 12:31   #683
da, za zadnju rečenicu istina. dobro zvuči, hvala na informacijama. ići ću svakako
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 12:57   #684
svratila konačno
stvarno sam ugodno iznenađena. cijene nisu velike, a izbor je odličan!

hvala Varla
into.the.wild is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 13:19   #685
a zalazi li itko u onaj second (ako uopce jos radi) u staroj vlaskoj?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 20:41   #686
TH na savi kaže sve do 20 kn!
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 20:58   #687
Quote:
KillinHOES kaže: Pogledaj post
Ako ideš iz centra prema Savi, izađeš na Veslačkoj, prijeđeš cestu i nakon što prođeš nadvožnjak, vidjet ćeš SHS s lijeve strane.
Možeš sići i kod SD Stjepan Radić i vratit se nekih 50ak metara.
Hvala ti.
__________________
Da li znate priču o dvije kutijice? Crnu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najteže, a bijelu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najbolje. A u svakoj kutijici stoji poruka: Proći će.
Gonissetri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 21:45   #688
ovak...imam pitanjce...kupila sam si dva savršena blejzera more&more za 30 kn, mexx za 60 kn, a kako se oni ne mogu prati, ne znam šta da napravim? mislila sam ih nosit na kemijsko, ali bojim se da će mi naplatit, a neće ništa napravit s njima jer blejzeri nisu niti flekavi niti zgužvani, kao da nisu uopće nošeni...jel zna netko što oni točno rade na kemijskom, na koji način se to čisti? znam da nije baš tema...
mina999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 21:57   #689
jel radi sutra ujutro textile house? nisam stigla danas svratit...
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 23:27   #690
radi
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 09:58   #691
Na TH piše sve do 15 kn to valjda od sutra jer u subotu je još bilo do 20.. Mislim da ću u pon navratiti, stalno si govorim kako moram ić, al nikako da odem
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 11:01   #692
ja sam bila u subotu u th, ali onom u šubićevoj. imaju puno robe, nađe se dobrih stvari ali treba pripaziti, ima i podrapanih, zguljenih torbi i tako. sve u svemu dobro pogledajte sa svih strana prije nego kupite
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 11:49   #693
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ja sam bila u subotu u th, ali onom u šubićevoj. imaju puno robe, nađe se dobrih stvari ali treba pripaziti, ima i podrapanih, zguljenih torbi i tako. sve u svemu dobro pogledajte sa svih strana prije nego kupite
Koliko ima u Šubićevoj second hand shopova?
__________________
~ Meow cat
Please meow back ~ Baby Lasagna ~
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 12:25   #694
nisam previše zagledala, ima jedan zgradu do tog di je textile house, ali to je u biti zvonimirova, onako na uglu zgrade, isto je dosta velik. prije th smo išle u taj, prazan, stvari skupe tako da smo izašle
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 12:50   #695
Ma čula sam da se neki noviji u Šubićevoj otvorio nedavno,možda je onda to taj TH
__________________
~ Meow cat
Please meow back ~ Baby Lasagna ~
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 21:57   #696
Quote:
abba kaže: Pogledaj post
od 12-16h
Quote:
bricolage kaže: Pogledaj post
kao što je abba rekla, bude od 12. Evo link ako imaš facebook učlaniš se u grupu pa dobivaš obavjesti kad su buvljaci i u koliko sati
E puno vam hvala
vipera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 22:50   #697
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ja sam bila u subotu u th, ali onom u šubićevoj. imaju puno robe, nađe se dobrih stvari ali treba pripaziti, ima i podrapanih, zguljenih torbi i tako. sve u svemu dobro pogledajte sa svih strana prije nego kupite
Jel je i u njemu sniženje?
Zapravo me zanima, dal kad je u jednom TH sniženje, bude i u svima?
Planiram sutra malo prozujati pa da se znam organizirati...
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 23:27   #698
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Zapravo me zanima, dal kad je u jednom TH sniženje, bude i u svima?
To bi i mene zanimalo.
Btw. ja sam isto u tom THu u Šubićevoj kupila suknju i tek kasnije skužila da je malo poderana tako da potpisujem ono što kaže girly-girl -dobro pregledati prije kupovine.
bricolage is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 23:27   #699
da, mislim da je u svima. pouzdano znam za 2/3
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 10:55   #700
kakvo je stanje u TH na Savi? I do koliko radi?
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.