Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2009., 13:06   #141
I koja je cijena kreme?
__________________
Kako oblikovati potpise
Piccola_favola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 00:10   #142
Imam pinčicu Lunu i volim ju oblačiti ali je u VŽ katastrofa izbor!

Ako netko ima odječu za psa a premala je ili slično nek ponudi!Luna je duga od vrata do repa 35-36 cm,pa ako neko ima nek javi!
kavon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 00:16   #143
Čitala sam negdje da je oblačenje pasa obična glupost. Pas ima dlaku koja ga grije točno onoliko koliko treba pa je svaka krpa na njemu suvišna
cossorra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 10:37   #144
Moja sestrična ima malu mopsicu koja je svako malo bolesna i čak je veterinar preporučio da joj oblači kaputić.
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 11:45   #145
ZgSara, je to je u glavnini točno, ali u prošlom vremenu. psi su zaista nekad imali dlaku koja ih je grijala točno onoliko koliko treba s obzirom na vremenske uvijete u kojima su psi bili u zemlji svoga postanka. ali danas imaš hrpu pasa i pasmina koji ne podnose hladnoću (i vrućinu kad smo kod toga) tako dobro iz hrpe razloga. i za koje je odjeća zaista potrebna u svrhu održavanja zdravlja. ne treba u tome pretjerivat ali nekad je stvarno potrebno..
hella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 12:32   #146
kavon, iz vž si? ja za Tiu isto tražim neke krpice, ali nema ništa pametno.... mogli bi ovdje pisat ako ima netko neku oblekicu a da njihov pesek više ne nosi, pa to želi prodat.... jeste za? da malo podignemo temu...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 15:50   #147
Quote:
tiki-vz kaže: Pogledaj post
kavon, iz vž si? ja za Tiu isto tražim neke krpice, ali nema ništa pametno.... mogli bi ovdje pisat ako ima netko neku oblekicu a da njihov pesek više ne nosi, pa to želi prodat.... jeste za? da malo podignemo temu...
Za prodaju postoji podforum "Mali oglasi", a za sve sto se tice zivotinja i posebno mjesto na njemu, pa molim da se toga drzite i ne prodajete stvari ovdje.
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:33   #148
Kad bi imali pinča kao ja znali bi da mu je odjeća jako potrebna!Ona drhti vani na +10,a o pravoj zimi da ne govorim!
Da iz VŽ sam,nađemo se na malim oglasima!
kavon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 23:03   #149
naša curica jorkica ne podnosi da joj zakopčavamo dlake na glavi, a i to mi je mučenje za psa (ionako je ne vodimo na natjecanja) pa je šišamo "sportski", dosta kratko. prošlo ljeto je imala mali alergijski konjuktivitis, stalno su joj oči bile upaljene i curile i smetalo joj je sunce pa smo joj silom prilika kupili šiltericu, tj. samo šilt (ne cijelu kapu), i mada je izgledala glupo situacija s očima je bila puno bolja tako da valjda i te stvari nekad imaju smisla.
mada su stvarno ružne.
dapače, nakon par dana nije htjela van iz kuće po suncu bez štitnika.

inače, oblačimo joj majčice od flisa ili pamučne a kad je snijeg ima i sportsku punjenu skijašku jaknicu s kapuljačom za preko majce. tako smo riješili problem velike hladnoće i konfekcijske odjeće koja ponekad zna bit preširoka - debela jaknica preko dolčevite od flisa

naša cura ne podnosi nogavice na odjeći ali voli da joj je trupu toplo (leđa, vrat, trbuščić). a i ne čini mi se da su psima nogavice baš udobne. kad biramo odjeću važno nam je da ima dvije omčice za oko stražnjih nogu da pulover ili jakna ne bježe prema gore, i da su dovoljno komotne. a ljetne i svećane haljinice ionako nemaju te "nogavice"

inače, volim dotjerat svoju curu, i ako ima istomišljenica koje vole potrošiti na svog psa da bude lijep, preporučujem http://www.forpetsonly.it/
odjećica je čarobna i jako udobna, a i priča o dizajnerici i brandu je divna - teta je usvojila osmogodišnju mješanku i počela dizajnirati nevjerovatno ljupke stvari za nju, ljudi su je počeli zaustavljati na cesti, i tako je nastao biznis...


Quote:
mucimir kaže: Pogledaj post
nedavno sam u pet shopu naletila na jednu kremicu za jastučiće na nogama koja barem tako piše omekšava jastučiće, ublažava bolove i sprječava pucanje jastučića te je veterinari preporučuju i po zimi i po ljeti za pse koji ne znaju ili nisu navikli hodati u papučama ili su pretežno u kući pa im grubi asfalt smeta
inače, krema je totalno bacanje novaca. odličan je obični zagrebački melem. ali, naravno, veterinari su plaćeni da preporučuju, pa čak i prodaju... nama je melem savjetovao frend veterinar, i pokazao se odličan.
__________________
Troubleseeking Blonde

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 31.03.2009. at 20:09. Reason: Molim nauciti koristiti opciju edit
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 14:23   #150
Quote:
petunija kaže: Pogledaj post
Ajmo narode, ako ste vlasnici i ljubitelju pasa, pomozite nam. Pošaljite bilo kakav kroj za manje pse (mopsa, maltezere itd.) mi ćemo to dalje distribuirati. Trebam samo jedan kroj.
Imam oštro dlaku Foxicu.. sami smo joj skrojili kabanicu za kišu iako priznam na temelju kupljene... na to smo se odlučili jer kad su kišni dani i puuno blata da ju baš cijelu ne moramo tuširati poslije svakog večernjega izlaska... igra se s "haharima" (mužjaci dalmatiner i aljaški malamut te nekoliko mješanki veličine njemačkog ovčara, bokserica... veliko i lijepo društvo...) i voli se valjati po travi (a po kiši trava "prijeđe" u blato ).

Kroj je jednostavan i same ga možete napravit.... mi smo napravili 3 kabanice - jednu tanku ljubičastu od moje stare kabanice ( to je relativno mekši impregnirani materijal) za podstavu s unutarnje strane koristi smo staru flanel košulju, zatim crnu (to smo kupili u pet shopu i od nje prilagodili kroj), i tamno plavu ( od moje stare jakne (isto je impregnirani materijal) s debljom podstavom (ta je zimska ) a s unutarnje strane smo stavili flanel (kupljen u Pamigu, mislim).

kabanice budu sve blatne i mokre tako da ih samo po povratku isperem pod vodom ili s eventualno malo sapuna... i stavim sušiti... a dok se jedna ne osuši.. ima drugu

Nažalost nema nogavice (meni to nije bilo bitno) i nije pokrivena po trbuhu... Gea ima jako gustu dlaku tako da nema potrebe za prevelikim oblačenjem...

Uglavnom na služe kao kabanice i zaštita od blata...
slikam pa pokažem...
buhica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:19   #151
ok,ja nisam baš za tu odjeću za pse,ali nisam ni protiv nje,naprotiv,smatram da su malim,kratkodlakim kržljavcima zimski kaputići potrebni!no,da imam malog psa,i da mu je potreban kaputić,nikad ali nikad mu nebi obukla ovo: mislim,koliko lud može netko biti da navuće to na svog psića!ja sam za nešto najjednostavnije,poput ovoga:
__________________
love is in the air...<3<3<3

Zadnje uređivanje Lavica58 : 08.09.2009. at 20:26.
Lavica58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 21:44   #152
Ja imam mopsa koji boluje od epilepsije i ima problema s srcem i svaka nagla promjena temperature njemu znači šok za organizam pa ga iz tog razloga oblačim kad je jako hladno i kad pada kiša jer ima dvostruku podlaku i nije baš lijepo kad dođe doma mokar ko miš.
Između ostloga mops je mali pas, niskih nogu te je tako trbuh stalno izložen podu i može se brzo zaprljat i prehladit





mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 15:50   #153
Ja sam totalno za oblačenje!
Mops ti je savršen u toj obleki i čuvaj ga da se ne prehladi!!!!
kavon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 16:11   #154
Quote:
kavon kaže: Pogledaj post
Ja sam totalno za oblačenje!
Mops ti je savršen u toj obleki i čuvaj ga da se ne prehladi!!!!
falja
mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 15:02   #155
kaputić za psa

treba mi neki topli "kaputić" za velikog psa (ridgeback) al sve što sam uspjela u pet centru nać su kabanice ili mu je premalo...

ima problema sa zdravljem pa ga treba utopliti dok sad hopsa po snijegu...

ugl, dal netko zna adresu/broj telefona od Vladimire Milaković?

bila mi je razrednica nekoć u osnovnoj i sječam se da je izrađivala oblekicu za pse pa čisto da se nemoram do škole zaletavat i tražit ju ako netko ima broj x)

fala
__________________
You can't use butterfly language to communicate with caterpillars
serpentine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 20:26   #156
Vau Desing Studio radi kaputiće za velike pasmine (mislim da je Vladimira Milaković suvlasnica)

01 / 46 09 945

091 / 53 28 006
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 13:29   #157
hvala
__________________
You can't use butterfly language to communicate with caterpillars
serpentine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 12:27   #158
Nadam se da se moderatori nece ljutiti...
Ne znam koliko citate oglase, ali oglasila sam jaknicu koja je na knap mome psu, pa ako ima tko zainteresiran https://www.forum.hr/showthread.php?t=523915

Hvala
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 14:23   #159
Eej svima Stavila sam ovaj post i u male oglase, nadam se da ne smeta ako stavim i ovdje
Tražim robicu, po mogućnosti pletene vestice za malog muškog jorkija, težak je oko 2 kg Možete se javiti na PM Kissić
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 19:51   #160
ne zaboravite im kupit rukavice i šal...ipak je vani minus pingvin...
hebalo vas oblačenje pasa...prihvatite ih kakvi jesu
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.