Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2008., 12:04   #201
Quote:
zoe-29 kaže: Pogledaj post
Jasno mi je da sve ne moze biti bijelo - i ja sam zasmislila cijelu kolekciju u bijelo-zelenom, ali moram pronaci ideje kako sve izvesti!

a koje cvijeće želiš'?
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:11   #202
Smile

Ja sam iz Cakovca, a decko je iz Zagreba tako da zivimo na relaciji Cakovec-Zagreb, iako nam je stan u Cakovcu. Tvoj dragi je iz Zg? Dobro je cuti cure iz razlicitih krajeva, mozda dobijes kakvu dobru ideju!
zoe-29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:17   #203
Znamo i mi da je skupo, ali to je jednom u zivotu i htjeli bi da bude nesto posebno, romanticno! Oboje radimo, ali ustedjet cemo nesto na pozivnicama i nekim drugim detaljima koje mozda napravimo sami ili uz pomoc prijatelja! Zamislila sam da bi mozda imali na svakom od 14 okruglih stolova npr. bijele orhideje ili kale.
zoe-29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:21   #204
Quote:
zoe-29 kaže: Pogledaj post
Ja sam iz Cakovca, a decko je iz Zagreba tako da zivimo na relaciji Cakovec-Zagreb, iako nam je stan u Cakovcu. Tvoj dragi je iz Zg? Dobro je cuti cure iz razlicitih krajeva, mozda dobijes kakvu dobru ideju!
ne. mi smo iz čakovca, pribislavca.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:21   #205
gledala sam taj site za svjetlosne efekte i vidla tam par nekih tih projektora i tak toga kaj znam da moj tata ima (on je muzicar i radio je vec svakojake feste i razglas), pa ak sad ti velis da je od 5000kn na dalje, budem ga ja pitala dal on more tak nest izvesti..
Inace sam na prolight-siteu isto vec gledala kakvih sve efekata se moze dobiti, i mislim da je super ideja, a u Medjimurju sigurno nest novo..

Ja sam inace iz Medjimurja, decko iz Vz, a zivimo u Zg. S tim da smo svaki vikend kod mene, i to je zapravo nas dom
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:22   #206
i da, ovo s Indonezijom mi se isto super svidja..romanticno
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:24   #207
Quote:
zoe-29 kaže: Pogledaj post
Znamo i mi da je skupo, ali to je jednom u zivotu i htjeli bi da bude nesto posebno, romanticno! Oboje radimo, ali ustedjet cemo nesto na pozivnicama i nekim drugim detaljima koje mozda napravimo sami ili uz pomoc prijatelja! Zamislila sam da bi mozda imali na svakom od 14 okruglih stolova npr. bijele orhideje ili kale.
i mi smo odlučili uštedjet na tim stvarima. za cvjeće ne znam kako stoje cjene za kale i orhideje. meni osobno nisu one lijepe i ne bi ih imala. puno romantičnije mi je margareta i mislim da ću uz nju imati ljiljane ili tulipine (bijele boje, naravno) to margareta i tulipani me podsjećaju na djetinjstvo, miris polja, trčanje, igru, sreću...
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:30   #208
more, mi vec kao i puno put do sad imamo i u tome slicne zelje, ja bi svakako htjela imat tulipane, jer su mi najdrazi, al se nekak bojim kak budu se drzali..znam da ruze il orhideje drze, al tulipani moraju biti svjezi totalno i nebi smjela biti vrucina..jer ja bi u buketu il samo bijele tulipane, il neki lijepi bijelo zeleni buketic, poput ovog
http://img266.imageshack.us/img266/3664/buket20op0.jpg
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:32   #209
Posalji mi na pm tvoj mail da ti posaljem 3 slike s mojim idejama za stol!
zoe-29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:34   #210
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
more, mi vec kao i puno put do sad imamo i u tome slicne zelje, ja bi svakako htjela imat tulipane, jer su mi najdrazi, al se nekak bojim kak budu se drzali..znam da ruze il orhideje drze, al tulipani moraju biti svjezi totalno i nebi smjela biti vrucina..jer ja bi u buketu il samo bijele tulipane, il neki lijepi bijelo zeleni buketic, poput ovog
http://img266.imageshack.us/img266/3664/buket20op0.jpg
mislim da su riječi suvišne. i ja želim isto takav, zbiti.bijelo- zeleni. za tulipane rekla mi suza (moja cvjećarka) da malo je riskantno ali ima još vremena pa neka se ne davim. u vazicama bi trebali izdržati a za buket ne znam...
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:34   #211
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
more, mi vec kao i puno put do sad imamo i u tome slicne zelje, ja bi svakako htjela imat tulipane, jer su mi najdrazi, al se nekak bojim kak budu se drzali..znam da ruze il orhideje drze, al tulipani moraju biti svjezi totalno i nebi smjela biti vrucina..jer ja bi u buketu il samo bijele tulipane, il neki lijepi bijelo zeleni buketic, poput ovog
http://img266.imageshack.us/img266/3664/buket20op0.jpg
Ovo je stvarno prekrasno! I meni se svidja!
zoe-29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:34   #212
Quote:
zoe-29 kaže: Pogledaj post
Posalji mi na pm tvoj mail da ti posaljem 3 slike s mojim idejama za stol!
pa stavi ovdje...
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:37   #213
Ovako sam ja to zamislila za stol!
Attached Images
File Type: jpg 332602618av.jpg‎ (5.8 KB, 423 views)
zoe-29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:42   #214
zoe, prekrasno je!
steta kaj je tak mala slicica, al vidi se da je lijepo
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:49   #215
Htjela bi vam pokazati i kako ce to izgledati na pjescanoj plazi, ali trebam malo pomoci-slika mi je na kompjutoru, a ne znam kako da je stavim ovdje, attachmnent ne zeli prihvatiti!
zoe-29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 12:53   #216
evo da ne ponavljam, ovako su to opisale cure na uputama za stavljanje fotkica:
1. ako je fotka na nekoj web stranici:
- odi na nju, pretisni desni gumb na mišu i stisni "properties"
- kopiraj ono što piše kod address ili URL
- dođi na topic, idi pisati post, i stisni predzadnju tipkicu (Insert Image) i paste tu adresu
- nakon toga stisni "ok", i pošalji post

2. ako je pak fotka na tvom kompiću:
- odi na http://www.imageshack.us
- stisni "browse" i pronadji fotku kod sebe na kompiću
- pretisni "host it!"
- kada ti se otvori nova stranica, odi na kraj ovih silnih adresa koje ti izbaci, i kopiraj onu gdje ti piše "Direct link to image" ili "thumbnail for forums"
- nakon toga ponovi zadnja tri koraka od gore
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 13:12   #217
Quote:
zoe-29 kaže: Pogledaj post
Ovako sam ja to zamislila za stol!

divno je. ana77 je imala za cvjeće orhideje pa pogledaj njene slikice možda dobiješ još neku ideju
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 13:46   #218
zoe-29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 14:08   #219
mama mia....
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 14:17   #220
Quote:
MORE&DELFIN kaže: Pogledaj post



ako je pitanje postavljeno meni onda ovako,
prvo sam prošla sve hrvatske stranice i pokupila brdo primjera ali mi se ništa nije sviđalo, onda me lupilo da želim američki stil. vidjela sam da u hrvatskoj taj offtisak rijetko tko radi pa sam odustala. na kraju kupila običan snježno bijeli papir i u dobrom partneru nakupovala stvari koje su mi bile lijepe i koje su moja teme (bijelo - zelena). sjela i počela ljepiti, isprobavati i zajebavati se... nije teško s obzirom da ja želim da sve bude kao kolekcija (pozivnica, zahvalnica, ukrasi, konfeti, meniji, reveri) tako da će sve biti isto tj. slično. od cvijeta jedino margaretica sa zelenim tučkom (ovaj zeleni tučak će me izluditi). nadam se da ću uspjeti složiti nešto, a i ako neću, iam dosta vremena da dam tiskati. a jesam ga nadrobila, tako da ni meni nije jasno...

kaj se tiče tvoje bijele boje. i ja sma u početku htjela da sve bude bijelo ali gledajući po netu i pričajući sa ljudima shvatila sam da je to nemoguće. tako sam dodala zeleno (aqli biti će minimalno zelene) par balona i stabljika od cvjeća (hahaha) i naravno , tučci od margaretica....
Ja sam isto mislila da budem sama rješila pozivnice zahvalnice ukrase...i tako skupila ideje nakupovala materijal i počela i kaj da ti velim sve mi je nekak izgledado onak prazno nakon par dana sam odustala i nazvala onu gospođu koja nam je iznajmila presvlake za stolice jer sam vidjela da rade sve i zamolila dal mi može pomoći to sve skupa napraviti bila je fer osim kaj je popravila moje računala mi je par kuna za sklapanje pozivnica, zahvalnica, kitica, ukrasa za salvete na kraju je sve ispalo super
lana23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.