Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2009., 22:51   #2981
Quote:
shana kaže: Pogledaj post
ninica pozdrav, ne sjecam se bas da si nam se prije javljala, reci nam nesto o sebi. a zasto to nebi ja pisala, ipak sam ja u medicinskim vodama
A draga sve o meni znaš samo sam nick promjenila nekada budabudimir.

Što se tiče tvog pisanja ma sve super pa znaš da se malo šalim zar ne i znam u kojim si vodama.
Kako ti i tvoja ljubav kao i svi vi novi i stari a jednostavno se nisam dugo javila ali sam znala tu i tamo pročitati. Imamo najbolju doktoricu na svijetu mislim da se slažeš!
Šaljem ti veliku
ninica 1 is offline  
Old 05.09.2009., 11:59   #2982
jooooj, pa tako mi je drago da si nam se napokon javila, mislila sam opet na tebe neki dan, pa sam se sve brinula da sta je akd se dugo ne javljas a ja sam kod svoje bila u srijedu, moram jos an neke pretrage pa me narucila opet 28.9 za kontrolu. kako tvoje zdravlje? kako bubrezi?
shana is offline  
Old 05.09.2009., 12:25   #2983
Quote:
shana kaže: Pogledaj post
jooooj, pa tako mi je drago da si nam se napokon javila, mislila sam opet na tebe neki dan, pa sam se sve brinula da sta je akd se dugo ne javljas a ja sam kod svoje bila u srijedu, moram jos an neke pretrage pa me narucila opet 28.9 za kontrolu. kako tvoje zdravlje? kako bubrezi?
A ti si mislila na mene super, pa kažem ja da si ti jedna prekrasna draga shana.

A evo da ti kažem sa zdravljem tako ,tako na dane dobro a na dane ne baš, ali ide to sve po malo.
A bubrezi nisu baš najbolje , kod te vrste nefritisa koja je nepredvidivog tijeka teško i doktoru mogu previše ali se nadam da je proces bar malo zaustavljen sada ću na kontroli to vidjeti kako izgleda.I ja ću ubrzo kod naše doktorice na kontrolu pa eto javim što kaže.

Pretpostavljam da si ti dobro pogotovo što upražnjavaš jaaaaaaaaaaaako puno ljubavi i da su nalazi super Kako faks a za ljubav to ne treba niti pitati nego si bila skoro u Slavoniji?

Imam jednu prijateljicu iz Amerike koja boluje od lupusa i ljetos je bila u Rogoznici , ona je sada na dijalizi i sa sobom je donijela aparat za dijalizu .Taj aparat oni dobiju u Americi, i svaku večer si je uključivala, a pored svega uvijek vesela i na pitanje kako si uvijek odgovor da je dobro.Ima 35 godina i malu kčerku od 10 i mama njena je bolovala od lupusa i umrla sa 39 godina.
Kada vidim njeno stanje sa bubrezima ja sam SUPER i mogu biti još i zadovoljna jer se nadam da nikada neću doći na taj nivo.
Ja sam prestala pisati već odavno jer jednostavno mi je trebalo vremena da se oporavim da ne bi tu stalno kukala da nisam dobro, sada je stanje bolje i pod kontrolom pa evo i mene
A sada sam već prekardašila sa ovim postom tako dugim a nisam imala namjeru.
svima
ninica 1 is offline  
Old 05.09.2009., 20:24   #2984
Quote:
elly5 kaže: Pogledaj post
ej....mala vjeverice gdje si kupila tu majicu i koliko si je platila...?! ja sam mal na netu gledala pa baš nije jeftino,a i u dolarima je ili eurima...=(
ma preko ebaya a sestra će mi ju donjeti (ona živi u njemačkoj) 10 eura je bila, i nije tak puno
mala vjeverica is offline  
Old 06.09.2009., 12:23   #2985
pa drago mi je da ti je bolje
faks je odlicno, ispite sam sve polozila u 7. mj pa imam predivno ljeto
a ljubav je odlicno, cvjeta sve u sesnaest, evo planirano je da idem u srijedu u Slavoniju ako mi kakva pretraga ne iskrsne
shana is offline  
Old 06.09.2009., 12:24   #2986
Quote:
mala vjeverica kaže: Pogledaj post
ma preko ebaya a sestra će mi ju donjeti (ona živi u njemačkoj) 10 eura je bila, i nije tak puno
mala vjevrice nista, mi se dogovorimo, damo ti pare a ti nam doneses majce
shana is offline  
Old 06.09.2009., 14:13   #2987
drage moje jeste li znale da je 10.5. svjetski dan lupusa? i da je zastitni znak leptir

evo jedan link, ima dobrih slika pa si pogledajte ako hocete
http://media.photobucket.com/image/l...pus.jpg?o=1822
shana is offline  
Old 07.09.2009., 21:05   #2988
evo jedna utjesna slicica,ako ces e vidjeti
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	proba.JPG‎
Views:	62
Size:	9.5 KB
ID:	8370  
shana is offline  
Old 08.09.2009., 00:58   #2989
cure gdje ste mi? javite se malo

evo nasla sam neki link sa hrpom knjiga o lupusu, samo je problem kako do njih doci :S

http://www.lupusrecoverydiet.com/book.html

p.s. kliknete dole na order printed version pa cete doci i do ostalih knjiga
shana is offline  
Old 08.09.2009., 17:25   #2990
Ovo super zvuci ali da ta dijeta djeluje zar nam je netko vec nebi preporucio?
AnaG2 is offline  
Old 08.09.2009., 19:00   #2991
pozz...čini se ok knjiga....a,i mal sam čitala šta su drugi pisali...zanima me jel to ima gdje kupiti kod nas?!
elly5 is offline  
Old 08.09.2009., 20:23   #2992
a neznam, mozdla bi vrijedilo otic u neku knjizaru pa pitat dal se moze naruciti...

mene cudi da ima toliko knjiga tamo o lupusu a kod nas nijedne, da se nitko nije sjetio pa da prevede il nabavi...
shana is offline  
Old 08.09.2009., 21:36   #2993
drage moje ,ja sam vam ovi dana bila u totalnoj depri.koljeno me zabolilo kao prvi put kad sam dobila lupus to su grozni bolovi,neznam dali vas tako uhvati ali je neizdržljivo.sad mi je malo bolje.što se tiče knjige kod nas vam ima kupit knjiga o lupusu.piše je dr.Branimir Anić sa rebra ,iskreno nisam je ni ja kupila ali hoću.to ima odavno.pozdrav svima.....
renchi01 is offline  
Old 09.09.2009., 23:34   #2994
Quote:
renchi01 kaže: Pogledaj post
drage moje ,ja sam vam ovi dana bila u totalnoj depri.koljeno me zabolilo kao prvi put kad sam dobila lupus to su grozni bolovi,neznam dali vas tako uhvati ali je neizdržljivo.sad mi je malo bolje.što se tiče knjige kod nas vam ima kupit knjiga o lupusu.piše je dr.Branimir Anić sa rebra ,iskreno nisam je ni ja kupila ali hoću.to ima odavno.pozdrav svima.....
Draga Renchi01
Meni ti je tako uglavnom svaki dan.Po danu me bole koljena,a po noci ne mogu spavati od bolova u ramenima.I tako svaki dan i svaku noc,a tako sam se osjecala i prije nego sto su znali sta mi je (samo su bolovi tada trajali od 0-24,a sada samo traju do nekih 14h,i onda po noci opet).
Ja sam to vec shvatila kao neku vrstu normale...
Ne znam ni sama vise sta je normalno za tu moju bolest,a sta nije...
Relativno se prekratko druzim s vukom...Ali iz vasih postova mogu zakljuciti da ti bolovi svakidasnji i nisu tako normalni kao sto ih ja smatram ili se varam???


Leptir mi se sviđa kao nas zastitni znak..
Ajd da je bar nesto njezno i lijepo u tome
trantićica1 is offline  
Old 10.09.2009., 13:13   #2995
pozdrav lupusici da li su se vama povukle dlacice sa lica i da li vam se kosa vratila u normalu nakon smanjenja doze medrola na 4? kako vas muce te dlacice, imate puno problema sa time?
blue_individual is offline  
Old 10.09.2009., 17:24   #2996
Pozdrav svima

Želim vam reći HVALA jer sam isčitavanjem vaših postova neke stvari puno bolje razumjela. Od srca vam želim puno zdravlja i da vas vuk što manje gnjavi
7Štrumfeta is offline  
Old 10.09.2009., 21:31   #2997
draga moja tratinčice ne znam kako tebe to boli ali ovo kad mene uhvati ja imam osjećaj da mi lupus sve malo po malo u tijelu jede,jer mi je svaki dan gore,da ne povisim medrol crkla bi.dok mi se tijelo ne stabilizira i vrati u normalu moram ga povisit.jer svoj organizam dovoljno poznam i znam kad je vuk prevlado,sve mislim neću ostanem na dozi kojoj sam bila i kad par dana tako se patim tada mi organizam nema snage nikako .i tako ti je to moja tratinčice moramo se borit s vukom i štaćemo.moramo prepoznat kad nam je tijelo ugroženo i kad je vuk jači ,mislim kad onn zavlada teško ga je stabilizirat veliki ti pozdrav.....
renchi01 is offline  
Old 11.09.2009., 19:40   #2998
pozz svima...blue_individual...iskreno ja imam dosta problema s dlačicama....pogotovo na rukama...čak i brkovi...potamnile su tamo...a kosa mi se normalizirala....na početku je gadno otpadala....
elly5 is offline  
Old 15.09.2009., 18:34   #2999
gdje ste vi svi jeste živi?
renchi01 is offline  
Old 18.09.2009., 20:23   #3000
pozdrav drage moje,kako ste mi? ja sam se evo sinoc vratila iz slavonije, bila sam tamo 8 dana i bilo mi je predobro danas me nazalost ova promjena vremena prikovala za krevet, sve zivo me boli
draga renchi meni su ti rijetki dani kada me nista ne boli cijeli dan, uglavnom me kad tad nes pocne boliti ili otekne..
blue individual ja sam sad na 6mg medrola i kosa mi i dalje opada, sa dlacicama nemam bas problema osim sto su mi na rukama dosta potamnjele,al se ne brinem oko toga.
shana is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:11.