Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2016., 22:16   #1
Kakva je balirka Krone?

Evo ja se odlucio da napisem na forum sta vi miislite o krone multi pack mc 1800 multicut balirci dali je bucan,koliko km/h moze ici,koja iskustva imate stim jer ja bih kupio jednu takvu balirku.Nesto slicno:https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...VwrBrewVCvTbzg. Hvala unaprijed!
erddani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 22:51   #2
Samo da pitam nešto jel misliš prodati to balirano sijeno ili će sijeno bit za tvoje potrebe ?
Problem je u tome što je inače jako teško baratat s tako velikim valjakom sijena za slaganje u nekoj hali i onda hraniti stoku da ne velim i za prodaju takve hrane za stoku da se složi na kamion.
Znam jednog osobno koji kupuje balirano sijeno i on kupuje isključivo četvrtasto balirano sijeno jer mu je lakše baratat. Samo čopi dva tri komada, zatim stavi na tačke i tako vozi do štale da da životinjama.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 13:45   #3
Quote:
erddani kaže: Pogledaj post
Evo ja se odlucio da napisem na forum sta vi miislite o krone multi pack mc 1800 multicut balirci dali je bucan,koliko km/h moze ici,koja iskustva imate stim jer ja bih kupio jednu takvu balirku.Nesto slicno:https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...VwrBrewVCvTbzg. Hvala unaprijed!

Balirka kao balirka.Prvo pogledaj u kakvom je stanju ta što kupuješ.Sa kakvim bi traktorom bila u radu,koliko ks.Onda idemo dalje.
zvonahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 19:25   #4
Quote:
zvonahr kaže: Pogledaj post
Balirka kao balirka.Prvo pogledaj u kakvom je stanju ta što kupuješ.Sa kakvim bi traktorom bila u radu,koliko ks.Onda idemo dalje.
Pa imamo case jxu 105 ks pa mcckormick 150 ks case puma 200 ks,pa bili smo vidjet dobro izgleda uvezeno iz njemacke,lijepa velika presa,samo neznam kako radi,dali je dobar stroj,dali ima jaku buku?
erddani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 19:29   #5
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Samo da pitam nešto jel misliš prodati to balirano sijeno ili će sijeno bit za tvoje potrebe ?
Problem je u tome što je inače jako teško baratat s tako velikim valjakom sijena za slaganje u nekoj hali i onda hraniti stoku da ne velim i za prodaju takve hrane za stoku da se složi na kamion.
Znam jednog osobno koji kupuje balirano sijeno i on kupuje isključivo četvrtasto balirano sijeno jer mu je lakše baratat. Samo čopi dva tri komada, zatim stavi na tačke i tako vozi do štale da da životinjama.
Ne,za sebe hocu balirat!Imam oko 100 kravatele pa treba za mene...
erddani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.