Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2011., 08:52   #1
tjednik Nacija

Preporučujem svima ovaj izvrsni kršćanski politički tjednik u kojem se na duhovit način razotkrivaju i ismijavaju dogme lažne religije neoliberalnog globalizma i podanički mentalitet i pokvarenost "hrvatskih" političkih elita.

Ovo je tjednik za ljubitelje Isusa Krista i domovine Hrvatske.

Zadnje uređivanje điđijev brat : 13.10.2011. at 09:00.
điđijev brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 12:18   #2
Yeap, slobodno otvori topic za godinu dana. Ako budu još izlazile platim ti gajbu pive.
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 12:50   #3
Quote:
ari peka nikkola kaže: Pogledaj post
Yeap, slobodno otvori topic za godinu dana. Ako budu još izlazile platim ti gajbu pive.
Ajde, trk u Konzuma po gajbu i lijepo covjeku na adresu, proslo je godinu i pol, Nacije i te kako izlazi.... Sad odrzi obecanje
__________________
www.gamers-evolution.net

Loyal citizen of Gamers Evolution world!!!
Zely is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 19:02   #4
Quote:
Zely kaže: Pogledaj post
Ajde, trk u Konzuma po gajbu i lijepo covjeku na adresu, proslo je godinu i pol, Nacije i te kako izlazi.... Sad odrzi obecanje
I sve je popularnija. I, u pravu si potpuno - netko ovdje je điđijevom bratu dužan pivu.
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 02:36   #5
Vidio sam im reklamu na tvu ne mogu vjerovati da oni misle da će uspit pokraj toliko sličnih magazina u hrvatskoj Imate onaj opskurni Hrvatski list koji je slične političke orijentacije pa se i on mora pomiriti sa nakladom od 1000-2000 prodanih primjeraka (ako i toliko )
DemianDDD is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 18:29   #6
Mislim da će Nacija imati bar duplo veću prodaju od Hrvatskog lista jer nije samo politički već i katoličko-karizmatski orijentiran tako da će imati i čitatelje vjernike, a ne samo političke. A to im je dovoljno da opstanu.
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:53   #7
evo udba mi skinula zabranu komentiranja, dokle...
Idem do kioska da kupim i vidim sam i nadam se da će ga Hrvati čitati i boriti se protiv svakovrsnih neprijatelja hrvatskih...
__________________
Bog i Hrvati!
ujo91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 22:22   #8
Dosta su zanimljive novine, kupio sam...

Koliko sam shvatio, novine su:

- protiv ulaska u EU
- protiv politike SDP &co i HDZ
- protiv liberalizma, pa i kapitalističke ekonomije
- protiv teorije evolucije
- protiv teorije o globalnom zagrijavanju
- protiv modernizma u Katoličkoj crkvi
- pobačaja, homoseksualnih brakova i sl.

Za:

- Katoličku crkvu
- HRAST
- "nacionalne interese"

Ne znam koliko se tjednik može ispuniti takvim sadržajem, prvi broj je lako, a sljedećih 10...?

No eto, dobili smo i glasnik najkonzervativnijih snaga. Pa sretno...
__________________
Nisam lingvist! • daj Pravu šapuMa sigurno!
Daniel.N is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 21:07   #9
Quote:
Daniel.N kaže: Pogledaj post
Dosta su zanimljive novine, kupio sam...

Koliko sam shvatio, novine su:

- protiv ulaska u EU
- protiv politike SDP &co i HDZ
- protiv liberalizma, pa i kapitalističke ekonomije
- protiv teorije evolucije
- protiv teorije o globalnom zagrijavanju
- protiv modernizma u Katoličkoj crkvi
- pobačaja, homoseksualnih brakova i sl.

Za:

- Katoličku crkvu
- HRAST
- "nacionalne interese"

Ne znam koliko se tjednik može ispuniti takvim sadržajem, prvi broj je lako, a sljedećih 10...?

No eto, dobili smo i glasnik najkonzervativnijih snaga. Pa sretno...
Tu je jedno proturječje. Hrast se zalaže za EU i surađuje s kršćanskim udrugama i organizacijama na razini EU. Može li mi tko objasniti da ovi koji su protiv EU podržavaju Hrast
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 07:53   #10
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Kako časopis može biti prokatolički i zagovarati kreacionizam od kojega se katolička crkva ograđuje?
Zašto ne?
Zar ti misliš da su katolici samo oni koji slijepo vjeruju instituciji?

Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Tu je jedno proturječje. Hrast se zalaže za EU i surađuje s kršćanskim udrugama i organizacijama na razini EU. Može li mi tko objasniti da ovi koji su protiv EU podržavaju Hrast
Zašto ne? Zašto bi bili tako isključivi...
Ne vjerujem da oni imaju apriori stav protiv EU, niti da slijepo vjeruju sve što H-RAST kaže. Možda im se sviđa ideja, kvaliteta i svjetonazor pojedinaca hrasta a na temelju svih argumenata u vezi EU koje su čuli misle da ne trebamo u EU.



Čini mi se da je ovo napokon jedan ljevičarsko-desničarski časopis
Ljevičari po "ekonomskim" pitanjima
Desničari po "kulturnim" pitanjima.

KvaziProvokator is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 01:48   #11
Kako časopis može biti prokatolički i zagovarati kreacionizam od kojega se katolička crkva ograđuje?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 16:17   #12
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Kako časopis može biti prokatolički i zagovarati kreacionizam od kojega se katolička crkva ograđuje?
Razlog zašto tjednik 'Nacija' i katolici općenito mogu podržavati kreacionizam je savršeno jednostavan. Zato što je papa Benedikt osobno 2005. godine potpisao dokument koji se zove Kompendij Katekizma katoličke crkve u kojemu pitanje broj 72. glasi: Kakvo je bilo čovjekovo iskonsko stanje po Božjemu naumu?

Odgovor tog Kompendija: "Stvarajući muškarca i ženu Bog im je darovao osobito dioništvo u vlastitome božanskom životu, u svetosti i pravednosti. U Božjemu naumu čovjek nije trebao ni patiti ni umrijeti. Osim toga, vladao je savršen sklad u samome čovjeku, između stvorenja i Stvoritelja, između muškarca i žene, kao i između prvoga ljudskog para i svekolikoga stvorenja."


Katekizam Katoličke crkve koji je potpisao papa Pavao II. piše u br. 1008: "Smrt je posljedica grijeha. Kao vjerodostojni tumač nauka Svetog pisma i Predaje, crkveno Učiteljstvo uči da je smrt ušla u svijet zbog ljudskog grijeha. Iako čovjek posjeduje smrtnu narav, Bog je odredio da ne umre. Smrt je dakle protivna naumu Boga Stvoritelja; ona je ušla u svijet kao posljedica grijeha.Tjelesna smrt, od koje bi čovjek bio posteđen da nije sagriješio , postala je tako čovjekov "posljednji neprijatelj", koji treba biti pobijeđen.

Ili isti Katekizam u br. 376: "Dok je čovjek bio u toj Božjoj bliskosti, nije morao ni umrijeti ni trpjeti. Nutarnji sklad ljudske osobe, sklad između muškarca i žene, te sklad između prvog ljudskog para i cijelog stvorenja tvorio je stanje zvano 'izvorna pravednost'."

Zato 'Nacija' može biti katolička i kreacionistička.
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 20:04   #13
Quote:
Luč kaže: Pogledaj post

Zato 'Nacija' može biti katolička i kreacionistička.
Koliko je po tome "novinarska" pokazati će vrijeme!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 15:15   #14
protiv kapitalističke ekonomije, ali za pohlepnu katoličku crkvu. smrdi smrdi užasno smrdi
novi.krampus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 17:49   #15
Quote:
điđijev brat kaže: Pogledaj post

Ovo je tjednik za ljubitelje Isusa Krista i domovine Hrvatske.
Živjela inkvizicija!
Živjela lomača!
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 13:40   #16
Opasnosti yoge.

Bojna oprema božja. Ovo je kao neka parodija.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 09:58   #17
Odlična knjiga 'Smrt jednog gurua' je ispovijest vrhunskog majstora joge o pravoj duhovnoj pozadini joge i onome što se zaista događa kroz jogu:

http://dld.souldata.net/1205/5562_smrt_jednog_gurua.pdf

Važno je da netko o tome govori i piše.
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 20:10   #18
Quote:
Luč kaže: Pogledaj post
Odlična knjiga 'Smrt jednog gurua' je ispovijest vrhunskog majstora joge o pravoj duhovnoj pozadini joge i onome što se zaista događa kroz jogu:

http://dld.souldata.net/1205/5562_smrt_jednog_gurua.pdf

Važno je da netko o tome govori i piše.
Misionarenje u širenju luku ... yoga je dakako sotonizam jer od širitelja radosne vijesti nismo drugo ni očekivali.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 10:56   #19
Reklama za novi broj Nacije (vrti se i na HTV-u):

http://www.youtube.com/watch?v=bhfCj...ature=youtu.be
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 22:00   #20
Novi broj Nacije: http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.